Винаги се връща при мен
Ходих с едно момче преди 5 години за около месец. Впоследствие бяхме и секс приятели. Той многократно имаше връзки за тези години, но не успява да се задържи с никоя много дълго, най много половин година. После отново започва да ме търси. Онзи ден ми писа в 4 през нощта Защо не спиш. Бяхме на дискотека и двамата.. Разбрахме се да се видим, дойде в нас. Правихме секс. Държа се секси. Каза, че съм му липсвала. Аз пък не казах такова нещо. Спахме заедно, гушкахме се. Той каза, че е разделен с приятелката си, на сутринта каза, Че били в сложни отношения. Писах му след това с предложение да дойде с мен в Гърция за три дни, където ще съм с приятели. След един ден ме блокира. Според вас разделен ли е с приятелката си? Доскоро са били на почивка в Париж, преди няма и месец....

Коментари

1.   По същия начин съм и аз с едно момче, но от три години .. стигнах до извода че иска само секс от мен. Дано в твоя случай не е така.

2.   Не е разделен, по-скоро са се скарали за нещо, отмъщавал и е когато се е сетил за теб.

3.   Ама ти сериозно ли? Ами бил на дискотека, приискало му се секс, някоя го е отрязала и хайде-план Б, резервния вариант, тоест ти. Отвсякъде личи, а и ти си го написала сама-секс приятели и дотам. Щом си опитала да го повикаш с теб в Гърция и той те блокира какво има да се чудиш-не иска нищо сериозно с теб. И едва ли е разделен с приятелката си, просто е боклук, който изневерява. За какво ти е такъв?

4.   Ти си просто тялото, което ползва, когато неговата го отреже, или са се скарали. Защо се унижаваш така? Защо искаш да си любовницата? После жените били леки, ами как няма, като ти не се уважаваш? Аз предложения за секс от бивши не съм приемала, независимо дали са свободни или не. Или връзка, или нищо друго. На всичките съм казвала това- или се събираме пак, или няма да мине номера. И те се засягат, и сами се отказват. Сама се превръщаш в лека жена и изтривалка, после ама защо ме използват? Научи се да казваш Не.

5.   Най-вероятно се е скарал с приятелката си и автоматично се е почувствал много свободен. Може би са били разделени за малко, в пауза или чисто и просто не са се търсили и не са знаели какви са. В сложна връзка, сещаш ли се? Той това ти е казал и на мен ми звучи правдоподобно. В противен случай чисто и просто ѝ е изневерил за спорта. Възползвал се е от момента и възможността да спи с теб, затова и го е направил. Дали наистина си му липсвала, или го е казал под въздействието на страстта/алкохола, не може да знаем. В последствие се е събрал с приятелката си и те е блокирал, за да си спести евентуални скандали между вас трима ви. Ако не се е събрал с нея, то се е изплашиш от тази покана за Гърция и е решил, че ти се увличаш и скоро ще поискаш повече от секс. Някъде по цялата верига плановете му са се объркали. Искал е да спи с теб и го е сторил, но нататък се е случило нещо непланирано и е избягал от ситуацията с едно блокиране. Не се заблуждавай, че той се връща при теб. Не ти, но тялото ти е неговата резерва. Ти си човекът, с когото може да спи без обвързване и го прави все в случай, че няма приятелка. По-лесно е да се обади на теб, отколкото да сваля непознати из клубовете. Падаш се най-малко общо кратно. Познавате се, нямате драматични отношения, спазвате си правилата за необвързващ секс, очевидно те намира за привлекателна и ти има доверие, че не спиш с всеки срещнат. За него ти си най-добрата опция, когато той е необвързан и не може да получава редовен секс.

6.   Тоя щом има кинти за такива почивки значи е добра партия. Сигурно много го искат жените и топва постоянно. Ти си една от всички, ама ако наистина е богат земи забременей от него и ша го вържиш