Един важен въпрос!?!
Искам да попитам скъпите дами, които са по отворени към света и живота нещичко. Скъпи дами как пишете съобщение на женен мъж, че го искате така, че да ви потърси и да не избяга?
Търсих в различни сайтове примерни отговори или съобщения, но никъде не намерих, а се нуждая спешно от съвет.

Коментари

1.   И ти ли искаш да разбиеш семейство? Толкова ли няма свободни годни мъже? С какво ти си по-специална от жената, която гради живот с него? Нямаш самочувствие, обичаш унижението ли какво? От всички истории на любовници тук, не осъзнахте ли че никой не уважава такива жени? Авторке, отговори ми на тези въпроси, наистина са от чисто любопитство.

2.   Ние сме дами и не се унижаваме да пишем такива писма.

3.   Аз уважавам брака и не мисля, че бих се набъркала между съпрузи. Но да отговоря на въпроса ти. Няма точна рецепта. И да не беше женен винаги има шанс да те отхвърли или да избяга. Обикновено женените мъже подлъгват свободни жени и в обратната хипотеза има шанс да избяга, ако не иска да си навлича проблеми или пък няма желание да изневерява на жена си, не са много такива мъже, но ги има. Риск печели, риск губи. Няма гаранции. Особено пък в триъгълниците.

4.   Никоя не разбива семейства. ;) Мъжете си разбиват семействата. ;) Не се е оженила тя, а той. ;)

9.   Аз му написах стих. Последваха две години див секс. Докато не ни попремина страстта.

10.   1 Ако ще гледаме историите тук, то тогава любовниците са много по-уважавани от прецаканите им жени.

13.   Няма универсално съобщение, което да ти го поднесе на тепсия. Трябва да персонализираш спред човека. Всъщност показал ли ти е грам интерес?

14.   Аз съм номер 1
Номер 4 - така е прав си, абсолютно е така, но коя уважаваща себе си жена, ще иска зает мъж?

15.   Ама много морални сте всички ама като ви дойде до главите и хич не се сещате за морализма, живота е един и трябва да се живее.