Когато истина лъсне
Здравейте,

На 25г съм, от година и нещо имам приятел, по-голям от мен. В началото всичко беше супер, имаше тръпка и интерес и при двамата. Но в последствие моя човек не се оказа толкова сигурен в намеренията си спрямо мен. Разделяхме се няколко пъти по негова инициатива.

Сега сме привидно като всяка млада сладка двойка, правим неща заедно, излизаме, прекарваме уикендите сами.
Но нещата само така изглеждат. Сексът ни куца, почти не го правим. Старая се да го глезя, да изглеждам секси и тн, ама пак нищо.

Станах доста нетърпелива и прибегнах към крайни методи. Оказа се, че си пише с други жени. И също се среща и правят секс. Обажда им се. Не знам дали води паралелни връзки или е само секс.
Пред тях твърдял, че е сам, а мен ме среща с неговите приятели и роднини.

Още не съм му казала, че знам тези неща. Не знам от къде да започна. Вложих доста в тази връзка и не искам да му де размине толкова лесно.

Искаше ми се да можем да оправим нещата, но вече знам прекалено много. Въпросът е какво да правя сега

Коментари

1.   М37 Аз прибегнат до отмъщение, но не се почувствах по добре. Бягай! И двамата знаем че това е решението.

2.   Зарязваш го, просто и ясно. Няма да се промени. Ако си настоена отмъстително, направи някаква простотия, или вдигни огромен скандал. Но няма смисъл да си с човек, който спи с други. Той ти се подиграва.

3.   Остави го и не се мърси повече с него. Отрежи го и го блокирай от всякъде. Аз не бих имала повече нищо общо и с никого от неговите познати, роднини и т.н. Пълен игнор, все едно не съществува. Продължавам си живота с моите приятели и интереси, отивам някъде- все пак лято е, забавлявам се и не мисля за него. Няма по-добро отмъщение от безразличието и забравата. Ако ти се обади му кажи, че си приключила с него, защото знаеш всичко и му затвори без повече обяснения. Откажи му всякакви срещи и не се обяснявай.

4.   Просто го остави. Напълно излишно е да мислиш разни схеми за отмъщение. Най-малкото, че никой изневеряващ не си признава просто така, повечето предпочитат да блъфират.
Ако си толкова ядосана, вдигни един грандиозен скандал. Може би викането ще ти помогне. И само толкова. Караниците няма да решат проблемите ви, няма да променят миналото. Нищо няма да се случи, в най-добрия случай ще ти стане по-леко на душата, че си си изляла емоцията и си казала всичко, което ти се е искало да кажеш. А да продължаваш връзката си с този човек е почти невъзможно. Нито ти ще простиш, нито той ще промени навиците си да ходи.

5.   Нищо не обясняваш, нищо не доказваш, нищо не питаш! Ставаш и си тръгваш, а ако живее при теб, сменяш ключалките! Това е решението. Кажи му, ако пита, че си решила да приемеш будизма, да идеш в манастир, да станеш проститутка, да се качиш на Луната... каквото и да е, но само не се обяснявай. Една дама никога не обяснява, тя просто съобщава решенията си. Да си хабиш енергията за скандал е безсмислено. И следващия път се събери с мъж, който наистина те желае - физически и духовно!

6.   Подкрепям номер3 - по-ефективно отмъщение от безразличието няма.
И отиди да се прегледаш да не ти е лепнал нещо, щом като и с разни други ходи да го прави.

7.   Здравей,
Аз също мисля, че не ти трябва да се занимаваш с боклук като него.
Била съм в такава ситуация, но от другата страна. Бях с такъв като него и впоследствие се оказа, че си има приятелка. Бях на косъм да му отмъстя и да кажа на момичето, че й изневерява, но не го направих.
По-добре се откажи от него, колкото и да ти е трудно, и си намери човека, когото заслужаваш.
Колкото и да се опитваш да промениш нещата, той няма да го оцени. Просто не те обича и те използва. Ще продължава да се вижда с други каквото и да правиш.
Щом вече сте се разделяли, и то по негова инициатива, нещата са ясни. Не се замозалъгвай. За секса е ясно, че не върви, защото си го намира при други жени. Върти те на малкият си пръст и те прави на луда (сигурно си доста по-малка от него).
Спри да му се връзваш и да му прощаваш за всичко. Не се унижавай, сигурна съм, че си хубаво и умно момиче.

8.   От*би лекенцето. Това е най-лесно. Не знам какво отмъщение искаш и кое ще ти се стори достатъчно, но отмъщението... да кажем, че и аз го исках навремето, с право.

Последния път си отмъстих: една тънка фраза, изразяваща отношението ми преди да блокирам - "повръща ми се от теб". Знам последиците, които съм причинил. Макар и заслужено, сега съвестта ме дразни. Отмъщението замъглява.

Ако желаеш, мъсти. Знай само, че и за теб ще има последствия.

9.   Щом имаш такова самообладание да не му кажеш веднага, значи си машина. Направи си кефа, появи на една такава среща и ще се спукаш от смях. Нали се сещаш каква трябва да е една жена за да й с налага да прави секс с непознати от интернет. Тя/те 100% не могат да ти стъпят на малкия пръст. А той ще се наака като те види там.