20 години по-голям от мен
Здравейте, и аз не зная защо пиша тук. Искам просто да споделя с някого, защото не мога да кажа на никого от моите познати. Звучи клиширано тази история.
Аз съм на 25, той на 45. Обичаме се. Той е женен, има три деца, жена...Обичаме се, много. Не съм с него заради пари, външен вид. Влюбена съм в душата му. Обичам го.

Коментари

1.   Щях да те подкрепя за възрастовата разлика, преди да прочета, че е женен и има деца, а това е по-големият проблем. С моя мъж имаме 17 години разлика, но когато го срещнах беше свободен, а и никога не беше имал семейство. Не знам какво очакваш от женен мъж. Може и да се обичате, но той вероятно няма да изостави семейството си заради вашата авантюра. Ти си губещата в случая, защото той се забавлява, а ти си пропиляваш ценното време да срещнеш някой мъж, с който да изградите собствено семейство.

2.   А той обича да ти пръска сливата, когато му се удаде шанс да избяга за час от семейството си. Ако приемаш това - дерзай.

3.   Ох, миличка, знам колко безумно хубаво е, но и знам колко жестоко ще изгори някой от двама ви (или и двамата) накрая!
Все пак ти желая успех и много любов! Радвайте ѝ се докато можете!

4.   Човека е женен и има три деца. Според мен, трябва да го накараш да зарежи жена си щом те обича и да бъде само с теб. Ако откаже означава, че просто те използва, като любовница.

5.   Остави човека да си гледа семейството, моля те. Била съм в положение баща ми да има любовница и знам колко е лошо.Недей да му разваляш семейството!!!!!!
Подозирам че той не те обича.

6.   Няма начин. Просто продължги без него. Ти си млада, ще срещнеш друг. Той има много ангажименти. Не съсипвай твоя живот, неговия, на трите деца и на жена му. Просто е прекалено сложно и значи - не трябва да го бъде! Природен закон.

7.   По какво на бас, че майка ти е командвала у вас, а баща ти е послушко.. Нормално сега да си влюбена в това чиче.
Поне добре, че е семеен (ще те поебе малко и ще те остави), защото ако не беше щеще да е много вероятно да се възползва от наивитета ти по него и да ти направи дете, с което да те вържи за себе си за дълги години напред, през които ти щеше да израстнеш и осъзнаеш, че вече нямаш нужда от заместител на татко, но и най-вероятно нямаше да имаш особена смелост да си откачиш живота от чичкото, на който вече ще му трябва виагра за да го вдига.. и де да беше само това.
Иначе чукай си го сега - само така ще ти мине.

8.   Той си има семейство.. Ти ще страдаш

11.   Никога няма да те остави заради семейството си.
Ти си просто играчка в ръцете му.
Напусни го и повече не се сещай за него.
И занапред не излизай с обвързани мъже, не е достойно.

12.   Само не мога да разбера, защо всичко живо повтаря, че тя му била разваля семейството?! Не тя е женена за жена му и децата не са нейни! Той си разваля семейството! Никоя не е длъжна да отговаря за семейството на някой си прошляк. И да, няма как да имаш бъдеще с женен дърт чичо. И заради семейството, и заради възрастта му. Та той си мирише на пръст както се казва. :д Какво пък му заобича толкова... Позабавлявай се няколко пъти и това е.

13.   Защо не го попиташ като те обича кога ще остави жена си с децата и ще заживее с теб? Отговорът го знаеш, нали? Точно никога. Или ти си доволна да си срамната тайна на живота му, дворът с кофите за боклук зад фасадата, който не е за показ? Куклата за секс развлечение след рутината и сивотата на семейното ежедневие на едно чиче в кризата на средната възраст. Сега си му любовница, след някоя година ще си бившата любовница. Надявам се един ден да се окажеш от другата страна и да разбереш какво причиняваш на съпругата и децата му. Защото няма щастие, изградено върху чуждото нещастие и всеки си получава заслуженото.

14.   Ако не я обича-става
Ако не иска да се разведе-не става
Питаш го кога ще се разведати ако шикалкави бегом

16.   Три деца. Аз дори и от разведен да чуя това ще бягам. И този човек като умре към 20 години преди тебе какво ще правиш?

17.   До N:4 Не знам дали си мъж или жена, но ти “предизвикваш/способстваш” за разделянето на едно семейство!! Пример ти давам: Мъжът се раздели и после какво ще стане със трите деца?? Ти ли ще ги нахраниш?? Ти ли ще им дадеш пари?? Това е голям грях. Винаги мислете два пъти и след това се изкажете.

18.   Тоя филм вече съм го гледал. Не е приятно да развалиш нечие семейство, вече съм виждал една приятелка как го прави с един мъж и определено на жена му и децата му не им беше особено приятно.

19.   За вас мъже на вашата възраст няма ли?

20.   Хората са прави тук. Трябва да си смениш заглавието на "има семейство и три деца"... това ти е проблема, не възрастта.

21.   Сега вече разбирам, че младите жени за нищо друго не ги бива освен за разюздан секс. Авторке за да отидеш при 45 годишен женен мъж с три деца ми говори, че ти си морално, а и сексуално, покварена жена. Малко ти е било, че досега си се въргаляла с 20, 30 мъже, но сега реши да се изчукаш и с женен 45 г. мъж. Ако съм му приятел ще го предупредя винаги да ползва кондом защото кой знае какво венерическо цвете моще да му подариш. От такива жени като теб това може да се очаква. Точно такива като теб ги наричат курви. По-добро определение от това за теб няма.

22.   Разбирам те прекрасно. Ще страдаш като куче. Ти губиш в тази ситуация, но любовта е сляпа.

Alpha, ж. 30

23.   Ах,ти наивно момиче..Като чета твоята история,а и други подобни горещо благодаря на Бог,че моята дъщеря-на около твоите години се омъжи съвсем млада и никога не се забърка в най-отвратителния според мен сценарий-младо момиче да разваля семейство.Знам,че няма да успееш да го развалиш,само трупаш грехове,които после неминуемо ще плащаш.Чуй сега от жена,която би могла да ти бъде майка-мъжете много,ама много рядко си напускат семействата заради друга жена.Ако все пак го направят после горчиво съжаляват.Никой мъж не прави три....три!!! деца на жена,с която мисли да се разделя.Я вземи го попитай-как вижда бъдещето на вашата връзка.Ще бъдеш незабавно поставена на място.Остави човека да си гледа децата и внуците и да си лекува болежките.Дотам ли я докара-ама сигурно никой твой връстник не те и поглежда,щом си хукнала да гониш мъж на годините на баща си.Срамота!

24.   С 20г по-голям или с 20г по-малък, все беля, все не става, все нас кучетата ни яли...
Говоря от съвсем пресен, безкрайно горчив опит!

от една разбита жена

25.   Момиче ти така само съсипваш семейството му. Просто се махай от живота му.

26.   Ще си призная нещо, което ме определя като не чак толкова морален човек, но ще си го кажа. В пъти по-лесно ми е да разбера и да оправдая любовник, отколкото изневеряваш.
Авторке, приятелят ти си разваля семейството сам. Ако не беше ти, щеше да е някоя друга. Обаче си ти този чужд елемент, който му е попаднал в полезрението и е пожелал. Пак го казвам, ако не беше ти, щеше да е друга. След 20 години брак или поне 10, или пък след тези три деца, на всеки му идва да избяга, да се гръмне или да направи нещо "лудо". Животът го е мачкал, мачкал, че чак го е свил в една хралупа. Просто му е омръзнало. Гледал е една и съща жена във всякакви състояния- гола, по бельо, спретната, най-често с домашни дрехи, ядосана, ревлива, сърдита, щастлива, недоволна, мнителна. Знае на кой зъб има пломба, как мирише дъхът ѝ сутрин, колко време прекарва в тоалетната... всичко. Няма скрито-покрито. Решил е, че няма смисъл да говорят, защото знаят какво ще каже другия; няма смисъл да се карат, защото все е едно и също; няма смисъл от дълъг и качествен секс, защото са опознали телата си отдавна и вече не им се струват привлекателни. Решиш ли, че няма смисъл, значи смисълът отдавна е изгубен- не искаш тази връзка, не полагаш усилия за другия. В тоя случай, да, бракът им ще се разпадне. Можело е твоят господин да положи усилия да спечели жена си, но вместо това той е намерил теб. Млада жена. Никой не е сукал от бюста ти, не си раждала. Нямаш високи изисквания, защото ти е ясно, че е женен. Говориш му за една любов, която той почти е забравил, че съществува. Ти си най-малкото общо кратно. Ако не беше ти, щеше да е друга. Забавлява се, има я играта и тръпката, лесно е и той се чувства подмладен, ама чак влюбен. За каква душевност говориш? Изневерява на жена, която му е родила три деца... три деца. Демек, 27 месеца от нейния живот са преминали в оформяне на неговото продължение, поколението му. Тая жена му пере дрехите, които ти събличаш. И той я е предал, вместо да седне и да поговори с нея. Лъже я. Уж те обича, уж е обичал и нея. Нея я обича толкова, че да я лъже, а тебе те обича толкова, че да имате тайна паралелна връзка. Виждаш ли колко струва любовта му? Няколко години, три деца- край. Дори няма смелостта да застане пред нея и да ѝ каже, че не е щастлив и иска друго. На теб ти се обяснява в любов, а заспива до нея. За каква душевност ми говориш? Неговата душевност е толкова дълбока, че изневерява на майката на трите си деца, лъже я ежедневно и се кълне в любов на друга. Тази душевност ли обичаш? Такава любов ли ти обещава? Мислиш ли, че ако я остави и е с теб няма след 10 години да ти изневери? Не бъди наивна. Той ти казва красиви думи, а гледай го как постъпва. Днес е жена му, утре си ти. Следи отношението на мъжа към неговите близки- майка му, приятелите му, а в твоя случай, колкото и да е иронично и трагично, жена му. Не си му развалила семейството, той сам си го е развалил, ама точно ти си съучастник и това не е успокоение за съвестта.

27.   И хубаво ли е да си на второто място? В твоя случай на петото?

28.   27

Еми човек не може винаги, да е на първо място. Понякога, трябва да се задоволим с каквото има!

29.   В почти същата ситуация съм и аз.. само дето не сме си заявявали, че се обичаме, избягваме думата "любов", но поведението и на двама ни издава. Ясно е, че колкото по-дълго мълчим за чувствата си, толкова по-дълго ще трае тази "връзка". А вече става към година. Така, че долу-горе знам какво ти е! Бих ти казала да се наслаждаваш на времето с него, радвай му се, но не скачай с двата крака. Но май вече си.. Ясно ми е как се чувстваш, когато си отключи телефона оттам всеки път да ти се усмихват едни слънца, копия на обичния ти мъж и смесеното чувство на умиление, обърканост и тъга.. че не са ваши, а само негови. Усещането, че всеки живее своя си живот и пътищата ви в някакъв момент се пресичат и после отново всеки потъва в своя си живот. И знаеш, че няма как да слеете ежедневието си, създавайки вашия общ живот, както се случва при нормалните двойки. Усещането, че искаш вече да градиш нещо с някой, за когото ще си на първо място, а не скритата любовница. Но всеки път излизайки с някой кандидат търсиш прилики с него, а това не е честно спрямо другия човек и просто спираш. И чакаш да отмине.

30.   Човек има ли жена и деца после никога не е същия както преди. Обвързването между него и семейството му е голямо. Първите няколко коментара са ти го казали точно. Послушай ги.

31.   В лош капан си попаднала.
Разбира се не може да става дума да напусне жена си и децата - ще е провал като човек, мъж и баща. А ако реши да е провал как ще го задържиш, може би с 4 деца ще стане?
Остава ти да чакаш да му омръзнеш. Дано да е преди да си на 35.

32.   Лелее... как не те е срам да казваш "Обичам го". Какво му обичаш, разбиваш му живота, а той теб те мачка. Скрий се някъде, защото трябва да те е срам от това, което си направила и факта, че го осъзнаваш и продължаваш да го правиш. Безсрамница! Лигла! Абсолютно безстойностна жена! Да си с него заради секса е едно, но да казваш на глас че го обичаш.... срамота.

33.   Не, Номер 28, човек се задоволява с това, което вярва, че заслужава. За да вярва, че заслужава да е между другото, значи този човек не се обича, не се харесва и не се цени.

35.   до 32 - Браво, точно в 10-ката.