Влюбен съм в туркиня!
много я обичам но тя живее в турция и чак в анадола запознахме се чрез интернет преди 1 година аз и предложих да жевеем заедно но тя ми отказа много сам обаркан не зная какво да правя много я обичам как да я накарам да дойде при мен но родитилите и ни биха позволили да сме заедно заштото аз съм българин аайте ми съвет

Коментари

51-96 от 96

51.   Всяка жаба да си знае гьола! Забрави за тая любов много ще има да си патиш

52.   Преди 4-5 години правих "бизнес" с турчин. Т. е. аз инвестирах, а той прибра резултата. В началото: "Комшу! Комшу! " - само дето свирка не ми направи. Като инвестирахме - той все нямал пари, в Турция все законите били много строги, кредити се взимали трудно и н'ам си к'во още. Когато работата потръгна и отбелязахме първите добри финансови резултати... той изчезна с 20 000 Евро и със стока за малко по-малко. Та това беше "бизнесът". ТУРЦИТЕ са ПРЕЗРЯНА ВО ВЕКИ ВЕКОВ нация!

Сюлейман безумний сочи върха пак
и вика: "Търчете! Тамо са раите! "
И ордите тръгват с викове сърдити,
и "Аллах! " гръмовно въздуха разпра.

Това не ви ли говори нещо?

53.   Говори ми, 52, говори ми. Кой ти е виновен на теб, че акълът ти е толкова? Нали знаеш приказката за баницата. Как пък като си презирал турците, си започнал бизнес с такъв? А, чакай, сетих се- ти не си ги презирал преди това, обаче като те е прецакал човека и вече "са ПРЕЗРЯНА ВО ВЕКИ ВЕКОВ нация". Същата история като номер 48.
Аз работя с турци, както и с българи. С турците, с които работя досега не съм имала НИКАКВИ проблеми, изключително точни и благонадеждни са. За някои от българите не може да се каже същото, но не мога да обобщавам, то си е до човек. Исках само да ти дам и пример за друга гледна точка.
И на теб ще кажа същото като на номер 48- Хората правят бизнес заедно и се прецакват всеки ден, ти не си единственият прецакан (мъжът на сестра ми, например, по същият начин го прецака българин).

54.   №53, какво означава "Кой ти е виновен на теб, че акълът ти е толкова? " все едно да се разхождаш с отскоро познат за теб човек, който при това са ти препоръчали приятели, а той изведнъж да те наръга с нож и да изчезне? Кой ще ти е виновен тогава пък на тебе? Нали е необходимо някаква степен на взаимно доверие, за да съществува системата на междучовешките отношения изобщо?
И какво означава "преди това презирал/не презирал турците"? Винаги съм си имал едно наум от историческите книги, като тайно съм се надявал нещата да са се променили оттогава и аз да греша, и да се убедя от личен опит точно в обратното. Може би има и свестни сред тях - е, мен не ме огря и просто споделям (ограничен) личен опит. Ти очевидно си си намерила мястото и си щастлива... Честито!

А че са презряна нация - това е съвсем очевидно, и исторически, и това че са извън ЕС, и то с право... Защо гермаците не си скъсват задниците да ходят да бачкат в Турция? И защо оня цървул Абдуллах Гюл не ходи в Германия пред Меркел да се прави на интересен като плямпа само на турски и не дава думата на преводача? Та нали там турците са над 1 200 000 души? Защо във Франция им забраниха бурките? Защо и Дания и Холандия пропищяха от тях? И само не ми излизай, моля те, с приказките от 1001 нощ, че видиш ли, колко скромен, отруден, честен и изстрадал е обикновения турски народ - досущ като българския, обаче гадните им управляващи преди 100-150 години са ги карали насила да вилнеят из българските къщи, да колят, да бесят и изнасилват... Същото и с кюрдите, и т. н. Относно "честните" турци, №48 много хубаво го е разказала - честни са, докато им е изгодно.

55.   54, остави историческите данни,че сега пак ще ти казат,че миналото е минало.
53, Интересно ми е само, защо всичките им съседи не ги понасят, защо в Иран се обиждат на турци? Даже и в езика имаш дадена идейка за турците, нали се сещшщаш,че на български,нещо като се загуби му казваме потурчи се, обърни моля те внимание на корена. На немски, сигурна съм,че тези,които са в Германия го знаят, като кажеш es wurde get?rkt, значи че някой те е измамил, отново обърни внимание на корена. В англииския език всички знаем какво е другото значение на Турция... И в Германия не ги траят, защото като им подадеш пръст и ти хапят ръката. И сега разбирам,защо като им кажа,че съм от България и веднага ме питат дали не говоря турски, едва ли не България им е някакво предградие. Но с такива като теб, наитина не се учудвам...
Лола

56.   54, 53 съм (пиша от друг компютър). Извинявам се първо, малко грубо съм се изказала, но по тази тема много се паля.
Да се разхождаш в парка не е като да правиш бизнес. Аз лично не бих се впуснала в такова начинание с човек, който не познавам добре. А риск винаги има, ти си го поел и са те прецакали, както казах на много хора се случва. Мисълта ми беше, че това прецакване няма нищо общо с това, че човекът е турчин. Можеше да е всякакъв.

Колкото до германците, те въобще никъде не си скъсват задниците да ходят да бачкат, не само в Турция. И от нас има държави, които са пропищяли, така че това е малко като присмял се хърбел на щърбел. Сигурно си чувал, че в Англия за българи и румънци има специални изисквания за работа в страната.
Аз лично кандидатствах за едно място и когато получих такъв отговор доста криво ми стана, ама какво да правим, сигурно сме си го заслужили.

А какъв е турският народ изобщо не ме интересува, не живея там. Със сигурност има и скромни и нескромни, и отрудени и мързеливи, и изобщо всякакви, както е навсякъде.

57.   Какви като мен, Лола?
Какво общо имам аз с това, че турците в Германия те мислят за българска туркиня?
И мен ме питаха дали знам турски, когато бях в Турция, защото са срещали много българи, които знаят турски (български турци, които за тях са си чисто и просто българи, защото са от България), то е близко до ума, обаче на теб явно ти е трябвало повече време да го разбереш.

58.   57, Не с това, че се учудват че не говоря турски, а с това, че считат България за част от Турция едва ли не(не го съдя само по езика). И не е ли леко забавно, че смятат всички тъмнокоси за туркини? Това е същото все едно дакажеш, че всички с опънати очи са китайци да речем. Колкото до нашата популярност сред западняците, нали се сещаш колко цигани се представят за българи, и това е близо до акъла, ама айде, и на теб явно ти трябва повече време да разбереш.
Лола
П. П. Има вече такава тема за турците и българите и там съм писала достатъчно, не ми се повтарят същите неща и тук, така че това е последният ми коментар.

59.   Ех, Лола,
Те за България не знаят грам нищо (и не ги интересува!!!), ти ми говориш, че я смятали за част от Турция. Говорим за обикновения, турски гражданин. Нито на модерно живеещите хора в Истанбул, нито на тези в забутаните места им дреме за България. Та те дори не могат да стъпят тук без виза, за каква част от тяхната държава могат да я смятат?

Питат те за езика точно поради причината, че са останали с впечатление, че всички българи едва ли не говорят турски. И аз ако на 10 германеца, които срещам, 8 говорят френски, ще си помисля, че всички говорят. Логично!

Колкото до Англия, съвсем случайно докато бях там попаднах на една статия за България в техен вестник, направо ми стана лошо като я прочетох. И не критикуваше циганите, представи си, а нашите си управници, корупция и престъпност (в смисъл мафия, да не си помислиш циганите дето крадат).

60.   59 надали 80% българи говорят турски... но както и да е. Ти говориш за средностатистическия турчиб и в следващия момент обаче като говорим за славата на България намесваш управниците. Някак си не пасва. И като говорим за управници, и турските ги срещат в лумузини заедно с мафиоти, и искат училища в Германия,където се преподава турски,но това е отделен въпрос.
Светът,59, е пропищял от турците,това е факт. Твой проблем е дали ще го приемеш или не.
Лола

61.   Mоже да не са 80% но голяма част от българите знаят турски и да не говорят разбират. ма хаиде да спрем да плюем хората и да се погледнем отстрани. манталитета ни е по ориенталски от на ориенталците. и на мен като и на повечето не ми се вярваше и не ми харесваше това но се убедих от личен опит. много време ще ни трябва още да наваксаме годинките които сме изпуснали както в икономически така и в културенн план. докато ние спяхме и чакахме хората са къде къде по напред. и турците не ги харесват пък и нас ни недолюбват бая европеиски страни. ква е разликата никаква

62.   Да, 80% и повече от българите в Турция говорят турски, защото са български турци. Как не го разбираш, не мога да проумея. Знаеш ли на тях как им звучи "български турчин"? Смешно. За тях това са българи -мюсюлмани.
Аз не съм отрекла, че са пропищяли, казах само, че работата е малко "присмял се хърбел на щърбел".

Както казах и по-горе, мен не ме интересува какъв народ са. Темите, подобни на тази, ме възмущават с това, каква злоба и омраза се излива върху някакви хора, 90 милиона от които дори не познавате лично. Едно е да си имаш нещо на ум за някой, друго е да хулиш и да обобщаваш сякаш те не са хора, ами не знам и аз какво.

За разлика от вас, аз осъзнавам, че тук четат и хора с такъв произход, и мога да се поставя на тяхно място и да си представя как биха се почувствали, защото има нещо човешко останало в мен все още.

63.   62, не говоря за българите в Турция, говоря за българите в България. Не виждам връзка в това аз да съм в Германия, да ме питат от къде съм, да кажа че съм българка и от това автоматично да заключат, че говоря турски, защото много българи в България говорят...имам чувството, че хич не са чак толкова много българите гоцорещи турски. Иначе ясно, че като си в чуждата страна е добра идея да знаеш езика.
Лола
П.П. Много обичам да ми извъртат думите.

64.   O да знаят истина е. даже и се правим че не знаем и не разбираме. ама се ни отърва другите да са лоши.

65.   Лола, ще се опитам да го обясня някак по-подробно, за да разбереш.
Значи, ти си в Германия, срещат те там турци, ти им казваш, че си българка и те те питат знаеш ли турски. Работата е там, че турците в Турция, както и тези в Германия, са срещали мнооого българи през живота си, които обаче знаят турски, защото не са българи, а български турци. Но, този факт турците не го отчитат, за тях те са си българи и това е. И следователно си правят заключението, че 90% от българите знаят турски, защото 90% от БЪЛГАРИТЕ (български турци), които те са срещали, го знаят. Страната в случая няма значение, а хората, които са срещали. Не казвам, че е много умно да си правят такива изводи, но е факт. А и донякъде е разбираемо, да не се повтарям, горе дадох пример с германците и френския.
Номер 64 не знам, защо твърди, че българите знаят турски, аз не познавам такива, които да знаят без да са го учили, разбира се.

66.   П. П. Лола, нямах предвид теб, като казах, че се възмущавам от омразата, злобата и обидите, които се изсипват върху турците в тези теми. Затова казах, че е едно да казваш, че си имаш едно на ум (като теб), а друго е да изказваш крайно мнение, каквито са повечето, чела си темите и знаеш за какво става въпрос.
Мисля, че единствено хората, които са живяли там могат да преценят и да говорят за това какъв народ са турците. Всичко останало е на база чел съм, чувал съм, изпатил съм си от един и т. н.

Разбира се, че си имат отрицателни черти, но също така и положителни, които не можете да видите или не искате да признаете, защото предразсъдъците ви пречат.

67.   Подкрепям 44! В БЪлгария малко се знае за Турция и ценностите на всеки приел еднобожието. Хубаво е тези които плюят по мюсюлманите да се позаинтересуват от живота на правоверните. Много скоро цяла Европа ще бъде мюсюлманска, а България много преди това. Бъдещето е светло!

68.   Правилно 67 има много което могат да научат стига да искат

69.   Прочел съм целия Коран тъй както е преведен на български и мога само да кажа, че по-манипулативен материал през живота си не съм чел! Да вярваш в нещо подобно се равнява на глупост присъща за един неук и простоват човечец!
Съжалявам хората приели исляма за своя религия тъй като тя принадлежи само и единствено на миналото и може да постигне единствено регрес в ценностната система на един нормален човек! Глупост е да приемеш друга религия в името на любовта тъй като любовта е нещо просто и за нея не трябва да се полагат абсолютно никакви усилия, тя просто трябва да се получава от само себе си, в противен случай е обречена на провал!

70.   И на мен ми се вижда неправилно човек да си сменя религията, макар че лично аз не вярвам в никакви религии, а от друга страна всеки е свободен да има каквито си иска убеждения. Просто смятам, че един християнин може да чете Корана колкото си иска, като теб 69, но не може да го разбере, още по-малко пък да го приеме за своя религия. Все едно един мюсюлманин да чете Библията и да я разбира. Няма как да стане.

71.   Човек има право да се самоопредели. в краина сметка ние приемаме религията на родителите си. нормално е ако не ни удовлетворява да потърсим друга.

72.   67, Европа няма да стане "мюсюлманска" нито пък България. То за това на германците им е писнало от вас. Знаем достатъчно за живота на "правоверните", а повече не ни и трябва. Айде сега ходи да се молиш на алах за светло бъдеще.

73.   Ще се учудиш 72 колко българи вече са мюсюлмани

74.   Само да допълня 73 и това че все по малко българи се самоопределят като християни. Като изключим атеистите може би мюсюлманите и християните скоро ще се изравнят в България.

75.   Да живее България

76.   Да живее бъдещата мюсюлманска България!

77.   Нуждая се от съвет. Аз съм българка, а приятеля ми е турчин. Проблема е, че той иска да сме заедно в чужбина, а аз искам той да се върне в БГ, но тук не може да си намери работа, а и родителите ми не ми позволяват да сме заедно и заради това той ми казва край. Обичам го, искам да сме заедно, но не за малко, а завинаги. Как да му докажа обичта си и как да накарам родителите ми да го приемат? На кръстопът съм.

78.   Живота е такъв че никога не знаеш кое е най-доброто за теб в бъдещо време. За да не съжаляваш след години ако си го загубила, направи всичко възможно да сте заедно. Няма да сте първия смесен брак.
Понякога е добре една решителна крачка, а родителите са родители и те винаги ще те обичат и ще уважат твоя избор дори и след години да стане това. Пожелавам ви много здраве и деца. ;)

79.   Ами ако искаш да си с него ти решаваш не родителите ти. после ще им мине и ще си променят мнението. бори се за това което искаш

80.   Хора, няма за какво да спорите тука за глупости. Абсолютно предателство към дедите е да си сменяш вярата, и това няма как да не се накаже от провидението.

Аз съм религиозен християнин и мога да ви кажа, че работя с турци и помаци и нямаме никакви търкания, даже си говорим за вярата. Между другото, турците не обичат помаците, не ги приемат за свои. Говоря за българските турци.

Та стигнахме до извода, че моят Господ Иисус Христос и мюсюлманският велик пророк и месия Иса, СА ЕДНО И СЪЩО ЛИЦЕ :)И също, че преди Мохамет християните също са наричали Бог с името Аллах:)Така че, който твърди, че едните или другите са неверници, значи е пълен Богохулник.
Разликата между християни и мюсюлмани е колкото "ципата на лука", както казва моят приятел българин Хюсеин. За мен няма разлика, щом почитат моят Господ Иисус Христос.

Та искам да ви кажа, да не си сменяте вярата, защото истинската вяра е християнската. Говорят го мюсюлмани, които са сънували Господ и Богородичка, и са сменили вярата си. Исляма е копие на Християнството

81.   Аз съм 80.
Чел съм част от Корана и Цялата Библия. Мога да ви гарантирам, че ценностите са едни и същи. Корана е писан през
7 век от Мохамет. Целта е била арабите да имат собствена религия, за да се противопоставят на постепенното им асимилиране от Византия. Но дори и в сурите на Корана е писано, че с нашите братя християни и евреи да се спори по най-тих и сромен начин, а не с крамоли. Дори там е писано, че с християните са братя.

Така че, братя, оставете тия човешки глупости за надмощие, ами просто изповядвайте ценностите на вярата. Те са еднакви. Библията е не по-малко крайна от Корана. Според нея, ако някой посегне да удари родител, трябва да се убие, за прелюбодейство-пак, за гейовете-същото и мн. др. Просто мюсюлманите ги изпълняват, а ние не, затова в Анадола ни се струва, че са жестоки. Но и в християнството са същите жестокости. В Библията пише, че е неприлично жена да ходи с гола глава, а за мъж е неприлично, да е с покрита глава.

Така че, братя християни, стегнете се, и бъдете по-твърди във вярата, не бъдете малодушни, молете се силно за добро и бъдете твърди за правдата.

Аз също искам да взема българка мюсюлманки, само защото
са запазили ценностите, които са имали и нашите деди-християни. А децата няма как да не са християни, защото Бог ще ми даде сила, за да наложа волята си. Както досега, защото всичко, за което съм се молил с искренно сърце, ставаше. Защото пробих в Англия, и изтеглих 3 души. Не защото трябваше, а защото искам да помагам, защото сме длъжни да сме добри, в противовест на човешката ни природа.

И така, от край време децата са грижа на главата на семейството, той понася удари по прехраната. Той е християнин-и те са. Иначе не е нормално. И обратното, разбира се. Но никой да си не мени вярата, а да си живеят в сговор, защото пак повтарям, щом Богородичка и Христос се явяват на мюсюлмани, изцелявали са децата им в миналото и днес, значи Бог люби и тези свои чада. Затова да няма отричане между всички ни, защото провидението и дедите ще ни накажат. Защото нито Христа ги отхвърля мюсюлманите, нито Корана не признава християните за братя.
Противното могат да твърдят само невежите и от двете течения на вярата в Иисус/Иса.

82.   Има значение нациолноста... точно към турците. Всеки който има нещо българско в него трябва да чувства нещо нередно когато поддържа контакт с турчин/туркиня. Може и да сме в 25 век но има едни няколко века назад, които ще останат завинаги в Българите и нищо няма да се промени. Секс или неангажираща връзка.. ДА, но смяна на религията, сватби, деца.. в никакъв случей. Лично мое мнение ;)

83.   82, научи се да пишеш грамотно на БЪЛГАРСКИ и тогава давай наставления.

84.   Колко сте заблудени всичките! Кой си мислите, че ги е измислил тези религии?? Събрали се няколко човекоподобни и решили да управляват по-глупавите от тях... Че кой човек има право да си измисля правила и да се изказва от името на Бог! Осъзнайте се, Бог има, но всички тези измишльотини и ограничения имат само една цел - която както се вижда от дискусията е постигната. Промиване на мозъци, създаване на вражда между хората и дърпане на конците по желание на напълно невярващи в написаното по религиозните книги канони! Така че вярвайте в Бог, независимо как са ви втълпили да го наричате и не забравяйте, че ако Бог не иска нещо да се случи, просто няма да го създаде! ... Казвам тези думи като туркиня влюбена и обичаща истински един прекрасен българин. Бог е Любов и Любовта е част от Бог. Това е моята философия.

85.   Връзките с турци са обречени, те са хора с религия и силни вярвания.
А и се научи да пишеш грамотно.

Малката.

86.   България няма късмет защото не сме католици, а православни! Когато станем католици, тогава и България ще се оправи.

87.   Това форум ли е или тест по български? ! И кое точно не ми е грамотното?? Освен това не съм никак малка, така че се съобразявай. Големия.
Изобщо не знаеш за какво става въпрос.
Аз съм туркиня и мога да ти кажа със сигурност, че грешиш. Прекалено крайно се изразяваш. Не можеш да слагаш всички под един знаменател... Както и да е. Всеки си има право на мнение.

88.   Браво на 87. Точно такива туркини трябват на България! Няма жена която може да се сравнява с туркинята. Браво!

89.   "Абсолютно предателство към дедите е да си сменяш вярата, и това няма как да не се накаже от провидението. "
Това искрено ме разсмя. Но в такъв случай ти си предател, защото ако дедите ти са били българи, са имали друг бог, ако са били славяни - трети... Или си мислиш, че има една пределна черта, отвъд която може, а преди това не може?
Повечето турци у нас са потурчени българи. Преди това са били християни, а преди това езичници. Има разни области по света, където за има-няма 200 години са се сменили 4 религии...
Това означава, че всичко това са глупости. Ако има някакво значение, то е когато религията носи част от народната култура и това си е част от естествен процес, както е било при езичниците. Християнството е секта на юдаизма, омесена здраво с римска подметка. Дали ще се кланяш на арабски светци или на римски такива, е все толкоз българско! Но християнството е станало официална религия за доста време и затова хората го схващат като нещо свое. Но който си е сменил "своето" веднъж, той си е предател завинаги и може да си го смени пак!
Аз съм българин но без значение за каква жена се оженя, няма да допусна да кръщават или обрязват децата ми, нито роднини да ми натякват религията си. Ако тя го приеме, няма значение дали е такава или онакава. Когато някой иска да натресе религията си, това е суперегоизъм!
Тука четох, че ислямът бил изостанал и не знам си кво... Християнството е същата работа, но повечето хора явно не са в час за какво говорят! Нещо повече, инквизицията на християните над друговерците не могат я стигна още 20 века! Разликата е в това, че в повечето европейски страни религията е загубила влиянието и властта си в полза на светската власт. Иначе християните фанатици по нищо не се отличават от мюсюлманите такива! Юдаизмът, християнството и ислямът са единствените религии (все с един корен), които са агресивни към другите религии и се самоналагат като единствени. Помислете си над това!
Проблемите са като се намесят родителите и когато влюбените на стари години почват да оглупяват и стават религиозни, а някои и по-рано. Тогава естествено се получава война! За съжаление повечето хора са така. Сблъсъците са и от народностна гледна точка. Замислете се колко българи познавате, които са се оженили в чужбина за чужденка от съответната страна? Дори и в Америка, където уж няма дискриминация? Никой не ще да му водят чужденец вкъщи. Ние българите искаме, но не защото сме толерантни, а защото това ни издига в очите на слепите.
Накрая лично мойто мнение - ако половинката ви иска да си смените религията и сте съгласни, не виждам нищо лошо, макар че ще ви струва скъпо. Ако не сте съгласни и подобна намеса ви се струва наглост, както на мен, тогава просто я/го отпишете!

90.   Към 89. Едно интелигентно мнение. Най-сетне :)

91.   Абе защо когато жена обича мюсюлманин, приема неговата религия, а когато мъж обича мюсюлманка, пак той да приема религията ?? Не е ли това мюслимизация в света? Аз лично нямам нищо против тях, с нищо кой знае какво не са по-различни от нас, че да не ги харесвам, ама защо ти ще продаваш своята религия за нея, а не тя да продаде нейната за тебе? Нали те обича? Питай я, ако ти си готов да направиш това за нея(както се вижда), значи я обичаш, а тя готова ли е да направи това за тебе? Не, нали? Наистина страшна наглост, баси...

92.   Аз съм туркиня. Влюбих се в българин както и той в мен.. Досега нямала съм такава връзка която да ме кара да мисля за бъдещето си.. Отбягвах да се влюбя в българин, не че не може просто знаех какво ме очаква... Много големи проблеми с родителите ми. Знам че ако кажа на тях че съм с момче българин повярвайте ми ще ми отнемат всичко, което имам... Даже ще ме върнат на село при положение че имаме апартамент във варна...

Не е лесно, не знам какво да ти кажа но моят съвет е да не се откажеш, Бог ще ти помогне!! 1 Може би след време ще разбереш, че тя не е била за теб и ще се откажеш, но поне няма да останеш с мисълта "Трябваше да опитам" :)

Аз лично вече се надявам момчето, което обичам да ме накара да се откажа от него, защото друг изход няма... ако така продължава ще се пожертвам и ако трябва ще избягам с него надалеч и ще чакам родителите ми да го приемат... Вярвай в себе си! Рискувай и каквото стане :)

93.   Към 91. Ислямът е по-консервативна религия - това е факт. Но всичко зависи от това до каква степен си религиозен. Аз съм мюсюманка, омъжена съм за българин, но никой от нас не очаква от другия да си сменя религията - и така е правилно. Иначе какъв мюсюлманин/християнин изобщо си бил, ако си готов да скачаш от религия в религия? ... Нашите не одобряват, но ще свикнат все някой ден... Религии по света много, но истинската любов се среща веднъж. Поне за мен е така. Освен това ако обичаш някого просто го приемаш такъв какъвто е, а не се опитваш да го променяш... Така че всеки сам решава до колко религиозните правила са актуални днес и до каква степен да ги спазва...
Към 92. Не се тревожи. Каквото е писано ще стане. Слушай сърцето си, за да не съжалявш някой ден. А родителите ти или ще те разберат или ще си останат в техния остарял и патриархален свят. Ти не можеш да се връщаш назад във времето, затова мисли за бъдещето. Времената се менят... и религията не е това, което беше... Горе главата и бъди смела!

95.   Каквото и да стане... живейте в България!

И сега... знам, пак ще започнат разни хора да ме плюят, но може ли такова нещо, бе хора... може ли... Възрастни хора, а никаква култура, никаква грамотност. Чета толкова много истории и започвам да се притеснявам за общата грамотност на нашите сънародници. Може ли такова нещо... нито запетайки, нито точки, нито тире, нито нищо... думи нямам...
О, свещена простота! :(((

96.   Много трудна работа. Семейството и никога няма да се съгласи. Както някой друг беше писал тука; юбовта е от ден до пладне, след това остават само последствията.

97.   Aбе стигa с тези глупости почти всички в Бългaрия които се определят зa турци сa бългaри или цигaни дори и турците в турция повечето не сa чисто етнически турци

51-96 от 96