Как да привлека вниманието на момиче?
За мен... на 24г съм, нямам грам опит с момичетата, притеснителен съм.. излизам, работя, чатя, спортувам нормалните неща за човек от моето поколение...

Но с момичетата грам не ми се получава, гледам да съм активен в фб, инстаграм, но нямам грам успех.

Пробвах с какво ли не, пиша, коментирам сторита снимки, а у нещо да завърша разговор никоя не ми пише, дори някой не сийнват

Смених кръга с приятели буквално, излизам на коренно различни места, има промяна и в мисленето и като цяло в настройката ми за живот, но промяна откъм проблема ми с комуникарането с момичето не изчезва... Притеснявам се и това е..

Писал съм и симпатични и на скромни и на кифли и на курви няма баце нищо не ми помага, каква е шибаната тайна или черна магия са ми направили :Д(шегувам се)

Имам що годе самочувствие не претенидарам за нещо над другите, но пак ннищо не се получава.

90% от опитите ми са в нета, на живо съм като скован :@ :@

направих 24, а се чувствам толкова зле от тази гледна точка, че каквото и да направя или постигна не ми носи удовлетворение

Някакъв съвет>?

Коментари

1.   Ми може да си скучен, това е голям проблем - жените обичат да им говориш. Аз преди бях скучен и не се получаваше, после имах период в който просто пътувах много на супер интересни места по света и сега имам много теми за разговор, жените ме харесват, защото умея да говоря много добре.
Ако говориш само за фитнес, коли и някакви такива банални неща не им е интересно, но ако им разказваш как си бил на сафари в Африка, после на плаж в Занзибар и завършиш с гмуркане с акули, повярвай ми, слушат в захлас.
Имай интересен начин на живот, не е нужно да пътуваш, можеш да имаш интересно хоби, да караш колело, примерно, в планината, или ски и ли нещо друго, но да си запален. Харесва им ако имаш нещо, което обичаш да правиш, моето просто е да пътувам, защото съм си сам шеф (още нещо, което им харесва - да контролираш живота си сам) и имам цялото време на света и това да ходя на интересни места, ми е нещо като хоби. Имам си списък, документация къде какво искам да видя и т.н.
Преди да бъда толкова запален по нещо, просто се изчерпваха темите много бързо. Не е някакъв супер трик, но помага, изпитано.
Ти самият би ли искал да си с жена, която е скучна, темите и да са само маникюр и сериали, примерно, много се съмнявам, та и при тях е така.
Или, може би, жените които аз харесвам са някакъв подобен типаж на мен - обичащи да пътуват, нови неща, непредсказуеми неща. Може би търсиш някакъв тип, който просто не съвпада с твоята същност.
И аз се заглеждах преди по направени, гримирани, с високи токчета и рокли жени, но след като излязох с няколко такива просто ми е скучно и сега не ме вълнуват особено.
Поздрави.

2.   Няма тайни, просто трябва да знаеш как да й разбудиш пеперудите. Виж в тубата RSDfreetour. Този пич ти променя мирогледа на 360 градуса. Казвам го защотото е единственото място което можеш да видиш практиката, което ти липсва. Квото и да ти кажем, не ги ли видиш в действие няма смисъл. Както каза един познат: "Навън има много красиви жени, но днес няма да си легна с нито една, защото ми липсва опит". Отдели време да изгледаш няколко клипа.

3.   От автора:

Попринцип не съм скучен човек, но съм много предпазлив и все едно винаги съм нащрек и мисля с 5 хода напред какво би се случило.

Не мога да кажа, че съм бил на много места или че съм излизал милион пъти, но за сметка на това всяко едно излизане си е заслужавало и винаги е било запонящо се. Интересувам се от всестранни неща от образование до политика, от спорт до здраве, от компютри, технологий до коли, от научно популярни статии, предавания до простия и винаги емоционален футбол..

Когато ми се е отдала възможност съм подържал разговор, дори понякога с часове, но някак си имам някакъв вътрешен страх, изграден може би от изминалите преживявания и събития и удари от съдбата, но всеки има такива моменти, но аз не мога да се оттърся и да продължа напред.. имам чувството, че деградирам понякога..