Омъжена за лесбийка
Здравейте, историята ми е абсолютно реална и искам да чуя мнение от различни хора. Мъж съм на 32г. Женен съм от 6 г и сме родители от 4. Обичам страшно много жена си и държа на семейството ни. Проблемите ни започнаха малко преди да забременее. Жена ми е на 27 красива, слаба и нежна, винаги съм е желаел и секса беше хубав. В един момент нещо се обърка аз загубих интерес към нея като жена. Всеки път когато го правихме, беше набързо, колкото да отбием номера. По принцип съм много разкрепостен и винаги съм харесвал бурния секс, без задръжки и винаги съм готов да експериментирам, но секса ни се превърна в една рутина. След известно време ни се роди един прекрасен син, всичко си беше по стару му, но жена ми изпадна в страшна след родилна депресия. Бях търпелив към нея. В същото време, ни се наложи да затворя един новооткрит магазин от който загубихме доста пари от семейния бюджет. Всичко това изостри още повече нещата между нас. Тя стана страшно напрегната и избухлива. Постоянно недоволна от нещо, викаше, крещеше, хвърляше, скандалите ни се превърнаха в ежедневие, някой от тях които бяха брутални. Все повече се отдалечаваме един от друг, избягвах секса с нея, защото в един момент ми беше трудно да го задържа твърд. Макар, че е обичах и си е исках просто не се получаваше. Случвало се е да не правим секс по 2 месеца. През това време се оправяхме сами с маструбиране. Казвам го за себе си, а за нея, което ми се стори странно е, че съм засичал на семейния компютър забравени прозорци с лесбо порно, което на пръв поглед си мислех, че е нормално. Измина доста време секс имаше но рядко, на мен ми беше трудно да го задържа в ерекция. Това го запазих за себе си, без да го споделя с нея. През това време всичко друго си ни беше наред. Правихме всичко което правят нормалните семейства. Отношението ни се подобри, с изключение на близоста, която както казах бе рядкост. Тя започна работа и от тогава живота ми се преобърна на 360 градуса... Така да започнем с човека, който се намеси в нашето семейство, ще го наречем Петя.
Петя е колежка на жена ми, Тя е 38 години, семейна с дете. Добре изглеждаща жена, на пръв поглед малко мъжкарана според мен. Тяхното приятелство изглеждаше нормално, ходеха заедно на работа с едната кола, постепенно започваха да прекарват все повече време заедно. Излизаха след работа на разходка с децата, на кафе и т. н. Всичко беше в границите на нормалното, докато не започнаха да си пишат и по фейсбук. Не им стигаше времето прекарано заедно на работа, след работа а и денонощно чатове. В мен се появиха съмнения и ми стана интересно за какво толкова могат да пишат толкова често. Женските теми на разговор са обширни до колкото знам, но това което направих не ми прави чест. Сетих се за един стар таблет който не бяхме ползвали от доста време, тя не се беше отписала от браузъра и така.... бях пряк свидетел на тяхните разговори. Първоначално бяха само тънки намеци и шеги, докато една вечер разговора започна така :Ще ви го предам дословно за да придобиете ясна представа като 1 е Петя 2 е жена ми
1:няма ли да си Лягаш вече?
2:Не още а ти?
1:Не нещо ме човърка отвътре, пие ми се, ходи ми се някъде, правят ми се Глупости, отвреме на време ме хващат лудите
2:знам и аз съм така, взимай ме С теб
1:имали някой до теб Или мога да ти напиша каквото искам
2:не няма
1:кака ти Преди беше много непослушна и това време много ми липсва в буквалния смисъл...
2:знам защото и аз бях такава, не усещаш ли че и аз съм по различна
1:утре ще говорим лице в лице
2:а не кажи каквото имаш да казваш
1:обичам те
2:И аз теб
1:липсваш ми
2:И ти на мен. друго?
1:по цял ден съм с теб и вечер не ми излизаш от главата. това ли искаш да чуеш? не мога да си събера мислите. това ли искаше да чуеш?
2:еми да това исках да чуя...
В такъв случай ти какво искаш да чуеш от мен? обичам те не мога да работя, Не мога да спя, Не мога да мисля....
1:да точно това исках да чуя. И какво смяташ да правим?
2:е как какво според теб връщане на зад има ли?
След това ще ви го спестя, но разговора продължи на тема, коя какви гащички носила, колко била мокра и т. н
Аз през цялото време бях в другата стая. Как постъпих ли? Еми опитах се да поговоря с нея, казах и че това тяхно "приятелство" няма да доведе до нищо хубаво, че този тип отношения са много опасни. Тя не искаше и да чуе каза, че всичко това е измислица в болния ми мозък и, че съм пълен психопат. Отричаше всичко, пренебрегваше мен и детето ни за да може да прекара време с Петя. Просто беше влюбена. Промени си изцяло и отношението и външния вид. Беше тъжна когато не се виждаше с Петя. Предстоеше им пътуване по работа на работен уикенд в родопите, който те щяха да прекарат заедно в една хотелска стая. Не можех да направя нищо освен да потърся помощ от майка и, с която бях в прекрасни отношения и е имах за втора майка. Срещнахме се поговориме, обясних и всичко, първоначално не искаше да повярва, но след като и показах хронологията беше шокирана. Това не е моята дъщеря, не може да бъде. Явно бе, че петя е вряла и кипяла в такъв вит отношения, и е провокирала жена ми по някакъв начин. Това което направихме, първо си поговориха като майка и дъщеря, жена ми навярно осъзна какво прави и се разкайваше за случилото се, молеше ни за прошка, ще прекрати всякакъв вид взаимоотношения с Петя, дори ще напусне работа. Повярвах и казах и, Че няма нужда да напуска работа, достатъчно е наистина да се осъзнае, и да реши какъв живот иска да живее от тук нататък. Мина само седмица, веднъж загубил доверие съмнението в мен остана. Всичко между нас взе да се подобрява, но един ден телефона и попадна в мойте ръце, и какво да видя, направила нов е мейл адрес през който се писаха емейли с Петя, буквално в всяка минута когато аз сън с гръб към нея. Тематиката бе същата, дори вече бяха консумирали връзката си, според това което прочетох. Тя ме убеждаваше, че дори не разговаря с нея, беше се превърнала в паталогична лъжкиня. Последва отново разговор между нас двамата, казах и че знам за емейлите от абв, получих отново разкаяние и обещания, това е краят. Повярвах, обичам е страшно много, реших да И покажа, Че ние с детето сме нейното семейство. Държах се с нея като с кралица, правех и постоянни изненади, не че преди не се държах добре с нея единствения проблем ни бе секса. Но уви, не ме питайте как но разбрах, от абв се прехвърлиха в мейл. бг. Бях излъган и разочарован за пореден път. Вече не искаше и да чуе за напускане от работа, казваше на нейните родители, че аз съм обсебен от това, че е тормозя и постоянно си измислям причини и историй, с Петя са просто добри приятелки и това е.
До тук бяха добрите отношения с майка и. От този ден до ден днешен аз съм никой за нейното семейство не искат да ме видят, да ме чуят, блокираха ме дори от фейсбук. Жена ми излъга всички хора който е обичат и държат на нея. Въпреки всичко аз исках да направя всичко което зависи от мен за да може детето ни да не расте в семейство на разведени родители. Записах час за семейна терапия при психотерапевт. Изненадващо се съгласи. След няколко посещения очите ми отново бяха замазани. Всичко между тях стана доста по прикрито, в последствие разбрах, че има втора сим карта и нищо не е спирало. Нямаше на къде повече, пуснах дело за развод, като тайно се надявах, че когато осъзнае на къде отиват нещата ще спре. Тя го прие с ужасен гняв, събра багажа си и отиде при майка си. И така в продължение на няколко месеца през който чакахме дата за дело. Чувахме се почти всеки ден заради детето, но не позволяваше да го виждам, виждах до веднъж седмично за по няколко минути. През това време аз се превърнах в развалина, зарязах си бизнеса, нищо не ме интересуваше, не можех да се прибера в къщи, защото навсякъде виждах техните вещи, отдадох се на пороци пиех денонощно, опитах да се срещам с други жени, но нищо друго освен жена ми и детенцето ми нямаше работа в главата ми. През цялото това време те продължаваха своят любовна сага. Един ден трябваше да намеря нещо което съм търсил в телефона си преди време. Влезнах в хронологията на търсене и какво да видя, ползвахме един профил на гугъл с жена ми... еми трябва да ви кажа, че тя се бе превърнала в чистокръвна лесбийка, която гледаше лесбийски сериали (ел връзки) търсеше златни накити за подарък на Петя, посещения на pornhub категория lesbian бяха по няколко пъти на ден в часове в който детето е било будно в нейно присъствие, но това което ме шокира най много е, че иска да си татуира Петя с китайски иероглифи. Това ме съсипа тотално. Не можех да се примира, че съм е загубил, но бях безсилен. Наближаваше рожденния ден на нашите кръщелници, който ни събра отново на едно място за няколко часа, през който си поговориме доста. Тя разбирасе отричаше всичко И в крайна сметка каза, че ако искам може да се прибере в къщи, но трябва да разбера и да приема, че с Петя са приятелки, Ще се срещат, Ще се виждат но в границите на нормалното. Страшно много ми липсваха, преглътнах всичкото си достойнство и самочувствие и се съгласих. Трябваше да намеря начин да и покажа, че това е нещо моментно и че няма бъдеще с жена. Прибраха се в къщи бях много щастлив, че детето ни е край мен. Жена ми бе страшно променена. В нейните очи тя не правеше нищо грешно. Това което направих е, че исках да и докажа, че знам за тяхната връзка и, че тя е реална защото тя продължаваше да отрича. Наех частен детектив, който ми даде пълен достъп до нейния телефон, И постави камери в дома ни, целия и личен свят беше пред очите ми, с което не се гордея, Не ме съдете нямах избор. Те излизаха почти всеки ден, като аз седях в къщи И гледах детето ни. Нощни срещи по паркинги на големи магазини, предполагам се сещате защо са се криели по колите там. По цял ден бяха заедно на работа, закъсняваше след работа, а когато се прибере в къщи си слагаше слушалките и говореха до момента в който се прибера. Внимание към детето ни почти никакво те бе заета да разговаря с Петя, да гледа порно с лесбийки и да се бара по цял ден.
Разговаряха на доста теми, като всяка сутрин започваха с "Добро утро много те обичам" обсъждаха как ще ходят на почивка на остров, какво щели да измислят за пред нас мъжете им, избираха си апартамент за който Петя ще изтегли кредит да го купи, за да живея заедно там двете, коя ще кара децата на училище И т. н и разбирасе много секс, как кога къде ще го направят, като през цялото време аз бях "ония" в техните тазговори. Имаше ревност, обич И Обеснения от жена ми, че не сме правили секс снощи, Петя не и даваше. Чувствах се като пълен идиот и ми беше много тежко, но поне детето беше при мен. Жена ми твърдеше че ме обича и, че всичко между нас ще се оправи, но избягваше всякаква близост с мен. Малкото пъти в които правихме секс, Тя не можеше да свърши без да се погали, а когато и правих френска, получавах коментари от рода на:Офф тая брада боцкам ме, Не плюй Гнус ме е, изми ли си ръцете, изми ли си зъбите и т. н. Как според вас съм се чувствал. Един ден бяхме легнали на спалнята с детето и ние с двамата Заспахте. Събудих се видях, че жена ми е няма на леглото, отидох в другата стая и какво да видя, легнала нашата пусна си порното и се гърчи от удоволствие. При което не издържах и стана страшен скандал, казах и всичко че знам за абсолютно всеки техен разговор за всичко. За пореден път последваха обещания и оправдания. Нещата затихнаха за известен период, прибираше се нормално от работа, Не се виждаха не говореха. Аз се успокоих, Тя започна да се държи добре с мен, всичко беше нормално. Реших че сега е момента да и покажа колко е важно е семейството за мен и колко много държа на нея. Започнах да е обсибвам с любов, внимание, подаръци и изненади. Купих и джип изпълних и всичките желания. Тя беше щастлива и това го виждах. Докато една вечер се прибрах изненадващо по рано, а трябваше да нощувам извън дома ни, заради ангажименти. Тя не ме очакваше още с прибирането получи смс, взех телефона и какво да видя, друга сим карта и съобщения от Петя. Нищо не беше спряло всичко беше само и само да ме накарат да спра да се съмнявам, и когато аз вече бях спокоен и бях започнал да възстановявам бизнеса си, телосложението си И ежедневието, всичко се срина за минути. Както и да е, последва поредния скандал, поредната прошка от мен, като и казах че аз този двойствен начин на живот няма да го живея, да избира или да живее с мъж, или с жена. Мина доста време по абсолютно никакъв начин не общуваха в което бях сигурен, само незнаех какво се случва докато бяха на работа. Толко навътре бях навлезнал в нещата, че и на това намерих цаката. Еми така беше както и си мислех, на работа всяка свободна минута бяха заедно, гушкаха се целуваха се скрити от всички... това беше краят, бях вече смачкан, съсипан, без грам достойнство и самочувствие. Цялата тази история с следене и камери не ми дава чест и достойнство, но това беше начина да и покажа на къде всъщност отива. В момента пак сме заедно, тя забременя и естествено направи аборт, който така умело се опитваше да скрие от мен. Но нещата не са наред, аз нямам грам доверие в нея И най лошото е, че и тя не полага усилия да си го върне. Живеем като съквартиранти без никаква близост, секс от време на време. Аз не е притискам казал съм И, че е разбирам и, че ще изчакам знам, че ще е трудно но ще го преживеем. Тя се разкайва за постъпките си казва, че незнае какво и е направила тази жена, но вече не иска да е вижда. Пред мен продалжаваш да държи тезата, че е хетеро, че да, писала е говорила е страшни глупости, но с пръст не е докоснала, което според мен е смешно след всичко което съм видял, но както и да е. Много ми е трудно да продължа живота си по този начин, както казах обичам е, обичам семейството си страшно много искам всичко между нас да е нормално. Но ме измъчва мисълта дали няма да срещне друга Петя, дали всъщност не е поредната омъжена и прикрита лезбийка. Като излезнем някъде, която и красива и оскъдно облечена жена направи впечетление на мен, което е напълно нормално да се загледаш. Тя е оглежда от главата до петите а мъжете ги подминава. Какво да правя моля дайте ми съвет някой сблъсквал ли се е с подобна ситуация, коментари от типа на направете тройка и намери си любовница не желая. Просто искам да чуя мнение, моля найстина незнам как да продължа...

Коментари

1.   Брат,ако нямахте дете отдаааавна да си си бил шута,то те задържа ,не това,че толкова я обичаш
За времето ,което си отделил да прощаваш ,да се връщаш (дори им обърках бройката) да беше си намерил нова жена и започнал на ново.
От много компромиси и самоунижение буквално ще психясаш ,казвам ти го от опит с малко по друг случай като твоя,тръгнах си и съм много по-добре ,направи го и ти !!!!

2.   Това защо не е в измислени истории?

3.   Вариант е връзката да продължи с официалното ти одобрение и знание. Може би тогава ще загуби най-накрая интерес, все пак забраненият плод е най-сладък. Така или иначе ти не си готов да се разведеш, а и тя не го иска, след като доброволно е предложила да се върне и очевидно не се е радвала, че ще се развеждате. Другата жена също не и стиска да се разведе или да каже на партньора си. Впрочем мъжът и дали знае? И как би реагирал ако научи - примерно, ако анонимно получи пакет със събраното от детектива ти? Дали ще я остави да си продължава?Имаш всички необходими доказателства при евентуален развод, да си издействаш или попечителство или добри условия за свиждане. Жена ти обаче очевидно не е готова да носи открито социалното клеймо на разведена и лесбийка. Нищо чудно и след като се разведете и претенциите и към Петя изведнъж се повишат, да се окаже неудобна и Петя да я изостави.
Ако не си готов на развод, тогава за твое добро опитай да приемеш връзката и да си затвориш очите и спри да се дразниш. Все пак ти изневерява с жена, не с мъж - ако беше мъж щеше да се чувстваш доста по-зле. Ако пък очевидно те яде и не можеш да го приемеш, то по-добре се разведи - атмосферата у вас и без това вече е токсична, ако продължаваш да живееш с този стрес, накрая ще се разболееш.

4.   Абе това "Е" вместо "Я", някакво ново правило ли е в българския?!! Че си Е обичах, че си Е исках... Бахти досадната селяния.

5.   Пич това е жалко да копираш и следиш чужди чатове! По-добре насочи сили и енергия да спечелиш сърцето на жена ти отново. Кино, ресторант, красиво бельо нещо такова.
Моят мъж във времето през което бях бременна стана супер дебел и не секси. Аз за около два месеца след раждането се прибрах, а той хич не беше секси и на мен не ми се правеше секс с него, щото е кофти някакъв тумбалак да ти се хвърли отгоре.

6.   4, новото правило е да си възможно най-неграмотен.

7.   От автора:
5:Опитвам постоянно да си е върна,по всякакъв начин и продължавам да го правя.Аз съм 170 висок и съм 65кг,нямам корем и не съм лишен от чуждо женско внимание и интерес.Друг е въпросът,че аз не го искам.Това което ме притеснява е,дали тази сексуална насоченост и емоционално влечение към жени ще отмине.

8.   От автора:
3. Мъжа на Петя знае, няколко пъти се опитвах да говоря с него, но той е пълен дебил и явно не иска да повярва. Цялата история звучи нереална, очаквах и такива коментари, но се случи и това е!

10.   Тази история е копие на една друга, която беше постната тук преди време, пак от мъжа уж, ама в нея жените бяха учителки. От 100км си личи, че е фейк. Модератори, омръзна ни от фейк истории вече. Има хора с реални проблеми, които имат нужда от съвет.

11.   "Незнам/ незнае" ,"блокираха ме дори от фейсбук"...мъж над 30...
Леле мале!

12.   Първо приеми реалността. Добър вариант е да приемеш нещата, щом иска да бъде с този жена, да бъде. Намери си и ги жена и в крайна сметка, поговори с нея, че на този етап приемаш избора й, но не го одобряваш. Важното е да съсредоточите грижата и отговорността към детето. В крайна сметка времето ще покаже.

13.   Някъде в заглавието на темата да пише,моля проверете за правописни грешки,вие сте злобни хора пълни с комплекси,като не можете да изкажете мнение по дадената тема защо пишете,След като мислите,че е фейк продължавай с следващата тема.!Само търсите за какво да се хванете и да изкарате от текста,за да се пресмивате на хората който така или иначе вече имат проблеми.

14.   не знам историята истинска ли е или не, но имам един подобен случай в блока. Жената е на 40- омъжена, другата на 26, която от малка си е лесбийка. Преди 2 години стана скандал, мъжът й щеше да пали блока,защото ги хванал и разбрал, че връзката им продължава от 3 години. Такива истории бол, случват се в истинския живот, пък за колко мъже гейове, омъжени, с деца има, ви е бедна фантазията.

15.   Ако това е вярно ти си най - големия мазохист,за да си още с тази жена. А и казваш детето - на него да не мислиш,че така му е хубаво и не усеща напрежението между вас. Дай си шанс да бъдеш щастлив с някоя нормална жена.

16.   Ако историята е истинска, в което доста се съмнявам, не разбирам защо не се разведете и толкова? Не е по-здравословно за детето да расте в такава среда. Ако жена ти е лесбо и не изпитва привличане към теб, няма какво да направиш.

17.   Чак не мога да повярвам, че може да има такива нищожества- имам предвид и двамата, възможно е да е фейк историята. Ако е истина- ега ти семейството. Детето ще порасне, ще си хване пътя и ще заживее собствения си живот. Лесбото ще си прави кефа с друга себеподобна - тя по начало си е била латентна такава и такава ще си остане. Авторът го чака един разбит живот, горчиви и самотни старини и болести, ако не се освести и да се вземе в ръце. Да простиш лъжа и предателство един път- как да е, но цял живот? Означава, че си пълно мекотело, което само се подлага да се гаврят с него. Че и подаръци и кола купил, сигурно от благодарност за униженията. Вместо да я изрита от живота си. Да поддържаш един безсмислен и фалшив брак заради детето е глупаво и безполезно, в един момент децата разбират истината за отношенията на родителите си, напрегнатата обстановка, скандалите, с нищо не са по-добри от живота с разведени родители. С някакво жалко театро и имитация на семейство, човек лъже себе си, не детето.
" обичам семейството си страшно много искам всичко между нас да е нормално."- ти семейство де факто нямаш, преди това сам пишеш, че живеете като съквартиранти. Имате някаква жалка имитация на такова "за пред хората". Нормално не можеш да живееш с човек, който няма нормална сексуална нагласа, а е с нетрадиционна такава (най-толерантно казано, да не обидим "Джемини"обществото).
Как да продължиш? Има две възможности - с нея или без нея. При първата най-вероятно ще преживяваш същите неща, като досегашните, защото жена ти е лесбийка, обича и прави секс с жени, а не с теб- ти си и нужен само като провайдър и прикритие на истинската ѝ сексуалност. Ще страдаш, докато си разсипеш живота и здравето съвсем, накрая ще останеш сам. При развод ще имаш възможност макар и бавно и мъчително да се освободиш от нелепата си зависимост от нея, да се успокоиш и да си създадеш нов живот и нова връзка с по-стойностна жена. Изборът е твой.

18.   Тука трябва цял отряд мармоти да завива шоколада в станиол... :D

Братан.

19.   Обикновено мъжете се женят, а жените се омъжват, но както се казва всяко правило си има и изключения.

20.   Интересна история, но ако е истинска ето моите съвети/заключения и подобни: Трябва да си решителен и категоричен а не мек и плах в решенията си. Стига с това подкупване на жена ти с подаръци и пари, ти си се превърнал в един провайдър, който представлява роб или работно добиче, което изкарва блага и нищо повече. Наблюденията ми са, както и съм споменавал и преди в този сайт, че жените нямат вродени морални съображения, съвест и логично мислене в степента в който мъжете я имат, те се изключително егоистични, много лесно привличани към всякакви извращения, странни религиозни доктрини и подобни неща. За тях всичко, което им се нрави и им е приятно е позволено, те нямат спирачки, които да им кажат както при нас мъжете: А дали е правилно? Дали е редно? Дали няма да нараня някого? Тази хладнокръвност, способност за себеанализ и себеотрицание, контрол и дисциплина са мъжки качества, жените не ги притежават в същата степен. Това, което ги възпира от извращенията, които им се нравят не са моралните съображения, морала и егоизма стоят от двете страни на барикадата а те са крайно егоцентрични и егоистични, възпира ги "социалното клеймо", осъждането от обществото, социалното отхвърляне. Затова мнозинството ще лъжат, ще се кълнат и т. н. само и само да не паднат в очите на хората, защото за тях това е от най-голяма важност. Затова и също когато дадеш власт, положение или пари на жена/и или някакъв вид самостоятелност нещата отиват на зле - тя/те се опиват, правят си каквото искат в рамките на възможното и се поддават на всякакви извращения, егоизъм и зло. Това е и причината поради която жените не вярват и не приемат "добрите момчета", те не могат да разберат и възприемат как някой може наистина да е добър и себеотрицателен, защото за тях самите това е чуждо, те са водени от егоизъм. За тях "добрите момчета" трябва да са лицемери, които се преструват, няма как да е друго яче, немислимо е според тях. Да се върнем на твоя случай. Превърнал си се в провайдър/доставчик на блага/услуги, който осигурява на жена ти "сигурност", докато тя си прави каквото иска. Когато я хванеш и колкото пъти я хванеш, тя ти се моли, плаче, обещава, кълне се и те убеждава, че ти си психопат, как може дори да си помислиш такова нещо, че това е лудост, че ти не си наред и подобни а когато и предоставиш доказателства се разкайва на думи и ти се кълне, че това няма да се повтори, че ти си любовта на живота и, че ти си смисъла на живота и, че тя обича семейството си повече от всичко, че ще спре да се вижда с "онази жена" и т. н. и т. н. Знаеш защо може да изпълнява безсъвестно целия този театър и лъжи без да и мигне окото, защото вече ти го казах - жените не се ръководят от съвест а от краен егоизъм и себичност, затова никога не бива да вярваш на думите им, НИКОГА! Само на действията! Вземи радикално решение и приключи този странен порно сценарий, изпрати сюжета и на мъжа на Петя и дори го изпрати на някоя телевизия да го излъчат - това ще е най-добрия завършек и наказание за невярната ти и извратена жена, нещото, което я праши най-много - социалното отхвърляне. После продължи напред и не поглеждай назад.

23.   И аз като повечето тук си мислех, че подобни истории са плод на некой млад писател със лек отенък на сексуална незадоволеност... Или в най лошия случай - че тези неща се случват на другите... Колко наивно..
До един ден в който не се оказах един от действащите лица в тази наглед зле скалъпена история...

Тогава за пореден, и надявам се - за окончателен, път се убедих в женската лукавост, подмолност, манипулации и изключително дълбоко вкоренен и първичен егоизъм. Най шокирщото в случая е невероятното им умение да си затватят очите за факти (еротични чатове, смс-чета) и нагло да твърдят, че това е наша измислица или "просто си внушаваш". Все едно има много различни начини да интерпретираш бележчица от сорта "Мокра съм, липсваш ми". Най нагло и невинно ти заявяват, че това е съвсем нормално или е "малка шегичка".

Авторе, ще ти спестя главоблъсканиците и ще ти кажа, че семейството, такова квото си го имал, и такова каквото се надяваш евентуално да се върне, е минало. И никога няма да се върне. Заеби тази концепция че "всичко е въпрос на компромис и желание". Както си разбрал и сам, многократните опити да възстановиш нещата са имали нулев ефект.

Няма такова животно като "бивша лесбийка".

"Любовта е по силна от всичко и тя винаги побеждава". Ама едва ли повечето си представят такъв вид любов и такъв прочит на тва клише. Е, в такъв случай ето ви още едно клише което изведнъж се оказва вярно и актуално - "любовта не знае граници".

Отърси се от илюзиите си и остави жулиета и жулиета2 да си живеят живота както си искат. Ти нямаш място там.