Връзката ни се изчерпва
Здравейте, с моя приятел сме на 25 години. Заедно сме от 2 години и живеем заедно от една. В последно време връзката ни чувствам, че става по-скоро приятелска, отколкото интимна. Той има много ниски нива на тестостерон, от там липса на либидо, заради килограми, правим секс, но той го прави заради мен, когато вече не издържам (около 1-2 пъти месечно). Със сексът съм се примирила и знам, че ще е такова положението. Но той вече не иска да излиза, не иска да прави нищо, само да си лежим вкъщи. А аз имам нужда от емоции. Няма никаква страст във връзката ни дълго време вече, не се и старае. От доста време не ме е целувал страстно. Аз вече губя търпение, колко говорих, ефект няма. И съм го насърчавала да излизаме, да спортуваме, да отидем на някое романтично място, но нищо, ще го направи заради мен, но ще виждам, че не го желае. Той иска само това да лежи, дори събота и неделя. И двамата работим, аз даже съм иззела изцяло домакинската работа, с надежда да прояви инициатива за каквото и да е. Всичко аз трябва да организирам и да правя, казах му, че имам нужда да поема някаква инициатива, но все същото. От колко време не е поемал инициатива за секс или каквото и да е интимност не ми се говори. Просто имах нужда да споделя. Благодаря!

Коментари

1.   Съжалявам, за което. Предприеми каквото е правилно. Мисля, че знаеш какво.

2.   Махай го този търтей. Нека си лежи и пълнее вкъщи. Младо момиче си.. не си губи времето с такива празни души! Няма да стане по-добре повярвай ми-личен опит. Само, че аз така изгубих цели 6г и докато се усетя станах мома за женене и трябваше те първа нови хора, връзка и мина време. Сега имам щастливо семейство с друг прекрасен мъж и се радвам, но и съм тъжна, че изгубих най-хубавите си години и възраст(20-26) в говорене и самозалъгване! Успех :)

3.   Като се изчерпва защо не приключиш, а пускаш тъпи теми. Няма смисъл да се опитваш да запазиш нещо, което изчезва.
Тъпа работа.

4.   Защо изобщо си с този пухчо? Явно дори не те оценява. Да си стои сам тогава.

5.   Интересно е как нещата се обръщат в подкрепа на курвите.
Тежък ще ти бъде живота с твоето търсене на емоции. Безкрайно е то, това търсене.
" Изчерпване " има там, където има "консумация". Ей такова ни е обществото, жените консумират мъжете и другите жени и женоподобни мъже подкрепят цялата тази лудница. Махай се от него, да. Ти не го заслужаваш, не заради него. Ама май не заслужаваш никого... т. е. не си готова за връзка. Само за чукане си готова, като бездомните мастии.

Аааа не забравяй и да се хванеш за следващия клон първо, преди да си се пуснала от този. Гледай си интереса, той пича няма значение как ще се чувства след това.