Приятелят ми иска да съм доминантна
Здравейте! Приятелят ми иска да съм доминантна към него и да му давам команди за абсолютно всичко, да съм агресивна. Аз се наслаждавам, когато сам по своя воля прави всичко за мен. Наслаждавам се, когато съм нежна и мила към него, когато се грижа за него, както и той за мен по естествен начин. Оценявам го много като човек, но той иска да го третирам дори зле, което за мен е объркващо при подробността, че когато бях такава, аз нямах силни чувства към него както имам сега. Всъщност се държах ужасно. Познавам се, много силно обичам един мъж, но когато стигна до там да не ми пука и да го използвам за удоволствие, аз дори не изпитвам никаква милост и не ми пука за него. Не знам как точно да съм доминантна, не знам начините, само знам че понякога не ми пука за мъжете и въобще дори не се интересувам от тях до такава степен, че ставам жестока, а приятелят ми явно не знае какво си пожелава. Аз искам мъжът да е доминантен, да се чувствам женствена и нежна, такава е природата ми, но я имам и другата крайност. Той ме моли да отида в другата ми крайност, но не знам дали това е добре за нас... Едва ли разбира рисковете за самия него.. Мога да го обичам, но и да го унищожа.. Вече страдаше веднъж. Моля ви да ми дадете съвет, да ми кажете как точно да съм доминантна, каквото и да е?

Коментари

1.   Не ти пречи понякога да си доминантна. Научи се да си господарка. На приятелят ти ще му хареса.

2.   Ъъъ, за секса ли става въпрос. Защото тия, които искат да бъдат доминирани 24/7 са си доста сбъркани и нямате бъдеще, щом не те кефи.

3.   Ами мазохист е човекът, това го кефи. После ще си купите и страп он. И ти нещо не си много в ред, тъкмо ще се наслаждавате двамата. :)))

5.   Нещо много си се объркала. Той иска да го доминираш в секса, не да се държиш зле в ежедневието...