Какво отблъсква мъжете?
Здравейте, имам въпрос към господата: споделете какво би ви отблъснало изведнъж в една жена, която ви е харесвала първоначално?

Коментари

1.   Ами какво да е, освен че е станал ясен характера и...

2.   Да резбера, че е женена с дете. Случвало се е и рязко симпатиите в кофата.

3.   1млн неща са, но
1. Най вече липсата на самочувствие и прекаленото такова. Това ще провокира непрестанното търсене на внимание на другите върху нея и връзката ще се изхаби много бързо.

2. Жизнен опит. Ако няма такъв и не може да справя сама , значи е глезена . Ако е глезена , значи ще проявява и капризи . Ще хленчи и мрънка. Ако е комбинация с точка 1. ...пази Боже

4.   Да говори на брат, братле...

5.   Безсмислена тема, защото всеки човек си е различен.
Много хора ги отблъсква безсмисленото.

6.   Ако е курва.

7.   Дребнавостта и налагането.

8.   Не искам да се правя на някакъв интелектуалец, но простите жени някак ме отблъскват. Жени, които нямат никаква обща култура и се интересуват само от разни дребни неща като клюки, харесвания в социалните мрежи и тн.
Не може като чуеш "Големият брат" първата ти асоциация да е за Биг Брадър, а не за Джордж Оруел и "1984".

9.   Ако е курва.

10.   Да се мазни на шефа, а другите да не ги има даже и за хора !!!!!

11.   Ако е злобна и ревнива. Не обичам да ме ревнуват, това ме задушава.

12.   Жените се занимават с много дребнавости.
Прекалено драматизират неща, лесни за решаване.
Когато една жена ми поставя постоянно вниманието върху
незначителни неща, ми писва много скоро.
Приятелките на жената са често истинска чума, защото те практически винаги умират от скука, пъхат се в личния живот и се радват да си споделят експерименти, изневери и винаги мотивират да си скапеш връзката.
Една жена без никакви интереси мен не ме привлича.
Трябва да се интересуваш от явленията в света и да взимаш отношение, това ни прави различни от животните - да се стремиш да се развиваш.
Ако искаш само да угодиш на един мъж, ти си една сред други жени, които правят същото, и така отглеждаш паразит., глезен от жени, често с бабешки манталитет.
Ти трябва да не напускаш себе си, да живееш със свои принципи и да държиш на тях. Ако ти нямаш твоето - нямаш увереност в себе си и никой не остава тогава.

13.   Нещата които ме отблъскват в една жена са обобщени в четири основни категории и една допълнителна:

1. Липса на стандарти на женственост, в т. ч милосърдие, добронамереност и загриженост (майчински инстинкт)

2. Липса на (а) дисциплина и (в) самоконтрол:
(а) - непостоянство, нерешителност, неувереност;
(в) - емоционална нестабилност, лабилна психика;

3. Изразени крайности в облеклото и (а) поведението:
(а) - арогантност, надменност, високомерие, егоцентризъм, нахалство, ниска култура;

4. Неправилно разпределение на отношението към хората, в т. ч. вмешателства по въпроси и дела, с които нямат пряка връзка; налагане на собственото си мнение, убеждавайки останалите в правотата си; използване на хората според възможностите им;

5. Други:

* Липса на хигиена;
* Неподдържана визия;
* Наднормено тегло;
* Интригантство;
* Нахалство;
* Меркантилност;

14.   Две неща ме дразнят ужасно много - жената да не млъква, водейки монолози и да издребнява при всеки мой крив косъм...

15.   Откъде да започна? Обикновено ме отблъсква ситуацията ако тя се представя за по-сексуална и освободена на пръв поглед, което съчетано с добра визия ме привлича а после започне да се дърпа и да поставя прегради. Ако е такава ситуацията охладнявам и си казвам: "Аха, значи играеш игрички и се опитваш да ме манипулираш? Приключвам историята". Друго нещо е ако установя, че е контролираща, опитва се да се налага по-един или друг начин. Аз нямам интерес към такива жени и не ме привличат. Друго нещо - ако е пресметлива, тоест тя не харесва мен или ме харесва, но това не и е достатъчно и търси още. Друго е - ако още в началото направя някакъв жест за сближаване, дори и най-малкия а тя откаже, двоуми се или е резервирана, тогава нещата приключват. Аз не мога да изпитвам положителни чувства към жена, която е готова да отхвърли мой жест, поставя бариера и ми няма доверие.

16.   Има една тема в другия раздел - http://spodeli.net/1/story-142446.html. Поведението на авторката и другите пригласящи е възможно най-отблъскващото. Налагане, контрол, драми за абсолютно маловажни неща. Това са нещата, които биха отблъснали всеки на някакъв по-напреднал етап от връзката. Ако е в началото, един крив характер би бил напълно достатъчен да свърши тази работа.

18.   Да се чуди как да ми се хареса (като теб), вместо да е себе си. И след 1 месец да се окаже съвсем друг човек. Обикновено супер обсебващ и ревнив човек. Предполагам, че и другите теми, за мъжете, дето не дават обяснения при раздяла са твои. Просто човека те е помислил за обсебващ психопат и е избягал с 300

19.   Ако прави драми, от нищо- нещо..