Не мога да преживея случилото се на купона
Имам секс приятел от 3 месеца. Не е случаен човек и е приятел на мой добър приятел. Нямаме сериозни взаимоотношения. Нито се виждаме редовно, нито нищо. Той много обича да му пращам голи снимки, редовно е имало секс чатове през тези месеци, секс рядко. Писали сме си почти всеки ден. Виждали сме се вкъщи, на рожден ден, а последния път и на един купон. Той ме покани на него. Още не мога да преживея ужаса от това, което стана. Правихме секс набързо, в тоалетната, той ми предложи. После излезе и почна да се прегръща и целува с другото момиче, което доведе. Цяла нощ не спряха буквално. Тя го беше натиснала на дивана, лежеше върху него и се целуваха с часове. Чашата ми преля, когато тя дойде и ми каза Ти с мъж ли ще спиш или сама, което на мене ми прозвуча като Качи се горе при другите мъже, че ми пречиш да правя секс с него. На мене ми стана много неприятно и реших да си тръгна веднага. Не съм правила скандали, драми, не съм се обяснявала с никой за нищо. Само казах на домакина, че искам да си тръгна веднага. Да, обаче, бяхме извън София, таксита няма, няма и кой да ме закара. Реших да избягам, щото вече не издържах там. Обаче имаше дебела желязна порта с чип и нямаше как. Така се оказах принудена да остана там. Върнах се, а те лежаха голи на дивана, завити през кръста, той я беше гушнал любовно. На нея не знам как не й пукаше, че на същия купон, същата вечер, той ме беше целунал и мен, дори да не е разбрала, че сме правили секс, разправяше на висок глас колко готино дупе имам и ме сваляше и мен. Тя показваше някакви снимки на пилон, не била професионална танцьорка, тва и било хобито. Егати хобито хахахахах честно. Той се опитваше да говори с мен, като се върнах, но аз мълчах. Не исках повече да говоря с него и да го виждам изобщо. Чувствах се сякаш съм принудена да седя да ги гледам двамата, нищо че имаше и втори етаж, където можеше да отида да спя. Ма при мисълта, че са долу гушнати голи, как да отида да си легна и да спя спокойно. Заключих се в тоалетната. Седнах във ваната и почнах да си цъкам на телефона нещо, опитвайки се да се успокоя. И исках да съм насаме със себе си. Другите обаче решиха, че ще си режа вените едва ли не. И той, и домакинът, и още едно момче. Почнаха да ми тропат на вратата, аз си мълчах там. Накрая той я отключи с нещо, не знам какво, с нож може би и нахлу. Повтаряше ми името, аз обаче продължавах нищо да не му казвам и не исках да говоря с него. Отказа се и се върна долу при нея. Аз също слязох долу. Лежаха си гушнати и спяха. Аз изобщо не заспах цяла нощ. На сутринта, когато имаше кой да ми отключи портата, си тръгнах, останалите още спяха. Той твърди, че с нищо не е искал да ме засяга. Че съм реагирала противно. Че хората се били притеснили. Реакцията не ми била нормална. Нищо кой знае кво не било станало. Просто лежали и се гушкали. Сто пъти каза, че не разбира защо реагирам така, дори когато му обясних, че за мен това е унизително. Изпитвам тотално унижение, не смятам, че имам чувства, а смятам, че ми е наранил достойнството. Снощи сънувах кошмари за оная нощ в тая къща. Сънувах, че ми се подиграва. Той се извини, ако с нещо ме е обидил, и твърди, че никога нищо не е правил с лоши намерения. Според вас нормална ли е била реакцията ми? Как бихте реагирали на мое място в тази ситуация? Смятате ли че има причина да се чувствам унизена? Смятате ли, че това е нормално изобщо?

Коментари

1.   Колко пъти ще я пускаш тази тема? Има два адекватни варианта - не реагираш изобщо и опитваш да се забавляваш без него (нали е купон?!) или го дърпаш настрана и му казваш "Ти сега с мен ли си тука или с тая?! Не ми е приятно да се натискате пред мен, разбирам, че не сме във връзка, но не е редно да го правиш пред мен - няма да умреш да изчакаш до утре когато не сте ми пред очите!", но с уверена интонация, без излишна драма.

2.   това вече го четохме, не знам защо е одобрено пак. И какво очакваш като съвет, при положение, че случката е приключена?
Не драматизирай случилото се, не е болка за умиране. В крайна сметка никой не е пострадал, не е наранен, освен егото ти. Явно си се имала за по-важна в живота му, отколкото си в действителност. За него секс приятелка явно е точно това - момиче, с което прави секс от време на време и нищо повече. Ти явно си имала други очаквания и си останала излъгана.
Съветът ми е да не влизаш в такива "връзки", защото явно не можеш да отделиш секса от чувствата. Или имай нормална връзка с момче, или изобщо не се занимавай с него. Подчертавам, че не оправдавам никого, просто си се хванала с отношения, които явно не са за теб

3.   Виж сега, и в предната ти тема ти казаха същото, ще ти кажа и тук. Между секс-приятел и приятел/гадже/любим има много голяма разлика. Ти си се съгласила да имаш секс отношения без обвързване, сега те боли когато ти се демонстрира на живо какво значи това. Вместо да хленчиш и да пускаш 10 теми, вземи се в ръце и не допускай повече да е използват по този начин. Обаче когато пак се съгласиш на модерното "секс приятел" както му казвате, тогава недей да търсиш друго, вдигаш гащите и си заминаваш без да задаваш повече въпроси, а в конкретната ситуация няма лошо и ти да участваш да си спретнете една оргия. Така де, нали всичко е само секс.

4.   Сама се унижаваш като правиш секс с мъж, който ти е никакъв.Знае, че винаги му пускаш. Имай самочувствие!

5.   Според мен не е нормално поведението ти. С право си притеснила хората. Защо се чувстваш унизена? Помисли малко. Никой от околните не знае каква си и за каква, сама себе си, се смяташ. Но аз ще ти кажа за каква те смятам според собственото ти описание. При това напълно добронамерено - без злоба и обида. Смятам те за лесно момиче, за момиче на повикване. След като секс си правила в кенефа със случайно момче, защото той нети е гадже, си направо курва, както казват старите хора.

6.   Ако имаш поне 2 лъжици мозък ще си направиш извода какво си ти и с какви си се събрала, както са ти казали и другите коментатори. Като си се съгласила да си нещо като момиче на повикване, безплатна проститутка или просто парцал, с който някой се забърсва при нужда, вината е твоя. За мен точно това е секс-приятелка - някоя на която не държат, нямат чувства и уважение, а я използват както и когато искат. Щом това те устройва, няма какво да пускаш една тема по 2 пъти.

7.   " че никога нищо не е правил с лоши намерения." - не те е лъгал, чукал е другата с добри намерения, нали ти си си минала реда в тоалетната, ето това е купона.

8.   Колко пъти!? Писна ни вече...