Изневери ми за втори път,как да простия ?
Живеия на семеини начала от 6години с момиче което много обичам но не мога да простия изневярата отново. Преди око 3години ми изневери с колега от работата, след много мъки и страдания и простих като и обиясних че ако се случи пак това нешто ще е краят и ще убие обичта ми савсам. Нештата потръгнаха и тя даже напудна работа. За наи гоглямо съжаление нештата се повториха по абсулютно саштиа начин пак с колега и т. н. Мля за савет?

Коментари

1.   не прощавай, когато не можеш да простиш. На сила хубост не става! Питай се вътрешно - щастлив ли съм с нея? Дава ли ми любовта, която заслужавам? Мога ли да ? имам доверие? МОГА ЛИ ДА ИМАМ СЕМЕЙСТВО С НЕЯ?

Аз по принцип съм против жененето под 30, но ПО ПРИНЦИП, всяка връзка трябва да се развива и да бъде с идеята за до живот - независимо сега дали ще стане или не. Ти можеш ли да бъдеш с нея до живот? Можеш ли да живееш така?
Ако отговорът е НЕ, значи си губиш времето, в което можеше да срещнеш точното момиче за теб!

Отговори си сам на тези въпроси.

Аз съм жена и като жена ти казвам - не е било до тези две изневери. Просто ти си разбрал за тези две, но не знаеш, какво е ставало в тези 3 години „вярност“.

Решавай!!!

2.   Ми.. спасявай се, кво питаш.. или искаш след 10 години рогата ти да са като на лопатар :)

3.   Егати правописните грешки, бе човек!

4.   Оправи си правописа малко, че е трудно за четене така...
Иначе казано... такива неща (поне според мен) не трябва да се прощават. Простиш ли веднъж ще се повтраря и повтаря... Може и друго да има-просто ти не знаеш.

5.   Отсвири я и давай следващата.

Лола

6.   Помисли си защо се стига до там. Една жена никога не изневерява само заради секса. А след като и научаваш за тези изневери, значи на твоята явно не й пука чак толкова и не се старае да се скрие. Според мен ти пишеш тук и търсиш мнение как да й простиш, защото искаш да останеш с нея. Аз те съветвам да погледнеш по-трезво, реално и зряло на живота ви и връзката ви.

7.   Не й прощавай, а я оставяй! Щом ти е изневерила 2 пъти, ще го направи и трети път!
*Яса

8.   Съветът ми е да се поограмотиш, че с този правопис трудно ще се харесаш на интелигентно момиче. Колкото до твоята - явно не я удовлетворява връзката или си пада по безразборните контакти. така, че ще има и трети и чатвърти път...

9.   Хахаха, наистина много се смях, докато четях, понеже няма нито една правилно написана дума. Струва ми се доста пресилен този свръхестествен недостиг на знания по езикова култура, че да е истина...
Но ако все пак историята е истинска - НЕ ПРОщАВАЙ! Един път мооооже, но не и втори, камо ли трети!!!

10.   И на мен ми се струват нагласени грешки.. И темата е банална.. Абе, просто....

11.   Ами има една приказка: ако се е случило веднъж, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти - непременно ще има и трети... Явно й е фетиш да ти изневерява с твои колеги.

Ти решаваш. Ако мислиш, че можеш да живееш с това и като цяло ти е добре с нея, кажи им майната на моралистите, които биха те осъдили за решението да останеш с нея и да се правиш на неразбрал за пред хората.

Но ако смяташ, че това не е за теб и искаш нещо по-добро в живота - дейсвай незабавно и търси щастието си. Ти, както и всеки човек, го заслужаваш! Всичко добро и късмет.

12.   Ако не можеш да простиш на някого, значи не го заслужаваш.

И сътоветно нямаш работа с този човек.

Да простиш - всъщност няма общо с другия, а с това да се обърнеш към себе си и да се освободиш от негативните емоции, които много често са свързани с егото и чувството ни за собственост.
Също така и не става дума за това да оправдаеш постъпката на другия, а да разбереш кое точно в тази постъпка те кара да се чувстваш кофти и защо.

13.   В този форум май само учители по български език и литература влизат. Защо се заяждате толкова за правописа!?

14.   И аз съм на мнението да я зарежеш.. аре веднъж простил си и и, но втори път недей... тя няма да спре да го прави, сложи край и си намери друга.. явно на тази не и пука за теб щом го прави пак и пак... и както пишат по-горе не се знае дали е 2 пъти или са повече, но ти незнаеш.... такаче не си губи времето повече...