Лесбийка ли е жена ми
Здравейте моля за съвет живота ни се срина буквално за няколко месеца, историята на кратко женени сме от 4 години а се познаваме цял живот имаме прекрасно детенце живота ни беше добър и щастлив докато един ден тя започна работа като учител съвсем скоро дойдоха и проблемите ми тя се сприятели с учителка от нейното училище което на пръв поглед е нещо нормално излизаха виждаха се често чуваха се но в един момент забелязах че жена ми започва все повече и повече да търси нейното внимание обличаше се гримирваше се преди всяка среща с нея. започнаха едни деннонощни чатове, аз се усъмних и направих нещо с което не се гордея навлезнах в личното и пространство бях пряк свидетел на чатовете им и телефонни разговори, който бяха първоначално обеснения в любов и тяхното различие от там се почна разговори на сексуална тематика как ще го правят колко се обичат и т. н срещите им зачестиха и тя предпочиташе да се срещне с нея от това да прекараме време с детето ни. Опитах да си е върна по всякакъв начин но с всеки изминал ден тя се влюбваме все повече и повече опитах да поговоря с нея но без ефект отричаше всичко И казваше че аз съм психопат и е тормозя докато един ден не и показах цялата им хронология от чата последва грандиозен скандал и аз И казах че е напускам, нейната реакция ми хареса много тя се разкайваше умоляваше ме Да простя и каза че ще прекрати всякакви взаимоотношения с тази жена. Аз простих но съмнението остана в мен две седмици по късно както и предполагах че ще стане всичко започна от начало но доста по прикрито започнаха тайни срещи и денонощни емейли връзката им вече имаше и консумация засичал съм ги по паркинги пред магазини оставила детето ни в колата само а тя се е качила в колата на онази и се натискат след тази гледка просто не издържах и един Като се прибра от работа и казах че съм пуснал дело за развод и искам да се разделим защото аз този начин на живот не го искам, за нея това беше добре дошло събра си багажа и отиде при майка си С детето. Бяхме разделени околко 3 месеца през който не ми даваха да си видя детето, виждах го за по 10 мин на седмица. Един ден директора на училището в което работи ми се обади той ми е познат и поиска среща с мен, видяхме се и той ми обясни че е притеснен за случващото се в училище между двете госпожи, имало слухове за тях двете обясних му че съм запознат с проблема и го помолих да не предприема крайни действия и му обещах че ще оправя нещата. Срещнах с жена ми разказах и всичко тя се изплаши и ми обеща че ще сложи край на всичко в последствие реших да и дам още един шанс и се събрахме отново, стопирах делото за развод и заживяхме нормално, Но през цялото време виждах тъгата в очите и тя не се чувстваше добре В моя компания избягваше всякаква близост с мен и се кълнеше че ме обича и че не е влюбена в жена. Но както знаете доверие се печели трудно и се губи за секунди, поставих скрити камери в дома ни на който видях какво прави всъщност когато аз съм на работа и тя гледа детето ни бях шокиран. Имаше втори телефон с друга сим карта от който говореха по цял ден правиха телефонен секс и се пипаше по няколко пъти на ден пред очите на 3 годишното ни дете буквално завита с едно одеалце и детенцето на метър от нея... това е една малка част от преживяното опитах с няколко думи да споделя за проблема в момента съм се приборил до толкова с това че тя не се чува по никакъв начин с тази жена не се вижда по никакъв предлог с нея единствено на работа но вече ходи само за часовете си И се прибира на време единственото което ме тормози в момента е че тя не показва по никакъв начин че ме иска и ме обича а тя го твърди не сме правили секс от месеци и всеки път когато го правим виждам нежеланието в нея И без да се погали с ръчичка не може да свърши. Държа се прекрасно с нея И детето постоянно и правя изненади имам финансови възможности  нежен съм с нея искам да бъда с нея в секса проблеми нямам правя го с удоволствие и смея да твърдя че го мога, Но тя не ме иска моля за мнение и съвет отчаян съм обичам е И искам да си запазя семейството

Коментари

1.   Тогава се примери със сегашното положение без секс, остави е тя да дава инициатива за всичко почти и след време може и нещо да се промени но и задължително да си смени работата, защото е обременена и докато очите им са близо винаги ще има любов. Както се казва очи далече и сърцето е далече. Казвам го от опит.

3.   Ами запази си семейството, но като я ограничаваш, следиш и тя е нещастна, няма как да го направиш. Остави я да бъде щастлива, дай и свободата, за да може заедно да си гледате детето и дома. И много ясно, че не те желае, тя желае жена.

Една омъжена лесбийка

4.   На каква цена искаш да си запазиш семейството? Жена ти е нещастна с теб и не те понася, но ти си егоист и не можеш да го преглътнеш, че даже си минал и бая граници, ако това, което си писал е вярно

5.   Ееееее, вместо да питаш дали жена ти е лесбийка, вземи я уговори за една тройка.

Ж 44

6.   Ако това не е секс фантазия, защото явно много си бързал или ти липва правописа и пунктуацията в българския език, аз ще ти кажа моето мнение. Все пак, има някакъв процент вероятност това да е реален случай.

Има би-сексуални хора, както и има хора, отегчени от ежедневието и основната си връзка (съпругът/ та) до карйност, затова може да се впуснат в подобни приключения.

От това, което описваш, вашето семейство е класически случай на добъртр и грижовен съпруг и отегчена, особено след детето, съпруга, която просто е намерила разбиране, топлота и желаното отношение у... друга жена. Изневярата е класическа - на работното място, но в този случай с човек от същия пол.

Възможно е другата учителка да е по-силен характер, по-доминираща, с известен опит, при което просто да е харесала твоята жена и да а е съблазнила по добър начин. Но жен ати е била податлива на това.

Нагонът, желанието за страстен секс не могат да се спрат с нищо - това е като вода, отприщила се от язовирна стена - няма спиране, помита всичко, докато не се улегне и отече добре - вероятнов човешките отношения - с годинуте или от пренасищане.

Не искам да те разочаровам и те поздравявам, че се бориш и полагаш огромни усилия да си съхраниш брака, но смятам, че трябва да знаеш истината - спред мен тя е, че с брака ти е окончателно приключено!

Не се плаши от развода, не е толкова страшно, в Европа над 60% от браковете завърпшват с развод.

Трябва да си наясно, че както за успеха на една връзка принос имат и двамата, така и за неуспеха й също принос имат и двамата. В твоя случай може частично да оправдаеш нещата и с латентнтата би или хомосексуалност на жена си.

Моят приятелски съвет е, че повече не си струва да се опитваш да я задържиш, дори и тя формално да остане при теб, заради пари или имот, напр., тя ще те смята за 0, за нищожество, и само ще ти пие кръвчицата като паразит.

не е лоша идеята с добър адвокат да се опиташ да получиш упражняването на родителските права, защото в дъллгосрочен план ти ще се чувстваш по-добре и по-уверен, а отговорността за нещата ще се подели по сравнително справедлив начин между теб и жена ти. В крайна сметка, всеки носи отговорност за постъпките си...

Смело напред към нов живот и успех!

7.   Да, жена ти е лесбийка.

8.   A в коя част точно мармота завиваше?

9.   Наистина ли питаш този въпрос? Развеждай се и бягай бързо. Другият вариант е да си намериш любовница, а с жена ти да си стоите като съквартиранти. Може пък както каза един да пробвате 3-ка. И да знаеш Изневяра е когато е за 1 вечер, това тяхното е Любов. Не разбирам обратните, ама жена ти си е такава, ама го е разбрала късно.

10.   За жалост всички сте абсолютно прави,а това е историята на кратко без подробности,защото няма да ми стигне един ден да е напиша.Явно тя си е била такава цял живот,Още преди години живях в заблуда,че повечето жени харесват порно с лесбийки защото съм е виждал няколко пъти да го гледа.Просто сега е срещнала човек със същите наклонности и всичко се е отключили,а онази жена е пълна нишката на И на челото и пише лезбийка странното е,че и тя е семейна.Това между тях беше любовен романс имаше силни чувства,ревност,загриженост,нежност а през цялото време в тяхните разговори бях ония и психопат,настрои родителите и срещу мен тяхното мнение за мен е че съм психопат и това са пълни измислици от моя страна абе хора ужас живота ми се срина......аз съм половин човек отслабнат с 15 кг и не мога да започна от начало искам си жената обратно

11.   Запетая знаете ли какво е?

12.   Браточка, как очакваш да не кривне жена ти, като си толкова неграмотен, бе?

13.   Ако историята е истинска - жена ти очеизвадно е лесбийка и най-добре да се разведете. Не знам кое ще е по-кофти за детето - да живее в някакво псевдо-семейство на нещастни родители или да живее с един, но по-щастлив, родител. Като под този един родител не визирам конкретен измежду теб и жена ти, аз лично бих дал детето на теб при развод, но не знам какво ще реши съдът.

14.   Какво семейство е това, като и двамата сте нещастни? Как ще се преструвате пред детето си, за да не е нещастно и то в съжителство без любов? Разделете се, но човешки, като приятели, така ще ти дава и детето, намери си друга жена и продължи. Насила хубост не става.

15.   Решил си да понесеш голям товар, респект за това, но повярвай ми не очаквай чудеса, още повече след като си видял за какво става въпрос и че не можеш да се бориш за нещо което го няма, а и още повече можеш да си зададеш въпроса дали истински го е имало, за истинските и чуства към теб става въпрос. Воля за да продължиш ти пожелавам но и мъдрост за да осъзнаеш къде си в действителност и дали си струва преди да е станало твърде късно.

16.   Една жена тръгне ли по жени, връщане няма. Казвам го от личен опит, бил съм с лесбийка и тя така прикрито. Един дол дренки.

Знаеш ли колко кофти беше да ти каже приятелката ти, че женски целувки били по-нежни и по-приятни. Еми да, няма отричане това, ама един мъж не може да бъде така.

17.   Много, много зле скалъпено. Има места, на които можеш да публикуваш фантазиите си, но тук не е едно от тях.
И наблягай на фактите, проверявай ги как са в реалния живот. Без съдебно решение кой по-точно ти "даде" 10 минути на седмица с детето?
НЕ сте правили секс от месеци, ама като го правите е с нежелание. Умирам от смях.

18.   Още ли има хора, неразбрали, че е фейк?

19.   Номер 17 историята е абсолютно реална,детето го виждах след градина идваше при мен за по 10 мин, преди да си тръгне За майка и.Казвам,че тя избягва по всякакъв начин близост с мен,прави ли сме секс няколко пъти от както се прибра при мен.Аз имам желание,обичам е,но секса не е това което беше,като И правя орална всичко е супер,но когато съм в нея се почва едно мрънкане,Не така така ме боли така не искам и т.н.Извинявам се за правописа но просто не съм на себе си вече 9 месеца съм на този хал и незнам какво да правя.Дали това ще отшуми и дали ако в момента найстина е спряла,утре няма да има друга жена В нейния живот.Единственото което искам е тя да застане пред мен като голяма жена И да каже,Какво всъщност се случва.Било то съжалявам влюбих се в жена незнам какво ми стана,хареса ми прости.....или аз съм такава можеш ли да го приемеш и да живееш по този начин....това искам да чуя.А получавам нелепи лъжи и отрича всичко казва,че това не е нищо,че те са просто приятелки и всичко това е нормално

20.   Който не вярва да не коментира,просто търся мнение на разл7чни хора ,защото нали се сещате,че това е нещо което не можеш да споделиш пред всеки.

21.   Според мен основния проблем се крие в изключително-покъртително-силната неграмотност в автора/ката. Жената е видяла същество с положително IQ и си е отворила очите...

22.   Учителка по български ли е жена ти ?
Една точка май видях в цялото това "нещо"- колкото до темата- остави жената, не се мъчете взаимно, гледайте да запазите общо разбирателство покрай детето

23.   Умряла работа. Развод е единственият изход. Ако стои при теб, то няма да е, защото те обича. Развод, другото е загуба на време. Внимавай, когато избираш следващата.

24.   №3 "омъжена лесбийко", той да я остави да бъде щастлива, ами той?

25.   До автора - разделяй се с тази жена. Тя не е бисексуална, ако беше щеше да търси ласките ти. Тя е с насоченост към жени. Защо искаш да си нещастен с нея?Не можеш да върнеш човека там, където той не желае. И друго - стига си се унижавал.

26.   Как ще слагаш камери в жилището да я наблюдаваш?? Нормален ли си? Това минава всякакви граници...

27.   Искал си семейството обратно. Ти вече нямаш семейство Приеми го. Колкото по-бързо, толкова по-добре.

28.   Бягай с 200, тая ще ти разсипе живота! Намери си нормална жена, а това дето го искаш е илюзия... Дали сте заедно или не-детето пак си е твое. Тая се е развратила отвсякъде

29.   Толкова ли е трудно да измислиш решението на въпроса. Предложи ѝ да се натискат в твое присъствие. Ти ще чукаш каквото ти дадат и тримата сте доволни.

30.   Не ги разбирам тези жени ,честно, жена съм и физически съм харесвала друга жена, но никога не мога да си представя нещо да има между нас
В крайна сметка мисля , че хомо са тези хора, които дълбоко в себе си не искат да бъдат обичани и да обичат и заместват липсата със секс, който наричат любов

31.   Не, не е... Абе честно, тая жена те е направила на идиот, и ти продължаваш да се чудиш. Не само е лесбийка, ами и патологична лъжкиня. Шут и да заминава. Само си проучи нещата с адвоката, за да можеш да си виждаш детето, а най-добре ако можеш и си го вземи. Или искаш да израсне с такава "майка"?

32.   Да.

33.   Знаете ли какво е да познаваш един човек от 18 години,Да сте заедно от 9,а всъщност никога да не си го познавал.....

34.   Тежко ми е, Но ще се вслушам в вашето мнение. За жалост това е реалността.

35.   Авторе, приятелю, няма да си първия, нито последния, който се развежда. В съвременния (цивилизован) свят това е често срещано явление. Не се коси толкова. Мисля, че знам какво значи да се срутва всичко, което си се опитвал да градиш, но, както и ти се убеждаваш, хората се променят или всичко е било илюзия.

Предполагам, че я обичаш, че си я искаш, че искаш нещата да се подредят и всичко да е нормално? Ок, ама с тази жена изглежда няма как да стане. Ти си я искаш, но тя те мотае и будалка, лъже те. Извинявай, но да си говорим по мъжки - ти я обичаш, а те сякаш те смята за идиот. Ако тя седи с теб формално, то е само заради неин имиджов- репутационен проблем (един вид - какво ще кажат хората) и/или заради материален интерес. Трябва да разбереш и приемеш, че т вече нямаш съпруга и трябва да започнеш на чисто.

Намери си добър доверен адвокат и действай. Раздели се с емоциите към брака и тази жена. Добре е разумно да помислиш за пълна защита на своите права - от фамилното име до детето. Не изпадай в крайности, но се опитай да се защитиш максимално. Искай повече, за да получиш по-малко.

С брака ти с тази жена е приключено. Просто се пренастрой на друга вълна - развод и нов живот.

Поздрави и успех!

36.   Много обещаващо заглавие и после такава боза с мазна баница. Не се пробвай по-вече не ставаш за фантазйор.

37.   Не знам какво е станало но имам съвременно решение за Вашия проблем : вземете и двете жени . И по-точно предложете на жена си компромисното решение да си запазите брака с условие че другата жена е приятелка ( и любовница) и на двама Ви ( тоест от двойка ставате триада) , също така ако се съгласи поискайте извинение и от двете за станалото и им предложете да живеете заедно . От тук нататък и вълка ще е сит и агнето цяло ( знам че звучи фанстастично но няма да сте нито първото нито последното полигамно семейство в света че и в България а ако успеете да направите дете и на другата жена кой знае , може щастието да се вътне в дома Ви и да е по-силно от всякога , просто трябва да сте малко по адаптивни и да приемете манталитета ,, на война като на война " ) Пожелавам Ви всичко да се оправи и напишете коментар ако може

38.   Здравейте, всичко между нас се оправи, говорим за отношения жена мъж. Тя спря всякакви контакти с своята любовница. Няма никакви пориви към жени в което съм сигурен, но единственото което все още ми липсва е желанието и страстта в това което беше преди да се случи всичко. правим секс, но рядко и не е това което тя изпитваше като желание и страст към своята приятелка. Добре сме детето ни е по щастливо от всякога но на мен някак е що ми липсва....

39.   По темата - както ти казаха, със семейството ти , такова каквото е било, такова каквото ти си си представял и искал, е свършено. Приеми го и не се заблуждавай. Колко още трябва да те лъжат в очите за да го разбереш?

Искам да попитам номер 26 - защо авторът да е "ненормален" задето е сложил камера в собственото си жилище? Колко пъти преди това онази лесбийка-хамелеон го е лъгала? Нейното е "нормално" по твоите стандарти, нали? Да стоиш и да гледаш в очите мъжа си, бащата на детето ти, и да го лъжеш нагло, си е въсем "нормално" и в реда на нещата?

Ще ти кажа какво аз мисля по въпроса - Ако мен ме лъжат така нагло, го приемам като обида. Един вид ми казват "ти си толкова тъп, мога да ти говоря квото си искам , а зад гърба ти да си правя каквото си искам". Това което още повече ме отвращава, е че това е скрита обида а не директна. От този момент натам, всички мои задръжки падат. Развърват ми се ръцете и мога да правя каквото си искам, защото за мен , това е акт на нападение, и то подмолно - удар под пояса. Ръка която уж посяга да те успокои но всъщност в момента в който и обърнеш гръб, ти забива нож. И аз съм длъжен да се защитя. А в тази мръсна игра, аз също имам някои познания, с което не се гордея, но най накрая този аспект се оказва полезен и, най важното - провокиран.

Това което аз направих - преустанових всякакъв контакт със бившата и я оставих да се въргаля в калта на задушаващия битовизъм и разбитите мечти които е имала за своето лично светло бъдеще. А такива като номер 26 ги карам да се "влюбят" ( това е в кавички, защото те не знаят какво наистина е любов - там преди всичко има споделеност, а те не разбират значението на тази дума). Вече пределно добре знам тази порода. Всичко е въпрос на представяне, да говорош и да се държиш както те очакват. Не е много трудно, всички са абсолютно еднотипни и се впечатляват от едни и същи неща, от едни и същи думички. След това ги чуках брутално, най вече отзад, и после ги зарязвах като мокър парцал. Абсолютно без никакви скрупули или угризения. Иронията е, че в глобален мащаб се вкараваме в един глобален затворен кръг. Затова последно време даже не отделям време на подобни кифли. Но разплаконото лице със размазан грим на няколкото кифли като номер 26 наистина беше задоволителна гледка. На изпроводяк ги питах "Що не си направиш едно селфи сега, да видим колко лайкчета ще получиш?".

40.   Сядате. говорите...говорите и се разбирате като големи хора, кой на какво му харесва и как може да работи това във ваша полза. Със надничане, скатасване и общо взето български мизерни номера няма как да стане. В 21 век живеем, сексуалните предпочитания не се отричат, че съществуват, колкото и аморални да са те за тези с по една единствена закостеняла гледна точка.

41.   Номер 39, при мъжете е същото, лесно е да ги баламосаш да се влюбят, всеки си има слаби места, просто не си попаднал на някоя способна, на която ще й се занимае с теб. Хубаво е, че си разбрал повече за човешката природа и поведение, но е изключително жалко да подиграваш някого по този вулгарен начин. Ясно ми е, че си отвратен от това, което е, но това не е начинът. Хората трябва да си помагаме да израстваме, а не да се тъпчем едни други.
Иначе относно камерите, съм на твоето мнение - "проверката е висша форма на доверието".
И, виж, бъди по-снизходителен към жените, ролята им досега не е изисквала логика и висша форма на разум, а емоционална интелигентност. Докато ти е трябвало да разсъдиш как да запалиш огън и да надхитриш бизона, от жената се е искало да забележи дали бебето е добре или показва някакъв признак на неразположение. Затова принципно жените са по-емоционални, а мъжете - по-разумни (без да забравяме изключенията и при двата пола). Но, всъщност, тази манипулативност на жените е от полза за мъжете и докато в момента ти показваш, че можеш да го обърнеш на отмъщение, помисли, че за да е докарана дотук въпросната жена, то тя се е поддала на много по-ловки манипулации.
С манипулации избухват войни, свалят се правителства, убиват се масово хора, създават се вредни моди и какво ли още не, та ти си тръгнал да отмъщаваш на някакво глупаво момиче, което се е подвело по мас медиите, защото не сме в епохата, когато бащата е щял да го омъжи за някой, който да й разкаже как стоят нещата и да я превърне в домакиня или една идея по-обнадеждаващ индивид. Грозно е такова поведение, освен ако нямаш някой перверзен психопатски фетиш, и не е подходящо за мъж, който се уважава и има мъжка позиция.

42.   "Но, всъщност, тази манипулативност на жените е от полза за мъжете и докато в момента ти показваш, че можеш да го обърнеш на отмъщение, помисли, че за да е докарана дотук въпросната жена, то тя се е подала на много по-ловки манипулации. "

Чакай да видим дали те разбрах правилно - това което се опитваш да ни убедиш, е че понеже някой друг е манипулирал тази горкичка жена (много ми е интересно как реши, че именно такъв е бил случая, а не просто поредното мимолетно "влюбване" което е така често срещано явление при жените. за справка - съседните няколко теми от сорта "Влюбих се в непознат а съм обвръзана", или "Сноубордиста") то тя е била принудена, едва ли не насила "докарана дотук", че да лъже мъжа си не един и два пъти и после да прави не по малко вулгарни (ама в буквалният смисъл на думата) неща?

Тя няма никаква вина. Някой друг я е подтикнал да лъже. Разбира се. Как не се сетихме. Вие никога не сте виновни. Винаги някой друг ви е принудил, винаги някой друг трябва да носи отговорност за вашите действия. Вашата така прехвалена "емоционална интелигетност" е достатъчна за да ви се прощава всичко, и особено - липсата на.. ами не-емоционална интелигетност. Сещаш се - тази обикновената, към която вие лично гледате с пренебрежение като ваш личен атрибут. Но неимоверно много държите мъжът до вас да е интелигентен. Или поне дотолкова, че да успява "да надхитри бизона и докара достатъчно голямо парче месо". Надявам се, че е излишно да обеснявам в какво се изразява това днешно време.

И черешката на тортата - "Тази нейна манипулативност е от полза за мъжете". Извинявай ама това си е чиста проба нагъл шамар в лицето на мъжете. За себе си мога съвсем уверено да кажа, че женската лукавост никога не ми е била на мене лично в някаква полза. Даже напротив. И надявам се е излишно да давам примери. Ще оставя автора да ти отговори по този въпрос, да не би той случайно не прелива от благодарност затова, че жена му е толкова манипулативна. Де да знам, той пък може всяка вечер да пали свещичка в знак на благодарност.

За пореден път се убеждам, че ако съжалявам за нещо, то е, че съм твърде мек и тактичен спрямо жените. Явно още трябва да поработя. Взимам си бележка. Благодаря ти за индиректното напомняне...

43.   Авторе, ако все още следиш темата, пиши как се развиха нещата при теб сега : три години по-късно.

44.   Номер 24 от номер 3, той.. той пита как да си запази семейството, аз му давам вариант. Ако не му харесва и не е щастлив така, да не си го запазва, да се разделят. Не може да наложиш на някого да те обича насила, ако той обича друг.

45.   Малий... много яко да отговориш на някого след повече от четири години :))))

46.   Номер 45, някой беше побутнал темата нагоре с коментар, иначе и аз я бях забравила и чак сега видях, че съм спомената, затова отговорих.