Заплетена история, моля за съвет
Здравейте пише ви М на 25. Историята ми е дълга, но ще се опитам да преразкажа сбито и ясно. Реших да потърся помощ, защото не мога да споделя с близки или приятели. Мисля че ще ме критикуват заради това което сам си сторих. Та историята ми започва още преди 8 години, когато се запознах с приятелката ми и вече настояща жена (съвместно съжителство). Харесахме се, бяхме в една обща компания, тя си имаше приятел и аз си имах приятелка, с течение на обстоятелствата се събрахме и на пук на всички бяхме си много добре. Редовен пълноценен полов живот, казвам пълноценен, защото оргазмите които изпитваше тя и изпитва все още не могли да се случат с други партньори ( поне от това което сме разговаряли). Годините минаваха прекрасни спомени, разбира се имали сме дразги, но винаги успявахме да им се надсмеем и после си продължавахме и стана така, че миналата година след като си дойдохме от море, на 4 август, тя реши че иска да отиде с родителите си още веднъж тъй като те на 7 август заминавали на море. Разбира се аз нищо против защото така или иначе започвах работа след 2 дни, а и бях решил вече да и предложа след толкова време и разговори на темата за женитба. Стана ми супер удобно че няма да я има и ще мога спокойно да и закупя пръстен, че след като си дойде да направя заветната крачка. И така и стана, тя замина с родителите си на море, аз на работа през ден, имах свободно време и избрах пръстена и всичко по вода. На 24 август имам рожден ден и реших че това ще е подаръка, който ще си направим и двамата. Но уви, след като се върна от морето още същата вечер се скарахме заради едни панирани миди, нищо и никаква работа че да ни раздели ( беше нещо раздразнена, за което може би сега се сещам). След мимолетния скандал аз мислех че както обикновено на другия ден ще се оправим, но оказа се друго че даже поиска от мен да сме си направили почивка един от друг защото все сме се дразнели за дребни неща. Аз обаче от опит знам че почивките се взимат защото има 3-ти човек който мъти водата. Казах ОК щом е така добре успокой се и нека 1 седмица малко се разминат нещата след като имах ОГРОМНО доверие и даже не съм си помислял че може да се стигне до изневяра. Та тя се върна на 11 август и тогава беше и скандала, дните минаваха стана 16-17 август ние се чувахме по телефона само и вече започнах леко да се притеснявам защото чувствах че отношението и към мен нещо взе да изстива. Притесних се още повече и като удавник за сламка отидох пред тях поисках да излезе каза че не била готова още за среща с мен( все едно не се познавахме) тогава вече ми стана ясно че има нещо нередно и че намеренията ми заминават на " кино ". Вечерта на 19 август излезнахме да поговорим и аз настоятелно исках да ми каже какво се случва, вече доста притеснен исках да знам каквото и да е защото почувствах че я губя. Говорихме но нищо, даже не се целунахме през цялото време и ми стана интересно че телефона и го няма, попитах я къде ти е телефона а тя ми каза че го забравила... тогава вече изстрещях напълно и се развиках. Просто вече бях сигурен, че съм я изгубил защото никога не излизаше без телефона си. Тя си тръгна а аз останах на скамейката мислейки хиляди неща, а най-вече че бъдещето за което мечтаех си е заминало. На следващия ден който беше 20 август тя нито един път не ми вдигна телефона аз мислех че съм я наранил след като се бях развикал предната вечер и нищо не направих през деня, просто звънях през час но нищо накрая към 19:00 часа се отказах и си казах че ще отида да я видя на другия ден. На 21 август 3 дни преди моя рожден ден си помислих че ще омекне след като знае че съм рожденик и се опитвах всячески като удавник за сламка да оправя нещата но след като се съгласи да се видим вечерта, отново телефона и го нямаше, но вече не беше от значение и само я прегръщах а тя нищо.. все едно прегръщах камък. Опитах се да я целуна а тя се отдръпна и се разплака ( тогава вече беше момента в който ми се изпотиха дланите и разбрах че е направила нещо ), и ми каза че не искала да ме прави така но така станало, и си тръгна... Нищо не разбрах освен че беше направила нещо и беше гузна. Не я потърсих отново на следващия ден нито по следващият. На 24 август на рождения ми ден аз вече напълно изяснен с случващото се не очаквах нищо, но тя ми звънна в 12 часа на обяд и ме попита дали можело да дойде на партито което организирах за рождения ми ден, казах и че може и ако дойде си оставаме заедно каквото и да се е случило ( казах го за да се успокои). Стана вечер приятели купон, аз и тя от ъглите в стаята се гледаме втренчено и какво да видя телефона и с нея на масата, случайно и казах дай си телефона да се снимаме и като го взех ( вече съжавалявам че го взех ) какво да видя.. Вайбър чатове с подробни обяснения за секс и пози с напълно непознато момче за мен... Полудях! Просто полудях.. всички вън, чупене на чаши чинии, очи пълни със сълзи и ярост.. тогава и показах пръстена и тя се разплака и крещеше че съжалява. Пълна скръб до сутринта разговори крещене от моя страна.. 2-3 след това не знаех къде съм след прочетеното, бях смазан от мисълта че някой друг е доставял удоволствие на моето момиче( още мисля че ако не бях прочел толкова подробности нямаше да се чувствам така) толкова бях влюбен в нея че имах чувството че света се е свършил. Тя му беше обяснявала в чата че и е било много хубаво, че 5 часов секс не и бил достатъчно и че оргазмите и били страхотни... След 3-тия ден ми се обади и каза че иска да поговорим и казах че няма какво да си кажем, обаче седеше пред вкъщи и плачеше стана ми жал и в този момент имах толкова смесени чувства че не знам, исках си я, от друга страна ми се искаше да ги пребия.. Пуснах я в къщи ревахме заедно може би час и се случи така че за миг просто ми беше отново приятно че е при мен и правихме секс толкова груб че да и покажа какво е направила, исках чрез секс да я нараня до толкова че да се откаже сама, да каже "спри" Тогава се сетих че другото момче не я пазел с еякулацията орално.. ( което ме кара да се сетя че при мен не можеше защото не искала ) и еякулирах няколко пъти вътре, и това беше за момента. Отпратих я, или по точно изгоних я. След това продължиха караниците няколко дни, всички научиха какво се е случило, мен ме беше срам вече да бъда с нея. След известно време ми се обади и ми каза че е бременна и че е от мен, с другия била с презерватив, само оралната била без. След дълги вече нормални разговори се събрахме отново, аз си я обичах въпреки всичко това ми беше мечта, но и казах че ще има тест за бащинство, тя се съгласи. И събрахме се дойде да живее вкъщи, нещата се поуспокоиха не знам как но явно простих на бързо заради бебето, и защото си я исках! Стана така че след втория месец изгубихме бебето по незнайна причина, но останахме заедно защото вече родителите и на двама ни и всички наши приятели знаеха. Направихме ремонт на жилището ни, закухме нови мебели а и бях простил вече, ОБАЧЕ сега стана така че тези неща които е правила с другото момче не ми излизат от главата. Сега живеем заедно вече 6-7 месеца и винаги се дразня за нещо и секса ни вече не е същият, когато започнем аз си мисля че с другия и е било по хубаво и ставам груб, правя го с ярост да я заболи или нещо подобно.. а страшно много си я искам и ме е яд на себе си че го правя, а виждам че тя прави каквото искам аз, съобразява се с всичко което кажа и съжалява, виждам го и затова си живеем явно още двамата, знам че всичко си има граници и че на нея ще и писне един ден от това ние държане а от това най ме е страх защото наистина я обичам..
Хора пиша това защото наистина съм в страшна ситуация, и моля без спам по коментарите! Благодаря!

Коментари

1.   От това което прочетох си правя изводи, че явно страшно много я обичаш, за да простиш подобно нещо. И въпреки това, ще продължава да те изяжда отвътре и едва ли вече ще е същото. Нито секса, нито отношенията. Докато, както ти се изрази накрая или на нея ще и омръзне постоянно да се държи така примирено или ти ще избухнеш един ден, защото всичко ти е дошло в повече. Какво да направиш, искаш съвет. Не бих поела отговорност да ти давам такива съвети, но ще ти кажа аз как бих постъпила на твое място. Щях веднага да си тръгна, да в началото ще е трудно, но всичко се преодолява. Може би там някъде чака момиче, което ще те обича така както заслужаваш. Успех :)

2.   Нямате бъдеще. Няма да простиш, а и тя щом се е влюбила един път ще го направи пак. Загубата на бебето е била за добро. Това е знак, че няма смисъл да сте заедно. Ти дори не си й предложил повече нитп сте се женили. Няма да стане

3.   Отидете заедно на терапевт или нещо такова. Говорете пред него открито. Каквото си писал тук кажи го и там. Нека знае, че не искаш да я губиш. Има и двойки, които успяват да превъзмогнат изневяра. Може и вие да можете. Докато не опитате няма да разберете.

4.   Не, че нещо, но не може ей така по незнайни причини да изгубите бебето. Тя е видяла възможност да те излъже, защото си свършил в нея. Ако си ходил с нея на гинеколог и си видял бебето с очите си добре. Но ако не си го пич тя те лъже само и само за да си с нея. А и щом е правила секс с друг значи не те обича или куца нещо в теб. Не изневерява ей така щастливка

6.   Мило момче, разбирам чувствата ти. В миналото бях с човек, който ми изневеряваше. Седни сам у дома или в някой парк, помисли си дали вътрешно можеш да простиш. Ако можеш да простиш, то тази ситуация не бива повече да те тревожи. Мен ме съмява това бебе и дали наистина е било от теб, защото има вариант жената да е лъгала относно кой е бащат и тук бих те посъветвала да скъсате. Но това остава една питанка без отговор - като абортирала жена ще ти кажа, че и при един аборт може да се вземе материал за бащинство, но това е вече минало, няма как да получиш отговор на този въпрос. Усамоти се някъде и имаш два варианта - тази ситуция да не те тревожи вече и да дадеш шанс на доверие или да абравиш този човек. Ако дадеш шанс ще е много вредно за връзката да се връщаш към този момент, това може да развали вашата връзка. Тя надали ще допусне пак тази грешка да ти изневери - явно те обича, но ако ти се връщаш към миналото и двамата ще стигнете до извода да се разделите.

7.   Аз съм мъж на средна възраст и преди 15 години изживях същото със съпругата ми, която тогава ми беше само гадже.
Простих и доколкото можах, след това неколкократно и отмъстих (без нейно знание, а само за мое вътрешно удовлетворение), но въпреки всичко нещо остава в душата ти, не ти дава мира, и не изчезва с времето.
Аз не намерих сили тогава да се разделя с нея и може да се каже, че сега като цяло не съжалявам за това. Появи се дете, печелим добре, живеем добре и се разбираме, но....
Сега за тъмната страна -известно време след случая развих нещо като защитен механизъм спрямо нея, а именно, дадох и пълна свобода да прави каквото иска и с когото иска. Наистина не ми пука дали си има някой и какво прави, сексът ни все още е хубав и това ми е достатъчно. Доколкото знам, досега не се е възползвала от тази си свобода. Не изпитвам вече и помен от ревност, нито към нея, нито към която и да е жена. Аз, от своя страна също си правя каквото искам, и не пропускам изгоден повод с жена, но без нейно знание, защото тя е доста ревнива. Решил, че засега не искам да си развалям семейството.... И най-хубавото е, че не чувствам никаква вина или съжаление за постъпките си. Някой ще ме определи за подъл и малодушен, но това е положението, никой не е съвършен.
Та съветът ми е - за твое и нейно добро те съветвам да я оставиш веднага. Не изпадай в моето положение, защото смятам, че е компромисен вариант за решаване на ситуацията. Ще ти е гадно и ще ти липсва известно време, но след това ще срещнеш друго момиче и ще я забравиш. Както се казва "Режи до кокал". Имай на ум, че направила ли го е веднъж, ако продължиш да се държиш мило с нея и се върнете към старото положение, след време пак ще и доскучае и ще се огледа за по-зелена ливада от твоята.
В моят случай аз рязко спрях да се държа "романтично" и обърнах палачинката, станах доминантен в отношенията ни. Не съм груб по никакъв начин с жена си, но просто аз командвам и тя слуша. Знае, че не я задържам и може да си тръгне по всяко време. Според мен, парадоксално, това отношение се харесва на жена ми.
Мога да говоря още, но мисля, че казах достатъчно, за да ти дам съвет и поле за размисъл. Успех в живота!

8.   Това вашето е строшено вече.
Виж, да изневери... айде, иди-дойди.
Ама да духа и да ѝ свършва в устата... после да я целуваш...
Дано издържиш... аз не бих могъл.

Братан.

9.   Миличък, ти няма да простиш. Не си струва да продължавате тази агонизираща връзка. Оставете си. Разбирам, че се обичате. Знам че ще е трудно. Наясно съм и че момичето съжалява. Но ти няма да простиш. Зарежете това, пострадайте и се ориентирайте към други хора. Най-добре е и за двама ви, колкото и да не искате да го приемете.

10.   Спокойно всичко ще се оправи, ти обичаш това момиче това е най -
важното. Били сте дълго време заедно и ти най добре си я познаваш.
На времето преди да се оженя за моето момиче, още като бяхме студенти нещо подобно се случи и с мен, беше спала с един приятел.
Аз простих, но това ме мъчеше жестоко , сега сме семейство вече 25 години заедно, имаме две деца, единия е вече студент.
Как простих ли? Естествено с изневяра от моя страна, като почнах работа
Спах с колкото имах възможност а те не бяха малко, те жените като знаят че си женен, още повече ти се лепят. Незнаеш какво шоу е!
Обаче аз по едно време му изтървах края, то не бяха командировки, пътувания, абе каквото се сетите, едно да ви кажа човек, който изневерява лъже на поразия.
Тогава на мен също ми простиха, но аз още си обичам моето момиче както
В началото на връзката ни. От тогава са минали 10 години и Аз повече не изневерих.
Важното е какво искаш ти.

11.   От автора

Здравейте, благодаря Ви хора, че се отзовавате толкова бързо и адекватно. Като че ли от страни като прочете човек по му се изясняват нещата, точно затова и реших да пиша тук !
До номер 10, мисля че нещо такова ми се върти в главата не знам сигурно е защитна реакция, знам че нищо не се променя ако преспя с едно или две момичета и затова още не съм го направил. Но може би ще опитам точно това, както се казва поне за мое лично успокоение ..

12.   От днешните курволяци съпруги НЕ стават. А ти какво си чакал 8 години, та да се сетиш едва преди половин година за брак? Не че бракът променя една курва или един курвар, ама все пак... Ако наистина е имало бебе, е хубаво, че не се е родило, за да страда от вашите драми. И двамата сте виновни, тя е по-виновна, ама и ти имаш известна част от вината. Или си сляп от любов, или не можеш да разпознаеш една курва, като я видиш.

13.   Връзка не се гради върху гнили основи, или вече разклатени, загубата на доверие е пагубно за връзката. Жена съм на 42г. През годините съм правила много компромиси, с надеждата, че всичко ще се промени и нещата ще се оправят. Излишна загуба на енергия и време!
Според мен приключвай с тази връзка, няма смисъл от терзания, ще и простя ли или не, как ще живеем занапред
, тъп ми изглежда варианта за отмъщение като правиш секс с други. Винаги ще остава нещо да те гложди, да се съмняваш. Имай пред вид, че сте още съвсем в началото
после се появяват деца, още по-големи трудности и изпитания. Как ще си вярвате, как ще държиш здраво ръката и вървейки по нататък в живота? Този който те предаде, ще те предава и след това.
Както някой беше писал по-горе и загубата на детето е знак свише.
Някъде прочетох, че всеки компромис за твоя сметка е грешка, защото първо трябва да обичаме и уважаваме себе си, а след това ближния.
Отвори нова страница от живота си с нов човек и пиши в нея начисто.

14.   Бахти индийския сериал, дето си се вкарал! От цялото писание се замислих, как не ценим нито себе си, нито времето си на този свят и утрепваме години от живота си (и то най-младите )в безсмислени и безплодни връзки, за да стигнем накрая до простия извод, че не сме щастливи и не можем повече. И си го причиняваме заради това, че не влагаме малко разум, не мислим с главата, а с други части на тялото и като малоумни повтаряме "обичам го/я" за хора, на които не им пука за нас. И защо искаме да са отговорни към нас, когато ние не сме отговорни към себе си? Авторе, вие ще се разделите с тази, но ще страдаш, докато не разбереш, че е по-добре ужасен край отколкото ужас без край. А от това, че ще изч-каш две или двадесет, все е тая, няма да върнеш миналото.

15.   Много ми е жал за теб, жестока драма ти е била на главата. Момче, виж, не искам да съм груба. Не мога да оправдая жени като твоята. Обичала съм, просто мозъкът ми не побира как ще обичаш някого и ще му изневериш така. Не оправдавам твоята приятелка, ама тя очевидно съжалява, ти я унижаваш от яд, а тя търпи от вина. Грозна история, това искам да ти споделя от наблюденията си. Не мога и теб да обвиня, защото си представям какви чувства са се блъскали в теб и колко трудно още приемаш случилото се между вас. Ти си купувал пръстен, а тя междувременно е била с друг. Ама, виж, колкото и да си груб в секса, колкото и пъти да свършваш където решиш, няма да заличиш болката.
Според мен ви е време да се пуснете. Етикети няма да лепя, не съм съдник и няма да обвинявам никого. Имало е някакви причини, последвали са едни обстоятелства и се е случило, каквото се е случило. После всеки от вас някак се е справял и е взел избор за следващите си постъпки. Хубаво, лошо, това е. За мен историята е разбираема, но много грозна от всеки възможен ъгъл. Не я унижавай, не я принизявай, не я наранявай. Много е нормално да имаш такива чувства, но те заличават напълно любовта и я обезсмислят. Мачкаш я, аз сигурно щях да сторя същото, ама тя твоята приятелка и сама се мачка ежедневно, защото очевидно ѝ тежи. Ти не си ѝ простил, тя не си е простила. Двамата сте плакали, двамата сте викали, свиделите имате в излишък. Стига толкова. Ето, с месеци опитваш да бъдеш с нея, но не е същото. Слушай си сърцето! Не можеш да ѝ простиш, на този етап не си способен да бъдеш с нея така, както си бил преди. Усещанията ти не са същите, чувствата ти са примесени с яд, мозъкът ти отказва да бъде с нея. Обичаш я, хубаво... ама каква любов, ако не прощаваш? Ти сега си с нея и я унижаваш. Тя може и да го е заслужила, ама нищо не печелиш в момента. Губиш си времето, губиш и нейното. Остави я, стига с този фарс. Доверието ти е изгубено, прошката ти е далечна, събираш омраза и лоши чувства- спри преди да си изгубил човечното в себе си и да си рухнал напълно насред хола някоя вечер.

16.   Ти не обичаш приятелката си, това си е твоя заблуда, но мен не можеш да ме заблудиш. Когато обичаш някого, неговото щастие ти е по-скъпо от твоето. Явно няма как да стане разговор между вас за различните ви сексуални потребности. А би било добре, защото една отворена връзка много често е решениетоо в такива случаи. Но да наказваш една жена, защото е поучила удоволствие.... от моя гледна точка е извратено. И какво като не е било с теб? Да изгоня сега мъжа си, понеже на обяд е ял по-хубава мусака от моята ли? На мен ми е приятно, че жените точат лиги по него, на него - че мъжете харесват съпругата му. Но никога не се лъжем. От самото начало си знаем, че моногамията не е за нас. Приемаме я като насилие над личността. Ако му се прииска брюнетка - моля! Ако аз се захласна по няко плувец от басейна - също!
Ще ти кажа, авторе, как ще се развие вашият сценарий. Приятелката ти ще продължи да не бъде удовлетворена - емоционално и сексуално, защото един човек не може да даде на друг всичко, от което се нуждае. Ти ще продължиш да се тормозиш и да задълбаваш раната с патологична ревност и психически натиск. Тя ще започне да търси спасение. Скоро за нея ще се появи приемлива алтернатива (много често това става в лицето на крайно неподходящ, но запълващ някаква потребност, човек). Ти ще наложиш още по-тежки мерки. И.... цялата тази динамика на отношенията ще избухне като бомба, разрушавайки и твоя, и нейния живот, а ако имате дете... не ми се мисли. Най-добре поне дете не създавайте.

17.   Братле, хубаво е човек да прощава и аз вярвам в прошката, но на мен ми се струва, че на нея просто не са й се получили нещата с другия. Освен това не е нормално да познаваш някой от ден-два и да си легнеш с него, при положение, че имаш супер сериозна връзка. Принципно, такива хора и мъже, и жени, много трудно се променят, а повечето не се и стараят. За голяма част от тях основната цел е "връзването" на някой, който ако е мил и добродушен - още по-добре, и след това започва едно ходене, което няма спиране. Имах такава връзка преди време и мога спокойно да кажа, че нямах нито една щастлива и спокойна минута. В един момент и аз като номер 7 реших, че ще е просто секс и се поуспокоих, но празнотата си остана. В мен просто зееше една дупка. Всичко в животът ми се развиваше повече от прекрасно, а аз не можех да му се зарадвам. На 25 си, потърси си наистина свястно момиче, което да те цени и обича. Точно сега му е времето, защото след 5 години ще си на 30 и кръгът ти ще се стени още повече. А свестните жени рядко остават сами и не се срещат под път и над път.

18.   След 6 изневери реших че няма смисъл. Загубих си младостта по една долна, тъпа ковра. 5 пъти съм по-глупав от тебе. Недей да си като мен. Освен това недей да падаш толкова ниско като нея, като й изневеряваш. Тогава и двамата ще живеете в илюзия че сте заедно. Така като ми го описваш мисля даже че е толкова долна, че дори те е лъгала че е бременна, за да те върне обратно. Ти с докторите разговаря ли? Време и да разбереш че жените плачат искрено само като белят лук. На сълзите й пред вратата й не вярвай. Аз повярвах, не прави моята грешка и мисли с главата си.

19.   Историята ми е малко съмнителна, защото авторът твърди, че взема телефона уж да се снимат с приятелката му, а изведнъж не просто отваря Вайбър, ами и намира чат, успява да го отвори, успява и да го прочете, а през това време приятелката му сигурно стои отстрани и си оправя прическата за снимката... Тя, ако е имала нещо за криене със сигурност е щяла да го скрие, или най-малкото е щяла да види, че отваряш Вайбър и да направи нещо, за да предотврати ситуацияата.

Но, ако все пак историята е реална, то тогава бъдеще нямате заедно, защото на теб ти личи, че не можеш да преодолееш изневярата, и това в крайна сметка ще бъде чувство, което няма да те напусне буквално до края на живота ти. Колкото до загубеното бебе - нищо такова не е имало, освен ако не сте ходили заедно на гинеколог, който да потвърди нейната бременност. Спокойно, и мен така едно бивше гадже ме беше излъгало, само и само, за да не се разделям с нея - била бременна, ама видиш ли внезапно абортирала, като аз разбрах веднага след "аборта", и дори не знаех, че е "бременна"...

Не се отчайвай, не е станало нещо кой знае колко фатално, изневерите съществуват откакто свят светува, и ще съществуват докато е живо човечеството, така че ако прецениш може и да дадеш нов шанс на момичето. Но, дадеш ли втори шанс, то тогава просто забравяш за нейната изневяра и не я споменаваш никога повече, защото иначе нещата просто няма как да се получат.

20.   От автора

Благодаря на всички Ви, че споделихте мнение и се опитахте да ми помогнете! Мисля че много неща ми се изясниха и че е време да спра да мисля за това, знам че от повечето коментари ме съветвате са спра до тук и да се разделим, но видях и другите коментари които ми отвориха очите. Аз наистина ровя в дупката по мой си начин който сигурно аз сам няма да понеса ако го правеха на мен, а виждам че " жена ми " се старае и по никакъв повод не цепи думата ми на две..

Благодаря искрено на номер на 19 с тази си фраза ми промени мисленето :

Не се отчайвай, не е станало нещо кой знае колко фатално, изневерите съществуват откакто свят светува, и ще съществуват докато е живо човечеството, така че ако прецениш може и да дадеш нов шанс на момичето. Но, дадеш ли втори шанс, то тогава просто забравяш за нейната изневяра и не я споменаваш никога повече, защото иначе нещата просто няма как да се получат.

21.   Авторе - като ти е малко болката до тук, ще те боли и повече. Щом така си решил, ок, животът си е твой. Толкова си обсебен от тая к... , че и цял свят няма да те убеди, да я изхвърлиш от живота си. Тя е силната страна във връзката, не ти. Ти може да не говориш повече за изневярата ѝ, но няма да спреш да мислиш за нея докато си жив. Как ще я целуваш без да те е гнус, на знам, аз лично не мога.

22.   Момче, Господ ти дава знаци, бягай надалеч, няма случайни неща. Това че се карате точно преди да и предложиш, и това че губи бебето са знаци на съдбата, че този човек не е за теб. Направо пали джапанката и да те няма, а на нея може да и обясниш, че това те яде отвътре и просто не ти е същото както преди.