Любов,секс и още нещо...
Познавам от години едно момче, бяхме в едно училище заедно, като той е с една година по-малък от мен. След като започнахме да учим в гимназията, започна всичко. Той започна да  ми пише във фейсбук, дали искам да изляза с него, да се разходим, да си говорим.. Аз категорично му отказвах, защото имах приятел на който държах и обичах, не смятах, че това е редно, защо и бяхме в такава възраст в, която, , Искахме да пробваме от всичко "". Аз продължавах да му отказвам след всяка покана за излизане, докато един ден бях с братовчедка ми която, ми каза. Защо да не излезем повече хора по-забавно, по-интерестно ще си говорим какво е било преди, сега как гледаме на нещата и на живота.. Е, как да гледаме и отговорих аз та ние бяхме на 16/17години все още нищо не бяхме видя ли, но се съгласих да излезем въпреки всичко. И всичко започна от този момент. Започнахме да излизаме тримата няколко месеца подред. Когато един ден той ми каза, защо не излезем само двамата, бях съгласна незнайно, защо доскоро дори бях против да излизам с този човек, а сега какво ми стана..? Влезе ми под кожата, просто.. Излизахме години наред, като приятели. Звънеше ми когато дори бях с моят приятел.. Порастнахме и всики от нас пое по пътя на живота, който трябваше да видим от близо. Той реши да учи в София, а аз да си остана в града и да работя. Не мислех изобщо да следвам за сега. Той имаше кола и всяка събота и неделя си идваше. Това означаваше, че аз трябва да бъда първа смяна  на работа, за да мога да се вида с него. Продължавах да имам дългогодишна връзка. Започнах да излизам, вечер късно да се возим из града да си говорим.. Един ден той ме покани в тях, аз отидох гледахме филм, пушехме, говорихме си... И в един момент той каза, , От доста време искам да бъда с теб, да го направим сега??? Останах в шок, станах взех си нещата и си тръгнах не му и звънах изобщо известно време.. Бях му сърдита, и държах на връзката си.. Той ме потърси и ми се извини за това  което е казал, просто съжаляваше за думите си наистина. Продължих да излизам с него. Той започна да ми звъни всеки ден точно в 12 ч на обяд, в продължение на месеци.. Излизах вечер, прибирах се късно. Той знаеше, че аз обичам есеният дъжд и една вечер излязохме за пореден път. Возихме се, както обикновено и заваля, така както харесвам аз. Спря в една уличка  и каза искаш ли да седнем отзад в колата, да си говорим, аз му казах, че и отпред може да си говорим не само отзад. Той ме помоли само за малко. Когато седнахме отзад,   той започна да говори сладко, да ме кара да се смея, започна да ме гъделичка. А на вън беше уникално, просто, бяхме отворили леко  прозорците за да слушаме  как вали. Започна да ме целува, а аз не знаех какво става.. Просто не можах да мръдна изпаднах в шок. В главата ми започнаха да излизат разни мисли, .. Какво прави, луд ли е?? Какво му става?? Защо го прави, изобщо за това ли излиза толко време с мен?? Докато си мислех тези неща ми беше толкова хубаво, че дори оставих мислите настрани и се отдадох на момента... Беше просто Уникално, толкова хубаво, че не исках да спре този момент...

На следващият ден осъзнах какъв човек съм, как може да правя такива неща, при положение, че имам приятел той това ли заслужава.. Изневяра, лъжа..? Но въпреки всичко ние не спирахме да се вижде и да правим хубав секс и аз съответно си носех кръста и болката за моят приятел, но този просто ме караше да се чувствам много добре. След година, ме приеха в университет. Казах му, той се зарадва.

Моят приятел беше против да уча.

Продължавах да излизам, и да се виждам с второто момче. Започнах да го ревнувам, усещах зависимост и потребност от него исках да сме заедно постоянно, чувствах се добре с него..

До месеца, в който ми закъсня, стана ми зле..

Сега какво ще кажа на приятелят ми, ако съм бременна??

Той знае че ние се пазим.

Обадих се веднага на другият и му казах, той каза направи си тест и ще решим какво ще правим заедно аз му казах (категорично го махам и ти ми се махаш от живота ). Той продължи да ми звъни и каза е щом искам така, така да бъде, че ще ми даде пари за аборт и няма да се виждаме повече.

Направих си тест по чудо беше отрицателен..

Бях щастлива и си казах Господ този път е с мен колкото и да греша..

Казах му съответно че съм бременна за да видя каква ще му бъде реакцията, той  ме попита, а как е бебето?? И  аз тогава отговорих, че бебе вече няма, че съм направила аборт.. Пролича му, че наистина ми повярва. До един ден в който искаше да излезем, за да ми каже нещо. Аз съответно излязох с него и той каза, че знае че няма нищо вярно в това, което съм му казала е че през цялото време ме е пазил. Защо го лъжа.

Видях, че срещу мен не седи балама и му признах, че нарочно съм го излъгала

той ме гушна и каза, добре прощавам ти, но него прави повече.. Започнахме да излизаме пак, прибирах се късно вечер. Излизах с единият после с другият.. Когато си бях на село той дори идваше там . Една нощ точно преди рождения му ден дойде при мен, за няколко часа.. Аз си мислех, този човек само за Секс ли е с мен или просто има чувства. Дейставах направо питах го директно, когато той отговори че ме харесва, като човек, била съм мила и добра, но да не очаквам че може да ми даде нещо друго освен секс стана ми тъпо. Та аз толко ли бях заблудена, да лъжа приятелят си с този.. Исках това да беше сън.. Спряхме да излизаме, да се виждаме доста време.. Минаха се месеци и той пак ме потърси, видяхме се, пак същият филм. СЕКС, говорене.. И нищо друго... Мина се време и аз реших че този човек трябва да го разкарам както от живота си така и от главата си.. Реших да поема по сериозни неща, и сега когато съм решена да имам дете, този човек няма място в живота ми, благодарна съм само и единствено за това че ми даде един ценен урок за напред, как човек трябва да уважава и да държи на човека до себе си. Също така, вече не съм малка и такива неща не ме задоволяват.. Живота не се крепи само на Секс, той не е толкова прост.. Мъжете идват и си отиват. Мили, млади момичета моят съвет е, бъдете с човека до вас, ако го обичате не правете глупости, ако всичко е изчезнало просто не се заблуждавайте. Бъдете пример, бъдете горди със себе си. Всеки човек прави грешки, но е важно да се осъзнае навреме.

Коментари

1.   Само секс ли? Че вие сте си имали пълноценна връзка. Били сте приятели, спали сте заедно, забавлявали сте се и сте прекарвали часове в разговори. Момчето е било склонно да ти прости лъжите, да преглътне, че изневеряваш. Не е било само секс, от негова страна си е било любов, ти също си имала по-сериозни чувства, но те е хванал страх.
Такива неща се случват, защото хората отказват да осмислят чувствата си навреме и после продължават да се заблуждават, за да им е по-леко. Какво е станало реално? Обичала си това момче, спала си с него, излизали сте често, накрая е имало риск да стане по-сериозно и си избягала, продължавайки с онази връзка, която просто си я влачила междувременно. Да беше изневерила веднъж, нямаше да съдя младостта ти. Да беше оставила приятеля си, за да си изживееш тръпката, щях да намеря капчица достойнство и да уважа смелостта. Ти просто си държала питомното, докато си гонила дивото, без да осъзнаваш, че точно дивото ти е било сигурно. Години наред някой е ходил след теб, а ти си мислиш, че всичко е опирало до секса... познай, не е било само секс, ти си била изплашена.

2.   Подкрепям номер 1. Чувства е имало и от двете страни, но страха е бил в повечко.

3.   Номер 1 - право в десетката, човече.

На авторката само ще и кажа, че никой не е разказала от живота си. Сега ще се ожени, ще роди дете на на така стабилния мъж до нея. И след година отново ще мачка чаршафите с любовника. И това ще продължи доста дълго. На приливи и отливи. Ще го разкарва и после пак ще го търси, защото е оставила чувствата си при него. Защото неизживяните до край истории, в които има чувства не умират.

М37

4.   Пълни глупости, не съм съгласен с теб. Това е поредният момен син, който чу.. всичко което върна. Подкрепям изцяло момичето за решението й.

5.   Радвам се за авторката, че е решила да създава семейство. Не мога за я съдя, а просто мога да кажа, че всеки човек прави грешки в живота си докато е жив. Дали е било просто флирт, секс, или любов.. Само двамата си знаят. След като е събрала смелост да изкара тази история наяве, явно вече наистина няма смисъл да се повтаря. А доколкото коментарът че отново може би мачкала чаршафите с някой друг след като има вече семейство е доста относително. Има хора, който загърбват всичко минало и продължават напред, има и такива, който продължават да го правят без да ги гризе съвестта. В случая че тя иска да поеме по сериозна крачка за напред явно не е от този тип хора, да прави, , глупости" след като има вече семейство. Едно дете коренно може да промени гледната точка на една жена, и това че момичето е правило секс въпросното момче не означава че един ден когато, се видят пак ще се награбят в леглото.. Аз пожелав от сърце на авторката, едно добро и здраво семейство. БОГ ДА Я ДАРИ С РОЖБА.. И да гледа само напред
.

6.   Аз пък ще я съдя - дано бъдещият ти съпруг да си има любовници и да се скъса да ти изневерява. Изрод долен!

7.   Кой е № 1, кой е второто момче, не ми стана много ясно, май няма и голямо значение както авторката си ги редувала- ту единия, ту другия... Ама какво да прави женицата като единия става за брак и за татко, ама пък другия ч-ка толкоз сладко? Докато накрая се сетила, че " човек трябва да уважава и да държи на човека до себе си". От уважение, разбира се, няма и да му признае за редовния секс с другия и за лъжите си. Щото вече се била осъзнала. Докога ли?
По-вероятно ми се струва да стане написаното от №3, отколкото хепи енда на коментатор 5. Не завиждам на уважавания "човек до нея"...

8.   Авторке, обича те. Причината да не ти го казва е в теб - цял живот или го отблъскваш, или го караш да те дели с "титуляра". От собствен опит ти казвам, че и влюбените имат някаква гордост. На действия те обича, макар да знае много добре каква си. Официалният ти сигурно ти говори, че те обича, но ако знае какви ги вършиш, ще се хване за главата. Важни са ти любовните обяснения ли? Отиди при любовника си, извини му се убедително за всичките години, през които те е делил с друг, кажи му, че имаш истински чувства към него, но си се изплашила, че той е само за секса, и тогава вече го питай той съвсем нищичко ли не изпитва към мен. Това вече ще е "направо" според мен. А продължаваш ли наистина да обичаш приятеля си? Ако знаеш, че той само си мисли, че те обича, а любовникът те обича истински, пак ли ще избереш първия? Помисли си добре какво правиш, преди да минеш към детето.

9.   До тук което прочетох ,не мога да си обясня що за човек си за да обиждаш ? Мъжкар или мишкар ,нито познаваш момичето нито ти дава право да я обиждаш ,гледай си живота и вън от такива групи да избиваш комплекси.Какво е правила го е правила ,до тук .Стига вече сте крякали щото не знам за нея но аз почвам да се нерви нещастници ...Живо и здраво момиче и всичко най и пожелавам

10.   Еха, какви млади и, , възпитани , хора имало тук, а аз се чудех, Къде сте! Поздравления за родителите Ви и възпитанието, което са Ви дали 6 , или може Вие самите сте се изградили, страхотно, аплодисменти.. Как можете да сте толкова сигурни, момичето какво ще прави в бъдеще? Защо е тази злоба, бе хора?? Какво е това отношение, нима Вие сте идеални? Аз не мисля, сигурен съм, че всеки от вас е правил грешка, не говоря само за мачкането на чершафи, мисля че един от вас така гарантира, че просто вече залози ще има.. Малко се осъзнайте, това ви не е НЛ, или пункта за тото до вкъщи, мисля че тук всеки има право, да споделя какво му тежи, търси утеха или просто вече това нещо не е фактор в живота му.. Аз не мисля, да коментира повече и не мисля че съм на нивото на повечето Ви тук. За това поздравявам авторката за решението, което е взела и смятам че всеки заслужава да бъде щастлив. Ако вие уважаеми господа не сте го открили то явно трябва да излезете на вън и да не живеете в социалните мрежи и да се мислите за ВЕЛИКИ. Защото много велики ги няма м/у нас ;).. Късмет момиче поздрави..

Мъж 28г