За отношението към жените
Здравейте пиши ви момче на 20 повечето момичета или жени който с който контактувам винаги ме изкарват лош защото не съм се държал мило с тях или като се държа с някоя жена мило някак си те не го забелязват. Защо жените хем искат да си мил хем груб. Това звучи ми като (Ти ли ме бутна или аз паднах). Наблюденията който имам върху жените са че една част от тях искат мъж до тях заради по добрите финансови възможности а другата част жени искат само любов, цветя, романтика, и др неща. Също така да добавя дали една жена или мъж трябва да предприема първа стъпка в една връзка мога да кажа че трябва и жена и мъжа да предприемат първите стъпки в една връзка не само мъжа трябва и жената колкото това да звучи нелепо. Не искам това да звуча като човек който мрази жените също така не искам да слагам всички жени под общ знаменател. Сигурен че тука има хубави и умни дами който знаят какво искат от живота

Коментари

1.   Пич, мъж съм, но първото, което ще ти напиша е, че щом на 20 години пишеш толкова неграмотно, недей да имаш високи критерии и претенции! Мисля, че с твоя правопис, трябва да търсиш някоя с интелект на циганка метачка на улиците. Сред чалга кифлите също има от твоя калибър, но там ще трябва да имаш доста дебел портфейл, защото грижата за визията (дрешки, козметики, фризури, маникюри) и т.н. си струват скъпо!

2.   Защото жените трябва да сме мили, а мъжете трябва да сте твърди. Няма лошо да проявяваш нежност и внимание, но трябва да е умерено и на място, а не като някои мъже дето те давят. И да, мъжът трябва да прави първата крачка. Защо? Защото мъжът е стълбът на отношенията, силата, водачът. Когато ние жените поемем тези функции, ние ви скопяваме. И ние го усещаме и вие го усещате. Когато един мъж се държи като жена, това кара нас да се чувстваме като лесбийки, ако тръгнем с него.

3.   1 Кифлите обаче са си грамотни за разлика от повечето "свестни" и "добри" момчета /пък и момичета/, така като гледаме сайта. ;)

4.   " Когато един мъж се държи като жена, това кара нас да се чувстваме като лесбийки, ако тръгнем с него."

Сериозно .,.. Искма да разбера целия процес от мисли, довел до това невероятно умозаключение!

5.   Номер 4. Аз ще ти отговоря на твоя коментар-въпрос към номер 2. Н. 2 много добре го е казала, но ти май не можеш да го проумееш. Тя казва: "Когато един мъж се държи като жена (като путка), това кара нас да се чувстваме като лесбийки". Хайде сега прочети темата "Мъже путки" ама и всички коментари в нея и го удари малко на размисъл и дано разбереш "невероятното умозаключение " на коментар Н. 2. Аз съм срещал женени "мъже путки" и ти казвам, че от това по-низко падение за човек не зная.
Не го приемай БУКВАЛНО: "Това кара нас да се чувстваме като ЛЕСБИЙКИ", а вникни в началото на поста на Н. 2. Разсъждавай.

6.   #4, Много е просто. Хомосексуалистите са хора, които си падат по техния пол, нали така? Когато се събереш с някой, който проявява повече черти и поведение на собствения ти пол, как да се почувстваш? Представи си, че се събереш с жена, в която няма нищо женствено - държи се като мъж, говори като мъж, иззема ти функциите? Как ще се почувстваш, ще бъдеш ли привлечен като нея?

Аз съм жена и искам да мога да се чувствам нежна и женствена във връзките си. Нито желая аз да трябва да съм мъжа в отношенията, нито искам да се събирам с други жени. Това търсят и повечето хора.

7.   N1 Може и да имам висок критерий за жените но една истинска жена, която живее самостоятелно и си изкарва парите сама никога няма да вземе мъж който е под нивото им. Защото има жени която се мислят за много за умни, обаче накрая така излиза че тези жени където се мислят за много умни излизат най-големите овце. Така че N1 имам си причина да имам високи критерий

8.   N4 В днешно време има мъже който правят женски номера и са по битер от жените. А целия процес на това така наречено умозаключение е че жените както винаги не може да ги разбереш. Защото никога не може да ги разбереш тези жени защото са си такива по природа.

9.   N3 Не съм съгласен с теб че кифлите са по умни от обикновенните момичета. Кифлата е меркантилно същество което гледа да се изпъкне че е нещо повече от другите а е един обикновен парцал, който гледа не как да си изкарва хляба сама а как да намери чичко паричко или някой наострен урунгел с Ферари само и само да се покаже че живее добре. Обаче тази кифла след 10 години ще изглежда все едно че някоя влак е блъснал ако има все още кой да им задоволи капризите и външния вид също така.

10.   Момче, недей да редиш коментар, след коментар, а се ограмоти малко от малко поне - излагаш се.

11.   Аз съм жена. Ето и моето мнение.
Според мен трябва да има уважение на първо място.
Второ : всеки има различни предпочитания. Но, ако един човек е наистина сериозен и знае какво иска, естествено, че ще има и високи критерии. Не знам защо грубостта се бърка за мъжкарско поведение. Има разлика да си груб и да си стабилен и мъж на място.
Един истински мъж знае какво иска, показва го , той е категоричен в думите си, но естествено един мъж също може и да е романтичен, това е като плюс. Да си джентълмен със сигурност печели повече женското внимание.
Една самоуважаваща се жена никога няма да иска да е с мъж, който я нагрубява и и посяга физически или и вреди психически.
Както обичам да казвам : един истински мъж знае как да се държи с една истинска жена!