Защо мъжете харесват кифлите?
Извинявам се, ако има такава тема. Но защо мъжете избират жени, които ще им разкатаят живота? И то жени, които са от типажа наконтени, вечно гримирани, с поведение тип фолк дива, и нулев интелект? Жени, които ще им изневеряват, и правят на луди калинки?
Имам колежки в работата, които са точно такива жени. Ходят редовно по масажи, педикюри, маникюри, и гаджето плаща за всичко. Пак гаджето плаща сметката за телефона и нови обувки и чанта. А тези спят и с други, даже и с колеги, но иначе страшно си обичат половинката и му се мазнят. Направо ми става жал като гледам как глупакът взима принцесата от работа, как тя му се умилква, а иначе го прави на будала. Как на работа се подиграват и присмиват на какъв глупак са попаднали. Как говори с него по телефона, но очите и шарят.
Защо си го причинявате, мъже? Толкова ли сте слепи?

Коментари

1.   Защото са лесни стига да имаш пари. За мъжете често е важна красотата а интелекта е на заден план.

2.   Защо, защо, защо? А ти защо не си гледаш собствения живот, а си тръгнала да търсиш отговор на безсмислен въпрос, който даже не те засяга? Или може би те засяга?
Мен пък ми става жал за хора, които като нещо от вътре не им отърва, и чрез "оплюване'' на другите си избиват злобата - точно като теб.
Явно си от онези жени, които се имат за супер естествени, негримирани, природно красиви, супер точни, умни, над всички други ''кифли" във всяко едно отношение, а пък мъжете даже не ги забелязват.. И от там започват определенията за другите жени и начина им на живот, и съответно използването на множествено число - защо мъжеТЕ харесват кифли? Слагаш всички под общ знаменател, което води до това, че животът на другите ти е истинската болна тема. И въпреки всичко просто завиждаш, защото ако това не беше така - изобщо нямаше да се питаш този въпрос, нямаше да констатираш коя как се гримира, маникюри, педикюри, принцеси, изневери, а щеше да си гледаш своя живот.
И все пак относно темата бих ти казала, че има много такива жени, които са противоположни на определението "кифли", но са същите батали. Скрити лимонки... Изглежда скромна, скромна, а пък какви неща правила.. Пък какво харесват мъжете не мога да кажа.. За всяко нещо си има човек.
Защо, защо, по-малко защо..

Ж, 27

3.   Незнам проблема в кифлите ли е или в красотата. Аз лично намирам максимум 25% от жените за красиви и сексапилни. За още 25% бих казал, че стават и са ми приятни, но просто не е същото. Надявам се разбираш какво имам напредвид.

Мъж.

4.   Знаят как да се държат с мъжа,за да му е кеф. А мъжете пък сме явно наивни. Винаги ще има такива връзки. Вие некифлите пък не знаете как да готвите,да правите секс,как да накарате мъжа да се чувства мъж и т.н.

5.   Щото като изглежда поддържано, мирише на хубаво и си я набиеш на кура... е по-яко.

Братан.

6.   За другите мъже не знам, ама аз такива лесно ги рязпознавам и бих ги използвал само за кекс

7.   Защото за хубави, свежи, готини и оправни. А не грозни, смръдливи, злобни и комплексирани смотли. ;) По същите причини много ги и мразят. ;)

8.   Ами то по същата логика защо жените харесват батко дето ги бият и им изневеряват? За всеки влак си има пътници.

9.   защото поколението до такава степен е деградирало, че си нямаш на представа....

Всички търсят пари, почивки, лайкове, подаръчета....

Ето примерно с мен давам пример: атлетично тяло, с образование и работа, но не спекулирам нито с коли, нито с пари.. не мога да кажа, че съм грозен, подържам се постоянно и накрая кво, никакво внимание не ти обръщат..

Тъй като за да не говоря празни приказки опитал съм за малък период от време да сменя нагласата: Започнах да ходя на море през седмица, дискотеки, студентски а у... имам приятелчета поръчваме сапарета, бутилки и хоп Тъпите пачи се лепят веднага, аа ама ти с тези ли излизаш( кой порше, кой ауди, кой нз си кво кара) и почват да пишат... как си... кога ще ме закараш и мен...

Тъпачки сте големи и кво мога и баварец и мерджан да си позволя и кво да ви гледам сеира ли? за кво да го правя, това доставя удоволствие само на комплексарите..

Да намериш истинска жена до себе си е абсолютно невъзможно или просто временно явление или просто си вечерял с господ! За една истинска жена бих свалил и звезди то небето, но коя ще е тази, като за нея сторито в инстаграм е по важно.. отиват накъде не да споделят времето с човека с когото са били, а да се тагнат и споделят къде са..

Жалка история

М25

10.   Авторке, не си съвсем права, за щастие! Аз много внимателно съм си подбрала приятелския кръг и сред моите хора не забелязвам увлечения по кифли. Приятелките ми и съпругите на приятелите ми са напълно земни, приятни, почтени, добре поддържани, но в никакъв случай натруфени, жени. Собственият ми съпруг, с когото си имаме пълно доверие и споделяме всичко, твърди, че типът "манекенка" в повечето случаи го отвращава, а липсата на морал, меркантилността и нагаждачеството от раз му блокират мъжките мераци. Говоря за здрав-прав мъж на 38 години, отличен любовник и направо обожаващ жените. Това, което го привлича - доколкото виждам - са именно онези черти, които правят една жена уникална: малко по-неправилен нос например, походката, тембъра на гласа, стойката на тялото, начинът, по който сяда или държи чантата си - такива детайли. Наблюденията ми върху други мъже сочат същото - кифлите НЕ провокират желания у умни, стабилни и опитни мъже. Тяхната "клиентела" са главно комплексари и загубеняци, като тези гаждета на твоите колежки.

11.   До 9
Звучиш като момче с възможности. Ами направи си една. Напътствай я в живота, дай й акъл, дай й занаят. Направи я класна жена. Точно както Моисей е разцепил морето да мине с народа си. Това ако не е да свалиш звезди, не знам какво е.

12.   До 11 - Той да не и е баща, че да я възпитава? Дори да приемем за момент твоята гледна точка, че един мъж трябва да вземе под крилото си една жена, да я дондурка и възпитава какво му гарантира, че след всичките му усилия тя ще остане при него и ще бъде вярна и благодарна? Нищо не му го гарантира и има много случаи на предателства от страна на такива жени. Това не са времената на средновековна Европа, когато брака е до живот и няма вариант за развод, мъжа с каквато жена се събере с такава е до живот, жената с какъвто мъж се събере с такъв е до живот. Тогава има смисъл един мъж да вземе младо момиче и да го учи и напътства, защото тя ще е неговата жена до край. Сега няма смисъл, защото никой не му гарантира нищо, напротив - скапаните феминистки закони му гарантират, че ще бъде прецакан и че на добротата му ще бъде отплатено с предателство.

13.   Много ми е смешно как разни смешни жени разказват, как мъжете ценяли повече красотата хахаха.

Няколко разцъка в гооглето, и ще намерите уникални статистики затова как жените смятат повечето мъже за грозни, и си търсят само красавците колкото и да са грозни те.

14.   Все още ми е интересно, като слагате епитети на хората. Думата "кифла" най-често се използва от злобни или завистлини жени, които им се иска да бъдат на мястото на конкретната жена/момиче, но не могат или не им стиска. От друга страна, мъжете, които я използват конкретната дума от друга страна са същите бок*уци и най-често наричат така жени, с които искат да правят секс, ама кифлата нещо не им пуска, общо взето.

Н2, е права. Не знам какво ви бърка кой по какво си пада и защо си е негова работа, че то има и мъже такива, които ще ти разкатаят живота. Иначе такива мнение, като Н10 винаги ми са били интересни.

Тръгнали да съдят коя е кифла и кой какъв е, а в действителност точно такъв тип хора, които само коментриат и се мислят за нещо повече от другите са най-отрвратителни. Че то същото нещо, някой може да каже и за вас, че сте еди си какви.

Нека Н10 да се успокоява, че мъжът и няма да залитне по друга жена, то няма лошо човек да си мисли, че всичко е перфектно, ама като му дойдат на главата някои неща, тогава става драма хаха.

Иначе съм мъж, ако си мисли Н10, че съм жена.

15.   От авторката
Просто ми стана интересно как има толкова заблудени мъже. Как не различават фалша. И после се вайкат, както тук имаше и такава тема-" Дадох максимума за нея".

16.   И с едните съм бил и с другите. Едните са потенциални курви, другите са отявлени такива. Като подадеш пръстче на една комплексирана жена, тя ти отхапва лакътя. А при курвите има интерес, дори при някои си е бизнес. Предпочитам нещата да са ясни. Че те тия "нормалните" морала си го тълкуват по свой си начин.
Ааа, за протокола, повече боли от тия дето не са " кифли ".