Аз ли бъркам?
Здравейте, знам че историята ми не е за тази категория, но тук виждам по голяма активност, за това ще бъда благодарна ако я споделите и прочетете!
От малка винаги съм била добър човек, никога не съм отказвала помощ на когото и да било, за каквото и да било! Протягах ръка на всички който ме помолиха!
Винаги с когото и да съм имала приятелств, то винаги е свършвало зле, и то от тяхна страна, или не ме зачитат, или спират ей така да контактуват с мен и до ден днешен не мога да имам приятелство...
Преди време смених града в който живеех, срещнах едно момиче ( аз също съм момиче ) с който си паснахме на характер много, в началото всичко беше много спокойно и забавно, смях по цял ден, лигавщини и т. н... но с течение на времето нещата се обърнаха, тя имаше адски много проблеми, за който аз бях до нея помагах и с всичко за което се сетите, а от нейна страна виждах само как ме избягва, как не се сеща да се обади, как дори веднъж не предложи да излезем да се видим... тва са неща който мен ме объркват, казва че много държи на мен, но действията и са точно обратното... винаги трябва да и се моля да излезем, и то ско се съгласи винаги се случва много на бързо за 40 мин - 1 час, защото все бързала... няколко пъти я хванах да ме лъже, казах и го... а лъжата е най голямото нещо което мразя да ми се случва... и не мога да разбера аз ли бъркам някъде с приятелите ми, или просто никой не ме разбира... за мен думата приятелство означава - споделяне, подкрепа, внимание... тя нито споделя с мен, нито виждам някво желание да излизаме... като я питам защо е така тя ми казва че имала много проблеми с майка си и т. н... а вечерно време си се вижда с някви хора, и тва някак си ме обижда, защото съм направила адски много за нея и никога не съм искаша кой знае какво освен да ми споделя и да излизаме веднъж седмично да речем... аз ли някъде бъркам с държание, или съм прекалено найвна не знам... моля ви за мнения вече не знам как да се държа с хората за да имам едно нормално приятелство....

Коментари

1.   Ти не си добра, ти си мекушава и си вредиш. Ако все на такива приятелки попадаш, по-добре да нямаш нито една. Най-добрият приятел си си ти самата! Фокусирай се върху себе си, твоите интереси, нужди...може да срещне някой мъж и ще видиш как живота ти ще се промени. Фалшиви приятелки не ти трябват.

2.   Няма такова нещо като "женско приятелство"