До младите момичета,ходещи с дъртаци : защо го правите?
До младите момичета, йходещи с дъртаци : защо го правите?

Въпросът ми е към младите жени от 18 до някъде 30 и ви моля да не се обиждате, защото някои от вас си знаят много добре сами, че това, което ще кажа за вас е истина.

Аз съм мъж на 32, повече информация за себе си няма да разкривам. Въпросът ми е към момичетата от тази възрастова група, която посочих горе, които ходят с мъже 2-3 или повече пъти по-възрастни от тях разхождат се с тях на обществени места, парадират със своята "екстравагантност и разкрепостеност", имат интимни отношения с тях, женят се за тях и дори им правят деца - защо го правите? Защо се събирате с тези дъртаци, грозни, дебели, плешиви, ниски, тъпи, с увиснали тумбаци и, при положение, че има толкова много свободни млади мъже, със хубава физика, умни, образовани, добри, които си търсят жени като вас, но после им остава като вариант само да спят с дъртите чанти, точно защото вие сте избрали дъртите пръчове и не сте им оставили избор? Каква е причината да правите така, кажете си честно, а? Някакъв извратен начин да си го върнете на бившия си ли е? Татковски комплекс от детството ли е, някакъв подсъзнателен стремеж да компенсирате липсата на баща като деца ли е? Или е чиста геронтофилия? Едно нещо е сигурно :не е заради парите, защото вие се влачите с каквито ви падне отрепки и прошляци, иначе щеше само доналд Тръмп да е така. Тогава защо го правите?

Коментари

51-68 от 68

53.   номер 52 - ами стой и чакай да ти дойдат готените жени на крака, да ти покажат отношение и да те помолят да ги онодиш! Защото са се свършили мъжете, които проявяват интерес към тях и знаят как да ги ухажват и са останали само мухльовци, нерешителни, неуверени и неможещи да свалят жена, но пък с претенции. И после ще пускаш тук тема " На 30 (40)съм, как да си намеря приятелка".

54.   Аз не съм на 25, Ж на 48 съм, т. е. "дърта чанта", но ще се опитам да отговоря на словоизлиянията на автора.
Когато избира даден мъж, жената е привлечена, освен от външния вид, възрастта и парите, от следните неща: дали е смел/ама наистина смел, не само да се дуе като пуяк и да демонстрира нацепена снага/; дали е интересен/ има ли какво да си каже с него/ ; дали има чувство за хумор/животът е трудно нещо, ако няма на чии шеги да се посмееш понякога, е направо трагично/. И последно/но не на последно място - дали е добър в леглото.
Да обобобщим: може в твоите очи тези мъже да са стари, плешиви, дебели и грозни, но в очите на някои от тези момичета/защото наистина има и такива, които се чукат само за пари/, те са: смели, интересни, забавни и добри в секса. И тъй като те движат с тях, а не ти, твоето мнение по въпроса в случая е без значение.
И един безплатен съвет: поработи върху мирогледа си. Млад си още, не се озлобявай толкова към хората и не обиждай. Това няма да ти донесе щастие, даже напротив.

55.   53 - Мен не ми дреме честно казано. Щом в тукашния манталитет на кифлите е да чакат някой да свърши всичко вместо тях, да не се оплакват после от връзките си. Те не искат истинска връзка, искат някой да ги дондурка като бебе, да ходи след тях и да им сменя пелените. Те собствената си несигурност, плахост и неувереност прехвърлят на мъжете и очакват от тях всичко и то само защото имат вагина вместо пенис. Що не идете в някой магазин да искате отстъпка щото имате вагини? Няма да стане нали? Нито където и да е в обществото в едни нормални отношения. А що си мислите, че ще ви минава номера с мъжете? Има и такива, които ще ви дондуркат ама после не чакайте от тях хепи енд и не се оплаквайте, защото вие чакате да получите огризки наготово от който реши да ви даде вместо да си мръднете задниците и сами да проявите увереност и инициативност.

56.   Защото имат подход към жените, самочувствие, реализирали са се в живота, кавалери са и са сравнително улегнали и наживяли. По-младите мъже са повечето мамини синчета, нерешителни, нереализирани. Не твърдя, че всички са такива, но тези, с които съм излизала - да. Последният една крушка не можеше да завие. Трябваше аз да скача пералнята, защото той не разбирал инструкциите. С нищо не помагаше вкъщи, деляхме си наема, но аз купувах всичката храна и продукти за бита. Сега съм с мъж с 15 години по-голям от мен и не бих го заменила с нито един от връстниците ми.

57.   Не съм от хората които коментират тук, а само чета. Но сега ще напиша и аз нещо. Дано ти даде Господ да станеш и ти на 40, 50 и по вече години. Тогава ще си отговориш сам на зададения тук въпросец. По мое лично мнение доста тъпичък. Аре със здаве.

58.   Номер 2 каза всичко. Съгласявам се на 100%.

59.   № 57 - закри темата. :)))

61.   За кинти, пич.
За кинти.

62.   Защото годините и външния вид нямат нищо общо с любовта. Тези връзки често са по - силни от обикновените.

63.   А какво ще кажете за разлика от 45 години. Прекрасно се разбират хората и си живеят. Защо да си пъхаме носовете в личния живот на другите.

64.   Ех, истино, защо така болиш? Бръкна в душите на лелките и чичовците.

Номер 2

65.   Винаги ми е било смешно, когато мъж или жена започнат да обясняват колко добре изглеждали, как се поддържали, колко младолики изглеждали и как много по-млади ги харесвали. Лошо няма да се поддържаш, но да се вманиачаваш и да се правиш на 10-15 години по-млад е най-малкото глупаво. Никой 20 годишен няма да си вземе 40 годишна лелка за жена. Да, може да спи с нея известно време, но накрая пак ще хукне след колежката от университета или след момичето от съседната улица. Същото е и при мъжете. Да сте видели някъде 40 годишен човек без пари, с 20 годишна, наточена жена? И да има, подобни случаи са 1 на милион.

66.   До №64-Абсолютно съм съгласна с теб,макар че и аз не съм първа младост.Отвращавам ме млади момичета,които ходят със стари мъже,но милион,ама милион пъти повече ме отвращават дърти чанти,които се занимават с мъже на годините на синовете си.Иначе съм спокоен човек,но това ме изкарва от равновесие.Каквото и да говорят участниците в такива връзки твърдо не вярвам в тях.

67.   2
И ти си бъдеща лелка;)
Та по полека с обидите:)
От 45;)

69.   От 2 до 67 :

Разбира се, че и аз съм бъдеща лелка (ако доживея), но никога да се позоря така и да цапам някой младок. Ще се постарая да бъда лелка за пример и ще живея достойно, вместо да съществувам по толкова долен, курвенски, егоистичен начин. Схващаш ли разликата? Съмнявам се. И не съм обидила никого, просто казвам горчивата истина. Ако някой се е обидил - негов проблем. А и нали си чувал/а, че истината жили само тези, за които се отнася. Няма как да се отрекат очевидните неща. Каквото и да си говорим, безспорен факт е, че разликите във възрастта НЕ са ок. От всякаква гледна точка. Край!

70.   Какъв ви е проблема? Приятеля ми не е богат. На 57 е. Висок и слаб. Има хубава коса. Много умен и мил е. Състрадателен и коректен към хората. С голямо сърце. Красив и добър и имаме толколова много еднакви интереси и виждания. Всеки има право да бъде с някой който го прави щастлив без значение възраст, пол и тн. Чак пък дъртак не е....

71.   Номер 66, вероятно съм в категорията, определена от теб като "стара чанта". Не, съпругът ми не може да ми е син, защото разликата ни е 9 години. Достатъчно умна съм, за да зная защо е с мен. Защото му осигурявам стандарт, какъвто той сам не може да си позволи. Защото е в средата на хора от моя приятелски кръг, с които иначе няма как да се запознае. Защото винаги му давам работещи съвети. Защото му давам възможност да реализира всичките си сексуални фантазии. Защото го спасих от ужасен брак. Защото покрай мен дъщеря му започна да учи езици и да си избира университет, а иначе щеше да тъне в невежество и да забременее от някой циганин. Защото подмених гардероба му и вече изглежда прилично. Защото колата, която кара, му я подарих за рождения ден. Защото всяка вечер е посрещнат като цар и вечерята е на ниво. Защото съм му абсолютно вярна и всичко споделям с него. Защото приемам роднините му като свои чичовци и лели, а майка му като най-добрата си приятелка. Защото.... време е да спра.
Та, аз лично мисля, че сделката е честна. Той получава много повече, отколкото аз. Аз получавам само свежестта на емоциите и удоволствието да ме прегърне, докато заспивам. Той получава пълна промяна и нов социален статус.
Та така е и с младите момичета, които се омъжват за по-възрастни мъже. Там сделката е същата и също честна. Мъжът получава това, което и аз, а девойката получава това, което аз давам.
Между другото, мъжът ми се чувства късметлия, понякога трогателно ме ревнува (без всякакви основания, естествено, аз да не съм луда да рискувам връзката ни след всичките тези инвестиции в нея! ), старае се да ме впечатлява постоянно, грижи се за мен, прави се на герой... Но формулата работи. Вече 10 години сме заедно и не си и помисляме за раздяла.
Аз лично бих разбрала една млада жена, която се е увлякла по по-възрастен мъж, защото в негово лице вижда покровител. Литератор съм и в историята на литературата има стотици примери за драстична разлика във възрастта между партньорите в брака. Това което на прима виста ми изниква в ума е Юго, който 70-тодишен се жени за 20-годишно момиче, Достоевски, Толстой, Петрарка и неговата Лаура, която е 14-годишна, когато я среща, абе много такива случаи има. Жената на Стефан Цвайк, значително по-млада от него, се самоубива заедно с мъжа си, защото не може да преживее загубата. Да вземем и нашите влюбени - Пенчо Славейков и Мара Белчева, Йовков и Дора Габе, Яворов и Мина (16-годишна тогава). От по-новите поколения Евтим Евтимов и Романьола Мирославова (30 години, ако не се лъжа, разлика във възрастта).

72.   Защото зрелите мъже знаят за жените повече и ги уважават. Лично аз си падам по такива. Имала съм връзки с мъже над 40-45 години. Всичко беше the best, а да не говорим за секса. Никога не съм изпитвала таково удоволствие! Просто знаят как се възбужда и как се чука една жена!

51-68 от 68