Да се заглежда по други
Хора ще се побъркам, помогнете ми.. Историята е следната: занимавам се с едно момче от бая време, бяхме прекалено малки като се запознахме.. Изневерявали сме си много пъти, най често той, моето е било напук. От скоро живеем заедно и всеки път в който излезем някъде се караме защото се заглежда по други момипета.. Като кажа заглежда, не е просто да погледне, а прекалено специално заглеждане. Пример: седнали сме някъде с наши познати да пием кафе. На масата с нас има момчета без приятелки..има и обвъразни момчета с приятелки.. Всички си говорим и всеки си гледа в чинията и си вдига чашката.. Само моя приятел търси зрителен контакт със сервитьорката, споглеждат се.. Това супер много ме изнервя.. Поговорих на няколко пъти с него и ми казва, че може би не е прав понеже често гледа порно и има някакъв проблем, съжалява и казва, че няма да се повтори.. Излизаме втори път.. Пак се заглежда, търси зрителен контакт.. Пак говоря с него и вече стигаме до скандал.. Казва ми ти си много тъпа.. Кво като гледам с теб ли съм, с теб съм! Какъв бил проблема.. Той просто си гледал, такъв бил, момчета ли да заглеждал и т. Н. Задам си въпроса.. Добре де, прекално ревнива ли съм.. Поглеждам другите момчета в комапнията ни, дори и тези които са без приятелки не правят така.. Не свалят с поглед, не търсят с очи..... Казвам си няма повече да говоря за това, няма да се дразня, но не.. След известно време пак същата история... Сядаме някъде, някви момичета дп нас, той се зазяпал в една и не спира да я гледа.. Не му казвам, че това е проблема, а отварям стари теми и търся поводи да се караме, избива ме да вдигам скандал, не мога да си мълча.. И това се случва често вече.. Всеки ден започнахме да се караме за щяло и нещяло. Дори вече не излизаме заедно. То нямаме желание, нито аз, нито той.. Не се понасяме, но и не се разделяме.. Постоянно повтаря колко ме обича, обаче това негово влечение много не притеснява, защото ако не съм с него навън и се случи това съм сигурна че ще започне флирт с някоя друга без проблем...

Коментари

1.   Съзнаваш ли колко глупаво се държиш? И че връзката ти няма бъдеще? Разделяйте се и не си губете времето.

2.   С теб е само за да не бъде сам. Щом ги сваля пред теб, не ми се мисли какво е като те няма и като се има предвид, че ти е изневерявал, не знам какво очакваш от този човек. Въпросът е само още колко ще го изтърпиш.

3.   Мъж съм, но смятам, че това е обидно. Аз също се заглеждам, нормално е. Но е едно да се загледаш дискретно, друго е да правиш подобни обидни коментари, да търсиш зрителен контакт и да набиваш комплекси на приятелката си. Ами аз ако съм на твое място, въобще няма да се унижавам с такава връзка.

4.   Сорка, ама не те обича тоя човек.

Казвам го като човек, който винаги е гледал други жени, говорил с други жени, докато е бил във връзка.
До момента, в който бях с такава жена, отвъд която нямах очи, нямах желание...

Жените трябва да се обичат от мъжете им по този начин. А не да си съсипвате нервите... проблемът е, че обичате да си съсипвате нервите и да се чувствате нежелани, защото тогава се "побърквате" и ще направите всичко по силите си да докажете на него, на себе си и на цялата вселена, че не заслужавате такова отношение и заслужавате повече.

Братан.

5.   Братанчо може да е селтак, ама в случая е прав и го каза много добре.

6.   Ти си много глупава. Black Sabbath

7.   Братан, доста често удряш право в десетката! Не малка част от коментарите ти се покриват и с моите виждания. Леко бягам от темата /от известно време се каня да те пресрещна в някоя xD/, но кой набор си?

8.   Чакай сега, значи искаш да кажеш, че сте си изневерявали, ама ти си го правила напук? Какво значи много пъти? Това нормално ли ти се струва или аз нещо не съм час? Само с това изречение ме смаза и въпреки това прочетох цялото излияние. Не се обиждай, ама направо си го зарежи. Такива любови с много изневери, не ми се струват адекватни.

Той и моя се заглежда, ама чак да търси контакти, чакай, че още не ми го побира главата. Ако мислиш, че тази връзка има бъдеще, съжалявам, но няма. Не е моя работа, рядко коментирам теми, камоли да се меся в на хората отношенията, ама това си е направо... Наистина не му дава чест да го прави, но щом казваш, че ти е изневерявал и то не веднъж, какво очакваш?

Рядко се среща мъж да изневери и после да си осъзнае грешката, даже не знам дали изобщо се среща такъв. Очевидно, че му е в кръвта да го прави и няма да спре, щом ти избожда очите, едно голямо чао и всеки по пътя си. Успех и умната!

Ж, 20

9.   Братан е готин. Излизали сме заедно. Black Sabbath

10.   Само искам да кажа, че коментар 6 не е мой и съжалявам, че авторката е попаднала на такъв мъж.

Black Sabbath (истинската)

11.   И моля коментарите ми да се публикуват, аз не бих написала такова нещо на жена в такова положение, защото утре може да съм на нейно място, даже не знам защо такъв коментар е публикуван. Нали хейт коментари не се публикуват?

Black Sabbath (истинската)

12.   Не те обича. Просто и ясно е. Такива с лопата да ги ринеш.

13.   Леле с какви глупости си тровите живота! Ами, девойко, вържи му очите, лепни му и един лейкопласт на устата, омотай му краката и ръцете с въже и го мъкни със себе си като пудел! Ще гледа, момчето, разбира се, що да не гледа? Като пораснеш, авторке, ще разбереш, че трябва да бягаш като дявол от тамян от мъже, които НЕ заглеждат жените (но после да няма тема "Той що не прави секс с мен?"). Нормалният, здрав, пълноценен и психически здрав мъж задължително заглежда и ухажва другия пол. Ако не го прави, значи нещо му има.

14.   Само искам да кажа, че съм истинската Black Sabbath и съм огорчена, че някой иска да се представи за мен и да не се зачете мнението ми. Това не е хейт. Моля модераторите да одобрят коментара ми. Истинската Black Sabbath

15.   Щом сте си изневерили вече повече от веднъж тая връзка е за никъде. "Изневерявала съм му на пук", най-глупавото нещо което можеш да направиш. Не те знам на колко години си нито ме интересува, знай си колко струваш, като някой ти изневери значи не е щастлив с теб, време е да се разделите, не е като че ли сте щяли да се жените. Разделете се. Успех, всичко най-хубаво и знай само, че изневярата доказва какъв парцал си, не стъпвай на това ниво.

16.   Разделете се. Като остане сам няма да му е интересно да го прави.