Закача се с другата жена
Имам важни въпроси да решавам в живота си. И като че ли с 'големите' въпроси се справям по - добре, отколкото с 'малките'.
С моя годеник излязохме да вечеряме с най - близкия му приятел и неговата приятелка - да я наречем Х. Излизаме сравнително често с тях, всъщност са единствената двойка, с която се виждаме по - често.
Преди време моя ми беше споделил, че по някаква причина е казал на приятеля си, че Х. ревнува от мен. Всъщност не знам дали е ревност или съревнование, но към днешна дата имам усещането, че иска да ми се наложи, че е нещо повече от мен.. Не мога да определя точно какво е.
Тъй като във всеки се стремя да видя хубавото - тя е добро момиче, изглежда добре на външен вид. Но в същото време говори вулгарно, лигла е и.. Не ми е близка, не желая да бъда близка с нея. Държа се добре, говорим, но си имам граница, защото така усещам нещата.
Впрочем, в нищо не й отстъпвам откъм положителни качества, но да не изпадам в подробности.
Момчетата пиха алкохол, умерено. Х. поглеждаше от време на време моя игриво, но дискретно. Циците отвън, голи рамене - само да кажа, това не е моя работа, кой както желае да се облича. В един момент моя нещо говори, но Х. в този момент не го слушаше. Тогава той с телефона си едно закачливо почна да я пошляпва по разголеното рамо! Може да е дребнаво, но на мен ми стана кофти и на секундата ми пролича. Другото момче за толкова време никога не си е позволило да ме докосва.
Освен това ме завлякоха в някакъв бар като предварително казах, че не желая (завършвам образование сега). Бяхме с колата на Х., така че за 2 мин се озовахме там.
На следващия ден естествено му казах как се чувствам и какво мисля. Не за пръв път се случва да ме пита дали желая нещо, само и само да отбие номера после, че ме е питал.
Това са дребни неща, знам.. Как бихте постъпили вие, в случай че подобно държание ви дразни?

Коментари

1.   Ще го зарежа. Животът не е толкова дълъг, че да си губя времето с някакъв женкар. Или най-малкото няма повече да изляза с тези.

2.   Ами виж сега при мен е да кажем почти същото само, че от мъжка гледна точка и не излизаме със този. Всичко се случва на работното място. Моята жена (22) сама се забърква със него. Но това не е важно сега.
Седни и поговори със него обясни му това, че се чустваш кофти. Сподели със него чуствата си вярвам, че ако те обича ще направи така, че при следващото излизане да не го зяпа така влюбено (поне така разбрах) все пак сте сгодени! Това е според мен което трябва да се направи, но от скандали няма нужда. Ще се радвам да чуя какво е станало.

3.   Аз бих говорила с приятеля си и бих му споделила, че не ми е удобно и просто да спре. Ако не - ще му дам от неговото лекарство и ще правя същото.

5.   Може между тях двамата да е имало нещо в миналото, и нея да я държи. Дали само секс, или кратка връзка, но е имало искри. Тяхната малка тайна. Дори и да е нямало, пак е супер неприемливо спрямо теб да се закача с нея. Никога не съм харесвала толкова фриволно отношение спрямо други жени, ако аз съм там. В даден момент човек се чувства излишен, и се чуди дали да не остави двете гълъбчета сами. Но иначе аз ако обърна внимание на друг мъж, настава война.

7.   Другия път като излезете пак четиримата вземи да флиртуваш с гаджето й. Пърхай му с мигли, усмихвай му се, докосвай го по крака, вземи си от яденето му ... ей такива неща. Тогава да ги видим другите двама дали ще им хареса и как ще коментират.

8.   Чувствала съм се като теб, тя беше уж много близка приятелка, а той приятелят ми. Все още сме заедно, но не съм му простила. Уж бяха приятели закачаха се, излизали са без мен и такива неща. Аз усещах, че тя има симпатии към него, мисля че и той имаше, но в крайна сметка остана с мен и аз не знам защо, може би съм по- лесна и грозна та не му се наложи много да тича след мен. Мъжете са такива, приеми го. Днес ще е тази утре друга, но ще продължава да е с теб и ти ще се чудиш защо той е с теб

9.   Не мъжете, а ТОЗИ мъж е такъв!

10.   Аз не го разбирам това да имаш приятел/ка и в същото време да се срещате с други двойки, освен ако крайната цел не е групов секс, човека е така устроен че винаги търси разнообразие, особено мъжа, твоят приятел явно е глупавичък и не се усеща че тия закачки с другата те дразнят, изяснете се, или прекратявате да се срещате или се уговаряте за групов секс с другата двойка, но трябва да се убедите че и те са склонни на това.

М 31

11.   Авторката.

Умишлено изчаках да мине малко време преди да ви пиша.
Искам да кажа, че това е наистина дреболия от бурния ми живот. Действително съм си ревнива обаче.
Споделих му всичко тогава, не знам дали си е взел бележка, но би трябвало.
Днес за първи път от месеци му отключих телефона. Беше отворил профилната снимка на моя позната във фейсбук. Попринцип имам впечатление, че не го прави, но ми стана криво, защото не го очаквах. Попринцип е изолиран откъм женска компания.. С тези не излизаме в момента, защото не са в града за лятото.

12.   За всеки мъж е нормално да гледа снмки на други жени в интернет, също така е нормално един мъж да заглежда хубави жени по улицата, но не е нормално да флиртува с тях пред теб, и да си урежда срещи, например. Прави разлика между двете. Ревността без причина е лош съветник. Повечето мъже не влагат нищо серизоно във флиртовете. Поговрои с него и му кажи, че това не ти е приятно.