Дадах повече от максимума за нея
Историята е следната имах до скоро почти 3 годишна връзка с приятелката ми която обичах до смърт. До преди 2 месеца летяхме в облаците от началото давахме всичко един за друг не можехме и минута да се отделим. Дадах повече от максимума за нея имало е дни не съм ял за да яде тя и за да е добре. След време стана така че за да я отърва от някой който я тормозише щяха да ме съдят и спах в районното. Излезна така че всичко което ми е говорила е било долна лъжа хиляда пъти отричаше за всичко дори и след като видях с очите си чатове как разправя че е спала с петима а на мен ми беше казала че е била само с един. Говорише ми че са я били изнасили в устата после излезна че тя само го е искала и се е кефила на това... Бачках от сутрин до вечер като куче за да ида да я вида да и донеса нещо за ядене и кво ли не няма да казвам колко пари съм и давал всеки ден колко аксесоари чанти лакомства и колко бижута които все намираше оправдания да не ги оцени и да не ги носи а друго което и се даваше от други не ги сваляще... 3 пръстена и купих от които предшните 2 ги изхвърли защото на майка и не и харесвали представете си.. На родителите им всеки божи ден им ремонтирах нещо е апартамента колите им оправях постоянно една стотинка не им взех и бях най добрия на земята дори на селото им ходих след работа пребит дв им цепя дърва в апартамента им не им давах да барнат нищо аз миех чинийте аз оправях масата аз чистих редовно целия апартамент от до.. Няма да ви казвам колко яйца от село съм им носил колко зеленчуци колко картофи със килограми. Приятелката ми искаше да заживеем заедно дойде със целия си багаж грижеше се за всичко до момента в който не забелязах че не си дава телефона и е вечно с нея и в тоалетната и докато се къпе постоянно една вечер и го взех и видях с колко още си пише че ги обича че си хвърлят мераци за секс само лоши неща за мен че дори сме се били и разделили... Лъжела ме е безброй пъти че си ляга а е излизала на барове късно и се е забавлявала с други.. Дори видях как когато бяхме скарани известно време тя се промени една седмица нито ме търсеше нито ми позволяваше да се видим отпращаше ме игнорираше ме и се държеше много странно.. Видях с очите си как през тоя период пише на нейна приятелка че била спала с някъв че и липсвал че пак щяла да ходи при него и нейната фр и писала че ако разбера ще я убия а тя отговорила той няма да разбере... Когато и го казах побесня взе да се тръшка била си го измислила не било така заклеваше се в мен а колкото пъти го правеше излезна че отново ме лъжеше с една лъжа друга лъжа..
После заживяхме заедно 1 година работихме заедно навсякъде бяхме заедно всичко правихме заедно аз и уреждах всичко давах си душата за нея докато в един момент не се върна при майка и тя не искаша да живее с мен щяли сме да си омръзнем което изобщо не беше така напълниха и главата с измислици и тя спря да идва взе да си измисля оправдания всички я настроиха срещу мен лъжеше ги че е с мен когато дойде и че е тука.. Мина време и от 2 месеца докато по цял ден се интересувахме постоянно сутрин обаждания до вечер всяка крачка си казвахме изведнъж 2 месеца коренно тоя човек се промени нито ми звънеше нито искаше да идва камоли да се видим пишеше ми че е на кафе с приятелка и по цял ден така и стоеше до сутринта на линия докато преди в месеца винаги си лягахме заедно говорихме си с часове а ся дори не ми вдига само аз я търся вечно няма време да се чуем нещо което никога преди не е било.. Всичките ни планове се разпиляха заради нея всички наши общи неща ги заеба ся само оправдания и се държи мега отдръпнато и студено нито ми говори нормално нито както сме си говорили нито нищо ся само с една дума нито липсваш ми нито обичам те нито се интересува нещо... Докато беше тука я глезих като принцеса нищо не и давах да пипне след работа се пребирам оправям животните поливам цветя зеленчуци всичко което отглеждаме аз миех чинийте аз оправях всичките ни дрехи аз подреждах аз чистих основно цялата къща аз косях отпред градината аз прах и мое и нейно всеки ден на ръка до припадък че и като си лягахме аз уморен и правих и масаж изхабен от всякъде с часове и накрая какво заслужих... Отбягва ме по всякъв начин не ми позволява нито дс говорим нито нищо коренно ама коренно се измени единственото което ми каза е задушаваш ме искам да дишам остави ме.. Това никога не го беше казвала и никога не би си го помислила защото знам как и секунда не можеше без мен и кви обещания даваше.... Сега се влияе от всеки квото и каже и ми върти номера на мен... Лъже най безочливо и съм сигурен че има има ама много гнило в тая работа и сто на сто се занимава с други... Докато ми пишеше на секундата взе да ми пише със часове закъснения влиза излиза влиза излиза уж била заспала не видяла ама иначе на линия то се усеща.. Как да и вярвам след такива изцепки.. Прави си чата извън линия а е на линия игнорирва ми съобщенията с опцията нарочно нищо не ми казва по цял ден... Уж казва че до сутринта гледат филми с оная обаче жестоко се съмнвам че ходи по барове тва е всяка вечер... Имало е случей звъня и и ми пише ся не мога казвай а винаги намираше начин да ми вдигне имало е случей аз и зв тя ми се обади 10 мин по късно уж спала уж в тоалетната била а то става съмнително особенно като я знам как лъже като е някъде отива в тоалетната или кара други да мълчат и говори съвсем друго... Дори секс не сме правили от година преди всеки ден по няколко пъти докато не каза че и е излезнала пъпка че я боляло че не може.. 3, 4 месеца поне все аз докато исках се задоволявахме с ръце но и тва замина от 5 месеца насам дори от тва се дърпа и само оправдания...

Коментари

1.   и въпросът ти е?

2.   Бягай по далече от такава, използвала ти е. Хубаво че си се осъзнал и се отървал, от такива пропаднали момичета.

3.   Хора давайте съвети

4.   Виж сега, държал си се като пълна подметка и изтривалка. Първо, никоя нормална жена няма да уважава мъж с такова поведение и сигурно и най-свестното момиче накрая ще ти се качи на главата. Второ, тая с която си се събрал явно не става. Ще бъда напълно директна, изритай и си налегни парцалите да се държиш като мъж, иначе все такива ще намираш.

6.   Текста ти е ужасно написан. Плюс това се пише случай, а не случей 2пъти! Изглежда си отсъствал редовно от български и литература.
Иначе още от началото се разбира, че тая те е хванала за канарче.
Няма смисъл да раздуваш такъв текст, при това много зле формулиран.
Каквото си направил, знай не е било напразно за теб.
Неблагодарни и лъжливи жени винаги е имало, а сега дори семейно ги възпитават така.
Рано или късно и те получават "награда" за "старанието" си.
Гледай си живота и да не ти дреме.

7.   И те така...

8.   Задаваш ли си изобщо въпроса ти защо си с нея?

9.   А ти какво правиш с такъв човек, който очевидно не е за теб и, който очевидно не те обича?!Толкова ли си мазохист, че не може да си тръгнеш? Толкова ли няма други жени? Как и вие, мъжете , търпите всякакви извращения заради гола любов?!Започне ли да ти върти номера, да се прави на заета, ми ставаш и си заминаваш! Ще поревеш , ще ти мине. Тя се държи така с теб, защото и го позволяваш. Толкова ли нямаш достойнство и ки заблуден, че си мислиш, че имаш връзка? Ти се оставяш да прави това с теб. Само и единствено ти си виновен. Че тя е разглезена кифла е ясно, но ти определяш как да се държи с теб. Като не ти харесва нещо, си тръгваш. Каква любов има в случая? Ти си мазохист, а тя садист. Токсични отношения. Искаш да си роб.

10.   Моето момче, хванал си обикновена мръсна курва. А ти изглежда си заблуден селянин. Поне хубава ли е? Що за прислужница си да готвиш и да не й даваш да пипне нищо - все едно й казваш, че си Льольо.

12.   Даже преди 5 дена и бях писал и тя дори не си бешв направила труда да отговори. Снощи целенасочено и писах че знам цялата истина че отново съм я хванал и я наредих.. И познайте 4 часа по късно получих сийн и я блокирах нещо което никога не ми даваше сърце да направя колкото и да сме се карали. Обаче тя за 1 месец веднъж не показа че се интересува от мен че я е грижа и че иска нещо. Снощи докато ми сийне 10 пъти влиза на линия стоеше и излизаше и защо ли защото е била някъде с някой картинката е ясна.. Още едно доказателство е че винаги когато сме се карали и съм и казвал не искам да те виждам не ме търси повече след тва чупеше тела от звънене а снощи дори след като я блокирах все едно съм и направил услуга.

13.   Приятел, ти си се поставил в положение на роб и слуга. Така не стават нещата. Жена не се печели и задържа с подлизурстване. А тя твоята си е и без това най-обикновена селска к*рва, така че няма смисъл да се пънеш. Заебавай я и продължавай напред. Следващия път обаче се дръж с достойнство и не позволявай да те използват по този начин.

14.   Авторе, вманиачен си. Мацката вече няма интерес към теб, приеми го. А с обсебващото си поведение, би отблъснал всяка жена.

15.   След като вече си я блокирал, игнорирай я напълно и наистина приключи. Със следващата не бързай да заживяваш заедно и най-важното- не ѝ ставай слуга, монтьор и домашен майстор на родителите ѝ, запази самоуважение, за да те уважават и другите. Не си длъжен да ѝ прислужваш колкото и да я обичаш.

16.   Не е лесно но повтаряш си всеки ден " Жива и здрава да е Глупак съм си ,да си намери по голям " Нещата са прости сами си ги забъркваме щом ти можеш за нея значи и тя може за теб ,с малка подробност АКО ИМА ЖЕЛАНИЕ .!

17.   Супер много ме боли колкото и да я презирам и да не искам да я виждам..... Мисълта че е с друг ме побърква и унищожава тотално. Абсолютно всичко ми напомня за нея, всичко което сме правили заедно и не мога да правя нищо по цял ден нито работя както преди нито нищо. Работя без желание и всичките ми намерения отиват по дяволите... Не мога да продължа да бъда пълноценен без нея въпреки да знам че не я искам след всичко това.

18.   Разкарай я тая и се дръж като мъж. И сам донякъде си й позволил да ти се качи на главата. Защо ще й слугуваш, тя ква е принцеса ли, затова ти се е качила на главата. Забрави я все едно не си я срещал никога, използвачка

20.   Номер 17 - стегни се, (почти) всички сме страдали, минали сме през това и сме продължили. Тежко е, но се преживява. Не се затваряй в себе си, излизай с приятели, ако имаш възможност иди на море - лято е, на някаква, макар и кратка екскурзия, пък и прочети някоя книга, тъкмо ще пооправиш и правописа.

21.   Хора не е така както си мислите, хипер много я обичам и ми липсва. От самото начало съм отбягвал всички други жени к не искам да поглеждам друга... От начало вярвах че тя ще е жената на живота ми и съм съсипан от това че 1 месец веме незнам какво се случва с нея къде е, и какво прави.Сън не ме лови и най лошото е че стоя в невидение и незнам защо става всичко това, не ми е обяснила и не ми е казала самата истина защото усещам че има нещо гнило и няма как да се свържа с нея.....

22.   какво има да ти обяснява, бе момче? Не те обича. не те уважава, не държи на теб, не е ли ясно? Ти какво си вярвал, няма значение, нещата стоят така. На всички ни се е случвало да хлътнем по неподходящ(а).
Спокойно, ще мине време и ще ти мине, колкото и странно да ти се вижда сега. Дори ще ти е смешно колко нерви си вложил.
Айде успех!

23.   Човече, това не е здравословно! Направила те е неин роб, и може да те върти, както си иска. Погледни вашата връзка отстрани, нейното държание, твоето влачене подире и, какво би си помислил за такава връзка? Питай какво мислят приятелите ти, родителите ти за вас. Заслужава ли си това момиче визуално, сексуално, като характер, такова търчане? Направила ли е за теб, дори и минималното от това, което ти?
Намери сили да се откопчиш, защото само ще затъваш. Любовта не е вечна, всеки е преживял раздели. Тази жена е токсична за теб, не ти носи радост.

24.   Ти си добър човек. Обаче трябва да погледнеш от друг ъгъл живота. Всичко е поправимо, заменимо. Здравето е най-важно. Обсебването е временно. Помисли си че трябва да имаш деца и тези деца един ден да бъдат с добра майка. Защото тогава ще страдате ти и децата ти ако избереш такава. Също развод с деца е по-лошо от раздяла без деца.

25.   И също не я презирай и не я мрази. Все тая да ти е. За оная за която е само за парите, да ти е все тая брат.. все тая- от песента.

26.   Отново не ме е подвел инстинкта... Тоя батал долнопробен от 2 месеца е бил при друг с който е спала ето че съмненията ми се оказаха вярни. Днеска я засяках съвсем случайно под ръка с тоя плехар и дори ми се изсмя в лицето, едвам се сдържах да не я пречукам... Ножа в гърба отново ми е забит до дъно, отворена ми е една рана която не съм очаквал никога.

27.   Не се хващай със счупени женски, оставяй ги да ги тормозят и пречукват. Заслужават си го.

Навремето и аз бях направил твоята грешка - исках да помогна. Исках да бъда това, което мислех, че насрещната заслужава. Нейният случай: почти в плен на психопат. Бяха сгодени, тя живееше с него. Изнасилване, насилие, психичен тормоз, цялата палитра. Неведнъж е плакала от нищото, не осъзнаваше изцяло какво ѝ се беше случвало, докато не се отдели и не погледна в ретроспекция. Бях готов да я защитя от изрода (той се навърташе), седях без да мигна, когато в един влак (да живее БДЖ, ма*ната им) наблизо седяха куп озлобени наркомани, правех всякакви малки жестове, за да ѝ върна самочувствието и да ѝ покажа, че животът не е само страдание.

Получих си заслуженото. Не беше благодарност. Обичаше да казва "Стореното от мен в момент на слабост не ме дефинира, не се възползвай! " Така е, не я дефинира - ревенето като бито псе, когато за първи път я отсвирих, просенето като мелез на прошка, това я дефинира. Трябваше да прекратя, но бях лигав.

Знай едно: доброто не остава безнаказано. Ти ще си получиш "благодарностите" и няма да ти хареса. Вече си разбрал, че една тъпа изтормозена мърла не е за съжаление, а за подигарвка. Ти не се рицар на бял кон, ти няма никого да спасяваш. За това си има полиция.

Оставяш нещастниците, мъжки или женски, да си гният в помията. Щом сами не могат да си помогнат, то и ти не ще ги избавиш от калта. Какво като някакъв тъпак я е тормозел? Да я пречука до смърт, да избие семейството ѝ, голям прас. Звъниш на 112, завираш му електрошок в гръкляна, ако тръгне към теб, толкова.

Не бъди герой, те умират гладни.

28.   Сега не че хейтя който и да е било ама, хора?? Момчето си споделя болката и мъката , а вие ортографичните му грешки търсите , нормални ли сте?? Аз наистина не разбирам какво долно нещо е това българина, майната му на ортографията.
Аз бях постнал нещо тука също и половината коментари хейтя, яко заради това .... а един свестен коментар няма .....

29.   Преди нея нищо не можеше да ме пречупи, нищо не си слагах на сърце, жените ми бяха ежедневки и при наличието вмомента на толкова жени, аз още живея в спомени и то не защото искам а защото отвътре не мога да го спра... Тъкмо ми поодмине малко и се оттърся леко и като чуя наша любима песен, филм или нещо подобно и рухвам до краен предел. Не мога да пусна и една сълза но от вътре душата ми кърви...

30.   Щом ти е изневерявала вече с толкова мъже, не знам дори какво още очакваш. Ти самият напълно си и се продал. Знам, че мъжете най- си падат по жените, които ги третират като парцал, но това не е любов. Това е тръпка и вманиачаване, да, но никой уважаващ себе си мъж няма да допусне да бъде изритан по този начин след като си е дал душата, особено да бъде третиран като роб. Дори децата ти няма да са щастливи с майка като тази. Обичаш я заради всичко, което си направил за нея, но непоисканото добро винаги води до лоши последици. Никога не прави непоискано добро! Никога не давай прекалено много, ако човекът не го оценява, така самият ти го възпитаваш, че труда ти няма стойност. Ти сам не цениш труда си, как искаш тя да го цени? Тя си е отвсякъде не знам как да го нарека, но ти сам си позволил да се държат така с теб!

31.   Хора прави сте и аз ги знам тия неща, обаче раната ми не може да зарастне никога. Всички наши щастливи моменти ми се превиждат всеки божи ден по 24 часа, навсякъде сме били заедно всичко ми се е набило в съзнанието и не вярвам че това е реално... Това са страшно много спомени всички тия дни в които си знаехме програмата от сутрин до късно вечер ме убиват просто.. След това което тя ми причини никога не бих я погледнал дори не искам да я виждам, обаче ми липсва всичко това.. Знам че не си заслужава дори да я споменавам но чувствам една огромна празнота и свирепа болка. На нея не и е мигнало окото, загърбила е всичко и не я беше грижа толкова време за мен, направи ме на зеленчук държа са адски курвенски, само това е чакала все едно право да си разтвори краката на някой друг, а аз амсалака не мога и не искам да погледна друго момиче и имам чувството че винаги във друго момиче ще виждам нея и че отново всичко което прави тя ще ми напомня на оная мастия. Как да се избавя от това положение, има ли някакъв доказан метод при който нацяло да залича всичко.. Толкова време беше за мен единствена и незаменима без значение че беше над 90 кила дори това не ми е било от значение никога не и бях намекнал нищичко дори съм и казвал да не се лишава да не го мисли че съм я приел такава каквато си е. За бръсненето също, разбирате ли колко много съм я обичал и сигурно още имам нещо към нея щом пиша тука и тя не ми излиза от акъла... Никога преди не бих издържал нито аз нито тя 1 ден без да са потърсим и да идем един при друг а ся над 1 месец абсолютно нищичко все едно нищо не е било... Какво мислите вие дали ще съжалява за това и ще се осъзнае ли какво ми е причинила колко е изгубила и колко е била неблагодарна и всичко.. Иска ми се тя да е в същото положение да дойде ден да ме търси и аз да се държа по по отвратителен начин дори, да не може и тя да диша.. Аз не виждах смисъл без нея толкова време я исках близо до мен и бях щастлив дори само да стоим... Пред очите ми е още как е под ръчичка с ония и се мляскат а до преди 1 месец 2 години се кълнеше че съм единствен незаменим и няма никога да докосне друг. Не искам да ме доближава никога но леглото ми изстина.. Разговорите заспиването буденето... Всяка нощ преди да заспя си затварям очите и броя секундите до утрешния ден а сън не съм видял от много време..

32.   Ти не осъзнаваш, че вече си сам. Един ден ще се запиташ и повярвай ми ще се намразиш, че изобщо си позволил някой да се държи така към теб! Тя трябва да те обича. Ти с нея си, за да не се чувстваш сам и да има с кого да си прекарваш времето, или за да те обича? Най- важният фактор, който е- човекът да те обича и уважава липсва! Ти мислиш за спомените` но ти НЕ СИ СПОМЕНИ! Времето заедно не трябва да е като наркотик, а като благословия и дар! Как се отказват наркотици? С много усилия и болка, защото ти се е струвало, че не можеш. Защото сам в себе си не си видял нещо красиво... А човекът, който те обича, той ще намери начин да те обича въпреки недостатъците ти! Помисли си какво търсиш? Прекарано време или красива любов? Спри да се жалваш! Искай да бъдеш с човека, само ако и той ти е доказал, че те заслужава! Бог единствено знае аз колко болка изпитах заради едно момче. Колко се раздавах и какви изпитания преминах, унижения... Наистина последиците от жертва за човек, който не те обича и те тормози са огромни! Ще се почувстваш все едно не заслужаваш любов и все едно си едно нищожество. Това е най- голямата цена, която ще заплатиш за тичане след човек, който ти е разбил живота и се е подиграл с теб! Не заслужаваш това страдание, но ще ти кажа, че от тук нататък, след всички коментари, които ти дадохме, сам ще си причината за страданията си, ако продължиш! Прости си сам и намери правилното решение.

33.   № 28 Какво свястно му предлагаш ти на автора, че не видях нищо по темата в коментара ти? Хората са му писали истината, така както те я виждат, не е хейт. За какво да мразиш някой, когото не познаваш? Просто не ти пука за него. Научихте една английска дума и вече всичкото което не ви хареса е хейт. А от правописа си личи и що за човек е насреща ти в нета. Ако някой непознат ти заговори на тежък диалект, не си ли правиш извод за него?

34.   Докато има будали, ще има и хитреци! Авторе, това което сам си направи човек, никой друг не може да му го направи! В твое лице тази чалкаджийка вижда будала и си играе с душата ти. Изритвай я, и си намери скромно момиче!

36.   Колко съм бил загубен само... бях се заробил и си зарязах живота и приятелите и излизанията и всичко заради нея, изпуснах толкова възможности понеже винаги съм мислил преди това за нея и за нас, как ще ни се отрази, какво ще и на нея а при тая уруспия точно обратното... 3 годинки ей така на вятъра без да и мигне окото ще си чеше трътката с който и падне а аз ще се трова тука и няма да мога да яч и ще я мисля. Дойде отвори една приказка и после я затвори. Дори самия аз се промених заради една тъпа малка пикла.

37.   Мъжете се лъжете по ефектният външен вид, по дрехите, по това колко някоя е наконтена, и после страдате. Това да ти е за урок, друг път си избирай нормални момичета, не кифли.

39.   И аз досущ като номер 36. Бях пренебрегнал родители, приятели, хобита, интереси, професионално развитие, обучение. И за какво да ме пита човек, да се чудя къде са отлетяли и при мен 3 години от живота ми. Дотолкова мачкане, че вече се чудя дали съм пълноценен човек и дали мога да водя пълноценна връзка.

40.   Ела поне и моите чинии да измиеш!

41.   Хора не ме разбирайте погрешно, не съм някъв си олигофрен дето ще се бута там дето не е желан. Дори и да се влача на земята по лакти и да умирам от болка няма да се върна към тоя ад никога, това което причини беше най-долната и най-курсенска и неблагодарна постъпка... От 1 месец насам съм я блокирал от всякъде, изтрил съм абсолютно всички снимки които бяха многобройни, всички нейни неща са аут, всичко което сме взели заедно или направили е изхвърлено и запалено, но още не мога да проумея че е имала съвеста да го направи това без да се замисли... Не само че всички спомени е заровила ами и наще я обичаха и я бяха приели като тяхно дете грижиха се за нея като с принцеса винаги и помагаха... На всички места където сме били като мина и ме подтиска отвътре. Незнам какво се случва хем съм го погребал вече тоя човек хем не ми излизат от акъла всички ама всички спомени.. Искам да продължа с друга и да я забравя нацяло но все си мисля че няма да е тя, смисъл че няма да я обичам по същия начин, че между нас няма да е така както беше с оная курва.. Въпреки че и на работа с колегите не оставам сам, и вкъщи с роднини комший с приятели насам натам свалям напрежението, но остана ли сам вкъщи и край всичко се връща на секундата особенно вечер като лягам и сутрин като ставам ми е някво никво, пусто и самотно.. Абсолютно всички са на мнение че тя е най-голямата грешка в живота ми, че е един лъжлив парцал за които не си е заслужавало нищо, да я забравя че има и други и аз това искам но не се получава..

42.   Ще кажа и аз няколко неща. Първо - такива мъже са толкова рядко срещани, че се броят спокойно на пръсти. Второ - каза, че била над 90кг. Явно тотално си си бил изгубил ума, щом си допуснал такава в живота си, но както и да е, без значение. Страда се единствено за жена ако си заслужава, и е красива, умна, не к. рва и най-важното - обича те! Цялото ти страдание е загуба на време, а правеното от теб за жалост няма да се върне. Следващия път преди да страдаш се замисли, страда ли се за дебела жена и за жена, която след време ако имахте деца щеше да топли леглата на друг докато ти гледаш децата ви и я мислиш нон стоп. Намери си някоя свястна като теб, редки са, но се намират! А тази изобщо не я мисли, ще спи с други, но ще е нещастна и след време ще осъзнае че късмета й се е изплъзнал между пръстите й, докато през това време друга го оценява :) Бих ти пожелала единствено късмет и следващия път - УМНАТА!

43.   №42 Каза много вярни неща, благодаря ти за което! :) И аз самия не мога да повярвам какво съм правил за такъв батал ама един ден ще е на колене и тогава няма кой да застане до нея и ще ме търси ;)

44.   Мъжете обичате да се занимавате с леки жени. Аз съм жена, и такива като описаната от авторът си личат от километри какви са. Лекото поведение се излъчва от тях. Но мъжете това подсъзнателно ги влече, другите са им скучни.
Бившият ми след мен се хвана точно с такава, описана от автора. Дои го за пари, изневерява му, прави го на луд. Баламосва го както си знае. Докато аз никога не изневерих, пък пари не съм искала. Просто му бях скучна и ме остави. Но той си избра такава, и сега страда. Сега иска да се връща при мен, но няма да стане. Та сами понякога хората си избират трудното. Кой каквото сам си направи, и Бог не може да направи.
Авторе, ще ти е трудно, но тази не е за теб. Никога не е била. И в началото не е била, но не си го виждал. Дори и някой да се е опитвал да те вразуми, не си слушал. Не се затваряй вкъщи, излизай с приятели, пий, ако ти се пие. Ако ти се плаче, плачи. Ще ти мине, не веднага, но след време. Намери си хоби, запиши се на танци някакви, или курс по нещо. Пиши си мислите в дневник, докато не си излееш всичко. Болката минава. Никога не допускай такава в живота си отново.

45.   Абсолютно всички сте прави, благодарен съм ви от все сърце за съветите. Тука като споделям и получавам отговори малко от малко ми олеква, лошото е че всяка нощ я сънувам и се будя и не мога да заспя повече, задушавам се вкъщи, на работа отивам като надрусан... Не мога да я залича или не мога да приема случилото се. Не мога да свикна със самотата, не мога да свикна че няма кой да ме посрещне или да ми звънне. Всичко което преживяхме беше повече от хубаво въпреки някой изпълнения, а дори вмомента не си представям друга и нямам никакво желание, не мога да търпа да е с друг и да докосва друг... Каквато и да беше я обичах повече от живота си и въпреки че се опитвам да убия всичко щом още мисля за нея дори и да не искам 24 часа значи още я обичам въпреки всичко което ми причини... Знам че никога няма да и простя за всичко това дори и един ден да ме потърси за което се съмнявам. Обаче когато заживяхме заедно се беше променила изпълваше ми душата но какво стана пак след месеци това което никога не вярвахме че ще стане... Исках само и единствено нея, искаше ми се да е различно, а тя как е забравила всичко това идея си нямам... Аз толкова време се измъчвам като животно, а тя не и дреме и не знам как и е дало сърце за всичко това и как се промени така нацяло... Хора кога ще избледнее всичко, цял живот ли ще е така.. Може ли да зе забрави всичко напълно и спомени и любовта да изчезне както при нея...