Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Здравейте! Какво бихте си помислили в следната ситуация. Излизате с жена, всичко върви нормално, стига се до секс, който тя доста желае, всичко минава перфектно и след това се държи съвсем различно. Всичко си беше нормално, свястно момиче, прекарвахме си страхотно, даде ми ясни знаци, че иска секс след няколко срещи. След секса когато ѝ пиша ми отговоря на следващият ден, не проявява почти никакъв интерес и се държи много дръпнато. Няма абсолютно никаква причина за това, защото пак казвам всичко беше перфектно . Въпроса ми е към вас мъжете, какви мисли биха ви минали през главата, ще продължите ли да се занимавате и да настоявате отново да се видите или просто ще я оставите да си гледа работа.

Коментари

1.   Еми все повече жени правят секс ей така за спорта. "Минала" те е и вече не ѝ се занимава. Търси си нова плячка. Иначе откъде знаеш, че сексът е минал добре? Може да е сметнала, че пишката ти е малка. Много жени се стремят към мъже с 20-сантиметрови.

2.   Aко няма интерес значи има друг ебач

Оби-Уан Доган

3.   Може би те е вкарала в сценарий че ще я оставиш и за това се дистанцира от тебе.
Ако държиш на нея, не я оставяй и ясно й кажи мнението си за Вас.

4.   Или си трагичен в леглото или просто е искала да прави секс ей така за спорта, или е привлечена от друг, или има приятел, който е умело скрила от теб.

5.   Питай я защо се държи така, каква е причината?

6.   Нещо не е било толкова перфектно.
Жените имат навика да не си казват, за да не се конфронтират. А и вероятно щото осъзнават колко е повърхностно.
Потърси я още един два пъти и си направи изводите.

7.   Причините може да са доста – да ѝ се е вдигнало самочувствието, да е искала само да те използва, да не е останала доволна... Аз бих си спестил унижението. Направи си експеримент и спри да я търсиш. Нищо чудно да си поредната бройка.

8.   Не си я предразположил, бързо си свършил, не си я задоволил.
Мислиш си, че било перфектно, не не е било.
Никоя жена не бяга от хубав секс.

9.   Не ми се е случвало такова нещо, така че мога само да предполагам.
По това, което съм си говорил със жени - защо не им се е получавала връзка, предполагам, че секса е бил крайно разочароващ. Имало е голямо разминаване между очакванията и реалността. Това не значи че има някакъв проблем при теб (размера си можеш сам да го прецениш дали е поне 15), но може да не е било проблем на размер или техника.
Може да е очаквала груб секс, а ти да си бил прекалено пасивен или обратно. Може миризмата ти да не и харесва или нещо друго.
Някои жени очакват след секс да си говориш 1 час с тях или на сутринта да я повториш. Причините може да са много. Според мен опитай се да я питаш нея. Ако не друго, поне ще знаеш за следващата.

10.   Според тебе е било перфектно ;)

11.   Бил си момче за един ден...

12.   Сериозно ли задаваш такъв въпрос? На 5 ли си?

13.   Може само за теб да е минало перфектно. Секса може да не ѝ е харесал или да ви е въртяла няколко и накрая да е взела решение. Ако някоя се държи с мен така, аз бих продължил напред, сега вече е нейн ред ако иска нещо.
М25