Изведнъж станах лесбийка!
От не малко време мислех, че започвам да харесвам момичета. Харесах си едно момиче но си мислех, че е просто увличане, всичко най-вече започна така.... харесвах едно момче доста време бяхме приятели в снапчат, даже и преди си пращахме снапове, не знам защо но имах голямо предчувствие, че ще ме изтрие от снапчат и погледнах и ме беше махнал това стана миналия месец, и от тогава вече само и единствено, момичета заглеждам и харесвам! И то определен тип момичета със кафява коса и кафеви очи много рядко и зелени. Дори нищо не ми става като някое момче по моите симпатии ми пише или ми обърне някакво внимание, също така и заради обидите на момчетата започнах да харесвам момичета, дори бих искала да живея с жена. Къде бих могла да се среща с лесбийки? Дали на някой гей парад въопще ако има нещо такова в някой град. На никой не съм казвала нито показвала по някакъв начин, че съм лесбийла. Има ли други като мен или поне имало ли е някой?

Коментари

1.   Отиди на психиатър, докато не се разболееш напълно и започнеш да се заблуждаваш, че е нормално...

2.   Не си попаднала на мъж който да ти омекне йоленете и да не можеш да станеш 2-3 часа, ще ти кажа аз.
Дядо Тошо

3.   Не си лесбийка! Фимлираш се, че си такава. Стегни се малко и подобри правописа си същевременно.

7.   Не си лесбийка,авторке!
Депресирала си се ,че са те блокирали,а ти си харесвала много това момче.
Има много момчета,къде ти ще си зарязаната,къде ти също ще зарязваш...
Не унивай,и не превръщай обърканите ти фантасмагории в реалност.

8.   Не е ок това, никак даже. Потърси помощ.

9.   Аз съм гей, ти си лесбийка, той е травестит а те пък са трансексулни...

10.   Не мисля, че съм се филмирала единствено, и само за момичета мисля. Почнах да гледам един даже ютуб канал на две момичета, "Rose and Rosie" само колко са щастливи дори са се оженили. И аз искам да живея със жена. Не съм загледала момче вече дори, наясно съм със себе си. Но супер много ме е страх някой от приятелите ми да не разбере, макар и да е невъзможно понеже на мен няма как да ми проличи.

11.   Мога само да въздъхна и да обърна очи към небето, към Бога.

12.   Абе вие коментиращите добре ли сте? Момичето харесва жени и няма нищо лошо в това. Има барове в София за хомосексуални, ще се изкефиш. А, за приятелките ти не трябва да ти пука, внасяш колорит в средата.

13.   Според мен имаш други вътрешни проблеми, които те карат да се самозаблуждаваш.
Харесване онлайн, харесване на момичета "изведнъж" и т. н. Просто живееш в нереален свят. Нямаш нормален реален живот. Това изкривява представите ти.
Отделно и гей пропагандата, която те навежда на тези мисли.
Да, има различни. Но да, много по-малко са, отколкото ни карат да повярваме, че са.
Дай си шанс да откриеш дълбоките причини за терзанията си.
Посети добър психотерапевт.
Ж31

14.   От авторката

Разбрах че този така наречен период, можело никога да не премине, а, аз искам да живея като другите, не да ме гледат странно. Също така аз не мога да се приема такава каквато съм, колкото и странно да звучи.

До номер 13, Доста е възможно да е заради вътрешните ми странностии, чесно да си кажа надявам се да е така, и да отмине целия ад със моето аз, но то е по-силно от мен в този момент. А, за психолог как да кажа на мойте родители искам да ходя на психолог, нямали да ме питат защо аз какво ще кажа. Всеки ден става все по-зле, всеки ден мисля дори различно един път се приемам друг път не.

15.   Снапчат не е истински общуване.. въобще за в реалността общуваш ли с някой или само ходиш за хляб и цигари... Може да имаш увлечение към жените но това е често срещано имоти останалите жени, просто не му дават толкова внимание или го крият. Момчетата на твоята възраст са кретенчета, нормално е.