Как флиртувате с мъжете?
Здравейте, мадами! Въпросът ми е отправен главно към жените и то по-скоро към младите момичета. Така, той е на 22, аз съм на 20. Често го срещам в града, страшно готин е, секси, висок, строен, с черна коса и очи, бяло лице, плътни устни. Но не само външния вид ми харесва( каквото и да говорим, той ни прави първо впечатление). Просто поведението, което съм наблюдавала ми направи добро впечатление. Мисля, че и аз минавам за хубава, висока съм 1. 72, имам равномерно телосложение, крайниците ми са по-издължени, тежа около 62 кг. Имам тъмнокестенява коса, черни очи, хората са ми казвали, че съм симпатична, имала съм хубава усмивка. Но не знам, дали си пада по такъв тип момичета, нямам идея. Не ме е заглеждал особено, просто се разминаваме. Естествено, спазвам и лична хигиена- душове и т. н. пръскам се с парфюми, понякога ходя на фризьор. Винаги ходя с дънки и тениска, понякога рокля и кецове. Не знам, вече какво да правя. Знам, в кой бар седи, дълго време съм го наблюдавала. И не там не пие, отива с приятели да си говорят на плажа. Аз съм малко срамежлива и така. Смятам да направя тази крачка и да отида първа, да си поръчам нещо там и да го заговоря. Просто не знам. Вие, как флиртувате? Как привличате вниманието? Имах и един бивш, заради когото изпаднах в дълбока депресия, но той по-скоро ме използваше, не ме харесваше и обичаше истински. Благодаря!

Коментари

1.   Флиртувам с очите си и тялото си- и като кажа тяло изобщо нямам в предвид, че съм разголена или че се търкам, дори обратното.Чрез body language и очен контакт му показвам, че терена е свободен

2.   Извинявай, но той със сигурност те е мернал, когато се разминавате и ако беше му направила поне малко впечатление, щеше да те заговори(така действаме мъжете-поне уверените) и тези 62кг. не мислиш ли че са ти малко множко за височината....наблегни на това(не те хейтвам, а се опитвам да те насоча, къде да поработиш) !

3.   Кън номер 2 - как ще са й много за височината, точно идеалните килца са си.

седни там на тоя бар и по някое време го помоли за някаква услуга - примерно да ти инсталира приложение на телефона. Или кажи, че ти е паднала батерията, а се нуждаеш да ползваш нета, за да провериш къде се намира някаква улица...

4.   номер 2.. 62 кг за 1. 72 били много.. ти чуваш ли се бе?

5.   Недей да ходиш при него. Не го заговаряй. Това ще е грешка. Дори и да те харесва , това е отблъскващо и веднага ще си промени отношението

Опитай се да се сближиш до неговата компания. Кажи на негов приятел, че много го харесваш . Ако приятеля му е идиот , значи и той няма да е по различен.
Другото е да флиртуваш с поглед и тяло (но. 1) , но не знам дали ще ти се отдаде. След като питаш тук как , значи все още не можеш да се справяш. Пробвай обаче .