Как да се запозная с нея?
Здравейте читатели! Имам питане към вас. Та харесах си едно момиче, но дилемата ми е как да се запозная с нея(не ми е цел непременно да станем гаджета, стори ми се симпатичено момиче). Сестра ми е в клуб по модерни танци, и всеки път съм на концертите им. И харесах едно момиче от по горната възръстова група, засичил съм я в града(живеем в не много голям град) учи в моето училище, но ме я познавам понеже се преместих след 7ми клас. Знам името ѝ и фейсбука ѝ, но нямаме общи приятели, остава варианта чрез фейсбук, но чесно казано не съм особен привърженик на тази тактика, струва ми се леко странно без да се познаваме да ѝ пиша, но нищо не пречи да опитам. Как вие бихте се опитали да се запознаете с нея на мое място? Дали по фейсбук, или на живо на някое тяхно представление? Ще се радвам да споделите мнение :)

Коментари

1.   Ако има инстаграм, последвай я там - много по-лесно и casual може да завържеш разговор без да изглеждаш creepy... особено ако поства сторита. И ако я последваш там, пак няма да е странно за разлика от ФБ, където на мен лично като момиче, много ми е странно когато видя покана за приятелство от непознато момче... докато в Инстаграм няма как да е сигурно момичето дали не си се объркал примерно или нещо такова.

2.   Като не я искаш за гадже, защо държиш да се запознаваш? За да и губиш времето? Че из фейса ровиш и тема пускаш? Тя може да си има приятел, своя среда и да не и се занимава с теб? Пробвай след някой концерт, но първо си изясни какво точно искаш ти, че такава неопределеност не прави добро впечатление.

3.   Пич, ако момичето ти харесва, опитай! Само може да спечелиш. Дори да те отреже, пак печелиш. Хубавото на отказите е, че спира да ти пука и ставаш все по-самоуверен. В един момент ти става забавно и спираш да се притесняваш. Момичетата усещат притеснението и неувереността, а това го отблъсква. Всички големи свалячи са здраво рязани от жени преди да спре да им пука и да придобият саоувереност. Докато ти се чудиш, някой друг ще действа и ще ти я отмъкне. Ако не се получи с мацето, не прави никакви трагедии, дори се радвай, защото ако ти върже и след време ти разкажа играта е хиляди пъти по-лошия вариант. Разсъждавай за себе си, че ако не те харесва, значи няма вкус!

4.   Пич, казваш, че не желаеш непременно да ти е гадже. А какво искаш въсщност? Нима иска да и бъдеш приятелка? Превърнеш ли се веднъж в приятелка на жена, винаги ще те третира така и ще бъдеш кошче за душевни отпадъци. Ще и слушаш историите за нейните драми, за това как харесва този или онзи, как е влюбена в еди кой си и буквално ще и бъдеш като кученце. Не ставай такъв жалък тип, както стават много мъже, които си мислят, че за да имат една жена трябва да и бъдат приятелка, да се мотаят с нея, разчитайки, че тя ще ги хареса някой ден! Това е страшно лузърско и няма капчица мъжество.

5.   Използвай сестра си да те представи на живо на това момиче. ;)

6.   До номер 2. Не съм се изразил правилно. Исках да кажа, че може да си има приятел, и че в крайна сметка може да не ми върже.
Ако изполвам социална мрежа ще е Инстаграм, както номер 1 предложи. Благодаря за съветите.