Със страхотно тяло, но много грозна
Здравейте, много ми е интересно мнението на мъжката аудитория.
Въпросът е : Бихте ли тръгнали с някоя, която има перфектното тяло и много добър характер, но е много грозна в лицето.
Не питам ако е за веднъж, защото е ясно, че тогава няма много значение.
Мерси предварително :))

Коментари

51-68 от 68

54.   Ами не, излизал съм с различни, но лицето за мен е по-важно, дори тялото да не е перфектно, на мен не ми пречи, а и може да започне да тренира и ще влезне във форма. За лицето обаче няма как да стане - ако е грозна, си е грозна и не е мой тип. Макар, че аз не харесвам жени с манекенска външност, някак ми се размиват и една жена няма ли някакъв чар не може да ме грабне. Някой спомена, че жена му имала криви зъби - това и аз го намирам за много симпатично, имаше две жени в които бях влюбен и двете имаха по един крив зъб и това беше нещото, което най-много ми направи впечатление когато се запознах с тях и най-много ми харесваше впоследствие, защото можех, а и сега дори мога след толкова години, като си затворя очите да си ги представя. Имаха това специално, специфично нещо - за мен дефектът беше ефект :)

55.   52, Не, не е принуден! Че кой може насила да върже някой? Говорим душевно не физически. Духовната обвързаност не е насилствена тя е просто духовна.

56.   До 2

Нито един козметик не може да прави от грозни мутри красавици. Това го могат само пластичните хирурзи, но даже и на тях не винаги им се получава. Личи си, че грам не разбираш от красота и козметика.

Иначе много ме разсмя коментарът ти, благодаря!

57.   55, не знам неговия случай какъв е, но има хора с болни деца, които изискват грижи и от двамата родители. И ако се разведат и бащата отиде някъде другаде да живее, редно ли е да остави майката да се грижи сама за него. Защото като живееш на друго място, не можеш да се грижиш по същия начин. Сложили сте ми единички, но има и такива ситуации в живота, вкоито не можеш просто ей така да си тръгнеш. Или поне би било егоистично. Не винаги твоя емоционален комфорт е най-приоритетен.

Тук всички са много добри в даването на акъли отстрани. И аз в моя живот много пъти съм казвал "аз никога не бих...". Е, да, ама като те постави живота в такава ситуация, не само го правиш, ами песничка даже пееш. Поживейте малко, пък тогава съдете.

58.   Ние не съдим, но и не оправдаваме. Просто от изложеното на дядото няма логика. Ако нещо не те устройва, не мрънкаш, а действаш. Поне така мисля аз, при което съм жена, а не мъж. Така и правя. Обаче стига с този офтопик.

59.   57, не знам какво му е на детето в конкретния случай, но той сам пише, че чака той да излезе и детето е от телефона на компютъра. Значи толкова се и грижи за него, по-скоро й е оправдание, за да не работи и да не върши никаква домакинска работа (ако приемем думите му за верни). Има си хора паразити, има и приемници за паразити. Аз по-скоро мисля, че ако човек има желание да промени нещата, ще намери начин, останалото са оправдания за сайтовете и форумите, по-скоро за пред себе си.

60.   А не е ли малко гадно, да си с някой, ако нещо не ти харесва, дали лице или тяло? Няма или, или. Просто не се наемаш да сте заедно, дори и тялото да е перфектно, ако не ти допада външно. Другият човек ще се чувства ужасно, ако разбере, че го смятате за грозен, и добре, че са едни гърди и дупе, че да сте с него. Не е човешко да лицемерничете така.

61.   Точно така 60, но простолюдието са масово подчовеци... ;-)

62.   Само да допълня, че от грозна до грозна има голяма разлика и от тяло до тяло също, да не говорим за характера.

63.   Все едно да те питам ти искаш ли кола с предницата на трабант и задница на порше.
Тялото може да се оправи до някаква степен но лицето не, а за тея дето обясняват, че външният вид нямал значение.... ми то по вашата логига няма смисъл от жената като цяло тогава. Бог нямаше да я е измислил.
Външният вид на жената е тясносвързана с хормонът естроген така че ако жена не е хубава значи хормоните и от самото раждане са объркани и не ти трябва.

64.   А ти защо мислиш, че си грозна? Обикновено жените имате крайно грешни представи относно това, което сте всъщност.
Едната крайност са тези, които се мислят за супер красиви (което в някои случаи наистина е така) и следователно смятат, че всеки мъж ще им лази в краката. Аз с такива съм страшно брутален, имам си начини да ги накарам те да се влачат след мен и да ми се молят. Общо взето те са значително по-лесни, макар и да се правят на недостъпни в началото. Просто за тях красотата е единствената ценност, с която разполагат. Ако успееш да разклатиш поне малко мнението им за себе си, стават толкова лесни за манипулация...
Другата крайност са момичета, които не изглеждат зле, не са красавици, но и в никакъв случай грозни (а те се мислят за такива, често повлични от разни злобни приятелки, които често завиждат). Лошото при тях е, че имат твърде ниско самочувствие и се затварят в себе си, ставайки супер недостъпни. С тях ми е най-трудно, макар и принципно да търся точно такава партньорка за нещо по-сериозно.

Ти самата споменаваш: Имаш страхотно тяло, а в лице си много грозна. Усещаш ли как красотата ти е фикс-идея? Най-вероятно нито тялото ти е толкова страхотно, нито си чак толкова грозна, колкото смяташ. Просто с това мислене създаваш една изкуствена преграда, която отблъсква всички мъже.

65.   Тялото не може да компенсира лицето. Лицето е най-важно.

66.   57 не можеш да обясниш. Отстрани само цъкат с език и те съжаляват за момента. Не пожелавам и на най- омразния си враг да е болно детето му. Дано всички професори които плюят тук не им идва на главата подобно нещо. Хората в българия отдавна спряха да са хора. Безмислено е да им обесняваш. Благодаря за разбирането.
Дядо Тошо

67.   Бях на 16, когато се влюбих за първи път. Момчето беше като от списание - красота, та дрънка. Беше на 20.
Той избра мен - безкрайно неглиже, в никакъв случай красива и тогава трътлеста. Година бяхме гаджета, после се разделихме, защото, без да искам, го запознах с бъдещата му жена - откровено красавица.
От тогава минаха скромните 25 години. Сега го виждам често. И с лайняна клечка не бих го бутнала, изглежда потресаващо зле, все едно живее в контейнер.
Та през тия 25 години нямах кой знае какъв успех с мъжете. Много истински от трътлеста си станах дебела.
И тогава срещнах мъжа си. Въобще не беше любов от пръв поглед. Не бих казала, че е красив, но за мен е най-красивия. Въобще не е това, което харесвам у мъжете-тъмна коса и кожа, високи. Точно обратното е. Светъл, сини очи, по-нисък от мен. Но химията си е химия.
И когато станахме гаджета, ме помоли да не се гримирам. До тоя момент слагах съвсем лек дневен грим. Спрях. Сега се гримирам 3-4 пъти в годината, ако има някакъв супер повод, да речем сватба.
Роди се дъщеря ни. И съвсем спокойно мога да кажа, че двама не особено угледни хора, създадоха съвършено дете. То просто няма място на което да не идем и да не събираме погледи. Всички сте виждали Снежанка на картинка. Е, аз пък си я родих - морско сини очи /неговите/ и гарваново черна коса /моята/.
Та това кой е грозен и кой има перфектно тяло, въобще не може да е критерий.
Защото утре някоя дама, стотина кила, може много истински да ти махне главата и да не мислиш за нищо друго, освен за нея.

70.   А аз имах точно такава за гадже. Зарязах я, а не биваше. Още съжалявам за нея.

71.   До номер 14 - познавам такива мъже. Като излезли от списание, забавни, интелигентни, могат да имат буквално всяка, а се хващат с крокодили. Питала съм деликатно какво намират в грозните жени. Отговорът е бил винаги - страхотен секс. Раздавали се като за последно. Мъжка логика...

72.   Номер 71 ме разсмя с това за мъжката логика. :))) А кое да избере мъжът? Някоя, която няма да се раздава в леглото, а само ще лежи като талпа под него, докато го чака да приключи? И в останалото време да му се цупи, да си променя настроението по 20 пъти на ден и да го товари с един тон префърцунени изисквания, само защото някоя от поредните ѝ щуротии не ѝ изнасяла. За да избере малко по-неугледна, но много раздаваща се жена, значи този мъж преди това е имал дълъг и горчив опит с онези другите жени с много изисквания въз основа на накурволения им външен вид. Накрая си е направил равносметката кое е по-удачно за него и човекът си действа.
Ти по-добре се запитай къде женската логика толкова много сред вас да си "лягат" с разни полу-умни олигофрени, мускулести грубияни или мазни старчоци с дебели портфейли. Считам, че и сама можеш да си отговориш за женската логика. :)

73.   Онзи с кесийката съм. Честно казано предпочитам обратното, да е с леко наднормено тегло, голям задник или нещо друго, но да е хубава в лицето. Ако е с отблъскваща физиономия, няма никакъв шанс, тогава остава пак варианта с кесията на главата :)

51-68 от 68