Неговите “приятелки”
Здравейте! Момиче на 21 години съм. Имам си сериозен приятел от 8 месеца. Всичко между нас е прекрасно- и в романтичен, и в интимен план. Той е по-голям от мен с 6 години. Та.... вчера пишем си ние около 18:00 часа и изведнъж към 19:00 той ми прати сърчице и до там.. Излезе от линия във фб и не ми писа чак до 1:00 часа. Предположих, че си е легнал да спи, тъй като работи в дискотека и цяла вечер не е спал. Аз реших да си легна без да му звъня, за да не го събуждам. Но събуждам се аз сутринта и виждам, че една приятелка ми е пратила снимки на него с някакво друго момиче се разхождат в 22:00 часа ( тя ги забелязва случайно, тъй като е била седнала на заведението до което за минали). Много се ядосах и веднага отидох у тях. Питах го защо е излязъл с това момиче, кое е то, какво са правили. Първоначално отрече да е излизал. Каза ми, че не е той на снимката, цяла вечер си е почивал в тях и не ми е писал, защото нямал интернет. Направо бях откачила. Накрая не ми каза коя е и защо са излезли, но ми обясни, че няма защо да се тревожа, излезли да пият кафе и се прибрал. Каза ми че има много момичета приятелки, с които от време на време излиза да пие кафе или просто да се разходят. Помоли ме да не си мисля нищо друго, да не се тревожа излишно, че нищо не е станало просто са излезли на по кафе и не ми е казал, защото съм много ревнива и съм щяла да му се скарам и да направя от мухата слон. Каза ми също, че тя знае, че е обвързан. Да му повярвам ли? Нищо друго не мога да направя освен да му се доверя... Адски много го обичам, той също ме обича, но се чувствам страшно неприятно като излиза с други момичета. Каза ми, че има приятелки момичета и ще продъжи да си излиза с тях независимо дали съм съгласна или не, тъй като не правел нищо нередно, излизал с тях чисто приятелски. Нормално ли е да излиза с други момичета? Какво мога да направя в такава ситуация? Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете!

Коментари

1.   Драга, тоя те мота! Приятелки жени няма, още повече за късно вечер да се гледат, и излизат тайно. Просто ти си една от многото.

2.   Какво можеш да направиш? Да го зарежеш. Бързо.

3.   И ето дами затова няма такова нещо, като "истинско приятелство между мъж и жена". Според мен, ако наистина бяха само приятели нямаше да го скрие от теб, че дори и след това да лъже че не бил той. В крайна сметка, като е хванат на тясно ще каже тази "гениална" лъжа, че са просто приятели и ще се надява да му повярваш. Между другото кой мъж ходи да пие кафе с приятелка през нощта? По-скоро ми се вярва, че са били в едно легло. Каквато и да е истината е факт, че се опита да те излъже и щом сега си му повярвала, ще му бъде по-лесно да го направи отново.

4.   Лъже те! Това е достатъчно.
Ж

5.   Еми да. Аз съм жена и имам само приятели мъже. Излизаме, пиеме, лафим си, на дискотеки. Нормално е.

6.   Ако е хубава, 100% й е навит.

7.   Някой хора не обичаме да се отчитаме. При все ако реши да го направи ще го направи. Сериозна връзка е като си делите хляба и завивките а не като се виждате през 2 дена. Дали има за какво да се притесняваш? Естествено, няма нищо сигурно. Приятелство истинско между мъж и жена няма. Винаги има задни мисли, вече тук зависи от човека дали ще се въздържи.

8.   Абе нещо куца тая история. Някаква приятелка ги забелязала да минават посред нощ, край заведение в което била седнала. И веднага й дошло на ум да извади фотоапарата и да прави снимки, не една ами няколко. През нощта. Докато е в заведението. И си има друго забавление. Първото нещо което ще й дойде на ум, е да снима. През нощта....
Нали си има раздел за измислени истории, защо се публикуват навсякъде?

9.   По принцип аз съм ЗА доверието в половинката, но в случая има нещо гнило. ОК, имал е приятелки, обаче има няколко странни неща.
1. Защо излиза с нея късно вечер?
2. Защо първоначално те е излъгал, че не е бил той?
3. И как така "случайно" интернета му се е скапал точно по това време?
Така, че мисля, че в случая имаш право да подозираш нещо нередно. Ако нямаше какво да крие ще да каже честно къде е бил и даже да предложи да ви запознае.
Моето гадже също има приятелки, обаче точно за да няма драми аз ги познавам, знам, че да израснали от деца заедно и разбира се винаги когато иска да се види с тях ми казва. "Отивам на кафе с Х." И разбира се излиза с тях през деня, а не посред нощ. Така, че в това време аз пък правя нещо за себе си, примерно да отида на маникюр. В началото и аз малко ревнувах и реших един път да го проверя и уж случайно минах покрай кафенето, в което ми каза, че ще ходят. Да, беше там точно с това момиче и си говореха като приятели без никаква интимност. Накрая се засрамих от себе си и се радвам, че той не разбра, че съм го шпионирала. От тогава вече му вярвам.

10.   Много сте ревниви . Такава ревнива жена ако имах щях да и кажа НАПУСНИИИ.

11.   Как точно приятелката ти го е снимала в лице и той не се е усетил, че са го снимали? Предполага се, че за да му се вижда лицето достатъчно добре, за да се разпознае, трябва все пак да е малко или много близо. А и през нощта как точно му се вижда лицето на снимка?

12.   Тоя милия си ги шляпа на поразия.
Виж сега, ако има приятелки жени и излиза с тях, то за 8 месеца щеше да го знаеш тоя факт.
Ако нямаше намерение да те лъже, щеше да ти каже излизам да пия кафе с Христинка.
Нямаше да лъже, че не е той на снимката.

Т'ва да чуеш, че има приятелство между мъж и жена можеш да ти се каже само от жена. Мъж ако излиза с жени иска да ги пляка. Точка.

Братан.

13.   На какво основание му държиш сметка и му дигаш скандали? ! Не ти допада нещо си- ок, ставаш и си заминаваш. Него има кой да го съди. Ревнуваш, а това не говори добре за теб! Млада си още, имаш шанс да се осъзнаеш! Успех желая!

14.   Започне ли някой да увърта, лъже на 100%. Истината е една, лъжите- много. Аз не бих си губила времето с мъж, който има много "приятелки". Щом предпочита да си общува с тях, на мен не ми е нужен.