Отслабването на жените заради мъжете
Защо е тая мания на жените да са слаби заради мъжете си? Наблюдавам известни жени с богати мъже, раждат и после възможно по най-бързия начин се опитват с часове тренировки и зверски диети отново да станат супер слаби. Мъжа обича само тялото на жената ли, или заради пет излишни килограма вече си чао?

Коментари

1.   Днешното общество е суетно. Може би малко повече отколкото трябва.

2.   Простотия е, но така са живели и така са им обеснявали на жените. Като козметиката която рекламират. Само 5 процента от тази козметика видоизменя някаква област и всичко друго е фалш. Но ние/мъжете/ не разбираме. Ражда и на първия месец спира да кърми детето, да не си разваляла бозките! А това същество? ! От къде организмът му ще получи жизнено важните имуно стимуланти? ! Да и изглеждали циците като на 20 годишна! Тази тема я бяха качили за поувисналите гърди. Върви, че им обеснявай. Няма как телата, кожата, скелета им да остане на 20 години. За всеки влак си има пътници. Може да е с увиснали гърди, широк ханш и с портокалова кожа покрита със стрии, но има хора които ги харесват тези неща. Колкото и да скачат на диетите, слабеенето и повдигане, не могат да са на 20. Но съществува и още един проблем. Масово забелязвам млади момичета от 16 до 30 годишна възраст които дори не можеш да им придадеш форма. Къси крака /подобни на чушка/, огромен задник! Огромен! Не просто голям. И нагоре тръгва като Айфеловата кула. За гърди да не говорим. Тях ги купуват от магазина за сутиени. Взимат един с чашка С и го ползват за пазарска чанта. И цялата тази картинка на фона на 150-160 см. Не ги бърка, че тежат по 80-100кг. Чернобил като гръмна, се радвахме на големи гръдни обиколки. А сега от Японската централа ли е това облъчване? Женската суета граници не познава.
Онзи лудия

3.   Проблема ти е че наблюдаваш само известни жени с богати мъже. Разбира се известността поставя граници и богатия мъж също поставя граници. Ако разглеждаше никому неизвестни жени с бедни мъже статистиката ти щеше да е съвсем друга.

4.   Пак жени с претенции, мъжете искат само да сте с нормални килограми, докато жените си търсят модели с поне 5000 заплата.

5.   Къде са тия слаби жени? То е пълно с дебелани по улиците. Ако слабите тела бяха еталон, който се следи масово от жените и за който се оплаквате тук, нямаше да има толкова много дебелани навсякъде.

6.   Мене повече ме отблъскват изкуствени мигли ,устни ,гърди , задници. И тн. И най вече стрии! Знам точно за какъв тип жени говориш. Точно ония които отслабват супер бързо и кожата не може да отреагира на толкова бърза промяна. Стриите са необратими.
Като видя такава жена си мисля, че е психично болна от суета.
И не , никой , който има естетическо виждане , няма да хареса такава жена( надуваема/силиконова кукла) . Другите мъже са просто прасета.

7.   Стереотипите са голям бич! Много жени робуват на стереотипа, че трябва да са слаби. И като отслабнат кожата увисва и освен това изглеждат болнави. На първо място важното е да са здрави. Важно е да се храним възможно най-здравословно и да се движим. Спортът е преди всичко здраве и изгражда красиви тела. Но хората ги мързи и мислят, че диетите ще ги направят красиви, когато единственото, което постигат е да си съсипят стомасите.

А жената не е красива, защото е слаба. Красива е, когато се чувства добре в собствената си кожа, има осанка, стил, възпитание, интереси и общителна и приятна за разговор. И за мъжете се отнася същото.

8.   До номер 6: Стриите ги имат дори хора с вече красиви и стегнати тела, но както каза са необратими. И кое им е чак толкова отблъскващото, ако са върху хубаво тяло?