Първa срещa, помощ
Здрaвейте, нaскоро се зaпознaх с едно момиче. Предложих й дa излезем с 300 зорa, зaщото зaгубих умa и думa, когaто зaпочнaх рaзговорa. Прие предложението, но се притеснявaм достa, че може дa стaнa зa резил. Нуждaя се от съвети, кaто нaпример, кaкво дa кaжa, кaкво дa нaпрaвя или просто дa рaзчитaм нa себе си и дa кaзвaм, което ми минaвa през умa.

Коментари

1.   Бъди себе си, първите срещи са за това. За да разбереш дали си струва за втора.

2.   Е, ти, братко, ако трябва да ти подават реплики, за да водиш нормален разговор... няма да я бъде.
Бъди себе си, ако ще го бъде няма нужда от друго.

Братан.

3.   Пич, просто не се шашкай! Вярвай ми тя се притеснява 2 пъти повече от тебе. Бъди намахан и самочувствен, но не и прекалено за да не те помисли за надувка! Давай го тежко, но не и позьорско! Напиши на колко си години! Принципно като излизаш с маце, бъди инициативен! Кажи и: "Искам ДА ТЕ ЗАВЕДА на едно готино местенце, но нека бъде изненада"! Не и казвай къде, а просто я заведи! Когато и говориш така, тя подсъзнателно ще те възприеме като мъжкар и водач, а не като закъсаляк, който я пита за всичко. Освен това жените обичат неизвестността, изненадите, защото им създават емоции. Всяка жени се храни от емоции и мрази скуката. Жените също обичат мъжът да ги води, да бъде лидер и доминант! Запомни го добре това! Не питай други жени какво да правиш, когато излизаш с жени! Питай само мъже, които имат успехи с жените! Не я води на кино, а най-добре на разходка, почерпи я, поговорете си! По време на разходката, може да я хванеш за ръчичка, но не избързвай. По-добре в началото я докосвай по малко по ръцете, уж небрежно. Кажи и, че я харесваш, но, че искаш да я опознаеш, да я разбереш що за птица е. Всичко с нея трябва да става така сякаш я преценяваш, сякаш имаш и други варианти! Не разкривай всичко за себе си! Остави я тя да говори повече, слушай внимателно, тя ще ти подава теми! Шегувай се с нея за нейна сметка, но без да засягаш физически недостатъци! В началото избягвай комплиментите, ако вкарваш комплименти, го прави под формата на шеги и закачки! Направи така, че ти да си този, който да прекрати първата среща! Не прекарвай цял ден с нея, сякаш тя е единствена на света! След разходката, раздумката, шегите и приятните емоции и кажи, че имаш работа и трябва да тръгваш, но не и се обяснявай обстоятелствено! Кажи и, че ти е било готино, но трябва да тръгваш, ако сте в заведение (кафене, сладкарница, ресторантче) ти плати сметката, като и кажеш, че искаш да я почерпиш, защото ти си я поканил да излезете! Когато говориш с нея я провокирай да говори за ЧУВСТВА и КАК СЕ ЧУВСТВА! Накрая на срещата я и кажи, че си си прекарал хубаво и, че може пак да се видите и я ЦЕЛУНИ ПО БУЗАТА! Така ще я объркаш и ще е накараш да се чуди харесваш ли я като момиче или просто като приятел. Дръж се мъжки, не търси нейното одобрение! Разбери какви са нейните интереси! НЕ избягвай разговорите за секс, интимност и т. н., защото ако го правиш, тя ще си помисли, че си прекалено срамежлив. Жените обичат сексуални мъже, които умеят да изразяват своята сексуалност, не я прикриват и не се срамуват, че имат топки в гащите. Не и носи цветя и подаръци на първа, на втора, трета среща, защото ще си помисли, че се опитваш да я спечелиш чрез подобни неща! Трябва да индикираш, че за нея най-голямата награда си ти самият! Ако на сбогуване, тя те гледа с влажен поглед и задържи очите в твоите може и да я целунеш, както си трябва, но без да искаш разрешение. След като я изпратиш изчезни от хоризонта и! Когато се разделяте и кажи, че ще и се обадиш, но не и казвай кога. Ако все пак тя ти каже „звънни ми утре по обяд“, не и звъни, а на следващия ден, или краен случай вечерта! Идеята е да я накараш малко да се поизпоти в размисли за теб какъв си, ще и се обадиш ли. Това ще и задържи интереса, защото ще се вълнува. Не мисли много много за нея, не и пиши, не и звъни, не лайквай снимки във фейсбука, просто изчезни! Ако все пак ти пише, отговаряй хладно, ясно и кратко без да се заплиташ в дълги чатове. Кажи и, че имаш работа и, че точно сега не можеш. Не отговаряй веднагически когато те потърси! След 2-3 дни може да и звъннеш. Ако не ти вдигне веднага, недей да звъниш през 5 минути, нито да и пишеш като някой удавник за сламка! Звънни и примерно следобяд, ако не вдигне изчакай няколко часа и пробвай пак! Ако не вдигне, не се занимавай! Може би ще те потърси, дори е доста вероятно, може би иска да те пробва. По телефона и кажи, че си бил ангажиран тия дни без да и се обясняваш, кажи, че минали път сте си си изкарали хубаво и НЕ Я ПИТАЙ дали иска да излезете пак, а и кажи: „НЕКА СЕ СРЕЩНЕМ“, не да се видим, а да се срещнем!

Бъди спокоен! Ще се справиш, надъхай се, кажи си: „аз съм най-готиния пич, аз съм мъжкар 100% и не ми пука“!!!

4.   Със сигурност и двамата ще се притеснявате, нормално е, няма как :D Клише е, но бъди себе си. Разпитвай я, опознайте се и така.. Успех

5.   Бъди джентълмен, изпрати я след срещата, пък ако прецениш, че иска, може даже да я гушнеш или да я целунеш дори

6.   Недей да си мълчалив. Реши едно две неща дето да правите/ да я заведеш и не се оправдавай и обяснявай за решенията си. Питай я дали и харесва, но не се извинявай. Това са нещата, които биха ме отблъснали на първа среща. Успех!

8.   Реши къде да я заведеш, на някъде не много романтично, но не и пък някаква дупка. Примерно сладкарница, хубав ресторант. Може да не е супер известен и скъп, а просто добро заведение. Във всеки град си има такива, може и да я заведеш на любимо твое място. Плати сметката ти.
Постарай се с твоя външен вид- чисти, изгладени дрехи. Лек парфюм или дезодорант, нищо натрапчиво. Не изглеждай по-наконтен и от нея, но не и пък, че едва ли не отиваш до кварталния магазин. Просто нормален външен вид.
Посрещни я с цвете. Дори и да не е роза, или огромен букет, но все пак да е цвете, и то опаковано като букет. Няма да се охарчиш кой знае колко, цените варират от 5 до 10 лв. На мен ми прави добро впечатление, ако мъж в началото ме посрещне с цвете, много малко мъже се сещат. Вече има толкова много по сергиите, все ще избереш нещо. Важен е жеста. Все пак отиваш на среща с жена, а не с приятели, че да си с ръце в джобовете. Едно цвете прави добро впечатление.
Разкажи за себе си, но не обсебвай разговора. Няма нищо по-противно от човек, който само се хвали. Разпитвай за нея, но не като на разпит или все едно попълваш лексикон. Нека да се отпусне. Накараш ли я да се засмее, да се шегува с теб, значи си на прав път.
След срещата, предложи да я изпрати до тях. Тя може да има транспорт, да живее наблизо, да се качи на градският, да хване такси, но пак предложи да я изпратиш до тях. Доста мъже не се сещат и за това, което е жалко. Дори и да не е до входната врата, защото си е малко прекалено, но поне повърви до някъде с нея. Ще оцени факта, че ти пука за нейната сигурност. Доста само ще кажат чао и до там, без да се вълнуват тя как ще се прибере, особено ако е вечер. Тя може да не е малка, но все пак повърви с нея донякъде, колкото да не я страх. Или се увери, че има с какво да се прибере.
Тя е наградата, а не ти, така че трябва да направиш добро впечатление. Все пак не си похабил толкова време, за да се съгласи, за да се издъниш, нали? Бъди кавалер.

9.   До номер 3, за някои неща си прав ама за други искам да те фрасна. Изобщо недейте да карате едно момиче да си мисли че имаш други варианти. Или пък след срещата да не и пишеш/зеъниш. Ужасно е. Ако се почувства като опция или нежелана просто ще се отдръпне от теб и можеш да си скгурен че втора среща няма да има

10.   За това, което ти е казал номер 3. Не я целувай по бузата., това е по-скоро смешно като децата. Опитай се да говориш на теми, които я вълнуват. Ако е мълчалива говори ти за интересите си, хобита, такива неангажиращи неща. Ако не успееш да я целунеш на първа среща. Тогава може на втората като я изпратиш. Но не отлагай, за да не те възприеме само като приятел. Може или разходка или кафе, най-добре кафе и седни до нея не срещу нея, за да се получат нещата от само себе си. Дръж се приятелски просто. Мога и други съвети да дам, но темата е от преди 5 дена и сигурно авторът вече е излязъл.

11.   Сподели как е минало:)