Жени, какво ви изкушава в мъжете?

Коментари

1.   Финансовата им "сила" и половата мощ!

Ж28

2.   И аз като прочетох се сетих за финансовата страна , която само някои имат .

3.   Това как винаги намира начин с усмивката си да зарежда и мен самата, винаги готов за приключения и нови емоции, нежността, влюбеният поглед, който наподобява малко дете, на което са му подарили дългоочаквана играчка, която е искало. Такива на пръв поглед малки неща, а всъщност целият свят.

4.   Номер 1 а това що за характер има не те ли вълнува, само парите и секса ли са ти важни?
Мен лично ме изкушава спокойствието и сигурността, която излъчва един мъж. На външен вид не е важно толкова да е красив, стига ми да е симпатичен но задължително трябва да изглежда силен.

Ледената

5.   Изкушава ме успешният мъж. С бизнес власт и отговорности. Работещите н заплата са силно комплексирани и непълноценни мъже. Изкушава ме доброто възпитание, стилът, марковите дрехи, очила и парфюми. Качествените часовници и расови немски возила също.
Приключенския дух и желанието и възможностите на господата да пътуват с дамата до себе си на екзотични дестинации също.

6.   Жените са животни.. не заслужават уважението което получават..
интересуват се от парите ти и от "половата ти мощ"
не ги е грижа за теб.. само те използват.. искат вниманието ти
манипулират те със особената си логика.. склонни са към изневяра..
не знаят какво точно искат от живота.. но винаги търсят нещо..
не си заслужават.. и правата които имат и свободата..
нямат наяждане.. циврят.. винаги неудовлетворени.. злобни..
в цикъл.. разкрепостени.. разглезени.. нелоялни.. жестоки..
Приятелки, майки, сестри, гаджета.... всички са еднакви.

Кой каквото ще да мисли и да казва.. това е резултат от моето дългогодишно наблюдение за мнозинството от тях.

М21

7.   Само парите. Те придават невероятен чар и магнетизъм на мъжа.

8.   5 го каза много добре за комплексираните непълноценни злобни душици. Няма по-отблъскващо. Ето тук в сайта какво става, когато не ги виждаш- неуписуема, жалка, дребнава злоба. Толкова са злобни и отмъстителни, че просто не може да се опише. И защо? Защото жените не искат да отидат робини в западналата кочина на някой смръдлив комплексар, да я плюе и бие денонощно, да й изневерява. А пък оправните "кариеристки" и "златотърсачките" направо мамата им ебават на нервната система с живота, който са постигнали и е на светлинни години от комплексарската им мизерия. Най-забавно и жалко, е когато си протоворечат, и когато се мъчат да казват на черното бяло при все, че всички виждаме какво показва практиката. Та така, мен неистовата злоба от комплекси ме отблъсква най-много от всичко.

9.   Моят има пари и не е стиснат към мен и децата. Стиснат е към роднините и мойте, и неговите.Обича ни много, а пък аз от своя страна го дарявам със сексуални ласки без задръжки винаги, когато пожелае.
Ж 34

10.   Номер 6, тези с половата мощ и парите покрай другите неща, са научили и това за жените което казваш, затова ги сменят без угризения, както и трябва.

11.   Чувството за хумор....добротата...отговорността.Май това стига.

12.   Да е уверен, отговорен, щедър и любвеобвилен, да имаме общи интереси и теми за разговор и да му харесва да пътуваме и предприемаме разни неща заедно.

Съответно ме отблъскват малодушие, злоба, завист, стиснатост, простотия и неспособност за носене на отговорност.

13.   Изкушават ме уверени и успешни мъже. Такива, които има какво да предложат на една жена.

14.   Номер 5 само потвърждава, че сексът е привилегия на богатите, т.е. ако не си успешен, ако нямаш пари, власт, костюми, часовници и лимузина - няма секс за теб.

В другите теми чета, че жените се чудели на комплексарите, как така си мислят че всичко е заради пари, че всъщност парите и материалното положение не били важни, а само с едното "отношение" и една искрена усмивка... и се разтапят в обятията ти ;) Казват, че с едно кафе от машина и чувството ти за хумор ще имаш всяка жена :)))

15.   Колкото по-простовата, неуспешна, лицемерна, мързелива и безотговорна е една жена, толкова повече се възхищава на мъжките пари, успех, власт, сила, ум и постоянство.

16.   Имам чувстово, че повечето коментари са написани от мъже, ей така, за провокацията.
Един мъж би могъл да ме изкуши с увереност, както и със страстен поглед.

17.   Размерът на портмонето и на керестето. Като лами са - насита нямат ни за коли, парцали, курорти, обувки и т.н., ни за секс.

18.   Сексуалност, доминантност, да се занимава с някакво бойно изкуство (мъжествено е да може да те защити), чувство за хумор, интелигентност, нежност и леко покровителстване към жената до него.
Да е наясно с мъжката роля и да не бяга от нея.
Да е отговорен.
Да не е парфюмиран, ощавен, метросексуален и женствен.

19.   8, явно си се гледала в огледалото, докато си писала това! :)

20.   Номер 5 и си някоя пълничка, грозноватичка продавачка или сервитьорка, обзалагам се. Защото една интелигентна, самоуверена жена с образование и на положение не разсъждава толкова плоско. Очилца и парфюмчета, видиш ли...не мога просто! Секса има значение, характера, интелекта и външния вид също. Общо взето жената и мъжа по тези критерии трябва да вървят приблизително равно. Вярвам, че е добре и финансово да са приблизително равни, разбира се любовта не пита, и няма лошо, ако стане друго, в полза на която и да е от страните, но много, много голямата разлика във парите води до други проблеми във връзката. Скъпи ми "кралици", Плаза диви и други производни с роклички на Мегз от по 20 лв. и никаква работа през живота си, наистина ли очаквате мъж със собствен успешен бизнес да се разтапя по комплексите ви, по бедния речник и липсата на грамотност и да го изцеждате финансово заради това? Изненада имам за вас номера няма да стане с чифт миглички и тресички и без грам мозък.
Жена засрамена от някои представителки на своя пол

21.   На така поставен въпрос, авторе, ще получиш ограничени откъм вид и ценност отговори :):) При грешен въпрос не можеш да получиш правдив отговор.

22.   До номер 9:
Ако това е единственото, което можеш да предлагаш, без да се обиждаш, как точно се различаваш от някоя обикновена проститутка?

23.   Първо забелязвам физиката. Висок, строен, стегнат - веднага ме привлича. После, характерът. Ако е уверен, отстоява се, комуникира смело и директно с мен - вече много сериозно има вниманието ми.

Също така, тая тема се е напълнила с тролове... Да видим колко ще им се вържат ;)

24.   Нищо. Всичко ме отвращава. И от жени и от мъже мразя всичко!

25.   Това са отговори на едни простачки, нищо не видели, нищо не прочели, нищо не разбрали от тзи цивилизация или от историята и.
Едни простакеси, гледали и видяли само мазни селски бекове, чалгарсли викове, евтин парфюм и дрънкулки.
Незнаещи нищо друго освен беенве и мерцедес.
Шлайфани и затъпени с просташки песни, евтин алкохол и порно.
Колко сърува вашето мнение бе нещастници. Беднюги.
Беднюги на разум на такт на образование начет.. пфу какво да ви изброявам бе нещастници, нещастни беднюги.

26.   Изкушава ме мисълта, че както и да е минал денят ми, каквито и негативи да съм понесла, който и да ме е обидил, където и да съм се наранила, когато се прибера у дома... ме чакат прегръдката и топлите му устни. Съгласете се, че изкушението е огромно!

27.   Мъжът трябва да е висок, мускулест, да е страстен, брадясъл, грубоват, да има култура, да се е реализирал добре, да има добър доход и самочувствие, да умее да посреща всяко желание и нужда на половинката си.

28.   6, и много от мъжете са същите, не се интересуват от това каква душа носиш, а гледат дали си нагласена, носиш ли грим, маникюр имаш ли, защото това било "поддръжка". Ако е някое по- свито момиче или не го отразяват, или се държат кофти с него, защото не е гръмогласно и с фриволно поведение. Много мъже биха изневерили, ако някоя провокативна мацка им се сложи, даже съм чувала мнение от мъже, че няма мъж, който да не изневерява, така че не виждам защо се оплакваш. Квит сме. И нищо лично, но това са и моите наблюдения и личен опит. На една възраст сме.

Black Sabbath

29.   Абсолютно задължително ми е да е поне 1, 85-1, 90 (а колкото по-висок, толкова по-добре) строен, бял, красив и да не е курволяк. Моралът също е много важен. Парите не ме интересуват, никак даже.

Ж, 22

30.   До 21 - Отговорите изобщо не са ограничени по вид и по ценност. Всеки отговаря както го е разбрал и именно това е целта. Въпроса не е грешен, а е зададен точно както го искам!

Ако имате проблем с въпроса задайте го отново в друга тема. От вас коментиращите очаквам отговори, а не да ми държите сметка за това или онова...

31.   Според мен, жените се интересуват само от парите. Външният вид на мъжа е колкото да изглеждат добре заедно с него. А секса въобще не ги интересува, той е разменна монета за предишните две.

32.   Номер 6 и моето мнение е същото, но за мъжете. ;)

Различната.

33.   Тая тема е пълен шит единствените важни неща са колко си висок и дали приличаш на модел друго няма

34.   Не е важно какво искат жените. Важно е ти какво искаш. Жената не е някаква богиня, на която да се харесваш, подмазваш и да се надяваш да ти "пусне". Жената е човек като теб. Важното е да имате общи цели и обща посока в живота. И да сте свестни. Другото няма значение.

35.   Доминациятя и мъжкото излъчване

36.   #31, най-лесно е да обвиниш парите, защото това значи, че вината не е в тебе, а ти си просто безпомощна жертва на "лошите и меркантилни" жени. Тея пък дето имат пари, обвиняват жените, че са повърхностни, защото гледали височината или килограмите. Все грешката е в предпочитанията на жените. Това мислене може и да успокоява малко, но не променя положението и мъката продължава.

Обвинявате ни нас, че се гримираме, но ние го правим, защото знаем какво харесвате и се опитваме да го подобрим. Мъжете в тоя сайт са с точно обратното мислене, не искат да се развиват, а искат жените да си свалят всички критерии, за да могат те да се впишат най-накрая.

Докато не го промените това мислене, винаги ще сте нежелани, а жените както и да ги наричате, пак ще си харесват, това което си харесват.