Дами ,помагайте! Харесва ли ме или си въобразявам ?
Добър вечер. Искам да чуя мнението ви за една моя колежка.
Работата е, че не съм сигурен дали ме иска наистина или само аз така си мисля. Пише ми почти всеки ден, когато не сме на работа. Носи ми за хапване неща, които е сготвила и т. н. Давала ми е да я хващам за бюста с едната ръка много пъти да я милвам по бедрото и т. н. Работата е, че е с 7-8 години по-голяма, като аз нямам и 20 ( то си личи, че нямам 20 щом ви питам за това нещо и се знае, че нямам опит. )
Има си и приятел, с когото са от няколко години, като той е изневерявал НЯКОЛКО пъти. Като цяло, той е малко безделник и не работи. Псува доста и т. н. Абе... Бай Ганя меко казано. Веднъж се избъзикахме за колко пари би спала с мен, но отговорът беше нещо от сорта на "ако съм искала вече да съм го направила, а и за пари... готин си, кефиш ме и си млад. " То не, че тя е на 100, но да... въпросът е, че не знам какво да правя и ще съм благодарен за всякакви съвети.

Коментари

1.   Това за приятеля ѝ лично ли си го виждал или тя ти го разправя?
Защото, ако е истина, смятай какаво говори това за нея самата...
Пък ако тя ти го разправя, има много голям шанс да е доста "поукрасено" с цел ти да влезеш в ролята на "спасител" и да я "отървеш" от толкова недодялания приятел, или поне да ѝ предложиш алтернатива...
А щом ти дава да я пипаш по гърдите, тя ясна работата - ако я натиснеш, няма да ти се дръпне! Най-много да ти напомни, че си има приятел, за да ѝ е "чиста съвестта", демек да стане ясно, че инициативата идва откъм тебе, а тя "не е такава жена"...
Абе ти наистина много си наивен с женските игри... Знай, че хич не са безобидни и можеш да се опариш жестоко!

2.   Според мен те харесва, определено не бих носила храна за някой просто така или да се държа с мъж толкова свободно, освен ако не го харесвам.

3.   Просто флиртува.

4.   Тя ми е казвала за него само , че у изневерявал. Това , че не работи го знам от други хора и останалото от лични впечатления. Наистина се колебая какво да направя.

5.   Пич, по- голяма е и си играе с теб. Ако я понатиснеш малко ще ти пусне, ще правите каквото правите, но след това ще се върне при приятеля си. Даже изобщо няма да го остави.
Просто ще те използва за секс, и да си вдигне самочувствието- видиш ли, още съм вървежна.
Усетила те е, че си малък и неопитен, и иска да се възползва, това е.
Ако ти се прави секс, давай, ама не очаквай от такъв тип жена нещо сериозно.
Най- много да хлътнеш повечко и да се сбиеш с приятеля й, но естествено тя няма да иска той да разбира за вас двамата.

6.   Ясно е като бял ден, че си пада по теб. Друг е въпросът, че не е препоръчително да й отвръщаш със същото. Най-малкото фактът, че е обвързана и си позволява подобно освободено държане с КОЛЕГА, е достатъчно показателен. :)

8.   Брат действай... прави секс с тази мръсница която явно иска нещо по младо. Ще натрупаш опит, но не очаквай сериозни от нея отношения. Има си приятел и с него ще остане. Тя просто иска малко разнобразие, както сме ние мъжете.

М 27 :)