Момичета, бихте ли били с момче, което е спало с десетки проститутки?
Момче на 17г.
Понеже животът понякога си прави шеги с нас по отношение на любовния аспект и фактът, че дори и да си контактен, ти пак не можеш да намериш човек, с когото да си паснете, поради високите ти граници, адски обмислям много да ходя на проститутки.

Не ме разбирайте погрешно - адски съм обичлив, но никога не ми е било отвръщано със същото чувство. Бих искал истинска връзка, но лично аз не вярвам в любовта, а и не смятам, че дори и да съм човек, лично интересуващ се от другия, верен и винаги честен, бих могъл да съм добро гадже.
Просто цялото това нещо изисква време, а фактът, че такова време по една или друга причина НЕ ИСКАМ да дам, както и, че търся специфични неща в хората, които досега съм видял само в 1 момиче през целия си живот, ме спират от това да имам връзка.
Какво да кажа - никога не ми е било приоритет да съм с някоя и нямам нищо против да съм сам. Сам не означава нещастен. Не смятам да намаля критериите си само за да си намеря момиче, което да мисли, че ме интересува за нея, защото това е долно, подло, гнусно отвратително, жалко, лицемерно... Предпочитам някоя, с която наистина да се обичаме и ценим ;)
Все пак - чувствата са най-важни и това да си искрен :)

Докато "уж" намеря човек, с когото ще се ценим и обичаме (а това е много интересно да стане), искам да задоволявам нагона си по друг начин, освен със седене вкъщи, мастурбирайки пред поредното извратено порно... и мисля, че проститутките са най-удачният вариант. Плащаш едни пари и получаваш нищо повече, освен един чист секс и удоволствие, че сексуалните ти нужди са удовлетворени. Освен това спестяваш време от свалки, срещи, които не е сигурно, че ще доведат до това, което искаш. Също така пък и вътрешно си противоречиш и в крайна сметка стигаш до едно използване, което никога не бих направил.

Почти съм убеден за себе си, че в бъдеще доста такива момичета ще посетя. Ако обаче имам късмет да се влюбя в някое момиче и тя в мен, ще бъда напълно искрен за това, което съм правил. Няма да го чувствам правилно, ако не й го кажа.

Знаейки това, момичета, бихте ли били с такова момче в бъдеще?

Коментари

51-69 от 69

51.   №43 напълно си прав, аз съм мека Мария и никога не съм я насилвал да ми глади ризите (аз гладя всяка седмица по принуда), не съм я насилвал да е подредена (адски е разхвърляна), да готви всеки ден, да ми пере, бях толерантен. Но когато се роди детето съм правил забележки, че е адски разхвърляна, че детето има нужда от ядене за тези две неща, а аз се грижех за тях, отстъпвах, приберах се от работа вкъщи, взимал съм много отпуски и болнични да гледам детето. И в един момент ние не излизаме заедно, ти ме насилваш за секс, няма да те пера (пералнята перe), няма секс и така. Накрая беше щом не искаш второ дете, ще си намеря друг и айде чао!

Аз не мразя жените, напротив уважавам ги, че дават живот и красят света!

Обаче, съм съгласен, че повечето жени те карат да си им длъжен за секса и манипулират с него. При платените момичета получаваш, това което мъжете искаме "само секс", когато ти искаш за еди каква си сума. Мъжете знаем колко сте претенциозни и какви пари отиват за кафета, ресторанти, подаръци, спа хотели и т. н. Накрая трябва да сме ви благодарни за секса. Някои от платените жени са чистоплътни и доста интелигентни, някой си лягат с трима, четирима мъже. Страх ви е, че няма да има нужда от вас, че няма как да ни водите за носа.
Много сте претенциозни, жалко че не сте родени преди 100 години в България, да се радвате на един дом, на мъж и на пет деца, а сега ама квартала бил такъв, ама искам в Париж, ама искам скъп парфюм, ама да ме лижеш, ама да имам свобода и тем подобни. Наблюденията са ми от всички жени, а и е много модерно да имате бавачки и чистачки!

52.   Често четем, че мъжът бил ловец по природа, че го възбужда тръпката от преследването, вълнението и накрая сладката победа от постигната цел...Това с гордост си го пишат самите мъже.
В този ред на мисли- какви ловци са такива , които не могат да си „хванат" една жена сами, да я завладеят с качествата си, та се налага да си платят за едно просто механично клатене? Защото точно това е секс без емоция и духовна връзка, с някоя за която си клиент-един от многото.
Но пък не им излизало скъпо. Евтините хора, евтини неща търсят.

53.   Авторе, като почнеш да ги посещаваш сам ще почнеш да се гнусиш от себе си. Прав ти път. А на въпроса, моят мъж е такъв и съм дала шанс.

54.   46 Никой не е длъжен да прави деца насила. Вашите деца са глезени от малки и изискващи. Когато бяхме малки ставахме в тролеите, сега ставаме за вас и децата ви.

55.   Номер 46 нямаш на представа колко жестоко принизи себе си и всички жени с коментара си. Защото ти приравни жените до едни инкубатори , които трябва просто да раждат. Раждането и възпроизвеждането е избор - никой мъж не е длъжен да направи бебе на която и да било жена (особено на теб пък). И ние мъжете не страдаме от тази слабост наречена майчински инстинкт. Аз нямам нужда да държа бебе в ръцете си , за да се чувствам щастлив :)

56.   Не, защото такъв човек ще е свикнал с начина си на живот, защото на проститутките работата им е да дават всичко от себе си за пари, а една нормална жена и връзка няма, да ти предложи този начин на задоволяване на твойте нужди, а ти като си свикнал ще търсиш това.
Съответно като не ти дават това, защото не са такива на теб ще ти липсва нещо винаги и това нещо е твърде вероятно да продължиш, да го намираш в платените услуги на подобен тип жени.
Другото което е, че ти ще свикнеш, че секса е просто секс без чувства и ще ти трябва такъв тип момиче, а не нормално с което да имаш истинска връзка, което няма да доведе до щастлив семеен живот един ден. Общо взето те виждам как ще даваш пари цял живот, за платени услуги с който ще свикнеш, и което е много долно.
Аз не бих искала нещо общо с такъв човек, който си е лягал с такива жени и със сигурност ги предпочита заради богатия им опит и всичко останало. Гнус ме е само да си го помисля, гнусни са ми те..
А ти си само на 17 и си ми много смешен в мисленето си, проститутки и какво ли още не, да ти си само на 17 и си едно неориантирано дете на което трудно ще му вържат, защото не е дорасло и единствения начин е това, защото вече хормоните му бушуват, абе ужасно е ти още не си пораснал а вече платена "любов", а кой ще ти я заплаща, да не говорим че определно почваш с извратените си фантазии, разбирам да си поне на 23/4, иначе всичко е меко казано смешно. Нещата ти са крайно детски и абсурдни, намали порното и си живей живота един ден ще пораснеш. Жалко е да търсиш платен кекс, а още по жалко е на 17 да говориш глупости несериозни неща :)

57.   От 36, към 40 и 45. Много хубаво ги редите, ама жалко, че това къде го описвате е много често временно. Дори в тази тема няколко разказа на мъже потвърждават мнението ми. Особенно, ако мъжът се скапва от бачкакане за да си осигури семейството (смята че и жена му е от него) и жена му вечно недоволна мрънкаща и секс няма! Разбира се сега тя има много причини да си намери тъпкач (причините тя сама ги е създала). Тъпкачът инвестира някакви средства (материали и/или мили думи) за какво? Ми да получат секс. Това как се нарича мъжът плаща и получава секс?. А тази която дава секс знаете ли как се нарича?

Стигаме до това което е открито много отдавна: "Всички жени са проститутки!" Само че тук истинските проститутки не са лицемерни - те искат пари и дават нещо. А докато другите проститутки плащат за вниманието например което получава от тъпкача.

Пак да кажа: много е хубаво това къде го описвате. Много рядко става и начинът определено не е логичният. Съответно обикновено доброто държание на мъжа води точно до обратното!

58.   Според мен е много по-разумно като инвестиция да дадеш тези пари за редовни срещу с добър психотерапевт. И не заради желанието за задоволяване на нагона, а заради всичко останало, за което говориш. Ти просто нямаш реалистична представа за света, хората, отношенията, любовта и т. н. Така че помисли и потърси помощ. За твое добро е!
Ж31

59.   31, ти в час ли си? Ха ха ха! Първо обясняваш как си имал семейство (с брак или без е все едно) и въпреки това си ходил на проститутки. Как това е нормално и т. н. И изведнъж се усеща коренно различно отношение към това, че и тя иска други мъже. Ха ха ха!
Ж31

60.   Мисля, че номер 57 много добре го каза и това изчерпва дискусията. Авторе аз съм на 26 и имам известен опит с жените - мога да ти кажа, че единственото което те искат е власт над мъжете. Думи като любов, неща като секс, деца и т. н. всичко това са инструменти, чрез които жената да има власт над мъжа. Жена ми го е казвала. Авторе аз съм мъж и съм по-голям от теб и като мъж съм на твоя страна и ти мисля доброто. Жените не ти мислят доброто. Вслушай се в номер 57, той е най-разумният коментар.

61.   60. ми аз пък не съм съгласен с подобно материалистично-пазарско отношение към връзките тип "на ти внимание - дай ми секс" или "на ти сигурност - роди ми дете".

За съжаление все повече започваме да бъркаме любовта с пазаруването. Неща като любов, взаимност, доверие вече почти не съществуват. Но кой както си го направи. Точно номер 57 е прекрасен пример за изкривено мислене. Жалкото е, че вече това стана норма и нормалните станаха неразбрани самотници.

62.   #57 Връзките са както човек си ги направи. Много хора не могат или не знаят как. Както ти сам казваш, представите на един мъж какво очаква жената от него често се различават от реалността. Но това, което описвам, също е реалност. За да се случи обаче, човек трябва да има някакво ниво на израстване, осъзнатост и реалистични представи за това какво е една връзка. А много хора се интересуват единствено от собствените си нужди и броят само това, с което те са допринесли. За съжаление прекалено много отказват да видят какво могат да направят за да променят ситуацията, а вместо това си търсят извинения да тръгнат по лесното. Но лесното рядко е пълноценно, то е една залъгалка, като да пиеш болкоуспокоително, вместо да зашиеш раната. Мъжете опиращи до проститутки за мен са типипен пример. Вариантите са два, или се бориш нещо да промениш и да намериш нормална връзка, или рационализираш и продължаваш едно поведение, което те дърпа все по-надолу.

От #45

63.   46, и тая тема ли ще превърнеш в тема за размножаване? И какви 2000 лева те подгониха пък в тая тема? Ей като почнете така да бълнувате някакви неща разни стари хора.. Много сте досадни.

На автора ще кажа това: всички хора, които наистина ценим себе си, търсим специфични неща в хората и в това няма нищо лошо. (макар че различни индивиди се и ще се опитват да ни убедят в обратното, и това не само за любовните неща, а за най-различни други работи, ама те сега не са по темата ти ;-))
Казваш, че досега си видял, каквото искаш само в едно момиче - ами нормално, все пак си само на 17 - още си в училищна възраст и съответно средата ти е супер ограничена. Завърши, почни да си вадиш парички. Излизай с разни хора. Бъди общителен и все ще срещнеш и още момиче, които притежават специфичните неща, които ти харесваш. Не е нужно да харчиш луди пари момичетата, така и използвачките ще отсяваш.
С проститутка рискуваш, не само поради това че все пак може да ти лепне нещо, ами и че може да вземеш да се влюбиш в някоя такава, а тя да не желае да си зареже занаята и да бъде само с теб...ей тогава ти е гарантирана една много, мното тежка емоционална криза, която може много сериозно да ти прецака ентусиазма да се развиваш в живота като цяло.

жена съм, ако има някакво значение в случая

65.   № 45 и 62р грешката ти е, че в уравнението с няколко неизвестни ти приемаш едното неизвестно за известно: а именно персоната на жената във връзката. При теб тази персона се покрива с някакъв идеализиран образ от романите и поемите, каквито образи отдавна зачезнаха в реалността, или са безкрайно редки, като животинка, внесена в Червената книга, а се появиха повече или по-зле прикрити, а така също и напълно неприкрити образи на меркантилни използвачки, сметкаджийки, които само проформа се различават от проститутките, и които просто няма как, както ти пишеш, "да те прегърнат още от вратата с топлота и сърдечност"... и така нататък. А дори и да направят сходен жест и ли жестове, единствено безнадеждният наивник няма да разчете истинския смисъл на всички тия престорени умилквания.

Така че, нека жените не се правят на ощипани - за да се върнат съдържателните топли и искрени човешки и емоционални отношения в партньорството и в брака, колкото мъжете трябва да поработят върху себе си, толкова, а може би повече трябва да работи върху себе си и тн. "слаб" пол, за да стане достоен за усилията, които мъжът влага в ухажванията си.
Така или иначе, даденост е, че плътската любов е физиологична необходимост, но ако заради нея даващата страна методично и безкомпромисно те прави на балък или на ходеща кредитна карта, кара те да й вървиш по гайдата, лишава те от собствена идентичност и от самоуважение, то по-логично е да отидеш при при проститутка.
Всъщност, нали се знае, че това е най-древната професия. Откъде накъде само с една емоционална реакция на любезните дами във форума имат право да я обявят за незаконна и отживяла форма? .. Платената любов си има своето място в действителността, защото без нея ще са много по-чести сексуалните насилия, посегателства, нервните сривове у мъжете и въобще престъпленията като цяло. Сексуалното напрежение у мъжа се натрупва непреодолимо и, ако не се облекчи, в даден момент срива всички условности и прегради.

66.   №65,

Точно мъжете, които позволявате на жените да ви се качват на главите, сте тези които не получават такова отношение. И не защото всички жени са използвачки, сметкаджийки и меркантилни, а защото вие сте толкова отчаяни за единия секс, че сте готови на всичко, за да го получите. Съответно се превръщате в едни подлизурковци, стараете се да задоволите всеки каприз и привидяна "нужда" на жената за да си получите "наградата" накрая на деня. И след като "дадете всичко от себе си", пък се окаже, че след всико това жената не иска послушно да си отвори краката за вас, и настъпва една паника и възмущение. Но жената не е автомат за кафе, в който пускаш парички и получаваш секс. И точно мъжете, които осъзнават това имат успех - те не са подчинени от жените заради едниния секс, и всъщност го получават много повече и от много различни.

Защото за тях сексът не е наградата, те са наградата. И жената иска тази награда и се старае за нея. Когато жената получава всичко от някой и то само защото има една дупка между краката, тя няма как да уважава такъв мъж. Защото това не е мъж, това е слуга и жената не иска да прави секс със слуги. Не иска едно послушно кученце, което е оплезило език при вида й и е готово на да прави всякакви номера, за да получи почерпката. Гнусно е, честно казано. Ние не сме нито божества, та да ни носите на ръце, нито малки деца, та да ни дондуркате като пеленачета, нито инвалиди, та да не можем да си свършим елементарни неща. Но точно така ни третирате и си мислите, че това искаме за да ви дадем достъп до "райските порти". Докато не разберете това, проститутките наистина ще са единствения ви вариант, а това което описвам ще е някаква химера, утопия от приказките.

45/62

69.   Бях влюбен в едно момиче, с което ми беше първата целувка в 10 клас и тя ми каза, обичам друг. После след няколко месеца хванах момиче, което мега мн обичах от 1 ден в който зърнах, беше красива и се държеше мило, ходех ме месец, като си казах, ще чакам, няма да бързам със секса, няма да я натискам, ще чакам момента, и изведнъж тя си пише с друг излиза с друг, и говореха по пансиона в който беше, че лапа за 1 цигара, когато разбрах бях в шок. Бях доста хлътнал, но след почти месец заедно, тя ме остави, започнах цигарите, алкохола, хазарта и проститутките. В последствие намерих на 21 сериозно момиче, ходих с едно момиче почти 2г и тогава бях спрял с жените и хазарта. Само пиех и пушех, но се разделихме и бях на успокоителни, алкохол, наркотици опитах няколко пъти и в момента съм на 25 и имам 30 проститутки зад гърба си. Грешен ли съм, че ме нараняват, чувствителен съм и се чудя къде да избият гнева си освен във фитнеса, между другото тренирам години

70.   Авторе,
Както жените правят секс за една нощ със случайни от барове и дискотеки, особено когато са пияни, така и ние мъжете които не сме особено атрактивни и не обичеме да се мотаме по заведения спим с проститутки. Повечето жени могат да получат секс с атрактивни пичове безплатно и много от тях го правят. Мъжете пък си плащаме са секс с красиви жени. На практика е едно и също. Но никоя няма да ти каже с колко и какви мъже е спала. Най- вероятно ще те излъже като силно занижи бройката. Така и ти не трябва на никоя да казваш с колко и какви жени си спал. Нека това бъде твоята тайна.
Въобще въпросите ти са излишни. Прави каквото намериш за добре но не казвай. И вероятноста мацка чукала се в кенефа на дискотеката с поредния гъзар да те зарази с нещо е в порядъци по- голяма от скъпа проститутка.

71.   Била съм с 4ма за толкова години, чиста съм, изявявам претенции за същото.
Не бих била, гнусно е, низко, отблъскващо.
Да е бил с няколко нормални връзки, да.
В противен случай да си продължава с курвите.

72.   Има един бг сайт, в който мъжете, които ходят по проститутки, ги обсъждат, ами какво да ви кажа... като ги чете човек направо живи да ги ожалиш. То са оплаквания, то са недоволства.. ще кажеш, , не че са ходили уж да си правят кефа, ами на някакво наказание са били подложени. Тъжна работа от страни погледнато, но който си е закачен за това не го възприема по този начин. По-интересното обаче е, че в 90 % от случаите всъщност хич не са доволни от услугите. Повечето от жените са описвани като пълни греди, секса не бил нищо особено, не изглеждали като на снимките, лъжели, искали пари за какви ли не екстри, като под екстри разбирайте, да я докосваш по гърдите и какви ли не простотии. Та мисълта ми беше, че четейки мненията на такива анонимни мъже всъщност добиваш много реална представа за това, какво голямо нищо получават голяма част от тях. То неслучайно един от тях беше споделил " И какво се оказва накрая, че не ние ебем курвите, а те нас ни ебат"! Хора, които гледат на секса като на търговия, като купувач и продавач са като двете страни на една и съща монета-бездуховни, същества.

51-69 от 69