Момичето което ме уби.....
Не знам от къде да започна.. в главата мие суматоха голяма.
Принципно съм много емоционален човек.. на 21 съм.
От край време се държах успешно.. като подтисках чувствата си.
Много исках да имам приятелка.. много съм любвеобилен..
привързвам се лесно..
Единствен момиче можеше да ме спаси..
това единствено исках да имам.. освен себе си.
И всякаш съдбата ми изигра най-подлата шега за капак...

Бях добре преди нея.. в известен смисъл...
Открих я случайно в интернет. Беше много мила..
състрадателна.. чувствителна.... въобще момиче което не
очаквах че някога ще срещна въобще..
Беше точно мой тип.. всякаш съм живял за момента
на срещата ни.. найстина се влюбих и
дните в които се опознавахме бяха най-щастливите
но и най-напрегнатите в живота ми.. случиха се бързи но интензивни неща в следствие на които
изпаднах в тежка депресия.. стрес.. пълен емоционален срив..
Тя поиска да се разделим.. още първата седмица.. била изтощена.
А идея си нямаше аз как издържах..
беше кошмарно.. не показваше никаква милост.. въобще не ми съчувстваше.. аз и се отдадох напълно а тя ме захвърли
просто така.. От нищото и хрумна че не трябва да сме заедно..
и всичко изгуби смисъл.. цялото ми съществуване.
Самовглъбих се.. не можех да спя.. не можех да се наслаждавам
на свободните си дни.. а отделно и работата ме изсмукваше.. истински ад..

Тя просто се появи от нищото..
даде ми някаква надежда и я изтръгна като парещ нож от мене..
След два дни на жестоко отрицание от света ми писа.. искаше да се чуем.. и дъхът ми спря.
Чаках я цял ден. Не спирах да мисля за нея... бях обсебен.
Никога не съм бил по-близко до ръба на лудостта.
Промени ми се тотално светогледа.
Чаках я.. мъчителните 24 часа.. най-бавните някога.
Заяви ми че.. ще се обади вечерта.. но не се случи. Писах и..
не отговори... накрая ми звънна. Беше в лошо настроение заради работата и.. едва ли не ми се навика. Беше много недружелюбна.. агресивна.. плашеща..
Промени ми мнението за нея радикално.. все едно стените се срутиха над мен.. почувствах се изтискан до последната капка.. разочарованието беше страхотно. Въобще не прояви съчувствие..
Минах през ада в най-трудните си дни.. недоспиване.. недохранване.. напрежение до изнемога. Но не ме спираше да я търся и да и отдавам внимание. Посветих съществуването си.
А тя имаше един лош ден.. и ми се развика. И нито веднъж не ме нарече по име.. не ме пита как съм..

Чувството е наистина неописуемо ако някога не сте изпитвали подобно нещо.. не може да се обясни.. просто е безсмислено.
Но ще ви накара да повярвате в живия ад. Защото ще сте там..
Бях там.. и той съществува! Бойте се.. можете да сте следващите.
Там където остава и последната надежда. И всичко губи стойност.

Коментари

1.   Поиска да се разделите още първата седмица? А колко време се опознавахте 3 дни? Доооста драматизираш. По написаното съдя, че не си я опознал и не ти е мъчно за нея, а за някакви твои илюзии, в които тя се е явявала образ. Ако съм права, а най-вероятно съм, няма страшно ще се появи друга, за която да мечтаеш. А ако прекарваш време и в реалния свят не само в илюзии и идолизиране на някоя жена може даже и да успееш да изживееш много от тези мечти.

2.   И аз чувствителен човек и до някъде те разбирам, но мисля че за 1 седмица връзка преувеличаваш малко, ако беше 6 месеца или 1 година можеше да е много по-лошо. Трябва да се опиташ да я забравиш и да продължиш напред и да намериш друго момиче

3.   Виж какво сега, ти си много млад, за да си убит от такива неща. На всеки се случва подобно нещо. Не я идеализирай тая, тя не е била това, което си представял за нея. Не я поставяй на пиедестал... Продължавай да се оглеждаш за някоя друга, но не позволявай така да се държат с теб

4.   Пич, какво ти става? Изкарали сте заедно една седмица и тя те е убила?

Ами какво ще стане, ако някоя те зареже след 6 месеца или пък след 6 години?

Не знам как можеш да позволяваш на някаква кифла да ти разкаже играта за толкова малко време.

Взе ми порасни, контактувай с повече жени, за да ги опознаеш като такива. И се научи да си пазиш чувствата, защото никоя жена няма да ти ги пази.

6.   Ще ти препоръчам една книга, която ще те избави от сегашните ти мъки и може би ще ти промени живота. Някъде в началото се описваше точно такъв случай. Книгата е за жените и как да се държим с тях, за да ги спечелим - "Mark Manson - Models"