от какво имат нужда мъжете на 55-60?
Имам познат на 60, който има интерес към мен. Не знам как да отговоря, на 45 съм, омъжена. От какво се нуждаят мъжете на тази възраст? Моля само за сериозни отговори, благодаря ви

Коментари

1.   Ако твоя познат е на 60 и е възпитан и знае, че си омъжена той няма да прояви интимен интерес към теб. Мъжете на тази възраст са зрели, разумни, възпитани и не се занимават с такива неща. Виж, ако не беше омъжена и нямаш приятел в момента тогава можеше да си помисли за някаква авантюра с теб при условие, че те харесва физически. Щом си на 45 и омъжена защо не знаеш как да отговориш. Просто му казваш, че обичаш съпруга си и му си вярна. Щом се чудиш как да му отговориш това означава, че не си вярна на съпруга си и не го обичаш, а си мислиш за авантюри. А щом искаш да знаеш от какво се нуждаят мъжете на тази възраст ще ти кажа. Те искат още по-млади жени от теб защото младото момиче има други вибрации и влияе много силно на мъжкото въображение, а ти сигурно имаш наднормено тегло, вероятно и бръчки по лицето, абе вече сте 3,4 класа жени. Не си въобразявай че си много харесвана. Кротни се малко.

2.   Аз също много се интересувам от темата. Дори си мислех и аз да пускам такава. Само че аз съм в началото на 20-те... Също имам един такъв познат/приятел, с когото се запознахе онлайн. Оказа се че сме от един град, че той се занимава точно с нещата, от които аз се интересувам. Беше ми много интересен като личност и мож би година след като започнахме да си пишем, решихме да се срещнем. Говорихме дълго, разхождахме се, беше странна, но приятна среща. Седмица след това обаче получих няколко притеснителни съобщения от рода на "Ти си много специален човек в моя живот", "Готов съм да ти помогна винаги, когато имаш нужда от помощ". Звучеше сякаш съм му отвяла акъла (поне аз така си мисля де), доста искрено ми се стори. Общо взето това ни беше един от последните чатове. Стреснах се от неговата откровеност и от необичайността на ситуацията и не го скрих от него. Опитваше се още два-три месеца да се върне в предишния тон на разговорите, но поради страха ми, да не го подвеждам по някакъв начин и липсата на време в повечето случаи го игнорирах.
Установих, че ме е блокирал наскоро. Може би и той се е стреснал от себе си, знам ли :Д
Та следя темата. Че човек може да се влюби на всяка възраст, е факт. Но до колко искрени са били думите му, ще мога да преценя от коментарите на други, изпадали вече в подобна ситуация.

3.   Крайно глупав въпрос според мен. Не говори добре за интелекта на авторката. Ако го задава момиче на 16-17 години е оправдано, но да пита жена на 45 години? Ако държи на точния отговор какво иска нейния познат, защо не пита него? Прямо и директно и да иска също такъв конкретен отговор. Явно не търси такъв, а игрички, флирт и "освежаване" на семейната рутина зад гърба на съпруга.

4.   Мъжете на 60 са мъже като всички останали мъже и те искат това,което искат и другите мъже.Не разбирам само какво те вълнува това след като си омъжена.А №2 нека си прочете поста и да се замисли-тя на 20,той на 60.Отвратително,той може да и е не баща а дядо.Тоя народ изтрещя май....

5.   На всяка една възраст мъжете се нуждаят от две неща - любов и уважение. Жените също.

6.   Аз съм мъж на 60 години! От какво се нуждае мъж на 60? Мъж на 60 се нуждае от различни неща. Но няма лошо да си поиграе с някоя млада мадама. После може да се похвали на приятелите-набори. Колкото по-малка, толкова по-похвално. Мъжете на 60 може и да не умеем да държим ерекцията по 3 часа, но з сметка на това познаваме добре женското тяло и женските фантазии, а и своите фантазии познаваме добре. Умеем да правим орална любов на жена без да бързаме да свършваме. Умеем да изслушваме и предразполагаме жената към нежен , чувствен секс. Освен това имаме вече и достатъчно пари да заведем мадамата на хубаво заведение, или хотел, на СПА, да я отпуснем, да я поглезим. Такива забавления си търсим. Без много ангажименти, опасности от забременявания, брак и т.н. Но и по този начин доставяме непознати до сега удоволствия на по-младите жени, каквито малките пичове не могат , а и не искат да доставят на женичките!

7.   Иска кекс, какво друго? Но не е сигурно, че може, така че - игнор.

8.   Привет, №4! Аз съм авторът на втория коментар.
Според теб момичетата на 20 не могат да общуват с мъже на 60 и такова приятелство не е възможно, така ли? Защото точно така звучиш.
Когато ми е приятно да разговарям с някого и когато имам какво да науча от него, винаги ще го правя. Стига приятелските ни отношения да бъдат винаги в границите на благоразумното и приличното.
Озадачена съм, затова и коментирам. Явно ти самият виждаш приятелството с такава голяма разлика във възрастта (а и принципно приятелството между мъж и жена) преди всичко като възможност за създаване на друг тип връзка. Това не е похвално. После аз съм била "изтрещялата", добре че си спестил да напишеш и "к**ва" след това)))

9.   Номер 2, човекът е искал да те изпраска, ти какво си мислиш ?

10.   Ехоооо, №2 и 8. Първо ще поясня, че не съм мъж, а жена. Второ, ще отбележа, че от това, което пишеш не прилича отношенията ви да са приятелски. И най накрая ще добавя, че ако съм в началото на 20-те-да кажа, че съм на повече-не бих и погледнала мъж на 60. Прощавай, извратено ми е някак. А ти карай както си знаеш-всичко е въпрос на гледна точка.

12.   №4, много жалко, значи освен че ти куца леко четенето с разбиране, мога да кажа и че си ограничена. Възрастта не е редно да те спира да общуваш и съответно да се учиш от хората с повече опит. Има гениални хора и на моята възраст, да, но когато срещнеш умен и успял човек, който е по-възрастен - какво? - веднага го режеш? "Сори, аз си имам принципи, никога не говоря с по-възрастни. Смятам ги за извратени, щом обръщат внимание на млади момичета." - честно казано звучи ужасно глупаво това :)
Точно така, всичко е въпрос на гледна точка. А моята гледна точка не е в границите 20-30 (говорейки за години) просто защото виждам, че между мъж и жена може да има доста повече видове отношения освен сексуални - делови и бизнес отношения например, приятелски и т.н.

Очаквах да има доста по-задълбочени коментари, но явно гледната точка на повечето стига само до способите за задоволяване на половите им потребности. От първото стъпало на пирамидата на Маслоу трудно се вижда върхът ѝ, мхм...

13.   Приятелство между мъж и жена може да има, само ако външността куца.

14.   Имат нужда най-вече да решават диференциални уравнения от втори ред и тройни интеграли. За което им е нужна помощта на омъжени 45 годишни жени. Може и 20 годишни момичета.

15.   №12, пишеш откровени глупости и изопачаваш думите ми. Никога не бих отказала да контактувам с по-възрастен човек от мен, напротив-знам, че са преживели повече, че са по-мъдри, че животът ги е научил на много неща. Но и в двата случая-и на авторката, и на №2 ясно се вижда, че намеренията им са чисто сексуални. Ти поощряваш ли омъжена жена да изневерява? А харесва ли ти 20 годишно момиче да се занимава със 60 годишен мъж? Ако беше твоя дъщеря или внучка друга песен щеше да пееш. Има тука някой ограничен-но това не съм аз. Хайде със здраве...

16.   Мерака умира последен.

17.   Здравей! Мъж на средна възраст съм. Това какво искат мъжете на 30, 40, 50, 60 е същото каквото искат и жените на тези възрасти, само че не сме честни със себе си и не си го признаваме. Зада напишете тази тема, значи че и вие имате симпатии към човека. За мен не винаги, и на всяка цена общуването е свързано само и единствено със секс. Решението е само и единствено твое, сърцето също е добър съветник! Bonne chance!

18.   Номер 13 е доста прав. Изписали са се доста подобни теми и извода е очеваден. Приятелство м-у мъж и жена не може да има! От където искайте го гледайте, но това е факт. Съществуват такива помисли, че има такова приятелство, но или има нещо сбъркано в един от двамата или го е страх да признае.
Какво искали 55-60 годишните мъже. Ами според мен /мъж на 40/ търсят спокойствие. Улегнал човек. Нормален разговор, и естествено интимни отношения. Аз например търся тези неща още от 30 годишна възраст. И нямам нито едно от тях. Не съм бил с жена от 6 години. Пробвах да си посегна, но ме досрамя. От 16 годишен до 34 имах какви ли не изживявания и предложения за брак от жени. Моментът в който бях решил да си седна на задника и да създам семейство, всичко се обърна нагоре с краката. И в момента си скубя косите и се чудя до тук ли бях.

19.   Искат да са млади.

20.   От подмладяващ елексир и поне още 100 години зрялост всичко остонало присъщо за човека.

21.   Здравей. Пред д същата дилема съм. Как се развиват нещата при теб. Не много често се засичаме, но винаги ми е приятно. Има нещо много чаровно, излъчващо спокойствие. Успех и на теб.

22.   Щом знае,че си омъжена и ти се натиска, не е много читав. Иначе иска каквото всеки мъж.

23.   От дебел портфйел и виагра. Иначе няма кой да ги погледне, буквално.

24.   От какво се нуждае мъж на 60? От смяна на памперси :D :D :D

25.   От слива.