Приятеля ми се държи грубо с мен
Здравейте, доста се чудих дали да публикувам това, но в крайна сметка реших, че би било добре ако получа някой друг съвет... та ето я и историята ми.... с приятеля ми сме заедно от четири месеца... нашата връзка се случи по много необичаен начин.. така де след като тръгнахме всичко беше наред.... първия и втория месец държеше се прекрасно, но след това започна да се държи малко по грубо с мен преди всяка сутрин след като ставаше от сън винаги ми звънеше за да ме пита как съм и какво правя всичко беше идеално и за първи път си казах че може би това е човека за мен но последния месец започнахме да се караме все по често за дреболии незнам каква е причината но той винаги си мислеше че аз правя нещо зад гърба му че му изневерявам а няма такова нещо дори не съм му дала поводи за това просто той е много наивен и хората около нас неговата компания се опитват да създават интриги тоест правят от нищото нещо казва ми че ми има доверие но не мисля че е така много съм объркана незнам какво да мисля няколко пъти сме сядали да поговорим малко по сериозно да си изясним нещата и какво се случва между нас... проблема е че той никога не открива грешка в себе си той си мисли че винаги е прав и че не греши за него винаги аз съм виновна за всичко също така ми забранява да общувам с повечето момчета макар че те са ми само приятели незнам той се промени преди не се държеше така а сега постоянно се държи грубо с мен чудя се дали вината не е в мен дали съм му омръзнала и по този начин иска да ме разкара незнам просто искам съвет знам че историята ми е много объркана ще се радвам ако ми отговорите и ме посъветвате по някакъв начин Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Само като прочетох заглавието и вече предположих това, което ти. Може и да не е така, просто така предположих.

2.   Щом никога не открива грешката в себе си ако е сгрешил означава, че ще се ядосваш още много с него.
Намери си друг.

4.   Момиче, в целия ти текст няма нито една точка! Само шест многоточия. Ти имаш ли представа какво е да се чете подобно нещо? !?

5.   Малката, много ясно, че момченцата и мъжете вече мислят такива неща за вас! Вие нямате тапа на дупките ви, без мама му стара. И аз ако съм и аз ще си мисля същото за теб и не защото искам, а защото вече всичко е курволък.

8.   Държи се грубо, защото ревнува. Няма приятелство между мъж и жена и това трябва да си го набиеш в главата. Постави се на негово място - ако има момичета "приятелки", които се въртят около него и ти ще ревнуваш.
Спри контактите с момчетата, обясни му, че си само негова и нещата ще се нормализират.

9.   Сякаш един ги пише тези истории тук. Всяка втора се хванала с някакъв играч, свалял и звезди месец-два, докато му омръзне да я клати и си хванал следващата шаранка. Героинята вместо да го изрита от живота си хленчи, пита как така чаровният принц се превърна в изрод долен и иска съвети как го да задържи?
На въпросите - Да, омръзнала си му, вече не му е интересно с теб и е въпрос на време да те зареже. Ако имаш малко мозък, ще извлечеш поука от историята. Ако не, ще продължиш да пускаш подобни теми всеки два-три месеца.

10.   Номер 9
Прав си, че една и съща жена пише тези истории. Има много развинтена фантазия придружена със шизофрения. Болна жена е.

11.   :))) Човека се е изчерпал. Сърди се, че е емоционално и психически издиша, като мушната гайда! Време е да си намериш такъв, който не си е стъпил на ушите и е отворен към теб!