Гаджето ми поиска да се разделим за известно време
Здравейте, много ще съм благодарна ако ми дадете съвет и ми помогнете! Така, значи с гаджето ми сме заедно от 1 година и близо 3/4 месеца, но той се държи лошо с мен, нагрубява ме и то само защото му е гаден характера, твърди, че просто му е трудно, не е бил в сериозна връзка никога. Той поиска време за те се отърси от случващите се неща между нас и ми каза, че ще се видим след 1 седмица и вече ще се променил тотално, само защото не иска да ме изгуби и ме обича, дори се разплака когато ми поиска време да остане сам и да помисли. Но всъщото време за мен тази. 1 седмица минава, като 100 години, постоянно плача, съсипвам се, не знам какво да правя, защо е нужно толкова много, той не знае как се чувствам и колко страдам през това време, моля ви се какво да правя помогнете с някой съвет, благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Вероятно заради младостта ти и липсата на житейски опит не знаеш, че ако обсебиш човек, рано или късно ще избяга.

2.   Може и да иска да си легне с някоя. Вече трета поредна тема гледам как мъжете нагрубяват жените си и после ревете, че искате добри мъже, ама тоя гадния много си го обичате. Вие, честно ли сте толкова тъпи? Мазохистки ли сте, обичате да ви обиждат и бият, да ви изневеряват, злепоставят и унижават?

3.   Ако живеете заедно е нормално да поиска за известно време да се разделите. Човека иска да си почине от връзката ви. Дай му време и всичко ще е така както е било.

4.   A той ебе ли, ебе...