Ще можем ли да преглътнем изневярата
Женени сме от 34г имаме дъщеря на 30г. и двамата се обичаме не сме влизали в сериозни конфликти.Празнуваме и се веселим но нещо се обърка.През 2000г.бях в командировка за шест месеца през почивните дни се връщах в къщи. Там се запознах с жена и имах интимни отношения с нея. Работата ми е такава че имам много контакти с различни хора.След това около 2006г.имах интимни отношения с друга жена но прекратих защото разбрах че това не е за мене. Съпругата ми работи в завод и след работа се прибира с такси заедно с колегите. Разбрах че има интимни отношения с шофьора на таксито.Премълчах го защото и аз не бях цвете за мирисане.Преди година бях почерпен и малко афектиран признах на съпругата си за изневярата си по време на командировката и казах че знам за нейната изневяра.Тя отричаше но по лицето и личеше че не е искрена. Така мина почти цяла година сякаш нищо не се е случило. Отидох ме на почивка и там докато си лежахме на плажа незнайно как си разкрих ме картите.Тя ми разказа че от 2008 до 2016г е имала интимни отношения с четири мъже от които , двама които ги познавам с тях контактувам поне един път месечно.От началото го приех без да реагирам но от после ми стана гадно защото единия и е братовчед доведен макар че нямат кръвна връзка.Малко се поскарахме в яда си я нарекох долна курва и че не мога да разбера с какъв акъл го е направила с тези двамата като
знае че ги виждам постоянно.Отговора и беше че виждала какви ги върша и решила да ми натрие носа.Два три дена хвърчаха искри помеждуни
лежахме и ставахме заедно храним се заедно даже и правихме секс.Снощи като си легнахме си поприказвахме и решихме каквото било ,било отхвърляме всичко назад и вървим напред нали се обичаме и не можем един без друг.Пишете ми как виждате нашата връзка за напред. Ще прочета всички коментари даже и да са подигравателна и обидни. Благодаря ви за търпението защото стана малко дълго.

Коментари

1.   Никак човек, никак. Просто прекрати и това. Изневерява ли са ми, даже имам син от друг. И аз съм изневерявал и въпреки всичко не одобрявам изневярата. Една е думата - раздяла.

2.   Здравейте, 34 години брак не са шега работа, поздравления за което. И двамата сте си изневерявали за определен период от време с различни партньори, ненужно е да си мерите кой колко пъти и с кого.. Допускали сте грешки като по млади, взели сте си глътката въздух от битовизмите, но въпреки всичко сте си останали семейство. Може би е трябвало да бъдете по откровенни още тогава и всеки да си каже какво му липсва в отношенията с другия.
Не го мислете повече, наслаждавайте се на старините си, пътувайте и се забавлявайте заедно. Сигурна съм, че ще се преоткриете отново.

3.   Авторе, случват се такива неща в живота. Аз няма да те съдя, но ще изкажа искреното си мнение. Изневерите и то неколкократните, са признак, че в отношенията със съпругата ти няма близост /духовна/ и доверие. Оттам нито ти, нито тя, нямате проблем да спите с други хора. Когато партньорът ти е близък, чувстваш го, споделяте си, макар и не всичко да е идеално, тогава до физически контакт с друг човек не се стига, колкото и да се отчуждавате. Явно при вас първичните реакции надделяват, затова така се получава. У съпругата ти има обида от изневерите ти, затова и тя така е реагирала. Имаш 2 пътя - опитваш се да върнеш близостта /духовната/ между вас, което изключва всякакъв секс с други жени, ако ще и жена ти да не ти дава секс, или продължавате в този дух докато остареете. Хората не осъзнават, че най-хубавото нещо в едни отношения е чувството, че някой ти е близък, че си имаш някой, който те обича, че вашите отношения са нещо сакрално. Стига с този секс с други хора, обърнете поглед един към друг и с времето и секса между вас ще се превърне в нещо повече от това, което е с другите жени. В старостта тези изневери ще ви тежат. Оправете си отношенията докато е време. Аз не съдя никого, но изневярата внася много голяма разруха в семейството. Не наранявайте детето си, макар, че е на 30г. Стегнете се и погледнете отвъд физическия контакт. Утре съпругата ти ще е тази, която ще брои дали си взел сутринта хапчето, дали имаш кръвно, ще ходи с теб по доктори, или ти с нея. Бъдете си опора един на друг. Ако ти спреш с изневерите, и тя ще спре. Жените сме така устроени. Каквото било, било. Но оставете другите хора извън Вашето семейство. Дано си ме разбрал правилно. Не искам да те обидя, а да ти дам друг поглед над нещата. В крайна сметка, нещата вече са се случили, има начин да ги оправите. Не се отказвайте! Успех!

4.   Накрая да не стане като Айшето на смъртния одър - само веднъж, ама с целия стадион... Съвет не мога да дам. Направи така, както ти искаш и както би се чувствал най-добре. За доверие между вас обаче не може да се говори. За бъдещи изневери - все по-трудно, заради възрастта. Ако се резделите, най-вероятно ще останете сами завинаги. В смисъл, най-реалистично е.

5.   Е затуй, ако някой има желание и ще го прави... не трябва да се разгласява това.

Щото реално нищо не променя в отношенията ви.
Променя тогава, когато започне егото да играе. А именно някой е барал твойто.

То вие на тея години, няма какво да го играете на обидени.
Живейте си живота, веселете се и туй толкоз.

Моралът и ценностите са важни само когато се спазват, ако ли не... никакво значение няма.
Почнете да се чукате с други двойки направо, то се е видяло, че си ви е от вътре.

Братан.

6.   Ти нормален ли си? 34 години брак, на колко сте години? Гоните може би 60? Я се стегнете! Забравете миналото и преоткрийте връзката си! Раздялата няма да ви помогне. Ще видите, че не можете един без друг.
Успех

7.   Хвани някоя млада любовница и си гледай кефа.
Тия любовници заедно с жена ти, направо се подиграли с тебе.
Това не може да се прости, тя те е правела балама в продължение на дълго време , , 8 години, , .
Ти сигурно влизаш странично през входната врата , защото ти пречат разклоненията на рогата, които е закачила жена ти.
Тя направо те е превърнала в едър рогат добитък.
Изобщо не те е обичала, щом те обвинява теб за собствените си изневери.
То да е един път да се прости.
Живота си е твой, сам трябва да прецениш с какъв човек да бъдеш,
Но виждам че си наранен и не си очаквал, такова предателство и унижение
от човека, на който най-много си държал през целия си досегашен живот.
Трябва да се реваншираш, това е моето мнение на нейните изневери, умножаваш на квадрат това е отговорът на решението!!!

8.   Изневярата не е повод за раздяла а за преосмисляне на връзката. И това, че си я нарекъл.....Не ти прави чест, защото историята ви е огледална. Във времето някъде нещо се е
скъсало и сте го "съшили" и продължили благодарни на изтеверите ви. Съветвам ви да поговорете със специалист, повярвайте ми ще видите животът и проблемните си през други очи. Психологът е точто за това. Стига да намерите читав.

9.   Ще си носите белезите в душите докато сте живи и ще ви болят при спомените. Това ви е наказанието за предателството. Простили сте си на думи, формално, но не и от сърце. Ако се обичахте истински и не можете един без друг, както пишеш, нямаше да се плющите с други. Особено пък жената- цели 8 години се въргаляла с някакви си там, за да си отмъстяла...не, че и се искало, де, ама в името на справедливостта. Лъжете самите себе си, просто сте жалки и двамата.

10.   Ей, като поченете да правите драми от тия изневери. И като се разделите, какво ще спечелите? Ако сте си направили правилните изводи от тия изневери, не виждам голяма драма, даже напротив. Лошото е, когато продължавате да сте неосъзнати.

11.   И двама та сте квит. Наживяли сте се хубаво. Няма какво да си прощавате. Просто си гледайте живота напред и не го мислете. Пък ако отново ти падне нещо свежо, не пропускай, че не се знае до кога ще можеш.

Това, че си спал с други, не означава че не държиж на жена си. А ако можеш да приемеш нейните прегрешения, това означава че я обичаш истински и и даваш свободата да бъде щастлива.

12.   Аз не я преглътнах. И докато съм жива няма да я преглътна. Не, не ме обвинявайте, никога не съм смятала мъжът си за моя собственост. Просто го обичах.... много. Самонавивах се, че трябва да си върна-не можах. А вие авторе, и двамата сте една стока. Натискайте си парцалите, кой на кого повече върнал, има ли значение.... отвращавате ме.

13.   Кото пресмятам си около 55-60г. от тук нататък накъде няма смисъл да се разделяте да сте го направили навремето. Че женати е ку... ва правилно си я нарекъл то да си го върнеш един път два пъти то четирима туй вече си е сърбеж. Жените са артистки пред тебе вършат едно зад гърба ти друго. Щом ги е подкарала няма да спре. Ти също си виновен наранил си я и си и подал огъня и щафетата. Сега ти остава само да гледаш ако си спрял да вдигаш самолета.

14.   Преглъщаш но горчилката в устата си остава стои тя в устната ти кухина защото си с големите рога.Женати чужди патки клати натрива ти носа защото твойте мераци навремето били са в небеса.Тя обидена дали......о не щастлива начесала си е добре тя свойта слива. О земни твари вас господ ще оправи .

15.   Какво значи да преглътнеш? Или приемаш случилото се и решаваш, че въпреки това има смисъл, или приключваш....
Важна е хармонията. Ако ще се тормозите, то по-добре сами..

16.   Как ги виждаме нещата ли - ами, търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. Мисля, че сте квит и нито тя, нито ти предвид ситуацията сте в позиция да се чувствате излъгани или измамени. И двамата сте направили много компромиси във връзката си, за да си запазите семейството и да си отгледате детето, постигнали сте някакво ниво на равновесие и спокойно съжителство. Знаете си и хубавите и лошите страни, грижите се един за друг. Да се остарява сам не е приятно. Не е работа да няма с кого на една почивка или екскурзия да отидеш. Не е приятно да няма с кого да излезеш на ресторант или кафе, да готвиш за един и да си се храниш сам, също не е забавно. Хубаво е, че сте изговорили всичко и нямате вече тайни. Най-добре да продължите да бъдете опора един за друг и да си изживеете спокойно и с достойнство старините.