Добри сайтове за запознанства?
Завърших университет и се върнах да се установя в родния ми град. Не е много голям, загубих среда тук, познатите ми са по други градове, а и момичетата на моята възраст са много малко тук и не се срещат често. Искам да намеря момиче за сериозна връзка, но по класическия начин трудно би се осъществило тук. Та, дали някой знае добри сайтове за запознанства, които всъщност вършат някаква работа?

Коментари

1.   Няма такъв сайт, още по-малко пък за сериозна връзка.

2.   Пробвай с Badoo.

3.   От кой град си?

4.   Serioznizapoznanstva

5.   Tinder, но внимавай, че има доста психопатки...

6.   Пробвай различни сайтове. Също така избягвай да пишеш, че искаш секс още от първото изречение или че търсиш сериозна връзка още от първото изречение.

7.   Пробвай с Grinder. Това е единственият ти шанс според мен.

8.   Може да пробваш Badoo, но не и Тиндър. Не очаквай нещо сериозно по сайтовете. Доста малък е шанса.

9.   Какви тиндъри ви гонят,бе хора. :Д
В тиндъра само флирове и сексове,в елмаз същата работа.
Аз срещнах моя в serioznizapoznanstva,вече 5 години сме заедно.
Още малко ще му предложите и Гепи ме ,хахахах,но най-добре си е живия контакт.

10.   Няма много смисъл от тези сайтове, ако нямаш физическа красота. Там са повече мъже от колкото жени. Ползвах тиндър известно време за не ангаже. Масово или са компаньонки, или си помпат егото, има много фълшиви профили. На всеки 10 матча имаш:2-3 фълшиви, 3 който им е скучно, 2 които не знам защо са там и 2 ставащи едната търси да си говори другата евентуално можеш да я навиеш. Това ти говоря в най-големия град с обсег 50 км. Начи представи си в по-малък какво става.

11.   Автора, до номер 3: От Димитровград.
До останалите, благодаря за предложенията.

12.   Мисля че но. 1 изчерпа темата. Сериозните връзки се случват Перез познати, родители, приятели

13.   Не знам какви сте криваци, ама аз от Тиндър съм имал точно 5 сериозни гаджета, една дори живяла в нас.
Отделно съм ходил да се виждам с поне десетина, с които не сме си паснали и имам около 200 матча, които не са ми представлявали интерес или аз на тях.
Така че си ВСЯКО средство за запознанства има своето приложение.
Както да излезнеш до барчето, така и да си пишеш у Фейсбук.

Моят съвет е: бъди активен. В каквото и да е. Пиши на много във Фейсбук, Инстаграм, бъди забавен и неангажиращ, това се котира, също излизай повечно, пък то каквото е писано - ще става.

Братан.

14.   Сестра ми от такъв сайт за запознанства си намери съпруг в България - РЕЗУЛТАТА - 1 година след сватбата почина от рак, а тоя я беше застраховал за солидна сума !
Внимавай с тези сайтове - нормални хора обикновено не си правят профили с цел запознанства !
То в БГ останаха ли нормални хора ???!!!

15.   Последното място, където бих тръгнала да си търся партньор за каквото и да е са тези сайтове. Ако вместо да си губиш времето в писане и зарибявки, ходиш на някакъв курс, танци, фитнес може да срещнеш момичета, пък ще има полза и за самия теб. Макар, че щом в университета,в голям град, при толкова много момичета не си намерил сериозна приятелка... Но това е само мое мнение, ти си решаваш.

16.   Много са малко за съжаление.

17.   Номер 14- запознах се с приятелят ми в Badoo преди 3 години. Щастливо сгодени сме, така че да има нормални хора.

19.   Не може ли да активираш "социалната мрежа" на мама, не може да няма поне 2-3 потенциални мача предвид?

20.   Н.17 това е твоя личен опит и нищо не значи. Сериозна връзка и добра развръзка са изключения за тези сайтове - примерно 4-5 % максимум. Което какво значи? Да търсиш игла в купа сено, страшно е досадно, при това те облъчват всякакви откачалки. Пък и се сърдят, ако не ги харесваш. Тоест освен досадно и безсмислено е и опасно.