Къде сте стойностни мъже?
Здравейте,
На 29 год. съм и все още не намирам истински и стойностен мъж, с когото бих изградила романтична и пълноценна връзка. Симпатична съм, с добро образование и професия, харесвана съм от мъжете, имам много обожатели, но това не ми носи удовлетворение, защото не срещам моя човек. Този, с който да се обичаме, вярваме, дапълваме, уважаваме. Попадам на такива мъже, които търсят само секс и не желаят да се обвързват. Непрекъснато ми се предлагат и женени, което ме отвращава. Къде изчезнаха онези мъже, които да се борят за теб, да те уважават, да ти показват, че си единствена за тях, а не само да се чудят коя да е поредната им бройка. Ще се радвам да споделите мнения. Като си говоря с приятели имам чувството, че за да срещнеш стойностен човек с морални ценности в днешно време трябва да си луд късметлия...

Коментари

51-100 от 111

53.   Номер 47, само ще ти кажа, че качествата, които ни правят Човеци при теб липсват ! И не, не завиждам на такива, като теб, съжалявам ги ! Ж 38

54.   Жена съм и съм изключително възмутена от номер 47... Просто останах без думи...

55.   47, защо пък качественият мъж трябва непременно да е богат такъв, а всички останали да са скапаняци, едва ли не?? Качествата правят стойностните хора, не парите. Парите са средство. Може да имаш пари и пак да си комплексар или идиот.

Black Sabbath

56.   Привет отново. Аз съм авторката. Благодаря за всички коментари. Смея да твърдя, че съм съвсем нормално момиче. Не ходя по барове и дискотеки, отдавна са ми чужди подобни купони още от студентските години. Често посещавам културни мероприятия като концерти, театър, но с никой не съм се запознала. Пътувам много, защото обожавам, но по пътя си срещам хора, които са флиртаджийски настроени. Не възприемам за нормално да се запознаеш с някой и веднага да желаеш да го вкараш в леглото преди дори да си го опознал съвсем малко. Все пак трябва да има тръпка....
Забелязвам, че живеем в такова време, в което може да си поръчаш евтин/а мъж/жена по-лесно и дори от пица. Хората не влагат чувства, не възприемат живота на сериозно.... Предпочитат многобройните и кратки авантюри спрамо една стабилна и хармонична връзка. Съгласна съм, че за вас мъжете сексът е много важен, без него не може една връзка, но той е десертът, а не предястието.

57.   Евала, най накрая малко резон в този форум . Да видиш как три очевидно (поне) нормални жени се нахвърлиха върху 47
53, 54, 55...за съжаление повечето жени не са като вас . Иначе щеше да има малко по-голям баланс по света.
Искрено Ви казвам по мой опит за последните 20 години съм попадал само на б***ци като 47. И вече се отказах.
Знам мили дами, че и вие попадате на подобни от мъжки род , но явно така ни е писано....
Има един филм "Rules of attraction" , малко е строчък , но препоръчвам горещо.

58.   От 47 до всички псевдо - моралисти.
Що трябва да се правите на шекспирови романтици. Всеки иска а да живее добре и да има от всичко. Затова и блъскате яко изкуствен лукс във Фейсбук и Инстаграм, за да компенсирате. Такъв е жовота, богатите и качествени мъже не стигат з а всички. И защо богати ли....ами защото, бедният мъж е комплексар и мишок. Програмирани сме да се влюбваме в хора не които работят,а за които някой работи. Моя мъж има 30 бачкатора и го гледат като цар Лъв.

59.   Хахах не мислех, че има хора, които знаят какво е MGTOW.
Евала на един от коментиращите. Мисля, че беше 52. МGTOW Forever.
Още една годинка и вече ще започнеш да изперкваш. Жените, като станете на 30 и нямате деца и става страшно, тогава можеш да си сигурна, че ще стане още по зле. Щото ние мъжете и на 30 и на 40 можем да си правим секс с 20-25-30 годишни. Ама жена на 30 сама,а не дай си боже да има дете трудно някой ще те вземе. ЩОто знае, че нещо не е наред. Чакайте още принца, чакайте с измислените си представи за щастие. После хвани някой и веднага му роди дете, а след това започни да се оглеждаш за някой любовник, щото така ще стане и без това.

RED PILL

60.   47 е поредната проститутка за, която смисъла на живота са почивките и лукса. Тя гледа на мъжете единствено като източник на пари, които да харчи, за нея мъжете са качествени или не в зависимост дали и плащат достатъчно за сексуалните услуги. Тя е пример за идеала на чалга "културата" - гримирана и лъсната метреса, която с креватни умения и хитра пресметливост "хваща" богатия чичко и вече е в "рая" - отива на Малдивите и си купува хубави дрехи. Това е за нея смисъла на живота! Това и казват чалга клиповете и това е нейния идеал, всеки който твърди нещо различно или е завистлива нейна "колежка", която не е извадила същия късмет или нещастен лузър, който не може да и плати за креватните умения на опитна гейша. Ето това представлява културния модел в който живеем - кух и празен образ на привидно щастие в който няма нищо като съдържание освен един изкуствен блясък на лукс. Хората са загубили най-важното а това са вярата в Бога и техните нравствени ценности. Вече няма съдържание, всичко е един привиден лукс, една плоскост без дълбочина на характера и емоциите, една празна алчност и желание за показност. Когато хората загубят ценностите си, ето какво се получава.

61.   58, отдавна не претендирам да съм моралист. Не всички хора живеем във фейсбук и инстаграм, за някои тези сайтове са досасни.
Всички искаме да живеем добре, да, това е така, но нищо не пречи да се хванеш с качествен (не богат) мъж и заедно да работите по въпроса с парите. Не всичко е пари, защото - пак повтарям - може да ги имаш и пак да си комплексар, идиот, лъжец, измамник и пр. Част от богаташките к*пелета са толкова надути, че са непоносими. Неведнъж съм щяла да бъда блъсната на пешеходна пътека от такива "качествени" мъже с лъскави коли. Не че и по- бедните не го правят, но един богат мъж би следвало да покаже класа и пример, а същите не зачитат човешкия живот и си мислят, че всички са им длъжни.
Никога не знаеш как ще те завърти живота. Утре мъжът ти може да реши, че си прекалено стара за него, да се раздели с теб и да си хване някоя 20- годишна на същия акъл. Детето ти ще е подсигурено, но ти ще си останеш сама и ще ти е много трудно, защото си свикнала на висок стандарт на живот. Не ти го пожелавам, просто казвам какво може да стане.

Black Sabbath

62.   Номер 47 и 58 - ние псевдо моралистите нямаме инстаграми и фейсбуци или поне не стоим там по цял ден, като теб защото за разлика от теб, ние "блъскаме " яко за собствения си лукс и за разлика от теб постигаме нещо, вместо да вържем някой с нежелано бебе. А ти си точно толкова комплексирана, колкото бедните мъже, за които говориш, затова и не си постигнала нищо сама, без този мъж щеше да си при мъжете които мразиш.

63.   Здравейте, Абе как всички жени се се влюбвате в неподходящите мАжкари, бре как една от днешните не каза влюбих се в едно обикновенно момче, как една не каза ще те чакам на спирката или ще се кача в старата ти кола... Захващате се с тъй наречените мамини и таткови синчета който имат лев с не ясен произход, и някаква скъпа лимузина с извинение изч*кват ви и ви захвърлят на втория месец ако успеете да дръпнете нещо от него и до там... Знам сега ще започнете да ме ругаете и плюете мили дами но е самата истина тези от вас, който казвате аз за мен това не е важно го разправяйте на някой друг (пример който е много явен Гущерув беше женен първо за Мара отварачката и после се ожени за за това младото момиче на всички ни е ясно че и двете нямаше да се доближат до него ако нямаше както и Пеевски с Цветелина Янева ) е сега ще кажете то за всеки влак си има пътници.... Да така е но няма как да се хванеш с някоя дебела и не поддържана жена (с извинение към тях нищо лично нямам ) и сега ще почнете да ме упреквате намери си скъпо платена работа ама как да Ви кажа, че в провинцията за общ работник заплата е около 700лв., А с моето образование в сферата на социалните услуги услуги е хептен по зле 500-600лв.

64.   58, не сме псевдо моралисти, а МОРАЛИСТИ. Прави разлика, но вероятно нямаш интелектуалния капацитет. Жалка женица си ти.

65.   Защо се нахвърляте върху 47 така. Всеки си има право на мнение и живот. Тя не е изключение, просто си го казва направо. Кое всъщност е правилно и неправилно. В България трудно може да се живее добре от труд. Ето за това качествените жени харесваме качествени мъже, т.е. такива, които са успели материално в този живот. Другото са празни приказки, бил добър, грижовен и Бла Бла. Всеки може да е такъв, обаче 3 % от мъжките екземпляри могат другото - да обгрижват и гледат една жена.
Не е срам о да си казваме истината, 21 век е все пак. Наистина, мъжете работещи на една заплата са комплексирани и немъжествени. Лично съм го установила. Последният ми приятел гледаше цените в менюто повече, отколкото поглеждаше мен в заведенията. Е...набих му шута и му пожелах да достигне такова развитие, за да не пренебрегва жената до себе си за едни смешни сметки за обяд/вечеря

66.   47 Съвсем нормална е тая ганьовска простовата злоба и не виждам смисъл да хабиш време и нерви да се дообесняваш. Изобщо манталитета на цялата ни жалка нация е такъв, яко жлъчно плюене по това, което не можем да имаме. Къде пари, къде свободен избор. Все пак индивидите, които описваш- бедни, грозновати, простовати и комплексирани до смърт, и мъже и жени, са преобладаващи в тоя сайт. Той все пак е предразполагащ именно за тая прослойка.

67.   63, аз почти винаги съм с е влюбвала в обикновени мъже, даже първото ми влюбване беше в най- непривлекателния от групата в училище. Имах Интернет връзка с мъж доста по- голям от мен, беше портиер в училище. Поради финансови проблеми, понякога оставаше без пари, бях готова да му пратя, постоянно го подкрепях и бях загрижена за него. Приключихме връзката си преди около месец, защото беше нереална връзка. Още страдам по него. Вие мъжете просто си харесвате леките и лъскави женици и няма сила, която да ви спре, нито техните изневери, нито лъжите им, нито манипулациите им.

Black Sabbath

68.   Н 63 - с това оплюване на ВСИЧКИ жени звучиш като абсолютен отчаян тип и лузър, незабелязан и непожелан от някоя жена. Нормално, то нестигнатото грозде винаги е зелено, кисело, гнило и пр. Само че далеч не всичкото грозде е калпаво, такъв е берачът, който не намира начин да го достигне.
Пеевски, Гущеров и жените около тях не са нормалните масови българи и изобщо не са ми интересни, познавам десетки съвсем прилични хора - жени и мъже, които работят, борят се със живота заедно и са се събрали не заради пари и коли. Мъжът ми нямаше собствено жилище и кола, но това не ме спря да се омъжа за него. Това ли е меркантилност?
Всеки иска да живее по-добре, бедността не е приоритет на никого, въпросът е да постига приличен стандарт с труда си. Знам какви са доходите в провинцията, но кой те е вързал там? Днес можеш да работиш за повече в голям град или в чужбина, стига да не се боиш от труда и да разчиташ на себе си. С недоволство и оплюване в нета няма да постигнеш успех сред жените, нито по-добър живот.

69.   Не съм чел коментарите, но ще отговоря на въпроса по темата.
Аз съм 30 годишен, 180 висок, строен, спортувам редовно и в лице съм красив и като човек страшно чаровен. Знам как звучи, но е истина. Адвокат съм, стандарта ми на живот за момента е на нивото на АйТи-тата на тези години но с тенденция да се покачва през годините.
Как да ме откриеш? Трудно. Много трудно.
Трябва да си с 6 визия, за да ти обърна внимание въобще, трябва да си независима жена - държанки много, а на мъже като мен такива им прозират от километри. Трябва да си природно интелигентна, с такт към хората и адекватно поведение според ситуацията. Другите неща са вече индивидуалности които би било несериозно да разгледам в текст.
Ако имаш всичко това, то с теб ще се срещнем някъде, тъй като най-вероятно ще кръжим в близки кръгове в обществото.

Знам как звучи, но аз съм мъж с качества, знам си цената и искам равностоен партньор. Не искам държанка, не искам домакиня да ме гледа, не искам и бясна кариеристка. Искам партньорка, толкова. - и тук ви е проблемът - не се оценявате правилно, вдигате си критериите и мъжете, които влизат в тези критерии не ви забелязват - просто нивото е различно.

Аз слава богу се оценявам правилно, през студентството си ''съм си взел своето'' за тоя мъжки живот и сега се радвам на прекрасната си жена и двете си ангелчета и нямам нужда да гледам настрани.

70.   Винаги е по-лесно да се прилепиш към някой и да му смучеш парите, но връзките не са вечни и вредите сами на себе си, ако не развивате собствените си умения. Що се отнася до качествените мъже - те имат много голям избор и надали ще решат да си вземат златотърсачка. Такъв мъж ще вземе или послушна жена, която ще му роди деца и ще му осигури домашен уют без излишни драми, или интелигентна жена, с която ще имат общи цели и интереси и ще се развиват заедно.
Мрънкащите и изискващи женици (каквито, за съжаление, са 90 % от българките) ще трябва да се задоволят с мъжки индивиди ниско до средно качество.
До авторката - смени си средата.

71.   До 56 - Ти си дефанзивно/защитно настроена и чакаш пасивно идеалните обстоятелства да ти се случат и се оплакваш. Така нещата няма да станат, трябва да си отворена за възможностите, да не си предубедена и да си проактивна. Виж номер 47, която макар и с проститутски тенденции, когато иска някой мъж си скъсва гъза за да го получи и прави всичко за да му задържи вниманието и интереса. Ето това трябва да правят всички жени с мъжете, не само с тези, които имат пари а при всеки един случай в който искат да се получи нещо. Вместо това много имат едно отношение на "аз съм специална" и "чакам" нещо да се получи. Няма да се получи, защото не се полагат необходимите усилия от тяхна страна. Ето вземи себе си за пример, ходиш на мероприятия, но чакаш да се запознаят с теб ти не си активната, не ходиш на партита, защото си предубедена, пътуваш, но ако някой прояви към теб интерес се дърпаш, защото не било нормално да е толкова скоро, ами то няма за кога, живота ви среща за малко после кой от къде е.

73.   На 39 съм и не съм "тежкар". Тих, скромен, внимателен и даже джентълмен. И знам ли изобщо за какво са ми тези качества? Обичам си домът. Бутам някак грозния живот. Винаги добре облечен и приветлив. Вслушвам се в разговора на всеки. Внимателен към жените. Изпълнявах домашни задължения и дори в повече, не ми тежи. От 15-17 връзки с жени, сега съм пред инфаркт с болно дете и ЛУДА жена! Не пия. Не ходя по кръчми и чалготеки. ЕДНА жена не се обърна и да се заинтересова защо съм "стойностен мъж"! Номер 41 е до съвършенство прав! Писна ми на пикалото от девствени к**ви! Говориш, обесняваш, смилаш, пъхаш му го в устата готово сдъвкано, а то го интересува кравите защо пикаели прави! За това ще си пия брома още 5-6 години и отивам на 6 и половина. Не заслужавате и капка внимание!
Мразя жените! Да точно и искрено ги мразя!
Дядо Тошо

74.   Black Sabbath, пак с твоите странности, би ли направила тема, за да разкажеш, интересно ми е, а тук ще наспамим :)
По темата...
Имах приятел, който казваше, че парите са единственото нещо, което няма да го предаде. Той беше човек с много лош опит, с хората, макар и толкова млад. Т. нар. му приятели го предаваха, жените и те, всички около него го използваха, и мъже, и жени. Накрая и аз го оставих, макар че му бях терапевт.
Замислете се, живеем в материален свят, ако искам нещо и имам пари - взимам го, правя го, получавам го. Ако имам ”приятели”, някой, който ”ме обича”, и поискам нещо - винаги има възможност да не получа каквото искам от тях, защото хората са изменчиви, гледат най-вече, и преди всичко - себе си.
Затова подкрепям номер 47, тя не е безчувствена, а предвидлива за себе си и детето си.
Колкото до възпитанието на децата - осъзнатите души нямат нужда от родители, които да ги възпитават, а от възможности, за да проявят себе си. Парите дават възможности в този свят.

75.   65, в България напълно нормално се живее от собствен труд и даже след като съм живял в много страни по света смея да твърдя че България дори качеството на живот е в пъти по-добро от това в Лондон да кажем, както и от много друго места. Щото ако вие не сте се научили да вземате 2000 лв поне в България, то не виждам и в чужбина как ще вземате 2000евро за същия живот. С тази разлика, че като отидете в чужбина неволята ви учи и успявате, а в БГ сте супер разглезени. Мен в БГ неволята ме научи през '90 да правя пари. И винаги съм бил над средното за София. Изобщо не се оплаквам. Имам си всичко. Само че ей такива готованки като 47 ме вбесяват. Мъжа й е или с тъмен бизнес и/или е льольо-антисоц интроверт (и тя ще му изневерява, щото тръпката не й достига) и/или изобщо пет пари не дава за нея и ще я захвърли веднага щом погрознее и децата им отраснат( явно за сега имиджа с нея го задоволява).
И не 47, ние не сме ПСЕВДО моралисти, защото за разлика от теб ние разбираме какво е морала, а ти само си чувала за него. Останалото ти е доста повърхностно разбиране за света.

76.   Black Sabbath - Има мъже като мен които бягат от лъскавите жени поради доста причини. Не е нужно да казваш - "вие, мъжете" не мисля и не смятам, че аз съм в тази група които търсят този тип жени. Парите са само средство. За мен е важно да има човечност, разбиране и подкрепа. И то истинска, а не някаква фалшива с цел изгода. Чувствата са съвсем различни. В днешно време точно, в нашата родина е трудно да намериш наистина човек който да те разбира, приема и обича чисто. 99% от хората са само чалгари и павиани коитооо въобще не разбират и неосъзнават колко е труден живота и каква борба ежедневна изисква, но кой в крайна сметка... кой ще те оцени? :) Това е.
Поздрави!

boy of light

77.   Стойността у мъжете (отношение, доблест, разбиране, обич, вярност, доброта) умеят да я забелязват единствено стойностните жени със същите качества.
67, ти кога успя да влезеш във връзка, че и да я прекъснеш преди месец? Редовно пишеш из тукашните теми как нямаш мъж до себе си (или в сърцето си), а тук пишеш точно обратното, и то със задна дата.

78.   От авторката: 39 съгласна съм да се запознаем. Дай някакви контакти.

79.   към 63- Тези, които имаме добри и грижовни момчета няма смисъл да пишем тук, това е сайт за споделяне на проблеми а не да се хвалиш как си успяла да имаш прекрасен партньор.

80.   Мисля, че авторката прави типичната грешка за повечето съвременни кукли с вирнати нослета, които се мъчат да съчетаят несъчетаемото, и, като не намират това, дето го няма в света, да се сърдят на природата, че не им угажда на прищявките... А именно, мъжлето им хем да е пич, та да дрънка, и всички жени да се прехласват по него и да й завиждат, хем да си я обичка само нея, да си я дундурка, да си я носи на ръце, да й угажда, тя да го врътка на кутрето си и да си живурка, като принцеса...... Ами, ако всички жени му се предлагат, той защо пък да се ограничи именно с теб? Да не би да си ЕДИНСТВЕНАТА за него? Нека те разочаровам - по манталитет и начин на мислене си абсолютно една от многото, просто няма как да минеш за единствена. Ама не - нали си амбициозна, искаш всичко, що е злато, да е само твое. Е такива филми няма. С егоизма и бездушието си, кой знае колко свестни момчета си огорчила и отчаяла, сега си сърбай попарата.

81.   №38 инвестирала в гърди и в устни... хаха, това не е жена, а пародия. Ако разбера, че такава ми се предлага, бих повърнал от погнуса.

83.   74, дълга и широка е.
76, като цяло съм съгласна с написаното. Поздрави!
77, връзката започна към средата на март и приключи към средата на април. Беше Интернет връзка, но с човека сме приятели сега.

Black Sabbath

86.   Ами как да ти го кажа... Външният свят е отражение на теб самата.
"Каквото горе, това и долу. Каквото отвътре, такова и отвън..."
Подобни се привличат и се събират с подобни.
Както щеш го разбирай...

88.   68, 63 съм за какво грозде за какви пет лева говориш нали чета коментарите на жените над теб едната говори беден ли си ме мия хвали другата с любов не се живее ... И отговарям за работата и преди го казах и сега пак ще го кажа , че и много се отклоняваме от темата ама нищо виж най - лесно е да се избяга на вън ама не знам ти самата да ли си ходила , в Чужбината да видиш за какво става на въпрос и второто ако всички дойдем да живеем в Троя град какво ще се случи с провинцията с бате и дядовците ни ??? Най - лесно е да тръгнеш срещу някого ...

91.   Ако някой не е разбрал Номер 47 лъже... Подобно нещо няма и това е само параван в сайта. Самозаблуждава се и злобее, щото никой не я иска.

97.   № 88 - Ако от коментарите на някакви кифли и от това, че не ти вързали други като тях си мислиш, че си научил всичко за жените и за живота, много си се объркал. Щом се надъхваш с омраза към всички жени изобщо, коя ще тръгне да те обича? Точно никоя- и не заради парите, а заради самия теб. Негативизмът отблъсква, не привлича. Пишеш, че е най-лесно да тръгнеш срещу някого, ама плюеш жените наред, че и майка ти е жена и тя ли е такава? В чужбина съм била и то на места, които ти сигурно си виждал само "по телевизора" и мога да ти кажа, че лесно никъде няма (освен да плюеш в сайтовете), а хората са общо-взето еднакви - или са стойностни или не. Всеки сам си прави живота и няма за какво да се сърди на другите.
№68

98.   Аз едва ли ще помогна с темата, ама много ми се ще авторката да обясни какво според нея се включва във фразата "да се бори за мен"..В смисъл - да излезе да набие някого заради теб, да обиколи града на ръце ли.., да ти подари един камион цветя, да те заведе на разходка с лодка на Марс, или просто да се запише на борба и да се бори..?

99.   39 съм.
Авторке, здравей няколко пъти пиша коментари, но не ги публикуват. Намери песента на Enya - Only time (Official music video)
Там съм писал коментар за теб. Сортира го по дата и ще ти излезе. Написан е на български. Нека си разменим координатите там. Поздрави с песента.

100.   Номер 28/39/99 се е включил с чудесен подход и е пуснал като поздрав една хубава песен в YouTube. Авторката, ако наистина е авторка и темата е истинска, да му пише непременно. Изглежда точен човек.

101.   39 съм.

До авторката, забравих да напиша, че песента е в YouTube.

Поздрави

102.   Аз успях да намеря 99 от любопитство. Не знам какво мислят другите, но в последно време такива теми ми се струват измислени, само и само за да провокират спорове.

Black Sabbath

103.   Госпожице Голяма Работа защо трябва някой да се бори за теб каква стойност си показала ти че и на теб да демонстрират стойност Мисс Вселена се смята всякоя днешно време. Замисли се ако утре някой непознат ти се усмихне, каква ще ти е първата мисъл?? Аз ще ти кажа (Тоя какво ми се усмихва )

104.   39 съм.
100. Благодаря за мнението. Песента е в YouTube. Ако наистина авторката е точен човек да пише там и да си разменим координатите. Да прегледа коментарите от преди 2 дни. Може да ги сортира по дата.

Сега по темата.
Прочетох доста от темите тук. Един извод си направих и той е, че не комуникираме. Не си говорим, не споделяме помежду си а търсим всякакви алтернативни решения.
Правим и друга огромна грешка, която е да поставяме щастието на другия пред нашето. Не казвам да бъдем егоисти, но да не бъдем и слепи.
Любовта е всебеотдаване, не едностранно, защото ще има после ама ти не ме обичаш и т. н.
Странно е, че все по-често мъжете говорим за чувствата си, а жените говорят за секс.
Идеален партньор няма. Всичко е въпрос на колко компромиси си готов да направиш.

105.   97 здравей моралистке и разбирачке радвам се за теб че си успяла да да се уредиш по един или друг начин с такъв живот и да видиш такива места, който аз не съм виждал за мен е важно че ти си ги видяла това ми стига.... А колкото до майка ми тя е човека който няма нищо с теб и другите като.... 88 номер

106.   Номер 70 поздравления Барт ми точно в десетката и аз бих искал да те допълня само с няколко реда.... Едно приятелче се зае да развива собствен бизнес, взе под наем едни бунгала до тук добре помогнах ме му да ги стегне да се подменят някой работи. Абе в общи линии мъжката работа, дойде ред на приятелката му да помага да изчисти да измие (който каквото да ми говори друго си е хубавата женска ръка да пипне да си поигра ), а тя още в самото начало да да вземи ги ще работим. Да да ама не тя вика аа не аз няма как да слугувам да чуждите хора няма шанс оправяй се сам. И сега той плаща на една женичка да ходи да я върши тази работа ама най - важното приятелката му харчи стабилно от тези парички..

107.   Толкова съм разочарован вече от жените в България, че повече няма на къде просто. Толкова сте меркантилни, прости, елементарни, озлобени всички жени, че чак ми се повдига от вас ! Търсите стойностни мъже, само да ви кажа, че около вас винаги има поне един стойностен, но не го забелязвате.
Нищо не искам и не очаквам от вас, направих множество опити да се запозная с някоя, но резултатът е плачевен. Едно последно нещо искам да ви кажа и то е, че с тези претенции до небесата, които имате, никой нормален мъж няма да ви погледне и ще си остареете сами или незадоволени.

108.   105, 88 и другите там номера, ти, младежо, се имаш за стойностен мъж... Нещо повече - ти си мислиш за уникален и неповторим... Прав си - уникално елементарен и неграмотен си, така че не пиши по разни сайтове - много се излагаш.
107 - много важно, не ми/ни пука.

109.   107 здравейте, и аз им го казах по на горе и ме разкъсаха .....

110.   108 ,аз като те гледам колко си неграмотна и комплексирана ми се повръща , и за разлика от теб аз по други сайтове не пиша . Ама какво да ти обяснявам ти си ТОП .......

111.   АХАХАХАХАХ

Тва е типично по женски, да се шибаш с кой ли не който ти харесва през 20-те, ма след като почнат да остаряват си търсели ''свестни'' мъже т.е някои по грозничък ма с повечко пари

112.   Много смешна тема :) кво точно значи "стойностен"? :) кой си ти, че да боравиш с подобни термини? Нима знаеш кво значи "стойностен"? Нима смяташ, че си достатъчно мъдра за да съдиш хората толкова лесно? :) И това, че си ги преценила, не значи, че те са "повече" или "по малко" от теб. Значи, че според текущите ти критерии, не ти допадат, или обратното. Което нищо не значи. Така, че си спести празните определения.

Още повече ми е забавна тази концепция, че мъжете сме длъжни "да се борим", за тези така наречени "стойностни" жени :) Ами що па например вие не се преборите за "стойностните" мъже? :) Все чакате принца да мине, да се бори с "дракона", 3 дена да чака пред портите на замъка и да прави серенада пред прозореца ви докато вие сте убедени в своята "стойностност" и "неповторимост" :)

Чакай си :)

Я ми кажи, ти преди да дойдеш тука и да ни гледаш от високия си пиедестал, колко курчета си яздила и колко пичове си осмукала в тоалетните, че да ни говориш за "стойностност" сега? :) А да, забравих - ти идваш от девическия манастир където 30 години са ви учили на логика, философия, литература, физика и астрономия :) и чеп сте виждали само в мокрите си сънища :) Ех, Дева Мария ряпа да яде пред вас :)

113.   За всеки влак си има пътници. Само, че дали не го чакаш на летището?

114.   Като видях ей това: "Къде изчезнаха онези мъже, които да се борят за теб, да те уважават, да ти показват, че си единствена за тях, а не само да се чудят коя да е поредната им бройка."
Мога да кажа следното:
Един истински стойностен МЪЖ, както е озаглавено и в статията, няма да се бори за теб. Жените трябва бая да ви се говори, че очевидно си седите в заблудата, как следва да ви ухажват, постоянно да ви ласкаят и свалят и т.н. и т.н. Истинският мъж просто прави първата крачка, просто защото е мъж. От тук натам, той дава възможността и шанса на жената да бъде с него, не обратно, както е масовото мислене.
Ама искали секс..........а какво да искат.
Другата заблуда-първо трявало да се харесат, а после да си легнат :-) И тук грешка-ок, следва да има привличане, следва да има "на една вълна сме", ама няма нужда от много опознаване и губене на време. Защото ако не си паснете в секса, не става нищо.
И поредната заблуда /ама не последна, защото ме мързи да изброявам/ е, че видите ли, ако една жена бързо легне с вас, значи е курва. Много от мъжете не мислят така, а и зависи кога, как и къде е станало.

Мъж на 46 г.

51-100 от 111