Прекалено предаван за да вярвам на жените.
Здравейте пише ви М на 29.
Ще се радвам модераторите да одобрят историята ми, защото мисля, че съм интелигентен мъж и се надявам да помогна на много момчета и момичета.
Когато един мъж е на 20 години си мисли, че най-важното нещо в живота му е да кара скъпа спортна кола и да го заглеждат маците да ги броика и да спи с повечето от тях.
Е уви аз минах през това, живота ми се усмихна започнах собствен бизнес стигнах до там да имам десетина служителя и да съм финансово осигурен, както и повечето неща в живота и това писва.
На 27 вече мислех по коренно различен начин, еднообразните жени с който се запознавах ме направиха АСОЦИАЛНО Перде, какво ще рече това. Не съм срещал и не мога да срещна Умна жена от, която просто да науча нещо. Всички гледат Парите ти.. Колите ти.. Имотите ти.. Няма Чиста свята жена, която да и пука как си как се чувстваш, имаш ли нужда от подкрепа или просто разходка.
Уморих се от предателства от жените в живота си, то не бяха ходения при по-богати чичковци, не бяха скубения за почивки, обувки, дрехи как може да сте такива завършени егоисти.
Ценностната система на днешните жени е тотално променена, не мога да асимилирам дали изобщо има качествена жена в пълният смисъл на думата.
Обезверих се и то аз се обезверих, които съм финансово осигурен и съм привлекателен и отговорен мъж. Представям си какво изпитват останалите мъже, който теглят кредити за да постигнат стандарта, който искат жените до тях.
Ей хора... осъзнайте се. Жени замислете се.. Има много Адски много по-важни неща от парите и от това да имаш това и онова.
Защо се превърнахте в такива меркантилни чудовища, не мога да разбера.
Не се чувствам щастлив и никога не съм се чувствал. Ето това е най-лошото нещо.
Мъже връстници по-големи и по-малки не си мислете, че когато имате пари ще имате всичко, това е много дълъг път иска се много работа много риск и много безсънни нощи.
И във всичките тези момента ще имате и жени, койтоще трябва да превъзмогнете, като емоция и чувства.

Коментари

1-50 от 70

2.   Свестни жени има, вие не знаете какво да ги правите. Бившият ми приятел ме заряза заради една кифла, която го доеше за пари, че и му изневеряваше. Но аз му бях скучна, защото му угаждах, помагах, и не му поисках и стотинка. За изневеря не съм и помислила, имало е с кого, но аз си държа на приятеля, и не се е стигало до нищо. А той ми заяви, че съм прекалено добра. И се хвана с тая, за да му прави живота весел, и защото е по-готина. Мина се време, и сега съжалява. Разбрал е за всичките и изневери, и иска пак при мен. Направил грешка, ала-бала. Но аз вече не го искам. Мъжете сами си избирате такива жени, другите са ви безкрайно скучни и глупави. Свестни жени има, но вие не ги забелязвате. Започвам да си мисля,че колкото една жена иска повече пари, повече внимание, толкова повече я цените.

3.   Такива жени си избираш. Жена съм и смея да твърдя, че голяма част от днешните жени са досадно меркантилни. Намират се и такива като мен, за които парите на мъжа и какво той притежава не са от особено значение. Та, почти на твоите години съм, изглеждам добре, атлетична, енергична, интелигентна, от доста неща разбирам, а ако не разбирам - приятно ми е мъжът до мен да ми обяснява, задавам въпроси и слушам в захлас. Работя от 17-годишна, пера маратонки, готвя, е, понякога пропускам, чистя и подреждам, пазарувам. Навън се старая да изглеждам добре. Вкъщи се правя я на шут, я на дете, я на дама. То интересът трябва да се поддържа все пак. Е, нямам лъскава кола, но пък не ми е важно и ти какава караш. Ходя на работа и харча своите пари, не чужди. Прияде ли ми се сладолед, си купувам, но купувам винаги два, така са ме учили, живееш ли с някого, винаги се купува и на него. Е, ако не обичаш слодолед, купувам бира или питам какво искаш. И много други неща, и много други неща. Да ти изясня защо написах всичко това - казваш, постигнал си нещо, може и да ме забележиш, все пак съм симпатична, обличам се добре, не съм еднообразна, повярвай. Но когато ме опознаеш повече и разбереш, че нямам кола, нямам лукс апартамент или живея с майка си, пенсионерка, везните се накланят да не си с мен, нали? Така че дори не знам защо всички мъже се оплаквате в това отношение, такива жени си избирате. Това е. Няма да изберете мен, случвало ми се е, която ще ви обича заради самите вас, която е свикнала да се оправя във всяка ситуация, която се опитва да движи напред без ничия помощ и която няма да харчи вашите пари. Спрете да се оплаквате, вие сте си виновни, че ги избирате такива. За протокола, една приятелка изрита мъжа й, за пълна глупост. След месец я заплашил, че няма да плаща сметките. И само заради пустите сметки и стандарта, който й осигурява го върна пак. Никога не е казала, че го обича или има чувства към него, той е просто финансова опора. Но и тя е жена, която цял живот е разчитала на мама и тате, просто даващия се сменя. Жив пример затова, което обясняваш. Дори на 34 години /малко по-голяма от мен е/ майка й все още й готви, представи си.
Другият път не си избирай жени, които цял живот са разчитали на някого финансово - за образованието си, за сметките, за глезотиите, може и да ти се получи.

5.   Разбирам те напълно, но ти желая късмет и още малко търпение и надежда - ти си все още доста млад.
Аз също затворих вратата за мъжете, писна ми да ме предават. Но аз съм много по-голяма, имам деца и живота ми е осмислен по различен начин. За теб има перспектива - не се отказвай. Има и нормални, умни скромни жени. Просто обърни внимание на средата. Тези жени не са по дискотеките и баровете със сигурност. Който търси - намира, просто трябва да настроиш по-добре търсачката.

6.   Пич и аз съм със собствен бизнес и доста красив мъж на 26,ПРАВ СИ МАМКА МУ, ПРАВ СИ ПУСНА МИ ОТ МЕРКАНТИЛНИ БОКЛУЦИ, не знам какво ще правим честно, отчаян съм...

7.   Ама само как всичките се имате за много красиви, много НЕ меркантилни, НЕегоисти... А реалноста каква е?! Я пак се погледнете в огледалото, че в реалноста като гледам какви се имат за красиви и свестни.... Особено мъжете. Хахахахаха Егати вица. :д

8.   Каквото си сял, това жънеш. Събирал си се с разни фльорци, правил си си кефа срещу парите си, сега жените били меркантилни чудовища ?! Умни жени има, но и те търсят умни мъже, не паралии с лъскави коли по кръчмите.

9.   Така,достатъчно ясно ти го казаха в предните коментари-свестни жени има,но вие си избирате сами .........айде да не казвам приказката
Колкото повече една жена ви се върже,търпи ви прищявките,капризите,изпълненията и простотиите,толкова повече не я цените за нищо,ми майната ви.Ревете си от избора сами :) И със здраве за да събирате сили за още рев

10.   Едно нещо съм разбрала от моя опит - хората в такива ситуации страдат или защото по такива търчат или защото позволяват така да се отнасят с тях, често и двете. Важи и за мъже и за жени. Спри да се занимаваш с кифли и като разбереш, че само заради парите те търси, у лево. Свестни жени има, мъже на място има, но трябва и ти да си на ниво, да знаеш какво търсиш и да държиш да се отнасят с теб както трябва.

11.   Пич, промени нагласите си. Смени средата си. Щом нон-стоп попадаш на боклуци, значи подсъзнателно ги търсиш. Аз съм мъж на 35 години, вече не се занимавам с жени, женен съм. Преминах през разочарования, изневери, емоционално незрели жени, егоистки, манипулаторки, прости кифли, но с времето започнах да виждам и много светни момичета, които копнеят за любов и стабилен мъж. Все още има свестни, въпреки, че наистина боклуците са много. Според се хвърляш твърде бързо в дълбоки отношения с крайно неподходящи жени. Макар на 29, все още не си придобил умения да преценяваш хората.

12.   Моята бивша ми харчеше от заплатата постоянно и като си спести достатъчно от нейната заплата на мой гръб просто ме напусна. А аз давах всичко за нея, и накрая ме напусна със спестените си 5хиляди лева.

13.   Напълно съгласна с номер 2. А до автора, може би ти се връща, защото като по-млад си смятал, че всичко е пари. Е май и днес също това гледаш...

14.   жените в България са селски меркантилки.Такова е положението!

15.   А ти като искаше спортната кола и да бройкаш? Много ли беше духовно извисен? Присмял се Козунака на Кифлата

16.   Добър ден и от мен!
Личи си, че ползваш горната си глава. Мъж на 39 съм и каза доста сходни неща и с моя живот. Имал съм над 15 "сериозни" връзки. Но в никоя от тях не чух "Аз искам това"! Хиляди пъти съм задавал въпроса, но никога не съм получавал точен отговор. Не съм ги търсил в дискотеки, кръчми или по лъскавите улици. Искала добро отношение! Искала помощ! Добре! Никога не съм повишавал тон. Колкото и скапан да съм се чувствал, никога не съм отказвал. Забърши прах, измии чинии и всички домашни задължения. Никога не съм твърдял , че това е задължение на жената домакиня! Никога не съм нареждал и заповядвал ; сготви, изчисти и т.н. Видя ли, че не е свършено се хващам като се върна смазан от работа. Отнасям се с внимание. С уважение! И в момента се обръщат и ми казват "Ти не си никакъв мъж"! За да съм мъж, трябва ли да стана и да и избия зъбите? Това, че се отнасям добре с човека с който живея се обърна срещу мен. И да. Намерих я тази жена която се отнасяше добре с мен. Намерих я, но за съжаление беше влязла в менопаузата и не можеше да има деца. С мъка седнахме и си разяснихме нещата. Умирах за свое дете! Нищо друго нямах пред очите, освен желанието за дете! И стана тя каквато стана! Имам 6 годишен син. За съжаление с отклонения. И "ИЗРОД" който ме оплете в мрежата си! Изчака да потвърди гинеколога, че е бременна и това "нещо" превъртя! Шест години аз си тровя нервите и ме е страх да си тегля куршума. Не мога да вдигна ръце от детето си! Бих си дал живота за да е добре. Но както е тръгнало, ще постъпя в психо-диспансера. Не мога да си представя живот с друга жена която най-малкото ще ме подкрепя. Постоянно наблюдавам жените и "момиченцата". Жените над 40 са забили поглед в земята, а по- малките се правят на големи и лъскави. От 5 години не съм бил с жена. Няма как и да бъда. Карам 30 годишна кола и едвам успявам да изкарам за сметки и храна. Успея ли да седна на барче за една люмоната, ги виждам какво правят. На по 19-22 години, се качили на едни токове на които едвам успяват да стоят. Мама им купила марков сутиен/ рядко имайки какво да сложат в него/ и самочувствие като на Тръмп! На какво отгоре?! Успяла е?! Има име на свестен човек?! Отгледала е дете?! Или за двата пръста препикано месо м-у краката и? Телефона и бил последен писък на модата! Е този телефон хляб купува ли и? И едвам си завличат задниците до скъпите коли от 2019 г. модел. Най-малкото аз като видя такива настръхвам от погнуса. Не всички са такива като тези които описах. Но другите стават и по изобретателни. В крайна сметка на голям процент от тях в главата им е загнездена американския начин на живот. "Аз съм принцеска- ще ме носят на ръце докато може"! Има свестни жени! Номер2 ми допадна с коментара си. Не е само тя. Има ги, но те не могат да се покажат пред хората от задължения и проблеми. Те не се мотаят по улици и галерии, а помагат на мъжа си я в къщи или на село. За това казваме, че ги няма. Блъскам, късам си червата от 08.00 до 18.00ч. Осигуровка на 4 часа. Болнични не мога да изляза. Всеки ден ми се плаща. Ако не отида на работа, ще стоим гладни. Ходил съм със спукан глезен на работа. Само и само да осигуря храна. Един път! Един път не съм чул блага дума! Точно обратното. Скандали по 3-4 часа всяка вечер. И не е както казва номер 2, купува по две. Когато нося в къщи е общо. Но когато и даде "мама" е за нея! Дори за детето което е родила няма. Изнервих се и ще спра да пиша. Дано повече младежи ти прочетат темата и да се пазят.

17.   до 15
Колата си я е купил сам, не е чакал от някоя както правите вие, и е резултата от труда му , защо да не си зарадва душата? Ако беше без нея, дали някоя бройка щеше да му обърне внимание, излиза, че вие бройкате мъжете чрез нещата които ползват - кола, жилище...Онзи ден чакам брат ми на едно кафе, където понякога се виждаме - той е едър, атлетичен, представителен мъж, с добри финансови възможности. Обожава колите и може да си позволи да кара скъпи такива. В момента, в който паркираше отсреща, чувам как едната сервитьорка казва на другата с ужасен мякащ акцент : “ Ей гу тоя пич, пак доди! Да моа да гу прикарам дъ приспим, шъ гу вържа с идно дети и шъ си живея животя“. Другата ни е виждала заедно, смушка я. Хем ми стана смешно, хем отвратително! Как да уважаваш жените след такава сценка?

18.   ОТ АВТОРА: Ей, хора има и смислени коментари, но повечето са трагични написани от жени, който по никакъв начин не могат да стигнат изобщо до нивото ми в живота. Не искам съвети от изкъртени и озлобени бачкатори или хора които не са дали една заплата в живота си. Казвам ви, че съм видял и много и малко, умен съм и преценям кога една жена ме лъже и кога казва истината. 95% от Българските не струват.
Проблем 1. Високо самочувствие всички българки се мислят за красиви и за номер едно и, че заслужават всчико
Проблем 2. Българките са глупави жени, вие не разбирате, че много малко от вас имат потенциал за развитие мислите за дрехи, обувки почивки и т.н.
Поблем 3. Когато родите дете си мислите, че всеки е длъжен да се съобразява само с вас. Вие и за това не можете да се понасяте една друга, просто сте невероятно злобни.
За това и ви казвам, ако съм излизал със 100 жени то 1 или 2 стават за нещо ... а Самочуствието ви е в изобилие, вие нямате реална самооценка за себе си, това ви е проблема колкото и да го отричате.

19.   Аз съм мъж на 28. Спокойно мога да кажа, че има не малко свестни момичета. Просто явно интересите ти са насочени към другия тип.

20.   Каква скучна тема..

21.   Я па аз да попитам съвсем сериозно.
Какви бизнеси въртите, в кои сфери? Не е заяждане, съвсем сериозно питам. И аз съм на 26 и искам да направя бизнес, жените не ме интересуват, просто влизам да чета за разнообразие. Кажете тука двамата, какви са ви бизнесите, имам нужда от идеи и споделен опит.

22.   А сети се кой ти е виновен като си падаш по меркантилни курвета.

23.   С коментара си под номер 18 авторът доказа, че е просто един женомразец. 95 % процента били кофти... Ти пък понеже си перфектния... първо виж гредата в своето око! Авторе, с тая настройка, уверявам те, не само българка, никоя жена няма да ти върже.
Една грозна и злобна и меркантилна /разбира се/ българка.

24.   Авторе, това излъчваш от себе си. Ти търсиш такава жена, за да изпъкнеш ти, за да ти създава имидж. Има страшно умни жени, но те не искат да са с теб.Имала съм съученички, които учат в чужбина , и то доста сложни специалности, разработват трудове, едната стана главен асистент. И бяха хубави момичета. Но една такава не би те забелязала, както и ти нея. Друго си е някаква фръцла по моловете или чалготеката. Има страшно умни момичета, чиито интереси не са дрехи и обувки, просто това ви влече мъжете- външния вид и да се показвате с нея. Аз поне като жена разпознавам несериозните и кифлите, вие не можете. Един мъж от 100 жени , ще се надене на баш най-лошата.Но човек сам си избира съдбата.

25.   23, освен това, е и неграмотен.

26.   Човек, по-спокойно малко. Ако можеш някак си се откъсни от средата, в която се движиш, търси на друго място. Също така при скорошно запознанство не бързай веднага да се разкриваш кой си и какъв си и с какво точно се занимаваш, за да те хареса правилната заради самия теб.

27.   Авторе ти не познаваш 5 процента от българките, а говориш за останалите 90 процента. Кротни се малко, ако обичаш.

28.   Aвторчето, бах ти великото самочувствие, бе селски! Ще рече човек, че си собственик на General Electric!? И като си толкова умен, що не можеш едно нормално момияе да си намериш, едно семейство да си създадеш, ами се въргаляш с к*рволяка? Жените му били виновни. На крива ракета космосът и пречи...Нещастник!

29.   Аз пък съм на 21г карам 23 годишна поодрана колица, работя за 800лв, живея при родителите си и не мога да им насмогна на жените, които ме търсят и ми пишат. Една не ми е поискала да й купя нещо различно от безалкохолно или най много сандвич.
А автора ако беше хванал онези 2 на сто, които ставали, нямаше да мрънка тук, защо са го отхвърлили ставащите за нещо жени, сами преценете.

31.   Номер 3 съм, и не съм озлобена бачкаторка, живея в чужбина, именно да не се превърна в такава, камо ли в "изкъртена". Как си определяш нивото? Коли? Пари? Кифли? Някой го спомена - умен мъж никога няма да се захване с такива жени, дори при липса на нормални.
Като не искаш съвети от озлобени бачкаторки, не пишеш тема тук, а се съветваш и питаш приятелчетата си. Но какво да правиш, някои не търпят критика, не могат да погледнат по-далеч от носа си и после се чудят защо ги оставят заради някой с повече пари . Удачно в случая ще е да се замислиш дали проблемът не е в теб.
Номер 23 ти го каза доста добре.

32.   Не искал коментари от бачкатори дето и една заплата не били дали.... четете ли бре хора?! А той бил дал! Момченце, ти нищо не си ДАЛ! Хората си ги заработват сами! А ти не им даваш колкото заслужават! ИМАШ пари на техен гръб! Затова не се бий по гърдите. Смешник. С такава нагласа никоя няма да ти върже. Имаш се за всичко и всеки и по-умен от всички!

33.   Аз съм свястна, но не изглеждам секси, не парадирам с външен и вид не мисля, че съм супер красива. От мен не лъха самочувствие, а на моменти дори и комплекси. Влизаш някъде и пред теб стоят две жени. Едната издокарана, изпъченс, от нея лъхат секс и високомерие. Другата е скътана в ъгъла почти незабележима, слива се с тълпата. Коя ще избереш? Аз да ти кажа ти вторите не ги забелязваш, сигурна съм че си попадал на такива, но дори не си запомнил лицата им. Ти не знам колко пъти спомена за собствен бизнес, че имаш пари Бла Бла Бла. Кой парадира с парите си?

34.   Това за бачкаторите верно ли? Ми защо пишеш тук тогава, мислиш ли, че тук влизат само Рокфелерови и Бил Гейтс? А и "бачкаторите" може да са бачкатори, но много от тях си имат половинки, семейства, успешни бракове и деца за разлика от теб. Това говори ли ти нещо или пак не вдяваш, че причината е някъде другаде? Очевидно "бачкаторите" имат нещо, което ти нямаш въпреки всичките ти там бизнеси и не знам си какво.

С това мислене още много ядове ще береш и жените ще са ти най-малкия проблем. Ти може и да имаш пари, но нямаш класа и манталитет.

35.   Не нападайте момчето. Явно е под афект. Имал е разтърсващи отношения с някоя типична средностатистическа мадама.

36.   ОТ АВТОРА: Проблема е, че жените ненавиждате мъже, които са си самодостатъчни. Тоест нямат нужда от тях, тяхната помощ или тяхното присъствие. Искам жени- Имам, не е проблема в това, обяснявам ви съвсем адекватно, че няма стойностна жена на която да се довериш. И преди да ме атакувате "бедни по душа женици" трябва да сте преживели и изживели начина по който съм постигнал нещата аз. Не парадирам с нищо просто коментираме, вие се озлобявате от всяка истина написана по ваш адрес. ДА ВИЕ ГЛЕДАТЕ С ДРУГИ ОЧИ КОГАТО ИМАШ КОЛИ И ИМОТИ. Не може да го отречете. А колкото до това дали съм тъп или неграмотен. IQ-то ми е 7 под максимума, а някои от вас не могат да разделят на две магатрета сламата по-равно.. Идеята на темата беше съвсем различна много малко мъже успяха да вникнат в нея. А колкото до озлобените женици с косми по ръцете вас винаги ще ви има..

37.   Така е, 35. Разбираемо е всеки иска да си има половинка и явно е афектирано момчето. Нормално е. Само че кому бяха нужни чак обиди като "бачкатори" и тем подобни? Нима ние сме виновни с нещо? Човешко е да имаш желания, мечти, нормално е и да не си щастлив, когато не можеш да ги постигнеш, но това не означава, че трябва да се озлобяваш към хората и света като цяло, а да анализираш нещата и да се опиташ да промениш поне частта, която зависи от теб.

И въпреки всичко пожелавам му на момчето да се осъзнае час по-скоро и да намери желаната половинка. Но на този етап има още много хляб да яде, докато достигне този момент. Просто с тази злоба няма да стане. Разбирам го и му съчувствам, аз самия съм минал по този път, но не го оправдавам, защото не това е начина. Но в крайна сметка нека всеки си мине по пътя. Все още не е готов за съвети дори, камо ли за някакво самоосъзнаване. Той дори не осъзнава грешките си и всички са му криви, но паживьом и увидем.

38.   Авторе, една връзка е от двама души. Двама! Няма как само единият да е виновен и лошият, а другият все неоправдан и жертвата. Връзката се гради от двама, така че и ти имаш вина за разпадането, също толкова, колкото и другия. Нали тази жена не е сама във връзката? Хората все винят другия, но не гледат те какво се объркали.

39.   "жени, който по никакъв начин не могат да стигнат изобщо до нивото ми в живота. Не искам съвети от изкъртени и озлобени бачкатори"

40.   Не 7, а 7 пъти.

41.   Авторе, с малки букви. Не, не си интелигентен, личи по начина ти на писане, изразяване, концепцията ти за живота. Някои се опитаха да ти дадат адекватен съвет, а ти не спря и в трите си коментара да ги обиждаш. Дори не можеш да вникнеш в това, което написаха. Ти не четеш ли? Ако 10 човека кажат, че си dick, значи си dick. А ти дори не се замисляш.
Не спираш да обясняваш какво е ниво ти, къде се намираш, какво е IQ-то ти, през какво си минал, дори не се замисляш, че тези които отговарят са минали през много повече, че може и материално да са по-добре от теб, че са дори по-интелигентни от теб.
Да, разбрахме, че обясняваш колко материалистично насочени са жените в днешно време, хората ти обясниха къде да търсиш, и че се намират свестни жени, а ти искаш да са напълно съгласни с теб, да подкрепят твоето мнение, защото така ти харесва и ти отговаря. Колко жалко, да си на 30 и още да не осъзнаваш, че хората са различни, имат различно мнение, и ако мненията ви несъвпадат, най-малкото приемаш чуждото мнение без да налагаш своето или ако си едно ниво над, се замисляш и се опитваш да откриеш има ли наистина резон, в това което ти се обяснява отсреща или не. Наистина жалко.
Когато изградиш връзка, която минава 11 години, и си заедно с половинката си не защото имаш брак, не защото тя харчи твоите пари и й е изгодно, или сте заедно само заради децата, или просто защото имате общ бизнес. Когато изградиш 11-годишна връзка, и след 11 години веднага след работа искаш да се прибереш вкъщи, защото ти е уютно и спокойно, а не да се запиляваш, защото не ти се прибира. Когато изградиш дълга връзка, в която не изневеряваш на жена ти и тя на теб също. Когато след 11 години все още не намираш жена ти за досадна и запусната. Когато след 11 години жена ти всеки ден те кара да се смееш, както и ти нея, едва тогава ми говори за нива и кой къде е. Че за да задържиш някоя не са нужни само пари, а и качества. Когато постигнеш това в дългосрочен план, тогава ми говори за нива и кой къде е, сега си на ниво не кота нула, а под кота нула.

42.   Авторе, свестни жени има, ти явно нямаш очи за тях. Много мъже сте така, просто имате един патологичен фетиш към жени - кифли и да не казвам какви още. Но я има и другата страна - такива като теб са таргет на такива като кифлите. Не е лесно...

Black Sabbath

43.   Номер 38, добър коментар, само че не забравяй да го напишеш и когато тук четем оплакванията на някоя "неоценена принцеса", която злобно ни обяснява колко лоши били мъжете и как за нищо не ставали...

44.   29 годишен използва думата АДСКИ!?
Очакваш НЯКОЙ ДРУГ да те направи щастлив!??

45.   Хахахаха, голямото ай кю, ама "сламата ПО-РАВНО"!! А най-равно!?? Хахахаха!

46.   Че какво пък ти е толкова "нивото в живота", до което не можем да стигнем? Имаш фирмица с десетина служители. Поздравления за което, но това е ниската част на средната класа. Караш и кола. Браво! Като че ли някой се придвижва с каруца! За коефициента ти на интелигентност сериозно се съмнявам, но хайде, допускам, че си от хората със силно развито аналитично мислене, а тестовете за интелигентност са насочени именно към него. Но има и нещо друго, което е много важно, а ти куца: емоционалната зрялост. Изобщо не са ти виновни жените! Тези алчни за лесен живот хлапачки, от които се оплакваш, общо взето не са в полезрението на нито един наистина умен и успял мъж, защото той просто не ходи на места, където може да ги срещне. Не мога да си представя човек, чиято глава е нон стоп заета с неотложни задачи, мисли за заплати, данъци, инвестиции или пък - наука, ако с това се занимава, да се помъкне посред нощ по дискотеки и да се закача с пубертетките. Не че не си почива, но просто развлеченията му са други. Ха на бас, че кифлите не ходят на театър, изложба и опера и също така - ха на бас, че ти там също не си стъпвал в живота си!
Издаде се и за още нещо: ти презираш работниците, наричайки ги "изкъртени бачкатори", т. е. явно не цениш и собствените си служители, които също се изкъртват от работа, за да върви бизнесът ти. Как тогава да повярвам, че си способен да цениш жената до себе си, още повече, че наричаш непознати дами "озлобени женици с косми по ръцете"? Ами да, такива като теб действително е редно да си плащат за лукса някоя девойка да се позавърти около тях. След като не предлагаш най-малкото добро възпитание, уважение и обноски, напълно справедливо е да компенсираш тези дефицити чрез портфейла си. Не разбирам от какво се оплакваш...

47.   Има една приказка: "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупачето" или казано на по-съвременен език - подобни се привличат с подобни. Та помисли си, след като се събираш с все същите еднообразни жени, самият ти какво представляваш? Искаш някой(я) да се интересува какво ти е на тебе, а ти самият интересуваш ли се какво му е на някого?
Танто за кукуригу, мой човек. В живота несъответствия няма, или ако има, то те не са за дълго...
Търсиш качествена жена, а ти самият какъв си и какво предлагаш? Мислиш си, че парите и колите ти те правят качествен човек ли? Или пък желанията ти да те заглеждат мадамите, а ти да ги бройкаш и е..еш след това няма да има цена (не в пари...) която ще трябва да плащаш ли?
Пито-платено. Ако искаш да промениш нещо в живота си - започни от себе си.

48.   6, вместо да се пенявиш като пубер, по-добре прочети коментари 1 и 2.
Късмет ви желая, момчета (ти и автора) - дано ви дойде акъла в главите някой ден, преди нормалните жени да са хлопнали окончателно кепенците за вас...

49.   14, ми тогава потърси извън България, но май не ти стиска, че като видят какъв селски тарикат си, дори не биха разговаряли с тебе, камо ли нещо повече... Щото те там пари си имат и с това изобщо не можеш да ги впечатлиш...

50.   Авторе, бях на твоя страна до “бачкаторите“. Сега споделям мнението на 46. Проблемите ти с жените я се решат, я не, но на хората, които работят дължиш уважение... Казва ти го човек с 780 души персонал. Някои от тях така ме вбесяват, че ми идва да ги наритам на мига, но никога не бих си позволил да говоря пребережително за тях. Дори и когато освобождавам някого, му казвам в очите за какво си тръгва, и му говоря с уважение.

51.   Аз не разбирам защо се впрягате, като темата е фейк от всякъде. Или просто някой избива комплекси.
Истински жени има, ама бягаме от такива измислици като автора. Той е в категотията на опосаните от него дами.

52.   ОТ АВТОРА: Това за бачкаторите се попиляхте, нямал съм в предвид, това което изтъквате вие, смятате контекста на разговора. Ако искате да знаете моите служители са много добре платени и никога никои не е напуснал работа, защото атмосферата, заплащането и отношението ми към тях е на необходимото ниво. Колкото до личните ви нападки и аз мога да пиша и да се изразявам интелигентно много от вас написаха, че си личи по маниера ми на писане, че съм глупав. Е не е така.
Ако си мислите, че ходя по дискотеки и събирам златотърсачки е ще ви разочаровам, нямам време за това. Мисля че имам осъзната и реална самооценка и пошлите коментари на озлобени женици не могат да ми повлиаят по никакъв начин, просто сме на различно ниво разберете го.
Самото създаване на темата беше коренно различно от посоката в която вие отидохте.
Да има и стойностни жени не съм го отричал никога, просто ви казвам как стоят нещата 1 към 1. Винаги в живота си гледам и анализирам първо себе си и тогава човека срещу мен. Жени разберете, от много малко от вас може да се научи нещо наистина смислено и адекватно, ТА ВИЕ СТЕ ОЗЛОБЕНИ ЕДНА ОТ ДРУГА, какво очаквате от мъжа до вас.
Богат човек, просто няма.Преценям ви за 10 минути и просто ви изхвърлям като опаковка от вафла.. Престанете с убидите и мислете трезво. Не като ощипани госпожици.
От 30 Коментара 10 са Адеквати и аз съм взел поуки и каквото ми е необходимо. И нямам нереално самочувствие успели хора много. Сега се замислете , защо са малко хората като мен,колко хора познавате които започват от нулата и стигат до ниво X !?,Защо това не сте вие !? Търсете вината в себе си. Аз се възхищавам и попивам от по-умни и по успели от мен. Не ги плюя не ги рогая. Винаги има какво да научиш от човека срещу теб. Започнеш ли да нападаш, значи си дребна душица, такава каквато никога няма да бъда.

53.   Разбрахме, бе - колко си умен, интелигентен, успял и прочее. Кажи сега, как си взе матурата по български.

1-50 от 70