Имам чувството, че съм проститутка, а той клиент
Да, няма да повтарям заглавието. От две години и половина съм с него и от доста време в секса аз върша всичко. Правим го един или два пъти в седмицата, но абсолютно всеки път аз съм отгоре. Винаги започвам с орална и след това съм отгоре. Той казва, че му харесва как го целувам и че съм много добра, виждам го и по изражението му. В началото това ми харесваше, но вече ме дразни. Той винаги се оправдава, че е уморен и няма сили, в началото правеше опити да ме целува там от долу, но аз се гъделичках и го спирах, просто не ми харесва как го прави, казвала съм му че може да го прави малко по- бавно, но той въобще не се и пробва вече. Никаква инициатива, нищо. Просто понякога искам да ме сграбчи и да действа той. Чувствам се като някоя платена жрица, обиграх се в леглото страстна съм не съм мързелива. Никога не съм стояла и чакала мъжете да правят всичко, но той буквално само лежи и пъшка. Чувствам се като проститутка, която дава всичко от себе си за да му направи кефа. Реших да не му пускам вече, писна ми от мързела му и от всичко. Споделям, защото не искам да разказвам на трети лица. Кажете ми как да се държа за да започне да се старае да ми е хубаво и на мен. Не че не ми е хубаво, аз знам кое ми харесва и се свършвам сама, но то и с вибратор бих се справила сигурно, така че не знам и аз. Вие какво мислите по въпроса?

Коментари

2.   Следващия път направо му откажи секс и му сподели как се чувстваш. Кажи му същото което пишеш тук. И не му пускай докато той не се постарае да ти е хубаво.

3.   Просто го мързи, егоист е и мисли само за собствения си кеф. И ти имаш вина, че си го научила така. Не му пускай, като вземе да ти се натиска, легни до него по гръб и му кажи, че си уморена и нямаш сили. Не му прави и свирка, кажи му, че ти е скучно с него и ако я кара така, има и други мъже. Ако няма ефект, зарежи го. Животът е твърде кратък, за да го посветиш да правиш кефа на някакъв мухльо.

4.   Проститутка ще си, ако ти плаща. Просто имаш мързеливо гадже, ама защо си с него само ти си знаеш. Уста нямаш ли? Каква двойка сте, ако не говорите?

5.   Такъв мързелив мъж не ти трябва... Какво повече да коментирам?
Секса е нещо взаимно и е хубаво и двамата да полагат старание, с цел взаимното удоволствие. Нали знаеш, че всичко е до желание - а другото са оправдания!

М.32г.

6.   Ти не прекаляваш ли с изискванията? Да ти носи пари, да те храни, да ти гледа децата, да ти купува превръзките, че накрая и да те е. е. Хайде посвърши и ти нещо, не бъди такава фармасонка, поне в леглото малко от малко го отмени. Твоите прищевки и егоизъм са безгранични, нямаш чувство за мярка, само искаш искаш със срок вчера като една ненаситна типична съвременна консуматорка.
Промени си малко апетитите, иначе в скоро време ще яздиш някоя дървена кукла или възглавницата.

7.   Е то само в това ако си се състои връзката - жалко за вас...

8.   Ами предложи му и други пози и направо заставай в тях като дойде моментът. Например след любовната игра на леглото легни по гръб или се надупи и чакай той да действа. Кажи, че си уморена и трябва да се редувате. За почти три години връзка да не можете да говорите свободно на тема секс, значи нещо ви куца в отношенията.

9.   Да ти имам проблема? Моят ме гледа, обича, дори бих казала обожава. Принцеса съм. Какво повече може да искам ? Едно задължение имам да го задоволявам сексуално и не мрънкам, а изпълнявам всичко, което иска в леглото. Правя го и защото то обичам.

10.   Номер 6 не виждам да съм писала, че той ме храни и ме гледа, нито пък имаме деца, за които той да се грижи, така че коментарът ти е супер неадекватен!

11.   "в началото правеше опити да ме целува там от долу, но аз се гъделичках и го спирах" - Еми спря го, сега доволна ли си? Всяко действие или фасон си има дълготрайни последствия.

12.   Той да не би да е с наднормено тегло? След доста години със съпругата ми и доста качени килограми бях станал същия! Сега свалих близо 20 кг и тренирам доста и вече няма и помен от това ми състояние. Снощи например правихме секс и близо час я “размятах” как ли не, като накрая тя вдигна белия флаг:)

13.   Сестро, дай да се разменим! Поне за месец, че и аз да си почина! Мъжът ми в мига, в който се прибере от работа, и ръката му вече е под гърба ми - без значение какво върша в момента: готвя ли (у нас вечно по тази причина мирише на загоряла манджа), гладя ли, телевизия ли гледам... Не че се оплаквам. Приятно е да знаеш, че съпругът ти те желае, но то това неговото няма насищане. Срам ме е от хората като излизаме, защото не се усеща, че сме на публично място и като нищо ще ми пъхне ръка в гащите в ресторанта. Ти поне имаш възможността да контролираш ситуацията и да го "уважиш" когато ти искаш, докато при мен няма такъв филм: прави-струва и пак става неговото. Не сме женени от вчера, хора на по 40 години сме - никаква промяна. Понякога, понеже вечерта не му е стигнало явно, ме буди посред нощ - пак за секс. И казваш: като проститутка се чувствам. Защо? Аз пък добродушно му се смея на ентусиазма, но в никакъв случай не се чувствам използвана. Неговата потентност е един вид шега между нас. Ако съм болна, естествено, ще ми прави чай, ще ми дава аспирин и ще ме целува само по челото, не сме идиоти. Така че: защо не угодиш на мъжа си? Иска да си по-активна, ами - бъди. Весело е.

14.   Номер 9 радвам се за теб, но за съжаление при мен нещата не стоят съвсем така!

16.   Виждаш ли но. 9 го е казала много хубаво. Прави го защото го обича. Ми ти твоя като не го обичаш така ще е.... Щом си се омъжила по сметка, ха сега носи си кръста. И не смей да отречеш, сама си намекнала в заглавието си, че явно човека киха кинти по теб.

17.   Номер 16, разсмя ме! Де да беше така както казваш, щях да си го плющя без да мрънкам и да си харча неговите парички, ама действителността е друга. Само нападате хората виеи нищо друго, двама трима пишат свестни коментари, всички останали бълват гняв и омраза.