Не мога да разбера какъв такъв късмет имам с момичетата...
Случи се преди два дена..
С приятелката ми се видяхме преди 3 дена и всичко си беше супер! Но почна да се държи супер странно след това.. Не пише, не вдига абе въобще не иска да си говори с мен..
Не съм и давал повод да се държи така и вече не знам какво да правя.. Опитах всичко да си я върна такава каквато беше но нищо не стана а си я обичам много.
Бих желал да чуя вашите съвети защото наистина си я обичам супер много и не искам да я оставя така..
Бившия и приятел и забраняваше доста неща направо си беше под ключ.. Не знам дали се дърпа от това, че и давам свобода, че я обичам, че и правя само комплименти и се държа супер готино с нея..
Много искам да си я върна..
Още нещо.. Цикъла и дойде преди 4 дена и се съмнявам, че заради това да ми е бясна.. може да иска да остане сама но не съм сигурен, че точно там е проблема..

Коментари

1.   Има друг човек, затова не пише и не вдига. Защо всички мъже си мислят,че вечно цикъла прави жените бесни, а не тяхното собствено държание? Защо някои си мислят, че това е вечното оправдание за женският гняв? Ами не е. Може жената да е по-емоционална, така е, но това не е причина да не ти вдига телефона. Нещо друго се е случило, и то няма нищо общо с онези дни от месеца. Или си и омръзнал, или я дразниш, или има друг. Или емоционално се отдръпва от теб. Това няма нищо общо с цикъла, а с вас, или с трети човек.

2.   Хей
Пише ти момиче, ами ние сме направо изроди по време на цикъл ако така мога да се изкажа, хаха.
Приятелката ти може да има някакъв проблем със семейството или нещо друго, попитай я, когато хората имат проблеми с някои може да си ги изкарат на други.
Успех :р

3.   Намерила си е някой. Щом са я държали под ключ, явно подсъзнателно такива я привличат и иска да я мачкат.

4.   От чиста кортуазия, не я ли попита? Нека ти дам приятелски съвет, не обвързвай безусловно щастието ти с един човек, защото тръгне ли си ще ти пропадне света. Повярвай ми колкото и да правиш за една жена ще се появи някой, който ще й даде капка в морето на фона на което ти си й дал и тя ще отлети право при него. Защо се получава така не мога да ти кажа, мога да ти кажа че на днешно време пеперудите в стомаха имат повече стойност от дългогодишната любов. Коренната промяна никога не е щото е в цикъл, щото се е скарала с някой, щото е в депресия. Единствената причина е или че връзката вече не я задоволява и е готова да я приключи, или има допълнително колело в цялата композиция. Запомни жена и ръжда тръгне ли, нищо не може да я спре. Това се отнася и за нас, мъжете. В крайна сметка се сърдим, но въртим същите номера. Жал ми е за теб, но единствения начин е да се опариш и да разбереш, колкото и съвети да получиш, единствените който ще приемеш са тези, който припокриват вътрешния ти глас. Просто искаш да чуеш някой да ти даде оправдание или да те поущри да се бориш. Файда нема

5.   Здравей!
Много си ми симпатичен с твоята привързаност и непресторени чувства, но на нея може би не толкова. Твоите обяснения в любов може би на нея й изглеждат като детинщини и лигавения. Има такива момичета... Май всички са такива. Така че, най-доброто е да се отдръпнеш за някакво време. После може да опиташ отново, обаче гледай да се държиш по-различно. По-спокойно. Да не й се умилкваш, защото всяка ласка тя трябва да я заслужи с добро поведение към теб. Не я отрупвай с внимание, което тя не е заслужила или не заслужава. Дръж се на положение, като бос. Намери си някаква важна работа, и ако ти поиска тя самата да се видите,у кажи, че си зает, може би по-късно. Да кажем, не, тогава не мога - тогава съм на фитнес...

6.   Ааа, като спомена, че са я държали под ключ, ми прищрака, че може да се е свързала с бившия си... Нали знаеш, че затворникът си тъгува по килията... Може би си прекалено добричък за нея, а тя иска на подсъзнателно ниво по-груб мъжага, пич, дето да я строява. Все пак, жените искат яко рамо до себе си, стабилка, а не само обяснения, лиги и въздишки.

7.   Иска си груб мъжага да. Още е млада и хормоните й бушуват. Хубаво е, че казваш кога й е бил цикъла, така че вече знаем че е в овулация. Ти някакъв ред пил последовател ли си? :)
След две седмици ще се присети за тебе като влее във бета фаза и й залипсва някой да я хрантути.