Гаджето ми ме ревнува от брат си
Здравейте, това което искам да споделя е лично и за това се обръщам към непознати за мнение и съвет.
Момиче на 19г. От 8 месеца имам сериозна връзка с едно момче. Преди няколко месеца напуснах държавата в която живея и се преместих при него в Англия. Той е на 21г., много е самоуверен, нарцистичен на моменти, но има право защото е найстина много чаровен и възпитан... докато не започне да ревнува. Брат му който е на 23г. е типичния сваляч, аз естествено се заяждам с него. Преди няколко дни брат му, приятелят ми и братовчед му и аз излязохме. Аз може би прекалих с алкохола и ми стана малко лигаво. Приятелят ми малко се издразни, защото той е винаги много сериозен и не се отпуска. Той искаше да се пребира и аз отидох да кажа на брат му, че ще тръгваме да не ни търси. Брат му ме предърпа и ми каза, че аз трябва да остана, работохолика ( приятелят ми) да си ходи. Аз го взех на шега, знам грешката е моя, найстина бях много зле имам и бели петна. Не знам как стана, но се скараха. Братовчед им прибра по-големия, а аз трябваше да укротявам моя. Той си помислил, че аз и брат му сме направили нещо и той ни е видял. ( винаги сме имали скандали заради накое момче с което говоря и др. И за брат му, винаги ми е казвал, че го е страх да не го оставя заради брат му защото той е по-забавен).
Проблемът тук е, че брат му скочи срещу него. Аз не знаех защо, мислех, че е защото е обиден от глупостите.
И тогава той ми каза, че брат му е искал аз да остана с него в бара.
Винаги сме имали дразги, но това ме притеснява. Обичам приятеля си много. Опитах се да споделя с приятелка и тя тръгна да ми говори, че брат му е по-готин и др. И топ простотията “Ми защо не го тестваш как е? ”
Нямам думи за това.
Странно ми е, и тъжно защото са братя, а стават глупости за едното нищо.
Пс. Пробвала съм да говоря и с двамата много преди тази случка, но нищо не се е променило.
Благодаря и извинете за допуснатите грешки.

Коментари

1.   Аз виждам нещата така: Ти че си лигла, лигла си, защото ако обичаше приятеля си както пишеш, нямаше да го дразниш с неща, които знаеш, че той взема насериозно. Очевидно големият брат не е брат за пример, щом и той открито се държи провокативно, но по-лошото е, че ти си му позволила това. Моят съвет е, или зарязвай всякакви отношения с момчето си и си намери някой като за тебе, или се дръж сериозно, а не като пикла.

2.   Ами известно време нека си излизат двамата без теб, а ти като излизаш с приятеля ти излизайте без брат му, за да се поуспокоят нещата.