Не знам какво да мисля
Здравейте аз съм на 22 и моя приятел на 25. Заедно сме от 1 г и 4 месеца. Напоследък с него доста се караме най вече за глупости. Преди 2 дни видях го да си пише онлайн с друга и това ме притесни. Попитах го какво става коя е тя.? Той ми показа нейна снимка и каза че само говорили нищо повече. Понеже живеем в малък град не беше трудно да я намеря във фейс бук. Тя трябва да е над 40 защото има дете на 21 и още 2 едното на година може би. Все пак добре изглежда за възрастта си. Дали той я харесва какво мислите? Трябва ли да се притеснявам?

Коментари

1.   Сядаш и говориш с него, друг начин няма. Ако има друга му кажи по-добре да ти каже, за да не се тормозиш. Успех!

2.   Автора съм. Казах на майка му защото тя ми е приятелка
Тя каза че я познава и че тази жена само сменя мъже и все за това мисли (лека жена). Седнахме да говорим с него, че тази жена е била с всеки и няма смисъл да и пише. Той я защитаваше през цялото време и каза за мен че му трябвало време, да не се виждаме 1-2 седмица за да може всичко да е като преди. Мисля, че лъже и не ме обича вече.

3.   Приятелят ти няма работа да пише на тая жена. Няма такова нещо като само говорили и само писали. Винаги зад всяка комуникация се крие замисъл. Просто иска да я опознае интимно, явно си пада по големе жени. Млад мъж няма работа да си пише с 40 годишни. Сама си отговори на въпроса какви общи теми имат.

4.   До 3

Като се оговаря с приятели за по бира, сигурно плануват тайна гей оргия ...

5.   Ще топне чушлето. Той щом е с жена, която вижда, че пише на друга и "сяда да си говори" с него... му е ясно, че може да си прави каквото иска и ще я бодне.
Гарантирано.

Братан.

7.   До 4
Имах предвид комуникация с жена, и то доста по-голяма. И то не роднина. Какви общи теми имат? Авторке, щом я защитава, работите са ясни. Или е спал с нея, или мисли да спи. Пращай го при лелята да го гледа и търпи.