Да му пиша аз първа?
Здравейте!
Аз съм на 15 и днес се запознах с едно момче, но беше много набързо и само си казахме имената. Ние имаме общи приятели, но казват, че е много срамежлив. Проблемът е, че и аз съм и не знам какво да правя. Та въпросът е дали да му пратя покана във фейсбук и да му пиша аз първа. Вие какво мислите - да му пиша ли първа?

Коментари

1.   Пиши му първа.

2.   Пиши му, дори да няма интерес нищо няма да изгубиш. По-добре така, отколкото да се чудиш.

3.   Като начало само му прати покана. Като те приеме изчакай няколко дни, ако до няколко дни не пише първи, чак тогава ти му пиши първа.

4.   Ако искаш нещо да стане - да!

5.   Пиши му ти, но карай по-кротко, за да не го подплашиш, щом е толкова срамежлив.

6.   Здравейте, аз съм авторката! Благодаря на тези, които са коментирали. Пиша, за да кажа, че от няколко дена не е приел поканата. Не знам дали е нарочно, или просто не влиза във фейсбук. Ако утре го видя в училище, мисля да го попитам.