Мислят ме за лесно момиче
Не знам как да започна.. Дори не знам дали някой може да ми помогне, просто искам да излея това, което чувствам в момента, защото точно когато имам нужда от моите приятелки, те са навън и се забавляват с гаджетата си, аз аз седя и страдам. И да започна... На 19 съм, абитуриентка бях допреди месец и в училище винаги съм била "loser", задръстена или както искайте го наричайте. От началото на новата година си бях възложила предизвикателство да се променя - да почна да се гримирам, защото дотогава никакъв грим не използвах, да се грижа за себе си, защото тотално се бях занемарила, да отслабна и да изглеждам добре. Така и стана. До месец май с яки тренировки и хранителен режим свалих 10 кг., гледах грим уроци, накупих си много яки дрешки, за които дори не дадох много пари, а са уникални и като цяло почнах да се харесвам. Малко преди бала (17-ти май) си хванах и първото гадже, дотогава не бях имала гадже, не се бях и целувала. Момчето изглеждаше наистина сериозно и реших да не губя повече време и дори да пристъпим към по-сериозната крачка (секса), пуснах му на 22-ри май, след това на 23-ти го правихме още веднъж и на 24-ти стана скандал, че не съм искала да пробвам нещо по-различно (говоря за аналния секс), била съм скучна, вече не съм му допадала и просто ме блокира и дотам. Звънях му, опитах се да се свържа с негови познати, но дори те ми казват, че не иска да ме чува. В крайна сметка си казах, че няма да си тровя нервите с такива хора и осъзнах, че просто се е възползвал от мен и съм му била поредната бройка, а аз си мислех,че цялото чакане 19 години си е струвало и най-накрая съм намерила голямата любов - ама не. Дотук всичко е горе-долу окей, преживях го бързо, все пак се запознахме бързо, скъсахме бързо, нормално е да не страдам много за него. Но миналата седмица, както се разхождах в центъра и виждам няколко момчета, които буквално ме спряха и почнаха да ме обиждат, че съм лесно момиче (не искам да използвам тази дума, става въпрос за ку*ва), че съм боклук, минет, парцал и какво ли не, а аз дори не ги познавах. Първоначално си мислех, че са някакви пияни или надрусани и не знаят какво говорят, но няколко дни по-късно го видях с новото му гадже (сигурно е поредната) и както си ходеше и зад гърба си просто ми показа среден пръст, явно за да не види гаджето му и да не пита коя съм аз. Но нещото, което най-много ме обиди беше това, което стана днес. Отивам си на работа (работя в една сладкарница, супер мъничка, но много приятна, работата ми харесва и от 2 седмици съм там и се справям доста добре), и влиза някакво момче и си поръчва две парчета торта и кафе, всичко си е нормално, докато не отивам да му ги сервирам (защото касиерката взима поръчките и казва на сервитьорката да сервира на масите), отидох и му ги поднесох и въпросното момче просто хвърли тортите и кафето по мен и ме буквално ме унижи пред цялото заведение с думите "От тая спинозна к***а не искам да ям нищо" и си тръгна. След това имах страшна разправия с шефа и ми каза, че при следващото провинение просто ще се наложи да ме освободи. Та аз какво съм направила? Просто се чувствам като най-голямата отрепка, само защото се влюбих и пуснах твърде бързо на човек, с който съм заедно от седмица, дадох си девствеността, която пазя 19 години, накрая той ме зарязва и ми съсипва целия живот. На майка ми не мога да споделя това нещо, въпреки да знам, че ще ми даде най-правилния съвет, но тя все още си мисли, че не съм имала контакт с момче, поне не и полов, за целувки и такива може да се е замислила, но не и за другото. Не знам какво да правя. Депресирам се и усещам, че накрая няма да мога да излезна от нас, защото не знам какво може да ме очаква. Ами утре може някой пред нас да дойде, не мога постоянно да живея в страх.

Коментари

1.   До момента с "От тая спинозна к***а не искам да ям нищо" вярвах, че историята е истинска.

2.   Не ти си к..., а той. Ти просто си неопитно момиче, което тепърва ще опознава живота и мъжете. Станалото- станало, няма да го върнеш назад, всички сме правили неща, с които не се гордеем и бихме искали да ги забравим. Човек се учи от грешките си повече отколкото от успехите. Вече имаш урок - докато не опознаеш човека, докато не ти показва, че те обича, не бързай с интимностите, колкото и да харесва. Дръж се с достойнство, уважавай себе си. Бъди силна, не допускай да те сринат психически. Не мислиш ли да следваш, да смениш града и средата? Така ще имаш по-добра работа и ще видиш повече страни, ще се срещнеш с по-интересни хора. Амбицирай се, учи, чети, така ще станеш и по-самоуверена и няма да мислиш непрекъснато за лошите си моменти. Млада си, цени най-хубавото си време, защото отминава бързо. Бъди силна и горда жена! Успех!

3.   Дано никой не пише коментари на тази глупашка измислена история. Супер мъничка сладкарница, а има касиерка, шеф и твоя милост сервитьорка. Толкова мъничка сладкарничка няма нужда от трима души да работят в нея.
Авторке тази ти история много си прилича с другата ти история: "На 19 и не съм имала гадже". Ти май от към идеи си обедняла.

4.   Ми ти не звучиш като курва ама сякаш самичка отчаяно се опитваш да се напъхаш в това определение.
1. Не си тръгнала с това момче заради него, а заради собствения ти комплекс, който твоите връзки и са ти натресли
2. Той си е бил буклук също, щото е тръгнал след полата ти. Ме след теб. Т. е. всичко е било само заради секса а това вие. Курвенско и до знаеш. Друго от него не можеш да очакваш.
3. Момчетата са те нарекли курва, защото най вероятно си била облечена предизвикателно.
4. Виж обаче изобщо не ми става ясно какъв е бил този спинозния. Пак ли си била облечена предизвикателно, или пък държанието ти е било такова? Нещо не ни казваш. Каква е неговата причина да реагира така?

И не се оправдавай тука, че не ти харесва вниманието на другите върху теб. Сега след като си променила имиджа си негативното внимание ти се струва по-добро от никакво. Само че се жалваш тук, защото има още някаква съвест останала.
Сега се държиш като курва, скоро ще си вече такава, само че и няма да ти пука. То на курвите не им пука просто.
Опичай си акъла дорде е време, събирай си краката и си намери едно свястно момче.

5.   А нима не е така? Това за което става дума наистина е, че си искала да се харесаш на "готините". Оправила си външният си вид, и си искала да "хванеш" "пичагата" / "лошото момче". Е, хванала си го, и той те е направил за резил. Познай какво - за него си си останала задръстена, наебал те е, и се е "похвалил" на всичките си приятели.

Много и момчета, и момичета на твоята възраст днес не знаят (щото вашето поколение "знае всичко"), че другият пол иска от вас неща, които ако направите, той губи уважение към вас. И не, това не са само мъжете, които търсят лесен секс, и като го получат, смятат момичето за курва. Това е и при жените, които търсят уж да ги обичат, уважават, да си дадеш едва ли не живота за тях (примерно като им дадеш брак), а след това, се превръщаш за тях в нищо. Няма мъж който жената уважава по-малко, от тоя който я обича и е готов на всичко за нея. Просто такава си е човешката природа - долна, аморална, въпрос на това кой е по-силния и оцеляващия... Когато подчиниш някой на волята си, той се превръща в нещо по-долно от теб. Не драматизирай толкова, ще си правят още гаргара с теб и ще им омръзнеш. Но надали "реномето" ти ще се забрави....

Иначе, да те попитам - що не се загледа и в по-скромните, по-добри момчета, които щяха да те приемат и с предишният ти външен вид? Какво точно си "чакала" до 19? Нямало ли е нормални момчета за теб? Защо по собствените ти думи, се хвана просто така, с човек който реално не обичаш, но си ползвала да си докажеш колко "търсена" си станала? И идват друг к като 2, да ти оправдават поведението... Правите си лоша услуга като се самонавивате, каква била "мъжката природа", какъв бил живота... Животът е това дето го описвам, това което реално се случва, не оправданията. Нито аз, нито моите близки приятели някога сме постъпвали така с момичета. Но предполагам ние не сме "мъже", особено ако сравняваме женското внимание което ние получава, спрямо това което курварите описани от теб. И бих казал, такива като тях са под 20% от мъжете, но да - вие умишлено си ги търсите точно такива...

6.   Здравей, звучиш ми като едно младо, интелигентно, но в същото време и неопитно момиче. Това, което ти се е случило е меко казано ужасно. Не мога да разбера предишните коментари, които те нападат. Момичето с какво е виновно в случая? Била облечена предизвикателно? На българските мъже все жените са им виновни. Значи мило момиче, не обръщай внимание нито на коментарите, нито на злобният ти бивш. Това, че си искала да се харесаш, да бъдеш забелязана и приета е нещо съвсем нормално, към което се стреми всеки. В това няма нищо курвенско да се поддържаш и да обръщаш внимание на външния си вид! Имаш моите адмирации за промяната, която си постигнала, и за това че се грижиш за себе си и за тялото си. Според мен следващия път трябва да внимаваш повече относно момчетата, защото както каза си неопитна и не знаеш кой какви задни мисли има. Не мога да си обясня това просташко и отвратително поведение към теб. Не знам от кой град си, но те съветвам, ако това продължава да се обърнеш към някой. Няма какво да се притесняваш от майка си, все пак ти си на 19 години и е нормално да си правила секс. Наистина, ако тази агресия продължава трябва да отвърнеш или може да отидеш в друг град да учиш. Направо съм възмутена от това, което прочетох. Бъди силна и не позволявай на някакви нищожества да ти развалят дена, пък камо ли както ти каза живота. Живота е пред теб и се надявам да срещнеш подходящия човек за теб!

7.   Не, не си отрепка, а си заобиколена от такива - просто си в много лоша среда.

Хубаво е, че си си оправила външния вид, защото хората масово първо това забелязват, такава е човешката природа просто. Но колкото е важен той, точно толкова е важно и какво имаш в главата - как мислиш, как разсъждаваш, да умееш да преценяш хората...

Според мен най-добре ще ти се отрази да заминеш да учиш някъде из Европа. Харесай си някоя държава и проучи университетите.

8.   Аз ти вярвам, и знам защо ти се е случило. Момченцата на тази възраст им харесва да се доказват. Дори се хващат на бас, че ще тръгнат с еди коя си задръстенячка и до даден срок 5-10-20 дни ще са я отворили. Най-вероятно приятеля на твоето "гадже", който е загубил баса и се е наложило да плаща е онзи спинозния в сладкарницата, решил е да те изложи и е влязъл точно с тази цел, да ти обърне поръчката и да те обиди.
Какво можеш да сториш, ами да подадеш жалба в полиция, да осъдиш обиждащия. Можеш както казват по горе да отидеш да учиш в друг град. Но най важно е вече да внимаваш с кой лягаш

9.   Не обръщай внимание, младо, хубаво момиче си. Това се случва масово. Била си неопитна и си получила опит, а той е женкар-сваляч. Никоя няма да прокопса с него

10.   Мила, явно живееш в малък град и този кретен с когото си правила секс, е наговорил лоши неща за теб на своите приятели и познати. Озлобен е, защото не си искала да правиш анален секс. Един нормален мъж не би се държал по такъв начин, да ти прави скандали и да те обижда, защото не си му пуснала както той иска. Типично поведение на комплексар, който се опитва да се прави на мъж.
Съветвам те да не обръщаш внимание на такива обиди. Знам, че е лесно да се каже. Но не трябва да ти пука за мнението на останалите. Харесва ти да се гримираш и обличаш по даден начин? Прави го без страх. Искаш да правиш секс? Не си длъжна да даваш обяснения, тялото си е твое. Какво като те мислят за леко момиче? Толкова ли е важно за теб мнението на 5-6 пропаднали комплексари?
Хората, които се държат лошо с теб си позволяват да го правят, защото знаят че ще те наранят. Не показвай слабости пред останалите, бъди непукист с желязна броня. Не си пести обидите, удари ги там където най-много ще ги заболи. Или още по-добре: не ги удостоверявай с твоето внимание. Такива компмексари щом видят че жертвата на техните обиди не се засяга, си тръгват с подвита опашка. Никога, никога не показвай пред останалите, че си наранена. Ако плачеш, вкъщи, насаме. За пред хората, камък без чувства. Такъв е животът. Аз също бях най-задръстената в училище до 6ти клас, после се преместихме да живеем на друго място. На 16-17 години бях изградила такова самочувствие и увереност в себе си, че вече никой не смееше да ме обижда или да си прави глупави шегички. В университета ме мислеха за надменна и безчувствена, но какво от това? Само най-близките ми приятели ме познават такава, каквато съм. Мнението на останалите не ме интересува.

11.   Говори с баща ти. Моята дъщеря да ми сподели подобно нещо, тези няколко келеша едва ли ще получат ерекция повече в живота си, защото ще осъмнат без топки.
От какво толкова те е страх? От няколко пъпчиви пубера? Живей си живота момиче. Вярно, не е трябвало да правиш секс с този кретен, но да ти е за урок.

12.   Ами виж сега, проблема ти е първо, че чакаш и второ, че очевидно не си подбираш правилните хора (което важи за много жени). Кажи на майка си и тя ще ти даде най-добрия съвет.

13.   Не мислите ли, че онзи олигофрен ги р накарал да се държат с нея лошо за да му пусне анално и да има с какво да св хвали?
Слънце, я не се ядосвай на такива пъпъши!
Дръж св на положение и нещата ще отминат!
М43

14.   Нещо тук, в тая история не ми се връзва... Има премълчани неща. Винаги съм била против да се определят хората кой какъв е и пр., особено когато става въпрос за интимния живот на когото и да е. Нелепи са обидите, които ти отправят, някъде нещо си сгафила. Ако историята ти е истинска, а не измислена, сподели с майка си, тя ще ти помогне.

15.   Така, моят съвет накратко е да споделиш, че му е много малък и затова не си искала да правиш нищо особено с него. Разочароващо е било като за първи път. Пък да истерясва после колкото си иска... :)
В крайна сметка - каквото повикало, такова се обадило.