Защо не ми върви в любовта?
Много често в живота ми има моменти, в които имам чувството, че съдбата ме е ударила с един чук и ме е забила в земята. Много често имам чувството, че съм безпомощен в един тиган и дявола ме пържи вътре и ми се смее. Много често имам чувството, че светът е свършил за мен, след това се съвземам малко, ставам пак с нови сили се захващам с ново момиче поучен от грешките си с предишната, но все нещо става и пак падам долу на земята. Така се въртя в един и същ кръг на страдание. От цялата работа си взимам поуките от грешките и се променям след всеки път, но сякаш и сърцето ми малко по малко се затваря. Не знам дали от тук нататък ще мога да стана отново. Прекалено много ентусиазъм вложих в нещо, което отиде на вятъра. Чудя се къде ми е грешката, искам да се поправя и отново да продължа, вече научен.. но отново и отново правя грешки след грешки... или аз не мога да осъзная грешките си или наистина нямам късмет. Аз не вярвам в късмета, така че остава първото. Не знам какво искам с този пост, дали съвет или просто да споделя тъгата, която чувствам

Коментари

1.   Защото реално нищо не си научил. Защото си мислиш, че новата ще е по-добра, ама не е, и така само сменяш нови и нови. Едно бившо гадже след мен тръгна с една кифла, която го дои за пари, ама беше решил, че тя е Жената. Сега ми се вайка, иска да се връща при мене, ама късно. Така че, преди да приключиш с някоя се замисли дали не правиш грешка, дали не може да оправиш нещата, за да я търсиш после след като поредната те разочарова. Няма нищо по-противно от това да те оценят след дъжд качулка.

2.   Каквото мислиш - това получаваш.

Братан.

3.   Автор е,не си ли наясно със себе си когато кажеш на момиче"обичам те".Значи я приемаш за твоя и спираш да си задаваш глупави въпроси.Няма идеални хора нито пък ти самия.Научи се да градиш връзка с любимата си ,a не да се вглъбяваш в твоите страхове какво би станало и дали е правилно.Чисто,с открити намерения,бъдете си близки и споделящи страховете си.Изграждай доверие и бъди оптимист ,че ще се получат между вас нещата.Настоявай без да нахалстваш и бъди последовагелен в действията си.Така ще бъдеш и ти спокоен и уверен в себе си и връзката.

4.   В този сайт какъвто и проблем да споделиш, ще ти кажат да започнеш да ходиш на фитнес...

5.   Този ентусиазъм мен би ме заинтригувала,ако е съчетан с истинско лице и намерения.А не лутане от един образ в друг та чак и аз да се обърквам с кой си пиша всъщност и какво се иска от мен самата.С ясен разговор-откровен и точен от самия теб.При разумни хора грешки се изправят и се стига до вземане на правилни решения.Стига да си готов и търпелив за лични разговори и здрава връзка.

6.   Все едно за мен си го писал.

7.   Разбирам те! Не ти върви, защото изглеждаш емоционален, а емоциите ни правят слаби. Явно бързо свикваш с конкретния човек и си откриваш сърцето, но хората не го оценяват това. Виж други истории в сайта и ще разбереш, че ако си от хората които избират да обичат и правят компромиси и жертви винаги са прецакани. Тези, които слушат разума и са по- безчувствени винаги побеждават в абсолютно всичко. Просто трябва да решиш кой искаш да бъдеш, въпреки че си мисля, че това ни е предопределено още от раждането ни. Когато разбереш трябва да вземеш решение дали да продължиш да търсиш момиче като теб или да станеш един от гадните и лошите, да изключиш чувствата и да мачкаш наред. Аз за себе си съм разбрала, че колкото и да искам да стана кучка и да наранявам без да ми мигне окото си оставам само с искането. Просто не вярвам в хората, но вярвам че има сила която дали утре или след година ще ми донесе възмездие за пропиляните емоции. Не си сам ако това значи нещо

8.   На кого му върви в днешно време? Едва ли има 10-20% от хората в щастливи връзки. Просто е такова времето. Онлайн дейтинг, тиндър миндър, инстаграми, бла бла...

9.   хахаха Номер 4 беше добър, има нещо вярно. Благодаря му, че ми оправи настроението.

10.   До 8

Просто такова ти е времето на теб :)

12.   Ентусиазирани са децата. Те не знаят какво ги очаква и се вживяват във фантазиите си. Ако вече си изживял детството спри да влизаш в роли и живей в реалността. А тя е непредсказуема и не очаквай да ти се случва всичко по план. Ще бъдеш отхвърлян и то неведнъж, защото твоите очаквания и "нейните"(която и да е тя) няма да съвпадат. Когато започваш връзка се запитай как искаш да се развие, а не колко ентусиазирано ще реагираш на това че си с нея!