Курвеене ли е?
Здравейте, читатели!

Днес си говорих с (бившата) приятелка, и ми сподели, че всички "свестни" момичета си правили кефа и забиването за една нощ не е кой знае какво. Не ги сидя, щом това им харесва нека го правят. Ефектиран съм от това, че момичета, които съм ги смятал за свестни, се оказва, че не ѝ чуждо да спи с няколко на месец. Само аз ли смятам, че това е курвеене. Чудно ми е също, че се смятат за свесни, а лично аз и доста от познаните ми не ги приемаме на сериозно.

Кажете си мненията

Коментари

1.   От личен от мога да твърдя, че жени работещи в банки, в частни фирми като секретарки, някои на високи постове са по - големи к... и от тези на нискоквалифициран труд!
Също и за "кифлите", може да виждаш предизвикателно облечено момиче но да не е "лека", имам наблюдение и върху метъл, рок и пънк момичетата, те са най - е...
Т. Е - не може да сравняваш само по външен вид или работна позиция, трябва да опознаеш човека, за да разбереш какъв е.

2.   Малко обран отговор ще е, но - да.

3.   Аз съм жена на 24 и не мисля по този начин, според мен това е леко поведение, но в крайна сметка нека си живеят живота мен не ме касае и не съдя.

4.   Здравей! Аз съм от по- старото поколение, но се старая да разбера съвременните деца и младежи. И в моя клас, вече доста време оттогава, имаше момичета, за които се говореше, че се курвеят. Но днес всички те са здрави, успешни, с добри семейства. Това, което наричаш курвеене, е по- скоро набиране на опит. Опитай се да разбереш едно младо момиче.

5.   Да курвеене си е, не е въпрос на мнение, а на осъзнаване.

6.   Ако на момичето му харесва и ѝ е приятно да си ляга с различни мъже без да лъже и наранява никого, то аз нямам проблем с това. Крайно време е да престанем с двойните стандарти - жената да е примерна и да си седи в кухнята, докато мъжът си вее оная работа навсякъде и е ок.

Лошо е, ако го прави зад гърба на половинката си или чака някакви дивиденти от това, или го прави под въздействието на алкохол/наркотици, или нещо в тоя дух. Щом всичко е съзнателно и честно, не виждам какво ги интересува другите. Най-добрата ми приятелка е спала с над 30 души и един от малкото хора, на които имам пълно доверие и на които мога да рзчитам за всичко. По това се мери свестният човек, а не по броя на пишките.

7.   Курви, при това от евтините, лесните. И проблема не е в секса или много партньори. Имам приятелка(не, не спя с нея :) ) която е такава, НО застава зад мнението и поведението си. Да, обича забивките за една нощ. Да, обича приятелства с екстри. НО не е излъгала никой и не е дала празни надежи.

8.   'сека жена е курва освен маминка, ама да не забравяме, че хромозомите са им същитеееееее.

Братан.

9.   Ако е свободна и не изневерява, защо да не спи с по няколко, ние мъжете как го правим... Все пак и жените са хора

10.   Курвеене си е и е въпрос на манталитет. Лошото е, че манталитета трудно се променя и след брака почват цирковете, от които страдат и невинни хора, вкл и деца.

12.   Да и като се омъжат стават "света вода ненапита" и почват да съдят всички и всичко, не спят с мъжете си, стават асексуални и фригидни, боли ги глава, изморени са, не правят свирки и анален. Горките им мъже пък се чудят къде са сбъркали и се измъчват и самообвиняват. Ето го и отговора на въпроса" защо жените им нямат нужда от секс" ами защото са се наситили и са пробвали от всичко по много за това. Не казвам всички да се омъжваме девствени, но това вече е прекалено. После мъжете виновни, че не ни ценят.Драги жени ценете се първо вие самите тогава изисквайте от другите да ви ценят и преоценяват.
Ж32

13.   до 9: Айде да не говориш от името на мъжете, щото не всички мъже постоянно търсим нови жени да си задоволяваме нагона.

14.   "Всички жени са курви с изключение на нашата майка и онази жена, която в даден момент обичаме".
От Питигрили, /първото му име на си спомням/ испански писател на булевардна литература от 20-ти или дори 19-ти век.
В това има нещо логично, защото никой нормален човек няма да си помисли, че майка му или жената която в момента обича е курва. А иначе всички други о, да, те са курви.

15.   Ако не изневерява и не го прави за пари, не е курва.

Опитва се да запълни някаква празнота в душата си, най-вече като тъпче сливата. Боклучец може би, не баш ковричка.

16.   Като е свободна и няма ангажимент към никого да прави каквото иска. Нейна или негова си работа.

17.   Приемам че жените който спят с няколко на месец са леки, но моля кажете какви са мъжете които спят с тях? Това да наричаш някого с обидна дума само по признак пола му не е ли дискриминация? Как така мъж и жена правили нещо заедно жената става лека а мъжът си остава мъж? Само защото е пишконосец хората нямат право да го наричат пропаднал ли? Нима такъв мъж може да задържи дълга връзка?

19.   Излишно е деленето на жените на "свестни" и "несвестни". Няма светци на този свят!

20.   От автора: И аз смятам, че със секса се опитват да запълнят някаква празнина. Пиша това, защото приятелката ми ме напусна и след 2 дена е спала с друг, а си бяхме първите и ми се кълнеше, че никога не би спала с някой без да има чуства къю него. Не съдя никой, но лично не си падам по забивки за една нощ, ако не съм опознал някой и не ми харесва, като характер и не са ми допаднали.

21.   Мнението ми е, че си неграмотен!

23.   Очаквам да бъда абсолютно оплюта, но:
1. Ефектиран??? Честно??? Разбирам, че това не повлиява на разбирането на текта, но това е майчиния ти език все пак. Като не си сигурен в значението на някоя дума, има речници!

2. Мъжете правите абсолютно същите неща и то от както свят се помни. По тази логика никой от вас не е свестен. Някак си каузалността куца, не мислиш ли? Или говорим за двойни стандарти?

Лола

24.   Оф, пак почнахте с вашите простотии и тъпи въпроси. Теб какво те интересува какъв е интимния живот на жени, които не са ти близки? Разбирам да става въпрос за дъщеря или сестра, няма как да ти е безразлично. Ама това да си вреш носа там, където никой не те вика и не ти иска мнението, е меко казано грозно и единствено показва липса на възпитание. Толкова ли ти е мизерен живота, че ти е нужно да злословиш срещу тези, които се осмеляват да живеят срещу твоите представи за "благоприлично поведение"? Нямаш ли си друга работа?
Тялото си е тяхно и живота си е техен. Нито си господ нито имаш морален авторитет, за да ги съдиш. Същото важи и за мъжете. Ако иска да спи с една или с 200, за мен няма никакво значение. Аман от задръстени клюкари. На всичкото отгоре ни занимаваш останалите с глупости. Я бегай да клюкариш с бабките от блока!

25.   Първо АФЕКТИРАН, а не Ефектиран!
Второ, да! Имаме си нужди и ние жените. Секс извън връзка е обясним, ама с по няколко мъже на месец си е много като удариш чертата в края на годината или тази на цялата бройка.
Трето, забелязала съм, че точно тези дето най-малко има на какво отгоре да се самоопределят като умни, свестни, добри хора и т.н. най-обичат да се наричат такива, да се самоизтъкват с определения, които абсолютно не им пасват. Логично с времето всичко излиза наяве и хората не ги приемат на сериозно такива индивиди, защото им става ясно, че те нямат ясна представа нито за себе си, нито за света.
Надявам се, да съм била полезна.

26.   Не ме интересуват другите, просто виждам, че много момичета го правят. Моето мнение не е важно в случая. Исках да чуя какео мислят по този въпрос други хора. Аз не съм от мъжете, които биха си легнали с всяка. Не е нужно да ме нападате, не се познаваме, че да се плюем. Умната и със здраве :)