Понякога ще идвам във съня ти, като не искан и не чакан гост...
Здравейте, моята история си има пред история, която споделих тук преди почти повече от две години и се казва "Обичам ги и двамата или обичам само себе си? ! "(хвърлете едно око, за да не разказвам всичко от начало). Хахаха може би се досещате каква ще е тази история продължение, но много неща се случиха за тези две години... На кратко с приятеля ми Н. заминахме за Англия, малко след публикуването на онази история, а момчето което така ми беше влязло под кожата Д. си хвана приятелка и заживя с нея(все още си живеят заедно). Та след заминаването ми с Д. се чувахме доста често по телефона, той ми споделяше за любовта и проблемите, които имат с приятелката си и т. н, както и да е мина половин година и с приятеля ми се прибрахме пролетта за малко до Бг. Един уикенд се събрахме старата дружина и Д. беше там, но без приятелката си(уж не искала да идва), след пиянски запой се прибрахме в апартамент който си бяхме наели аз, приятеля ми Н. и Д. Продължихме да пием(някакво супер ментеливо уиски) като се прибрахме тримата, Н. се отряза и нещо се сдърпахме а той отиде и си легна, отидох да му се извиня, но той къртеше яко, върнах се да пуша на терасата и се появи Д. Мислех, че си е легнал, но той седна при мен и мълчаливо почна да ме зяпа. Не помня какво сме си говарили и колко, но се озовахме в неговата стая и се разсъблякохме, правихме секс-2 пъти, е няма да лъжа беше невероятно. Задрямали сме заедно гушнати и голи, по едно време се събудих, тъй като ми стана студено и го видях до мен-почувствах се адски гузно, но същевременно сякаш това беше всичко което съм искала... целунах го и отидох при Н. Почивката свърши, а ние се прибрахме в Англия, сякаш нищо не е било. Контактите и чатовете ми с Д., след това бавно, но сигурно намаляха, докато не спряха изцяло. Края на лятото научих, че съм бременна и с Н. бяхме на върха на щастието, решихме да се приберем в Бг. за постоянно и да отглеждаме нажето бебче тук. Началото на тази пролет се прибрахме и няколко месеца по-късно се роди нашият прекрасен син. Не съм вярвала, че мога да обичам по такъв начин някого, но за мен той е съвършен. Д. дори не ми честити, но не съм се и сещала за него в онзи момент. Месец по късно ми честити и каза, че е много зает и няма време за нищо и абщо взето това ни беше разговора. От няколко дни го сънувам всяка вечер-сънувам как правим секс, сънувам дори, че живеем заедно с малкия и правим планове за друго дете, всякакви сценарии, в които Н. не присъства и усещам, че започва пак да ми влиза в главата и да не мога да спра да мисля за него. Обичам Н., все пак е баща на детето ми и ни обгрижва всеки ден. Любовния ни живот с Н. върви идеално, впредвид че имаме малко бебе. Не знам защо и как Д. отново се появи така не искано в сънищата ми(заглавието е тематично, едва тук се разбира обаче :д). Обсъждаме с хора от компанията, началото на есента да направим един reunion и тогава най-вероятно ще се видя с Д., след година и половина от последната ни така да се каже среща. Този път знам че няма да направя нищо, тъй като сега имам някой по ценен за когото да се стремя да запазя семейството ни с Н. цяло. Въпроса е хипотетичен, ако след таи среща чувствата ми към Д. се върнат, защото явно имам нещо наистина силно към този човек, как да си го избия от главата? Как да пордължа напред с човека до мен и бащата на моето дете Н., ако подсъзнателно обичам друг? Заслужава ли си да не изживея тази любов, ако има такъв вариант, в името детето да има баща и майка, които да са заедно. Щастливо ли ще е това дете ако мама, не обича тати толкава силно? Не ме разбирайте погрешно, обичам Н., защото е баща на детето ми и ме дари с него, превързана съм, но просто вътрешно знам, че обичам и Д., дори и да не се чуваме и виждаме с месеци, дори няколко мисли за него са достатъчни, за да пламне това, което тлее в мен. Благодаря на тези, които са прочели всичко, ще се радвам за съвети, критики, обиди, каквото искате, стига да е в полза. Ако има някой в същата ситуацията или преминал през нещо подобно, какво решение взехте и щастливи ли сте?

Коментари

2.   Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам,
ще те целуна и ще си отида.

Гениалният Вапцаров.... Благодаря ти че ми напомни за това стихотворение. Бях го забравил...

6.   Да пази бог от жени като теб, с такава майка на твоето дете ще му трябва повече от късмет за да е щастливо, земи се стегни в младоста си била една, сега вече си майка време е. да помъдрееш и за доброто на детето ти да улегнеш и да запазиш мъжа до теб, дете расте и се отглежда от 2ма има нужда от стабилно и здраво семеиство.
П. с Да изневериш на мъжа ти докато е в другата стая и да продължаваш да искаш друг дори след като те е дарил с дете. Ти мила си парцал :)
Ани 26г

7.   Жалният Н... и жалното дете...
Но по същество- не виждам да имаш някакъв избор. От историята оставам с впечатлението, че за Д. това между вас е било просто секс, не виждам любов от негова страна.
Като цяло грешка е било, че си останала с Н., щом имаш чувства към друг, но тъй като вече имате дете... Просто забрави за Д.

8.   Ужас!

10.   P. S. - И не ползвайте стиховете на поета за заглавие на пошлите си истории. Те не са писани по такъв повод.

11.   Да,10,напълно те подкрепям.Вапцаров е написал това прекрасно стихотворение в нощта пред разстрела си,за любимата си съпруга.Защото тях предстои да ги раздели не битовизми и дребни препятствия,а смъртта.Той би се обърнал в гроба,ако прочете тая пошла тема и къде се цитират стиховете,излезли от сърцето му преди смъртта.Долу ръцете от думите на великия поет

12.   Подкрепям номер 11. Не, само че напълно неуместно се цитира Вапцаров, който е велик, но и с множество правописни грешки.

13.   Вие нещо по темата ще кажете ли или само за заглавието ще се хващате?

Авторке, върни се на предната ти история и прочети още веднъж коментарите - хората хубаво са ти го казали още тогава. Не си разваляй семейството заради неизживяна любов, от личен опит ти го казвам, защото и аз като по-млада много се двоумях между първия (твоя случай Д. ) и втория. Имаше един много хубав лаф - ако имаше нужда от първия нямаше да го има втория. Н. ти дава всичко, обича те, дарил те е с дете - перфектен е. Другия какво може да ти предложи освен секс? Това, че ще те приеме с детето и всичко ще бъде розово е само в главата ти - не е бил мъж на място едно време, когато е трябвало да те спечели, та сега ли? !

14.   На този етап нямаш дилема. Д не проявява интерес, а с Н имате да гледате бебе. По-нататък ще видим. Иначе си представям какво ти е. Моята тема е Мога ли още да обичам.

15.   Просто си гледай детето и спри да мислиш за глупости и курвалък!!! Бъди щастлива с мъжа до себе си, вместо да преследваш еднорози, в живота не става, като по филмите... Направи всичко възможно Н. никога да не разбира, защото горкото дете ще страда най-много от твоята безотговорост и егоизъм. Винаги мислете, преди да правите тези деца, аджеба това ли е човека, а не после се сетила, че не била щастлива и не го обичала... Тц тц.